Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
7. apr 2010

robika.. dakujem, vsetko su je to 62 to je na 3az6 mesiacov, iba tenisky so od pol roka do roka.. 😉 Jaaj, uz sa moc tesim, ako budem maleho fesakovat 🙂

robika
7. apr 2010

ved pockaj, ako budes od neho musiet baby odhanat 😀

liluu
7. apr 2010

Jéééj kafo, máme rovnaký vkus, aj meno sme vybrali rovnaké, body aj tú nádhernúúú tepláčkovú súpravu 😀

mojalili
7. apr 2010

Jejda, tak ste ma inspirovali:
prsia - 107 (predtym som mala 94)
pas -115 (tuto to dost narastlo z 76)
boky - 100 (tu som mala 92)
HRUUUUUUUUUUZA. 😕 😕 😕
No teda, mam traumu do porodu 😒 Inak dnes sa mi maly tak zvrtal v bruchu, ze to az deti videli v skole....mali zazitok... 🙂

kafoditka
7. apr 2010

no vidis liluu 😉 Filipkovia budu fesaci 🙂

sunnygirl
7. apr 2010

tak ja som už navarila, síce trocha neskôr, lebo mi do toho niečo prišlo. No dojedla som včerajšie zemiaky na paprike, uf, dnes boli lepšie ako dnes. 😀 .
Teraz pozerám bez servítky 😉

robika
7. apr 2010

Kafoditka, Liluu - obidve budete mat Filipkov? aj u nas to vyzera na Filipka (teda zatial) lebo u nas je to dost tazke, pretoze meno musi byt aj v slovenskom aj v madarskom jazyku (kvoli jednym zo starych rodicov), a tak sme kazdemu povedali nas zoznam a vsetci svorne, ze Filipko, mne sa to meno velmi paci a ani ziadneho nepoznam.... vela krasnych mien som zavrhla, len kvoli tomu, ze ich maju ludia, ktorych nemusim...

kafoditka
7. apr 2010

nedalo mi to a aj ja som sa zmerala:
- prsia 100 (pred tehu 90)
- boky 100 ( pred 85)
- pas 92 ( pred 70)
a cez brusko mam 105 cm.. Tej 100ke som teraz nejaka verna... 😲

sunnygirl
7. apr 2010

robika: ešte ani ja neviem, či to nebude Filipko 😉 , lebo Lenka bola potvrdená iba na 80 %, človek nevie 😅

robika
7. apr 2010

baby, normalne mozeme zalozit klub Filipkov a ich mamiciek 😀

kafoditka
7. apr 2010

robika, s Filipkom prisiel moj manzel a mne sa to hned zapacilo.. Ja som zvazovala Adama alebo Dominika ale oboch mame v rodine. Tak aj preto vyhral Filipko 😉

sunnygirl
7. apr 2010

tak aj ja sa pridám:
prsia: 96 (pred tehu 92)
bruško: 100 (pred 68)
boky: 104 (pred 92)

no tie moje boky sú neskutočnééééééééééé

robika
7. apr 2010

aj u nas navrhol Filipka moj drahy a malicky v brusku na to pekne vzdy zareagoval 🙂 , moj navrh bol Dominik, to je tiez velmi pekne meno, ale vobec sa nehodi k priezvisku ☹

lenkaaninka
7. apr 2010

Ahojte baby tak nám dva dni šibalo netu...

Prišla som z 3D z TN tak je to chlapček ako buk ale nenafotil ho ujo doktor lebo sa hned schoval a ukazoval len tváričku sem tam a dal sa cvaknúť len ked roztiahol nožky a ukázal zvonček 😀

kafoditka
7. apr 2010

sunny... vies, ze ked ma zena siroke boky, tak sa jej bude lahko rodit? aspon sa tak hovori.. 😉

mirka285
7. apr 2010

tak som prave spraskala plny tanier makovych sulancov..velka mnamka 😉 vy Filipkovky kam sa chcet separovat?vsak by vam bolo za nami smutno 😕

sunnygirl
7. apr 2010

jáááááj kafko: ak to mi narástol tuk 😀 , žeby pomohol k pôrodu? Inak to som počula aj ja, že sa ľahšie rodí, no však uvidíme 😅

sunnygirl
7. apr 2010

mňáááááááááááááám šúľance, moje obľúbené, to nie je fér 😠 ...........ja chcem.......ja chcem

mirka285
7. apr 2010

lenkaaninka tak super,treba aj chlapa k tym dvom babam 🙂

dugyna
7. apr 2010

ahojte kocky 🙂 takze konecne slubene fotecky 🙂 mozte kuknut do albumika
teraz pisem diplomovku do 15.4 ju musim odovzdat aj vytlacenu a zviazanu takze preto sa neozyvam.
ale myslim na vas.
inak neviete co je s ronit? dlho som ju tu nevidela

lenkaaninka
7. apr 2010

a teraz sa mi chute zmenili na totál sladké...a to s tými bokmi je pravda ja som porodila sakum prásk a dve kamošky ktoré boli kosti obalené kožou s uzkymi bokmi tak mali brutál problémy...

lenkaaninka
7. apr 2010

dugy už som pozrela pekná nevestička 😉

mirka285
7. apr 2010

Dugy krasni ste 🙂 🙂

sunnygirl
7. apr 2010

Dugy: ste zlatí 😉

dugyna
7. apr 2010

lenkaaninka ma ohalila pred prispevkom este 😉
dakujem kocky 🙂

ivanka85
7. apr 2010

prsia: 86 (pred 82)
pas: 78 (pred 59-60)
boky: 94 (pred 91)

no ked vas citam, zacinam sa citit cudne 🙂

sunnygirl
7. apr 2010

ivanka85: nie čudno, ale asi štíhlo 😉

mirka285
7. apr 2010

Sunny to bolo trefne 😉 take miery som nemala ani v mojej najvacsej stihlosti,a to uz som bola kost a koza a vsetci sa ma pytali ci som chora 😠

mojalili
7. apr 2010

Dugy - krasna nevesticka si bola, aj manzel je fesak, mas zvlastne oci, take zahadne 😉 😉 😉
No kocky, vidim, ze som vas navnadila s meranim... 😉 😉 😉
Ivanka, nebavim sa s tebou 😝 (zo srandy). Citim sa popri tebe ako tank.....ako Mirka povedala.....plneny holub 🙂

meruska
7. apr 2010

ahojte babule 🙂
mate niektora zoznam co vsetko treba kupit z lekarne? Na pupcek, prdiky a co ja viem co este?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre