Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
31. mar 2010

AHOJTE KOCKY,
prepacte, ale vazne nemam sancu vas dnes precitat.
PRisla som zo sutaze, kde som bola od rana s 22 detmi. Hrali sme divadlo, porota boli reziseri a pedagogovia VSMU BA a STV, takze som rada, ze sme dostali aspon ucast za diplom. A musim sa pochvalit, ze deti ziskali pochvaly od tejto poroty, ze maju velky talent....len hrali prve divadlo, treba trenovat...
A este jedna pochvala...ja som jedina ucitelka dostala diplom za vedenie suboru a penaznu odmenu 16€ (darcek. poukazka), skoro som dostala sok na podiu....pretoze tam boli pedagogicky, co sa roky venuju suboru... 😵 😵 😵 Vidite, moja praca sa dockala ocenenia, co si pamatate, ako ma rodicia poohovarali... 😉

NO idem sa vyvalit k muzickovi....paaaa a zajtra sa zapojim...paaaa

maxara
31. mar 2010

babulky som doma...
eri - ja uz moju robotu dlabem, mna to tam bavi, moja naozajstna robota je super... ale niekedy sa citim strasne bezmocna a som z toho znechutena, a najhorsie je, ze hadam v kazdej mojej robote som bola ja ta, ktora mala vysvetlit niekoho maniere cloveku, ktory mal odist s dlhym nosom... a ked to bol cudzi (v tomto pripade nejaky ubytovany), tak este este... si pomysli, ze som asi vadna, alebo ze mozno naozaj to je pravda, co ja hovorim... ale ked su to moji podriadeni, tak je to na zaplakanie.. hlavne ked su to moji podriadeni len v buzerovani a pridelovani roboty.. a smotanu zlize niekto iny... a ked som dnes odchadzala z roboty, akurat som sa stretla s veducim na recepcii, ked som davala prikazy recepcnej a ked som jej povedala, ze ked to tak zajtra nebude, tak beda im.. nepovedala som mu ani slovo a ked som odchadzala som pozdravila dovidenia (s nim si tykam). Tak mi povedal, ze ahoj a ja mu takym nasratym tonom spat, ze urcite si domyslel, ze som nahnevana... som zvedava, co bude zajtra, ale serem ho uz.. ja uz na neho nemam nervy... od leta mu pekne drbe a neviem co som mu urobila ☹

mirka285
31. mar 2010

Maxi ze by ti zavidel ze si tehu?Mojalli tak to je pekne zadostucinenie...supis,gratulujem,a teraz nech su ti mudri rodicia mudri 😉

maxara
31. mar 2010

tak som pozerala doma na pasku a mam rovnych 14 dni dovolenky. V maji potrebujem 13, takze este v aprili si mozem 1 den vybrat... a v maji nech si najde inu chuderu na spinavu robotu.. juchuuuu
inak aby ste vedeli, ze ja sa nestazujem... mna iba to hneva, ze este sa na mna sere za nieco, za co ja nemozem a co som ani neurobila a ani nerobim... niekto mu podraza nohy tu od nas, kyda na neho a on si svojimi klamstvami a pod kazi imidz u riaditela... a pritom ja som asi jedina, co si ho zastava, aj ked som nahnevana.. no sak ja dufam, ze sa spamata

maxara
31. mar 2010

mirka, podla mna mi zavidi 😀 lebo ja budem mat teraz 3 roky dovcu a on take nemoooze 😀

maxara
31. mar 2010

mojalili - super, gratulujem k tomuto obrovskemu uspechu... viem aky je to pocit, byt pravom pochvalena 😉

maxara
31. mar 2010

kafko ako vcera? nedostala si sok z mm?

maxara
31. mar 2010

mirka prave uvazujem nad tym, ako sa asi Kolenik citi, ked sa kuse so zenskou v telke 🙂 chudaak

kafoditka
31. mar 2010

Maxi ale co si? Sak Misko na mna posobi ako obrovsky dobrak.. Vie sa ten vlastne vytocit? akoze tak poriadne - zeby mu sanka skakala.. 😀 to asi nie... Zlati ste 😉

kafoditka
31. mar 2010

Maxi, Mirka.... a doma si to rozdava s Kostelnym 😀 😀 😝

stanka33
31. mar 2010

Ahojte...
vitaj v klube, ja sa stale rozculujem ze veci pre dievcata maju vsade krasne a pre chlapcov musis snorit, aby si nieco nasla...

maxi, ja som mala tiez posledny mesiac v praci strasne nervy ako sa ku mne zachovali, po tom vsetkom co som pre nich urobila....teraz mi to je jedno....vyber si dofcu a ostatne nejako vydrzis....alebo popros gyndosa nech ta vypise, mne vypisal...

co mate s tym Kolenikom furt???? mne sa paci ten chlap.....aj Barta...

mirka285
31. mar 2010

Maxi tak tomu ver,by som chcela vediet ktori z nich hra akoze zenu 😀

mirka285
31. mar 2010

Stani ved to,aj nam sa paci,lenze on je teply 😝

stanka33
31. mar 2010

No to aj ja mirka... 🙂

miki060707
31. mar 2010

ahojte, tak ja už sedim pred panelákom, mirka, máš kráásne vecičky pokúpené, mne sa to ani nechce fotiť, som si to dala už do komody, ale ty máš ozaj supeer a tie pufové, ja som tiež "bola" do pufa...xi
mojalili, to super padne, taká pochvala, vrátilo sa ti to ako bumerang

stanka33
31. mar 2010

sak ja viem....kazdy pekny chlap je teply......

mirka285
31. mar 2010

Stani co aj ty?j ty si tepla?Miki dakujem,,,

stanka33
31. mar 2010

ani mne sa nechce fotit ale raz to pofotim...dugy par veci mame rovnakych z tesca....a s mirkou tie disney...asi zasa nieco objednam od tej kocky..len cakam na gatuse pre maleho...

stanka33
31. mar 2010

nie ze som zvedava ako sa tvari so zenskou sorry to malo byt maxare....

carrie84
31. mar 2010

Tak to teda prrrrrrrr, dievcata!!!!!
Pyco a Kolenik nie su tepli!!!!!! A keby aj boli, tak NIE SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

stanka33
31. mar 2010

no to by si mi dala..... 🙂 😀

mirka285
31. mar 2010

Stani 🙂

stanka33
31. mar 2010

carie no su... co uz....aj moj milacik Christiano Ronaldo...je teply....

stanka33
31. mar 2010

miri jednym okom sledujem panelak a potom pisem kraviny...ale po dvoch tyzdnoch nam ide konecne net a telka spolu

carrie84
31. mar 2010

Nic nepocujem, nic nevidim .... vsetky "taketo" informacie uspesne filtrujem a ignorujeeeeeeeem 😀

dugyna
31. mar 2010

sunny nie este nemam vsetko..nemam cumliky..ten mame iba jeden, a este tu mesniu flasticku nemame tie 150ml ..juj myslim bud jednu alebo ani jednu takze este. nemame teplomer , kefku na vlasky, satku na nosenie, sietku proti hmyzu na kocik,este nema vlozky do poprsenky, nosne kosele do porodnice a gatky do porodnice,lanolin-ci kremik na bradavky, no a este ponozticky nejake , a ciapocky,fusak na zimu do kocika,..a neviem este je toho dost. jaj no mame len spacie vaky..paplonik a vankus este nemame kupeny...a ani navliecky...a este nemam taky zasobnik na plienky..to sa da na stenu..taky vak z latky a odtial si ich beries... 😉
a potom este take ako stolicka do kuchyne, ohradku , trojkolku..atd
jaj a nemame ziadne hracky a ani kolotoc nad postielku..

luminkasp
31. mar 2010

stanka, to si kde pocula, ze ronaldo je teplus, to iba fanynkam real madridu zatajuju?

dugyna
31. mar 2010

kafko co ja viem ..mne sa zase moc tie farby nepacia ...ja mam rada bledomodrodu..a taku bledunkoruzovu..takze ja si niekedy tazko vyberam aj pre dievcatko oblecenie

stani a kedy ideme cvict? 😉

dugyna
31. mar 2010

jjaj a kocky pikoska kolnik cize maslak je teply..udajne zije s moderadotom s markizy dubravskym v jednej domacnosti..samozrejme ze to taja lebo je sexsymbol pre vela zien, ako ricky martini o ktorom sa to dlho suskalo a tento tyzden to priznal. a mam to z dost dobreho a doverihodneho zdroja.

dugyna
31. mar 2010

stavime sa 😉 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre