Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
31. mar 2010

ja tiez musim kupit satku ....maly musel byt stale na rukach lebo stale plakal, vtedy mi satka nebola treba, ked som sa starala iba o neho, no teraz to bude ine...ked je aj druhe dieta...
dugi dik za tip....ja nemam moc casu sledovat to ale este si vravim ze je cas....

strasska
31. mar 2010

stanka skus pozriet aj na bazaroch, pretoze mne baby radili, ze este lepsie su zanosene satky, lebo su makksie a tym padom sa aj jednoduchsie viazu. napr. na ebay maju super ponuky. Mne sa najviac paci didymos indio, tam sme ho so svagrinou aj vydrazili.

stanka33
31. mar 2010

diky straska, nam sa asi zidu pri nasich krpcoch nie???

tutifruti
31. mar 2010

Dorotka pozerá telku a bežala reklama na barbi a ona zlatá: Maminka vyzeráš ako ony /barbi modelka/ 😀 😀 😀 No a potom nemajte radi svoje deti..... 😉

stanka33
31. mar 2010

tutitruti zlata mala.....

baby kedx uz prestane fukat ten otrasny vietor, mam ho uz plne zuby...cely tyzden tu fuci ako blaznive... ☹

strasska
31. mar 2010

stanka, urcite 😉
tuti: my dnes pri zaspavani...ja mu vravim: zavri ocka a pocuvaj ako vonku prsi...a on odpovedala: akurat prsi.
Ani som nevedela, ze pozna slovko akurat 😀

tutifruti
31. mar 2010

U nas nefuka, ale je zamracené, momentálne neprsí... Asi sa pojdeme prejsť, baby majú poobede tanečnú.... Dory to volá, že majú karneval..... 😀 Chodia tam strašne rady,.....

sunnygirl
31. mar 2010

ja mám taký istý názor ako Mirka, ja na takéto veci, ako je šatka nie som. No ale je zase pravda, že keď má niekto už dve detičky a keď je ešte aj nejaký malý vekový rozdiel, tak tam je iná situácia, takže, možno by som to riešila rovnako ako vy a uvažovala by som aj nad šatkou, alebo tou klokankou. 😉

stanka33
31. mar 2010

sunny ja som pri prvom nechcela...ale teraz asi budem musiet....aj ked si to neviem predstavit.....mozno skonci v skrini dvakrat pouzita....napr.ako lehatko pre maleho, tam vobec nechcel byt a 80 euro v skrini.....

dugyna
31. mar 2010

fuha ..my mame tie to lahatko .kresielko alebo ako to mam nazvat..vyslo nas 50 tak dufam ze sa tam malinkej bude pacit.

no ja satku urcite chcem..lebo ked pojdemem niekam na turu..tak tam kocik nemozme brat..a ked budem musit ist nieco vybavit a drahy bude s autom..tak si neviem predstavit cestu s kociko v buse...
no sak uvidime ako sa nam satka osvedci..ale ja sa na nu vlemi tesim..a kedze chceme este aj druhe mimi tak sa nam urcite zide 😉

lenkaaninka
31. mar 2010

no som sa vymaniačila v upratovaní poumývala podlahy aj kupelnu detsku všeeecičko...upiekla kuriatko a frei...konečne ....aspon nemusím cez víkend frčať aj to len kvoli velkej noci...

ja som práveže všade len kočík využívala a teraz mám napláne ešte to lehátko kupiť....ale to ked pôjdeme kočík aj postielku tak pridáme aj lehátko 😉

monline
31. mar 2010

ahojte, tak dnes som bola na GTT, celkom sa tá voda dala piť, mala som v nej celý citrón..zle mi nebolo..cukor sa mi zvýšil na 9, čiže asi to vyhodnotia ako tehotenskú cukrovku..som zvedavá, o týždeň idem na poradňu a vtedy sa k tomu vyjadrí lekárka..takže- asi nebudú keksíky a koláčiky..ale diéta ☹

ericica
31. mar 2010

monline aj ja som mala pri malej zvysenu ale len o par stotin mala som nieco cez osem.....a musela som ju pit aj druhykrat myslim tu vodu ale ja som tam nemala citron ako tu niektore pisete....mne tu glukozu zamiesala sestricka a musela som to vypit v ambulancii pred nou. 😝 😝 😝 😝
som zvedava na vysledky teraz cely tyzden som pred testom nejedla sladke 😒 piatok budem volat o vysledky.....

ericica
31. mar 2010

sunny aj ja som bola pred porodom ako ty....babo som v zivote nedrzala len uz take polrocne inak som sa ho bala chytit.....a to ani nehovorim o kupani.. 😒 ale zvladla som to bravurne comu sa velmi tesim ,ale teraz ked sa narodilo babo mojej sestre tak som sa ho zase bala chytit takze zase budem musiet do toho prist 🙂

maxara
31. mar 2010

Ahojte baby...
😠 😠 😠 🙄 🙄 😠 😝 😔 😢 😢 mam toho naj.ebnutejsieho sefa na svete...

ericica
31. mar 2010

maxi co je???co sa stalo??

maxara
31. mar 2010

uz chcem byt na materskej... musim sa pozriet, kolko mam dovolenky a podla toho sa vypytam na matersku..

lenkaaninka
31. mar 2010

maxi materskú máš za pár neboj nič teraz velká noc potom to prejde friško 😉

ericica
31. mar 2010

veru veru za chvilu to je tu.....musim si vybavit matersku na Edinku a odhlasit Rebecu ale to az ked nastupim na MD....

dugyna
31. mar 2010

maxi na tersku ta moze vypisat v 32 alebo 34tt. tak kukni kolko mas dovolenku...nech sa tm s nim nerozculujes ked je taky.

monline ja som tiez mala cukrovu vodu cistu bez citronu..s na 2h som isla domov lahla si pospala a potom som sla naspat.

maxara
31. mar 2010

eri.. on sa 6 dni vykrucal ako taky pakôň z toho, aby nasim chyznym oznamil, ze za plat 390 € mesacne (50rocne zeny), budu robit este viac ako robia (teda nie ze by sa pretrhli, ale popravde, ani ja by som sa za ich plat nepretrhla.. a ked uz by som sa chcela pretrhnut, tak v porovnani s ich kolegami, co maju vsetci vyssie platy.. rozhodne by som sa citila uz teraz na ich mieste ukrivdena a nie, ked mi este pridaju robotu). No a dnes mi oznamil, ze on ten pokec s nimi nestiha (mali sme ist spolu, nech mame navzajom podporu) a nech idem sama... tak som isla a pol hodinu pi..vali do mna za to vsetko (v polovici mali pravdu) a ja s tym ale nic nemozem urobit. A teraz som rozculena, lebo som veduca... a pritom si nemozem nic, ani povedat komu strhnut premie a komu pridat... ani len pustit domov.. no otras.. som znechutena a rozhodne sa sem po materskej nevratim.. mozem osrat takyto kua system..

maxara
31. mar 2010

ja mozem ist najskor 20.5. a dovolenky mam asi 15 dni a prave som to ratala... takze juchuuuu hned mam lepsiu naladu, prave zajtra mi zacina posledny mesiac praaaaace... no juchu ja koncim... 😀 😀

miki060707
31. mar 2010

no maxi, taký plat by nepotešil nikoho, no ja som mala ešte menej, ale v čistom, bola som rada, ak som dostala 10 000 v čistom, teraz mam tak polovičku, je to úbohe, ale čo už, preto som rada, že tu môže u našich bývať a ešte k tomu si aj našporiť, manžel tiež moc nezarobi, do 500eur, ale to nieje každý mesác, tak 400 ma istých, a to ešte dole cestovné, víde to do sto eur,....ale čo už a pritom mám dve maturity....a to som začínala z 4020 v hrubom pred 7 rokmi a za tie roky sa mi to vyšplhalo hore...

miki060707
31. mar 2010

inak ja som teraz prala mini veci na 60 ale potom budem na 40 ak to nebude špinavé len spotené...aj vysačka ukazuje, že sa má prať na 40
ja si môžem dať citron do tej sladkej vody, no šak uvidim, prvý krát sa to dalo zniesť
no mna trápi kyseliny jak šlak, mam fatru, tak si dávam aj ju aj bystrianku, minerál...a celkom zaberie, ale teraz som dostala chuť na tie pukance a mam aj doma, tak si idem spraviť, vybrali sme sa na dvor, otec niečo majstruje, tak mala je s nim...

miki060707
31. mar 2010

no a už je tu velká noc, upratané mam tak ako každý den, ale teraz ked sme prerábali, tak som aj okno umyla, aj v skrinách, tak som rada, ešte nakupim pre synovcov velkonočné, a niejaké pohostenie, ja nemám rada velku noc, ale zas aj to treba....cez vikend dojdu dvaja synovci, v pond. krsniatko a dvaja chlapci z rodiny, ale som sa rozhodla, že to nebudem prehánať,

kafoditka
31. mar 2010

Baby bola som pozriet v petrzalskom tescu a som fakt unesena. prerobili ho perfektne, ovela vacsi vyber vsetkeho, vedela by som si vybrat nejake veci... V akcii maju plienky newborny- ci pampers, huggies alebo tesco... Co sa tyka detskych veciciek- klasika ako vsade - dievcensky vyber neskutocny a chlapcensky len taky odvar.. To su chlapci diskriminovany alebo co?? 😒

mirka285
31. mar 2010

ja som sa dotrepala tiez z tesca ale Lamacskeho 😉 no kupila som asi 350- tu capicku,tak ale zltu este nemam a slaninu 😀 a teraz si z nej ukrajujem,k tomu kremzska horcica,cerstvy chlebik a zajtra budem fnukat ze zas mam o kilo navyse 😝

monline
31. mar 2010

a ja premýšľam ako začnem diétovať..čo budem jesť a čím budem zaháňať chuť na sladké, keďže nemôžem už jesť čo si zmyslím ☹
prečítala som si o gestačnom diabete..a veru nie je to sranda..

katarina7777
31. mar 2010

maxi aj ja som mala dneska nasieraci den v praci 😠

vcera vecer sa mi maly v bruchu vrtel jak divy, normalne som citila jak sa mi natahovala koza okolo pupka a dost to aj bolelo 😒

katarina7777
31. mar 2010

mirka ja som prave schrumala cely balik cipsov... tym som si akoze vyrovnavala stresy z prace 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre