Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nika23t
31. mar 2010

Ejha, dnes teta mate temu 😀 Inak teraz mi napadlo a chce sa mi napisat, ako ma brat viezol na poradnu, ked siel k zubarovi. A pyta sa ma, kam idem. Tak vravim, ze dnes mam poradnu. A s tym sme sa rozisli, a ked sa vybavil u zubara, tak sa pytal sestricky, ze kde su tu poradcovia, lebo ja s jednym poradcom mam stretnutie 🙂 A ona mu vravi, ze to je na gynek. poschodi. A on, ze nie, lebo ja mam stretko s poradcom a koniec... No tak takto je to s bratmi...

luminkasp
31. mar 2010

Nemam sancu precitat vsetko, co ste dnes napisali...

katuska, ja som na tom s tymi jedlami ako ty 😉 Inak ja som dnes varila campinonovu polievku a druhe som robila rezne so zapekanou sunkou a syrom hranolkami a ryzou. No a teraz vecera bude lahka, salat nejaky rychlo musim zmaknut.

Dnes som si kupila novy mobil, tak sa strasne vytesujem a tricko s kratkym rukavom, lebo tu uz su horucavy na spadnutie 😎 , teda ale baby, ja som musela vyjst z tehu obchodu a pekne ist do normalneho, kde som si pekne nakupila 😎 😎

tinka, no ja som vyuzila klokanku, neviem, ci teraz pri malom vyuzijem, lebo ideme do zimy, ale moje dieta sa nechcelo vozit v kociku, takze my sme chodili na prechadzky s klokankou a v sportovom mi vydrzala strasne kratko, ked uz som ju nevladala nosit, dala som ju tam a asi do 2 mesiacov uz sama chodila a bolo po kociku 😅 Myslim, ze to zalezi indi vidi od kazdej maminky a baba, netreba kupovat dopredu, ja som tiiez kupila az ked bola uz na svete 😉

mojalili gratulujem

kafoditka
31. mar 2010

dugy myslis doda dubravskeho?

stanka33
31. mar 2010

dugy uz to tusim priznal...nieco som zacula v telke....no nie tento utorok co bude ale ten po tom chcem ist...ale treba sa prihlasit, tento uz bol plny.....
lumi no myslim si ze aj on je.....ale oficko som to nikde nepocula....ale radim ho do tej kategorie ....ja kuka vsetky zapasy s nim...

mojalili
31. mar 2010

Dugy, neboj, aj ked nemas vela veci, dokupis casom, hlavne je,z e mu budes mat co obliect.
JA som mala nocnu koselu do porodnice kupenu, ale dali mi erarne, stale vymienali a bolo mi v nich lepsie, naozaj....doma nocne kosele nemam rada, tak do tohoto nebudem investovat.
Ja som kupila pre babetko vcera od DR. HOJ olivovy olejcek, ktorym budem maleho po kupeli mastit. Mam s nim dobre skusenosti, je super, naozaj....
U rodicov som si uz nachystala mantinel, vankusik, navlecky, aby som vedela co mam a co nie...
MAXI - klud, ak mozes, vyber si dovolenku, povedz im dovidenia a sup na predcasnu matersku....

Mna dnes ukecali, aby som ostala o tyzden dlhsie, tak koncim 30.4., namiesto 24.4. snad mi to lekar da....

luminkasp
31. mar 2010

netusim kto je dodo dubravsky, ale dobre 😉

stanka, dakujem za vysvetlenie, keby si zila v spanielsku, mohla by si sa nim kochat v tv kazdy den 😉

mojalili
31. mar 2010

nika23t - tak to si ma rozosmiala... 😀 takze ty chodis k poradcom🙂

stanka33
31. mar 2010

ja nemam tiez pokupene veci...ale drogerka, flasky, dudle poslem muza do mojej lekarne nech ho nabalia, to mam aj zamestnanescku zlavu a kopec veci mam po malom..a este do porodnice ale to ma cas...
a inak idem si konecne objednat tu suknu co si robim zakusk....
inak dnes som mal prvykrat na sebe tehu rifle doteraz mi boli moje bedrace dobre...

carrie84
31. mar 2010

Dodo Dubravsky je manzel Olgy Dubravskej 😎 ..... a to je hovorkyna markizy (vivat google 😀 )

Dugy - prever zdroj, bud keca alebo dal blbe meno 😉

stanka33
31. mar 2010

lumi sak uz kukame ligu majstrov z muzom....ale ide barcelona, ked real minule vypadol....hmm

nika23t
31. mar 2010

Mojalili - no asi tak 🙂 To vies, pocitala som s tym, ze brat hned pochopi 🙂

Inak mozno budes vediet, ci je sudocream (aspon myslim, ze takto sa to pise) vhodny pre deticky. Lebo vraj sa pouziva, ale ja viem, ze sa pouziva aj pri akne a zda sa mi to preto prilis silne pre deti...

mirka285
31. mar 2010

Dugy ziadna novinka ze Kolenik je teply,ja som uz baby informovala davno,len ty si tu nebola bo si sa ucila na skusky 😉

mojalili
31. mar 2010

HEJ, Sudocream dostanes aj v balicku v nemocnici, take malicke balenie (teda tak tomu bolo v roku 2006). Ja ho odvtedy pouzivam a nic ine, dokonca aj teraz dcerke, co ma 4 roky je davam, ked sa jej vypari pupulka...sem tam....
Mam doma este stary, takze len ten budem pouzivat na zapareninky....NEviem, ze by sa pouzival na akne...

mojalili
31. mar 2010

Stani, aj ja pozeram sami futbal. Aj som chcela ist dole z netu, ale manzel pozera a ja futbal z duse nenaaaaaaavidim. 😝

nika23t
31. mar 2010

Priatel mal dost problem s tym a tu v UK mu toto predali a pomohlo mu to. Tak neviem, ale na druhej strane mozno to je fakt pre deti a jemu to dali len tak... Mne tu napriklad nechceli v ziadnej lekarni predat nic na bolest hrdla a nadchu,ak som tehotna, vraj mam ist najskor k lekarovi. Ani len cukriky na cmulanie.

maxara
31. mar 2010

dugy veru... mas resty 😀 a nie s dubravskym ale s kostelnym, aj to tu uz padlo 🙂 som z toho inak mimo...
kafko - jasne ze sa vie nasrat... ale ja viac 😉 on je inak taky typ, co ho vsetci hned zboznuju... 😅

maxara
31. mar 2010

nika ja si myslim, ze sudocream je pre deti uplne super, aj sestra pouzivala a aj som sa pytala v jednej nasej supi lekarni, a teta mi poradila, ze jednoznacne to. A mozno ani nie, ze je silny, ale niekedy na zdanlivo tazke pripady zaberaju uplne banalne pripravky..

mojalili
31. mar 2010

Inak ja mam ten Sudocream na wcku v jednej zasuvke....a ked som sa tam zdrzala dlhsie, tak som si ho po 4 rokoch kooonecne precitala na co vsetko je....je sirokospektralny....ale naozaj jednoznacne najlepsi....

stanka33
31. mar 2010

sudokrem je fakt dobry my sme ani ine kremy nemali a ani iny nechcem...

mirka285
31. mar 2010

mna ste uz presvecili,idem do sudokaca 😉

nika23t
31. mar 2010

Tak sa este opytam, ze co stoji doma? Ak bude tu lacnejsi, kupim si, lebo uz tu som len tyzden, nech to nezanedbam... Ja pozeram, ze uz nakupujete aj kozmetiku pre deticky, dajte nejake typy, na ktore drobci dobre reaguju... A flase avent ako, spokojne ste s nimi? A este monitor audio- mate a vyuzivate? Lebo svokrovci maju nasu spalnu daleko od kuchyne a obyvacky a ja uz teraz mam nocne mory z toho, ze babatko nebudem pocut... Manzel vravi, ze stresujem zbytocne, ale neviem si predstavit, ze by malo dlho plakat a ja by som ho nepocula a nebola pri nom. Az mi je z toho .......

maxara
31. mar 2010

nika no ja neviem presne, ale samozrejme zalezi od velkosti balenia, najmensie 50ml myslim stalo nejake 4e a potom 100ml bolo nieco vyse 5 a pol a 200ml okolo 7 - 8 e, ale fakt to neviem na 100%. Mozno si to pletiem s niecim inym, na co som sa pytala.. a neviem, ci pojdem do tyzdna okolo lekarne, ale baby urcite sa zajtra vyjadria, urcite ho niekto uz kupoval

maxara
31. mar 2010

babky ja idem na ucho.. ledva pozeram, zajtra mam uzavierky, musim vsetko stihnut (ide velka noc) plus zaucit kolegu, kedze som sa prave dnes rozhodla, ze majovu uzavierku uz v mojej robote nezazijem 🙂

nika23t
31. mar 2010

Prepana, tak tu stoji 250 g necele 4 libry, aspon teraz som to tu cez jednu drogeriu pozerala.... No tak nakupim aj do zasoby potom 🙂

No to doma nejak velmi mamicky nesetria, co? Ved naco aj, mame tam uzasne platy a este uzasnejsie materske prispevky, tak co riesit...

stanka33
31. mar 2010

maxi ceny priblizne tak ako pises, mozno aj viac uz si to nepamatam, kedze som dvaroky na materskej...a kupujem iba to najmensie ak treba...

dugyna
31. mar 2010

carie mozno som len skomolila meno..lebo na mena ne som..ale zdroj pracuje v markize takze ..ale zase ja nie som moc na mena celebrit..ci ako ich nazvat..takze mozno som to meno preklepla..ale je teply

stani a na bazen by si nesla?
mojalili presne..oblecko mame podla mna zatial akurat dost..a ak bude treba tak dokupime 😉 ..

vau stani..to az doteraz svoje gate..fuha ..no ja mam uz navyse 10kg

mirka 😉 a ja som myslela ze budem cool ze s akou novinkou dojdem 😉 ale nestihla som precitat vsetky strany co ste pisali..este 100 my chyba

na ritku som kupila kremik z lidlu 😉

maxi..je to mozne 😉

inak poradna vsetko ok. ale kocky ja uz som pribrala 10kg

a pytala som sa dr na ten prenatal box a povedlala ze sa to dostava v porodke kazda zena..a inak videla som tie kufriky aj v ambulancii ☹
a inak na antolskej sa ostava po normalnom porode 4 dni..ak je vsetko ok...a s nasimi letmi detickymi mozeme ist von uz ked pojdemem s porodky..

dugyna
31. mar 2010

maxi takze vezmes si dovolenku? 😉

mirka285
31. mar 2010

Dugy neva,ja som ho totizto vymakla s chlapom uz pred rokom 😉 som bola z toho smutna lebo on je taky sexi chlap,no a teraz uz len sexi gay...Nika ved toho nespotrebujes enormne mnozstvo,podla mna to netreba kupovat do zasoby...

tinka349
31. mar 2010

ten sudocrem mne davala lekarka v UK aj na mykozy a kadeco ine - ze vseliek 😝 a uz som kamoske kazala nakupit do zasoby 400g balenia ked tu to ej take drahe 🙄

mirka285
31. mar 2010

jaj a Dugy neboj a my sme priberali kym si tu nebola,to len Stanka je taka nasa tehu modelka,ona aj po porode odkraca z porodnice vo svojich rifliach,ze Stani?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre