Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tatianka.g
6. apr 2010

tiez neplanujem nakupovat babatkovske veci na trhu ale v obchodoch 😉 len este neviem kedy sa tam vyberieme, my chodime do Targu

monline
6. apr 2010

maxi dík..už pozerám na nete aké farebné kombinácie sú...ja mám na nete vyhliadnutý tiež poľský kočík, ale naživo som ho nevidela, tak nemám odvahu objednať si ho, najmä ak poťahy sa mi zdajú dosť divoké..ten tvoj je krásne jemnučký

maxara
6. apr 2010

tatianka - oblecko pre babo v pohode, ale take velke drahe veci, to asi radsej v obchode, tak som to myslela.. mna tam laka ten fusak, ta baba ho mala v albume a bol suprovy, krasny a ja nemam ziaden, ani zavinky a deky.. no tak to by som sla kuknut.. a myslim, ze aj oni tam pisali o targu

monline - ved ty si blizko mna, ked si chces ten moj obzriet nazivo, tak sa mozme niekedy dohodnut, ze prides kuk

maxara
6. apr 2010

baby ja prcham, idem tancovat, tak sa majte a vecer vas docitam

janka256
6. apr 2010

maxi mal vrodeny sedy zakal tak nanho nevidel teraz je to kustik lepsie uz mam voperovanu sosovku ale to uz mal 2 operaciu prva bola ked mal 5 mesiacov ☹

monline
6. apr 2010

maxi díky..ak sa tak rozhodneme, dám ti vedieť
a dobre si zatanči 🙂

katy1979
6. apr 2010

maxara kam letis vsak este je casuuu kopec.

mirka285
6. apr 2010

Maxi si ide chytit flek 😉

katy1979
6. apr 2010

zeby hned v prvej rade? vsak aj tak je vzdy v prvej rade to ma rezervovane

luminkasp
6. apr 2010

ja mam z vas dost, ze uz rozoberat porody, ja este ani nemyslim 😎 , sak este nemam nic pripravene 😎 😎

okna mam doumyvane, naobedovani sme, idem pustit malej macka uska na spanie a ja sa chystam este vydrhnut kuchynu, jednu z nasich teras a zehlit, veceru uz mam, som sikulka 😎, keby ste videli ako moja mala vyzera po celom dni na zahrade, to mala biele tricko...uz sa tesim na tu kavu, ked ju budem vecer kupat 😀

ericica
6. apr 2010

ahojky tak dnes som volala na ten glukozovy test ze ako dopadol a sa vytesujem ze je vsetko v poriadku 🙂
s malou som mala zvyseny a musela som ist diabetologicke ☹
sunny inac aj ja som toho nazoru ze lieky nie moc ale ked uz niet inej pomoci tak tie ktore mozes tak si daj naco sa budes trapit,a homeopatika su tusim cisto prirodneho charakteru ci nie???

strasska
6. apr 2010

Ahojte,
ja som dnes tiez mala poradnu, babo vazi 780 gr a vyzeralo byt vsetko ok, tak sa tesim.
Ale viete ako som kukala na monitor, ze ci nieco medzi nozkami neuvidim...aj som si myslela, ze vidim, ale ked Dr. zacal tu cast merat, tak som pochopila, ze to bola stehenna kost. 😀

mojalili
6. apr 2010

Bola som zabludena do Junoviek a tie uz sa balia a viacere maju zbalene tasky do porodnice, tak ma vyplasili, ze som isla do lekarne kupit lieh, gazu, Sudocream....nech mam aspon nieco 🙂

Strasska, takze este stale nevies, co to bude? JA by som to nevydrzalaaaa.
Boli sme vonku, krasne slniecko ale zima jak svina, aj vietor hrozny, tak sme opet doma.
LUminka, toto mne chyba, vyjst do zahrady, kde by sa mala rypala a ja tiez...ale snad za rok uz budem i ja vo vlastnej...na cinziaku sa neda poriadne nic robit. 😒

monline
6. apr 2010

mojalili..a mne sa zatiaľ zdá, že do pôrodu mám habadeeeeeej času..však plánujem byť v práci do 21.5., a to je riadna doba ešte..snáď ma nič nezaaskočí..práve som si pozerala kedy je spln mesiaca okolo môjho termínu, zistila som, že o týždeň skôr..žeby deti reagovali na spln? údajne reagujú..tak som hľadala aj lunárny kalendár z 1994, dcéra sa narodila v prvej štvrti..takže- snáď sa malý nebude ponáhľať 🙂
ozaj- ako voláte Daniela? u nás je to zatiaľ Daniel či Dany, ale v noci sa mi snívalo, že som ho volala Danček..pritom takto som toto meno nikdy nepočula povedať 🙂

mojalili
6. apr 2010

Danielko, Danko, tieto dve mena striedame. Jejda, ze robit do 21: 5. mna by uz slak trafl, nemozem sa dockat konca mesiaca, kedy koncim. UZ teraz nevaldzem. 🙂

monline
6. apr 2010

máš termín o 15 dní skôr ako ja..ideš 2 mesiace pred termínom na materskú? ja som chcela až tých 6 týždňov pred..podľa toho ako sa budem cítiť...

carrie84
6. apr 2010

Hello babule 🙂

Mojalili, monline - aj my budeme mat Danielka 😉 Tatino vybral - a je nato patricne hrdy 😀 Akurat svokre sa nepaci, ze bude mat meniny a narodeniny v jednom mesiaci .... ale sak prezije chalan a okrem toho sa meno krasne bude hodit k priezvisku 😉

Ja si ani neviem predstavit, ze by som mala byt v praci. Aj dnes som ako mechom uderena - len lezat, spat a hlavne nemysliet....

Co sa tyka vybavicky, tak pomalicky zacinam chystat - ale u nas je to trosku kopmlikovane, neviem, ci sa stihneme alebo nestihneme prestahovat do porodu. Ale dnes som si aspon spravila radost olejom na brucho a knizkou - vola sa Rozpravky pre neposlusne deti. Uz som ju kedysi citala a ked som zbadala, ze vysla v reedicii, tak som ju musela mat! Neskutocne sa na nej smejem 🙂 🙂

monline
6. apr 2010

carrie- tak máme ďalšieho Danielka na ceste 🙂 včera sa ma pýtala mužova sestra, či už je to meno definitívne..asi sa jej moc nepozdáva, ale na začiatku som všetkých upozornila, že na ich názory nie som zvedavá..povedala som jej, že predbežne hej, ale ak ho po pôrode uvidím a bude vyzerať ako Kleofáš, tak to bude Kleofáš..tak sa zasmiali, ale stíchli..myslím, že toto je výsostne naša vec, do ktorej iných nič nie je..

monline
6. apr 2010

carrie- parádny kočár

carrie84
6. apr 2010

monline - sak zase svokra si povedala, ale uz sa na maleho pyta: a co robi danielko? ... hehe ... 😀
Vies kolko som ten kocik vyberala? Straaaaaaaaaaasne dlho! Ale stal zato - a hlavne za tu srandu, ked sme ho skladali 😀 Drahy sa smeje, ze maly ma skvele faro.

bonsai
6. apr 2010

Ahojte..čítam, že aj u vás v okolí majú pripomienky k menu, ktoré ste si vybrali..no moja svokra sa nás tiež spýtala, prečo také meno...a ja jej na to..že mne sa páčilo, ešte som Vášho syna nepoznala..tak prečo nie.. 😀

tatianka.g
6. apr 2010

carrie uz ste ten kocik kupili?

carrie84
6. apr 2010

tatianka - ano, uz mam kocik doma

nika23t
6. apr 2010

No my ked sme svokre oznamili, ake mena chceme dat, tak rakcia ziadna. A manzel sa pytal, ci sa jej nepacia, a ona ze nie. A potom vravi, ze ziadne meno nie je pekne, ale ked pride babatko, tak kazde bude 😀 Ze tak sa jej kazde zapacilo, uz az ked jej vnucatko sa tak volalo 🙂

nika23t
6. apr 2010

A svokor ten len chlapca, Janika samozrejme, po manzelovi. Ale svokra beriem s rezervou, ked som povedala, ze mm by radsej dievcatko, tak hned sa opytal, ze ci je nenormalny 😀
Ale tak teraz uz riesi meno pre dievcatko, lebo vraj mu vyslo, ze to bude ona 😀 No komedia z neho chvilami.

tatianka.g
6. apr 2010

carrie a kde ste kupovali?

carrie84
6. apr 2010

tatianka - mame ho z o-baby.de - vysiel lacnejsie ako u nas aj s dovozom.

mojalili
6. apr 2010

CARRIE - taky mam aj ja doma, JANE ,ale POWERTRACK 360 stara verzia, kde nie je taka hlboka vanicka.ALe aj farba taka ista. 😉

carrie84
6. apr 2010

mojalili - tak potom si budeme vymienat fotky, ze kt. Daniel je vacsi fesak v kociku 😉 😀

monline
6. apr 2010

carrie, mojalili..a spravíme stretko Danielov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre