Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
20. nov 2009

Tak dnes ma vycucali z krvi. nastastie som to prezila nalacno ale mala som obavy ci mi nepride zle.Sestricka bola strasne mila tak sa dalo🙂))) najblizsiu poradnu mame 8.12. to mi bude robit uz aj ultrazvuk a skrining co sa robi od 11tt tak dufam ze bude v poriadku lebo ja mam stale o dva tyzdne menej kedze ratam od dna "oplodnenia"

baby neprovokujte s tymi dovolenkami teraz v zime🙂)))) Ja som skromna mne by tiez stacilo Grecko. tento rok sme boli len v Chorvatsku. Boli sme v septembri takze sa ani kupat nedalo... more sme si teda neuzili

Any 23 vitaj medzi nami.... Neboj tentokrat to vyjde, my sme tiez prisli o babetko v 8tt... stava sa... zial. myslim ze vela zien ma skusenost s MA ale to neznamena zeby sa to malo zopakovat. urcite bude vsetko v poriadku🙂Budeme si navzajom drzat palceky vsetky v teme aby sme dotiahli tehotenstva do uspesneho konca🙂

Lumi vdaka za recept na sparglu, vyskusam....🙂

Tie 12tky nezavidim, ja som pri malej tiez makala ako fredka. Aj sa mi stala nemila skusenost. Kvoli tomu som sa hodila na PNku ale nakoniec som pracovala do konca. Teraz si to neviem vobec predstavit. stale mi byva zle. Napina ma...Som rada ze som doma...I ked pri malej sa velmi oddychovat neda...Ale aspon sa mozem v klude najest, ist na WC co sa v mojej stresujucej praci nedalo:(

zrzulka
20. nov 2009

Lilu setri sa najme teraz v 1 trimestri je to dolezite... dobre si urobila ze si sa nechala vypisat.... v obchode je isto makacka...

Inak aj Michaela je moj narodeninovy darcek. ked som prisla porodit tak lekarka co ma prijmala sa usmievala ze ci som este tych 10 dni nemohla vydrzat🙂)))) Vsak ja by som aj keby sa mala nedrala na svet🙂)))
A toto druhe babeno sa narodi v juli tak ako sa malo nase prve babetko ktore som potratila. A potom vraj nahody neexistuju

any23
20. nov 2009

zrzulka ďakujem za privítanie 🙂 ja tiež verím, že tentokrát bude všetko v poriadku, musí to tak byť... treba myslieť pozitívne, obavy a stresovanie ničomu nepomôžu... určite to všetky dotiahneme do štastného konca 😉

liluu nebojkaj, každé bábenko má svoje tempo rastu a pokiaľ si mala neskôr ovulku a teda si otehotnela neskôr, tak ešte nemohlo byť nič vidieť... neznepokojuj sa, isto bude všetko v poriadku a po budúcej kontrole nám tu oznámiš tú najkrajšiu správičku - že mimi pekne narástlo a bije mu srdiečko 😉 držím palčeky 😉

ericica
20. nov 2009

zrzulka aj ja som skromna mne staci aj chorvatsko ale muz povedal aby sme rok dva vynechali a potom isli na taku super zimnu (letnu)dovolenku niekam do teplucka....a vychutnat si ake to je niekde v tropoch....ale to je este v nedohladne 🙂

ericica
20. nov 2009

any pozerala som tvoje album alex je zlaty 😵 a hladala som tam tvoju fotku ci ta nahodou nepoznam ale nemas tam 😅

ericica
20. nov 2009

to tu nikto neni ☹ podte si niekto pisat sa hrozne nudim 🙂

katy1979
20. nov 2009

ericica uz ti je lepsie?
ze arasidove chrumky aký luxus

mojalili
20. nov 2009

Jejda kočky, vy ste toho popisali, ze neviem ani, kde mam zacat. JA som dnes robila od 8.00 do 15.30 s detmi, no mala som toho plne brejle...a mam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaku migrenu, ze neviem co robit.Zvycajne mi zabera jeden PAralen, ale neviem, ci si mozem dat. Inak mi to neprejde a hlavne..moze to vystupit do vracania a zachvatu...neviem, co mam robbit? poradte kocky prosim ☹

vedvies
20. nov 2009

babenky zelam vam krasne tehulkovanie, skoda, ze sa s vami musim rozlucit, nasa fazulka je prec ☹ ... no budem vas citat ...

mojalili
20. nov 2009

Ach Vedvies, je mi to velmi luto, velmi ☹ ☹ ....drzim palce a verim, ze o par mesaicov bude pisat o 106 v iny mesiac...dzim moc palceky 😉

vedvies
20. nov 2009

dakujem lili ☹

ericica
20. nov 2009

vedvies ☹ 😢 😢
drz sa a pripajam sa mojalili 🙂
katy ze luxus maso moc nemusim ale minule svokra kupila chrumky malej a dala som si z nich a normalne mi zachutili,no ale mas pravdu uz mi je o nieco lepsie,len to mi vadi ze pri malej som toto nepoznala ze mi je zle z pachov a z niektorych potravin dufam ze to casom prejde ☹
ty mas este stale dietu ?

helen
20. nov 2009

Ahojte, nejako som vás nestíhala v posednej dobe, ste toho popísali 🙂 Vedvies, veľmi ma to mrzí, viem ako to bolí ☹ drž sa!

zrzulka
20. nov 2009

Vedvies prave dnes som myslela na to ze si uz par dni nic nenapisala. je mi to strasne luto :((((((((((((((((((((((((((((((((( Budes mi tu moc chybat:((((((( Drzim palceky aby toto bol tvoj posledny MA v zivote....

vedvies
20. nov 2009

vdaka zrzulka, helen 😔 budem vas sledovat ... som zvedava kedy vam prestane byt zle 😵

zrzulka
20. nov 2009

Vedvies 🙂))) ani nepis ja uz to prestavam zvladat. Aka som bola pri malej "statocna" tak teraz je zo mna frfloska....ja uz som vsak nasla fintu na to aby mi bolo lepsie. ked sa najem tak sa na chvilu da fungovat.... Aj teraz som do seba natlacila celu bielu redkovku....
Drz sa moja...ja budem zase sledovat ako pokracuje boj o surodenca pre Ninku🙂))))Drzim palceky, vsetko zle si si uz dufam vycerpala. uz musi byt len dobre... ach tie ludske osudy, na niektore veci sa v zivote pripravit neda:((((((

mojalili
21. nov 2009

kočky strasne, rano som sa obudila a na wc krv, na vlozke nic, len ked sa utieram na wc tak hnedsia krv a ked zajdem dovnutra tak aj svetlejsia. Pravda je, ze sme sa vcera s manzelom po dlhsej odluke milovali...inak nemam problemy nic, ani bolesti, len toto ma velmi prekvapilo. Som z toho nestasna ☹ ☹ ☹ . Keby som isla do nemocnice, tak si ma tam nechaju a to ja nehcem ☹

vedvies
21. nov 2009

mojalili, moze to byt zo sexu, lebo krcok je citlivy a prekrveny, no ja by som asi isla na tvojom mieste na pohotovost, ci je vsetko oki. A nenechaju si ta tam, ked nebudes chciet - ked im povies ze doma budes oddychovat. Aspon v Trnave to tak funguje. mas aj nejake lieky? oni ti tam pripadne predpisu nieco na zastavenie krvacania a pojdes domov 😉

mojalili
21. nov 2009

MAm Duphaston, beriem ho stale a ascorutin. NO praveze nasa pohotovost je v nemocnici 20 km od nasho mesta, a vazne, od roku 2005 mam take skusenosti, ze hned si ta tam na tyzden a viac nechaju...zvlastne, na vlozke nie je nic, iba kvapka bledohnedej krvi, iba ked idem na wc je tak tmavsi vytok...kurnik, zrovna ked som sa citila tak dobre, nic mi nebolo, a teraz toto... ☹

ericica
21. nov 2009

mojalili drzim silnoooo palce aby si bola v pohode,a dufamze to bolo len z milovania ☹
aj ja by som isla na tvojom mieste do nemocnice,vsak ked to nic neni aj tak ta pustia domov ked to ty budes chciet 😒
ozvi sa ako sa mas.... 😔

ericica
21. nov 2009

ostatne julovky kde ste???mala spi a ked sa prebudi ideme gratulovat manzelovej krsnej na 60 tku...tak si trosku vyrazime...inac ja sa mam zo dna na den lepsie dufam ze to tak uz ostane 😵 😉

mojalili
21. nov 2009

Ericica, aj ja som si to zrovna vcera povedala, ze sa citim super, aj do rooty sa vzdy tesim....az toto...ale pospala som si chvilku a citim sa dobre, na vlozke je zopar malickych kvapiek, len pri wc na papieri trosku a je to lepsie. Take stare zvysky krvi, tak snad do zajtra bude vsetko OK. 😉

petrusk
21. nov 2009

ahojte, teda ja vas ani nestiham citat. tak zavidim tym, ktore mozu oddychovat, ja stale nestiham, stale na mna padaju terminy v skole, v praci. az sa niekedy bojim, aby som takymto tempom nebola potom nestastna. zle mi byva uz len sem tam.

mojalili, mne povedali, ze po sexe to takto moze byt, tak snad to mas len to a vsetko je v poriadku. inak mne nejak odpadol od chuti. ale to bude asi tou unavou. stale by som len spala.

krish
21. nov 2009

ahojte 🙂 mozem sa k vam pridat? som podla vsetkeho v 6tt ale este to nemam potvrdene u lekara. objednal ma az 8.12. vezmete ma k sebe? 😉 😉

mojalili
21. nov 2009

PEtrusk, skus si kazdu minutku volnu oddychnut,aj ked toho mas vela.

Petrusk - dufam, ze mas pravdu, uz to utichlo, len stara krv po kvapkach za 1/2 den ide von, takze snad to bude v pohode. NEchcem robit z komara somara, lebo tiez som o tom pocula, ze po milovani to moze byt.

miki060707
21. nov 2009

vedvies, je mi to luto, neviem, prečo sa to musi stať tej žene, ktorá tuži veeľmi po bábätku, čo sme boli na mama aj julovky 07, tiež sa to stalo dvom mamičkam, viem, že to je život, aj taký vie byť, ale je to neskutočne nespravodlivé, hadam už žiadma z nás nenapíše, že nepatrí medzi nás....

no mne je dosť blbo, včera sme mali isť na návštevu kamoške do Malaciek, tolko som sa sťažovala, že nikam nechodim a je mi tak veľmi blbo, už sa bojim rána, nieje to až také hrozné, ale moje prve tehu také veru nebolo, ale sa môžem radovať, že zatial je všetko ok.....
Eri, v pondelok sem pekne napíšeš, že srdiečko bije...a aj vy ostatné 🙂
mojalili, ver, že tá mini krvička bola z toho milovania....

ericica
21. nov 2009

miki diky si zlata a uz sa nenormalne tesim na to sono len duuuuuuufam ze bude vsetko v poriadku a srdiecko tam bude 😉
teraz sme dosli z oslavy a cestou domov som sa musela stavit v tescu a kupit si ananas dostala som hroznuu chut 😀 😝 ovocie to moze byt na kila 😀
vitaj krish medzi nami a jasne ze ta berieme 😉

zajacik...
21. nov 2009

Vedvies je mi to velmi luto... ☹ ☹ ☹
Krish vitaj, jasne ze ta berieme 🙂
Ahojte julovky 😉

mojalili
21. nov 2009

Miki - dakujem, vies, vela bab mi pisalo, ze na co cakam a nejdem ned do nemocnice. MYslim si osobne, ze robit z komara somara hned je zbytocne, nakolko je vela pripadov ci tu na koniku ci nv knihach, ze sa to casto stava po styku. Uz to ustupuje, len par hnedych kvapiek mam od obeda na vlozke, na wc nic uz. Lezim stale, tak snad ked budem este zajtra lezat, bude to ok a verte, ze uz si vazne dam pokoj so sexikom 😒

MIki, mne je tiez od rana nevolno od zaludka, a to so si hovorila, ako mi nic take nebyva..ha ha ha 🙂

petrusk
21. nov 2009

vedvies, mrzi ma to.

sa normalne zacinam bat o male pri tom mojom tempe a co tu citam. kamaratka caka 3 po mne a uz lezi doma, krvacala jeden den, dal jej lieky na zastavenie a zatial je ok, ale fakt je to dost citlive a mala by som trochu na seba brat ohlad a oddychovat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre