Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
31. mar 2010

dugy vyskusaj to, ja jem viac mliecnych (nesladkych) vyrobkov a tie pukance mi zaberu vzdy.. zbehni si kupit tie do mikrovlnky a pokojne spras celu misu pre telkou s vylozenymi nohami. A ked Vas vytopia alebo nieco, tak sup, utekaj k nim a sprav poriadky.. a ked vrtaju a nemaju o tom oznam vyveseny, tak tiez mas pravo to nejak riesit...

lenkaaninka
31. mar 2010

čaute babule tak my sme vstávali o 9.OO 😉

už mi je lepšie ale chytá ma kašel...ale je to lepšie to je hlavné 😉 dneska môžem upratovať 😅 😅 (moja úchylka)

dugy to by nasralo každého jedného ...aj ste im povedali že vam zatieklo ??

no dneska sa aj ja chystám robiť odsrsťovaciu kúru...
včera som si nedala magnézium a tak ma dneska ťahá brucho ako ozaj celý pás od lava do prava ma to celé bolí a rozkrok ako keby ma tam niekto nakopal....
baby a heeej Kroner je fešák 😉
a s tým krmením a lahaním na bok tak sme to tak aj my robili a preto chcem aspon jednu klasickú zavinku...a ozaj baby neviete kde sa dajú na nete zohnať také bez tej krajky brutálnej??? také klasika??

katty17
31. mar 2010

ahojte babule. prave som sa vratila z toho testu na cukor. dopadlo to super. a mimochodom, mozno som divna ale mne to neskutocne chutilo. sestricka mi to zarobila so studenou vodou, vymackali sme tam cely citron a nakoniec to chutilo ako citronova limonada. vazne. 😀 . ani si neviete predstavit ako mi to dobre padlo po rannej hladovke 😀 . jedine co ma trapilo bolo, ze mi prislo trosku mdlo . ale to urcite z toho ze sme doobedie na lacno. ale za teraz som sa uz riadne napraskala 😉
takze babule, ak mate este pred tym testom na cukor, jednoznacne si berte so sebou citron 🙂

nina88
31. mar 2010

Ahojte... Tak mám za sebou ten glukózový test... Úplná pohoda. AJ každý deň by mohol byť... 😉 Jedine čo bolo blbé, to hladovanie do 10:30, ale som tu... 🙂

nina88
31. mar 2010

Jee katty kde si bola??

kafoditka
31. mar 2010

Ahojte kocky, ja som dnes mizerne spala.. Maly ma kopal, ked som si lahla na pravy ci lavy bok ako besny a ja na chrbte spat neviem ☹ Celu noc ma neskutocne smadilo, a k tomu tie kopance... 😒
Od rana mam upratany uz cely byt, som fachcila s vysavacom v rike od 9:OO.. teraz si len nohy vylozim a cakam na draheho, kezdu chvilu pride z prace, chystam sa do hypernovy - potrebujem nejake tricka po dome, zo vsetkych mi totiz trci brucho 😲

kafoditka
31. mar 2010

s vysavacom v ruke... 😉

sunnygirl
31. mar 2010

tak mňa záha vôbec nepáli, no a keby začala, tak v pohode surový zemiačika ako jabĺčko schrústam (vraj pomáha), nevadí mi to, takže moje dieťatko bude asi holohlavé 😅.

takže bábätko ukladať na bok, presne pre to grckanie som sa pýtala.

mirka285
31. mar 2010

tak uz som hotova,nohy hladke a este som aj nalakovala cervenym lakom..no vam poviem,hned sa lepsie citim 🙂

sunnygirl
31. mar 2010

môžu sa nechty v tehu lakovať, lebo aj ja si chcem, len neviem, či sa môže 😉

oacka
31. mar 2010

čaute, baby! ja som chorá,ležím a potím sa. dala som si paralen, to môžem, či nie? Ja tie tanečné súťaže nenávidím,nedívam sa na žiadnu,ale včera som v nejakej rekapitulácii zhliadla Mórovú ako vyhadzuje nohy a sú jej vidno nohavičky a kozy mala skoro holé,keby nejaké mala. skoro som odpadla. to čo malo byť? ona si asi myslí,že je v hollywoode, a že tu teraz bude robiť rozruch, no trapas! 😝 😝 😝 ja nemám rada paulovičovú, moc mužatka na moj vkus, ale v podstate je príjemná. Minule sme pozerali Panelák a Partlová alias čiernovlasá Martina sa milovala nazemi s Koleníkom alias maslákom. a moj muž z ničoho nič zahlásil: Akí sú oni pekní. Som sa skoro zadusila vlastnou slinou, ke´d to povedal.

tutifruti
31. mar 2010

Čaute baby... Tak my sme boli na prdĺžený víkend v Tatrách s profi rodinami /také čo majú deti z DeD/, vrátili sme sa v nedeľu.... Chytila som tam chorobu, mám zápal priedušiek, užívam ATB, od kašľa mám normálne svalovku na bruchu.... ☹
V pondelok som bola u diabetológa /v predchádzajúcich tehu som mala tehu cukrovku/, zatiaľ som v poho....., tak sa teším, ale budem sledovaná do konca a mám si dávať pozor na sladké....
Otrasne mi opuchli nohy, ako som pol dňa pobehovala po nemocnici.... Som sa až zlakla, či sa mi tie opuchy nejdú vrátiť, aj keď beriem tie hormóny, aj nejaký fľak sa mi spravil na ruke, tak sa teraz sledujem.... ☹

Sunny: gratulujem k dievčatku 😉
Kafo: niekde si sa pýtala na opal krém.... Používala som daylong.... je super aj vysoký faktor a aj pre bábatká....

oacka
31. mar 2010

dnes mi došiel posledný balíček z mimibazaru. až som sa sama zľakla, koľko som tohoo v tom ošiali ponakupovala. teraz to musím prať. to musím na 90tke,ako mi radí kamoška, alebo sdtačí na menej?

sunnygirl
31. mar 2010

tutifruty: ďakujem, ale je to len na 80 %, len sa rýchlo vylieč. A ty tiež ešte nevieš, čo to bude a to som si myslela, že som posledná 😵

mirka285
31. mar 2010

Sunny a preco by sa nemohli lakovat nechty?nic take som v zivote nepocula,akyrat ked ides rodit si ich nelakuj,to viem ze sa nema ale uz neviem z akeho dovodu...ja si aj vlay farbim v pohode...babule tak zase ste poniektore chorunke ☹ rychlo sa uzdravte nech ste opat fit...oacka ved mala si mu povedat ze Kolenik je teply a potom by sa mu nezdal taky pekny 😉

mirka285
31. mar 2010

oacka a co chces prat na 90 tke?detske vecicky?neblazni ved ti z toho ostane handra..ja periem na 30 max. na 40 tke,ved bacile zlikvidujem zehlenim..

sunnygirl
31. mar 2010

Mirka: neviem kde som to počula 😕

sunnygirl
31. mar 2010

keď ideš rodiť, tak asi kvôli tomu, že ak by ti začali modrieť konce prstov aby to zdravotníci videli, myslím si 😨

tutifruti
31. mar 2010

No my ideme na 3D budúci týždeň v piatok, tak sa to snáď konečne dozvieme.... 😅
Už aby sme sa zhodli na nejakom mene.... Naša Dory, hádže teraz také tipy po víkende.... Podľa toho s kým s hrala, tak také meno má mať bábatko... 😀

strasska
31. mar 2010

maxi ono to mozno so mnou nie je az take zle, len ja mam stehniska ako zapasnik a tam vzdy skoncim.
predpokladam, ze vy v Blave mate vacsi vyber, ale kvoli tomu sa tam trepat nebudem 😉
oacka ty si si kde kupila tehu nohavice?

sunnygirl
31. mar 2010

no aj mne ostáva to 3D, lebo mô Dr. to robí tak narýchlo, nie je veľmi zhovorčiví, iba ak sa spýtam tak povie. No ale kedy budem mať to 3D, tak to ani netuším 😕

mirka285
31. mar 2010

Sunny ano aj mne sa take nieco mari vraj aby videlo ked ti modraju prsty ci co...

strasska
31. mar 2010

Misko som davala spat na bok alebo na chrbatik, nikdy nie na brusko...som sa bala SIDS

sunnygirl
31. mar 2010

SIDS ????????????? musíš nám laikom vysvetliť

kafoditka
31. mar 2010

Sunny... ja si malujem nechty cele tehu pravidelne kazdy tazden, som totiz zatazena na cerveny lak a aj sa normalne farbim pravidelne len si davam farbu bez amoniaku. Ved to, ze sme tehu neznamena, ze musime chodit ako strasidla neupravene, nie?? 😉

kafoditka
31. mar 2010

SIDS- zeby syndrom nahleho umrtia?

sunnygirl
31. mar 2010

kafko, súhlasím aj ja som si ich stále lakovala a od vtedy, čo som tehu tak nie, milujem franzúzsku manikúru a kvietok v nej 😵

mirka285
31. mar 2010

Kafkoodporucam max factor-nailfinity,c.549 red passion 😉 to je najkrajsi cerveny lak aky som kedy mala alebo videla a to mam tych cervenych doma asi 12,ja cervene laky velmi mozem 🙂

tutifruti
31. mar 2010

Nechty na pôrod musia byť odlakované pre to modranie... Ja mám gélové nechty, tak neviem ako, musím sa opýtať Dr......

Ja som dievčatá dávala spať aj na bruško, ale iba počas dňa..... /tiež strach zoSIDS/

sunnygirl
31. mar 2010

ja som si aj na svadbu sama robila francúzsku, ja mám dlhé nechty, škoda si ich tak pekne nelakovať.

SIDS to vtedy keď detičky ležkajú na brušku?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre