Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
7. apr 2010

meruska pozri nas album Julovky,Mojalili bola taka zlata ze tam dala zoznam veci co treba nakupit 😉

ivanka85
7. apr 2010

a ja som sa praveze tesila ze mi tam hore nieco narastie, kym budem tehotna a nic ☹

meruska
7. apr 2010

inak dnes sa nado mnou konecne zlutovali...od dnes nemusim mat dozor na chodbach....sa tak vytesujem 😀

sunnygirl
7. apr 2010

Meruška: Mojalili dala do albumu juloviek2010 také zoznamy, tak skús kuknúť tam 😉

meruska
7. apr 2010

dakujem, uz som pokukala ...joooj mne este toho tolko chyba

sunnygirl
7. apr 2010

aj ja sa chystám nakúpiť drogériu, ešte nemám nič 😅

mirka285
7. apr 2010

KOcky idem pozerat Panelak,mozno bude mat Moorka kratke rukavy a konecne uvidite tie hnusne ruky co ma 😝

dugyna
7. apr 2010

mojalili dakuje 🙂 , a cim su zahadne moje oci? 😉
cez vikend sa chystam robit inak tie parene buchty co si mi poslala recept 😉

kocky keby tak ten kubo konecne tej ivane dosiel na to ze ho podvadza.
inak myslim si ze maslak poziada martinku o ruku.
inak viete o tom ze ta herecka co hra jancovu zenu je tehotna 😉 😉 😉
a este aj ta co hra sestricku mariu je tehotna 😉

dugyna
7. apr 2010

a jak si najdem ten album julovky? ja mam nieco tam ze julovky..ked som na fotoblogu..ale ked na to kliknem sa nic neotvori

lenkaaninka
7. apr 2010

dugy to maš skade také tajné informácie 😉

dugyna
7. apr 2010

lenkaaninka 😉 o marii mi hovoril mazel ze to cital v nejakom casopise 😉 a o jancovej zene to mam tiez ale to sa v novinach nepisalo 😉

mojalili
7. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

tu sú julovky, je tam, co by ste mohli mat vo vybave.......pri teme Julovky kliknite na hviezdicku, dá sa vám do oblúbených...

lenkaaninka
7. apr 2010

bože baby ja mám taký pocit stále ako chorá ale už ma iba trošku bolí hrdlo ...ale taká unavená ....už len odkvecnúť ...totál bez energie...a je pravda že stále v poslednej dobe som mala deti choré alebo ja...ako nabrať energiu

mojalili
7. apr 2010

Jej MEruska, k tomu dozoru ti zavidim, nam ho este viac zostrili, ale este 3x....to snad prezijem 🙂

Kocky, ja som mala pri malej na prdiky taku vetrovu masticku DR. HOJ na vetry, masirovalo sa s tym brusko, mam ju este doma, take male balenie. Mam doma Sudocream na ritku, olivovy olej na premastnenie pokozky (namiesto mliek a roznych drahych olejov, mam s tym dobre skusenosti), Lieh, gazu na pupok, masticku kalciovu pre mna na prsia mam doma, Avent budem riesit, ked sa vyskytne problem....mydlo Sebamed a ine ani neviem co treba, nechcem to prehanat...ušatka na cistenie aj nošteka a ušok....

lenkaaninka
7. apr 2010

mojalili aj my to voláme ušatka 🙂 😅

ja som kozmetiku ešte nekupovala kupim všetko na jeden šup niekedy v júni a hotovo...

meruska
7. apr 2010

mojali vdaka za zoznam 🙂

no s tymi dorozmi... si predstav ze to za mna vybojovali kolegyne u riaditela 🙂

mojalili
7. apr 2010

JA ti poviem taku perlicku. Mali sme poradu, akoze ma riaditel pochvalil, ze som nacvicila s detmi divadlo a na zaver povedal, ze by to bolo ale dobre hrat v kulturnom dome, na vacsom podiu....vsetci na neho pozreli,ci je šiši...sak som bola na sutazi v kulturnom dome ...tak som isla za nim, ze ako sme dobre dopadli...nemal ani potuchy kde sme co sme...pritom som mu to snad 10x povedala....tak snad hodia nejaku odmenu 🙂 Ale ved to mam za par....este fakt 17 dni do prace... 🙂

lukmaj
7. apr 2010

Ahojte holky, aj ja mam termin porodu v juli a tak by som sa chcela spytat (mozno ste to uz rozoberali skor), ci tu nahodou nie je nejaka tehulka z Bratislavy. Asi som trosku zaspala dobu, ale ja este nemam nic nakupene a viac menej si az teraz zistujem informacie o porode, nemocniciach, vybavicke, kociaroch a tak...
Ako som si stihla precitat vacsina z vas uz ma skoro vsetko zabezpecene a tak ma chytil mierny stres, ze som hrozna a staviam sa k tomu nezodpovedne 🙂 .
Dufam, ze mi budete vediet a chciet poradit.
Chysta sa niektora z vas rodit na Antolsku? alebo Kramare?
Dakujem za rady.

meruska
7. apr 2010

jaaaj tak ja ucim do 4. juna...este stiham i znamky zakruzkovat

alllexa
7. apr 2010

Musim vam povedat, co sa mi stalo - mozno tym niektore usetria peniazky - chodim do jedneho zravotneho strediska, kde mam gynekologicku a tak som sa jej spytala na moznost ist na nejaky predporodny kurz - aby som vedela, ze co a ako pri porode. No tak mi odporucila jednu doktorku, tak som sa k nej hned nahlasila na prednasku. O plateni mi nikto nic nepovedal, naivne som si myslela, ze je to v ramci zdravotnej starostlivosti (kedze tak platim dost vysoky rocny poplatok). A na zaver som sa dozvedela, ze mam zaplatit 23 EUR. No skoro som odpadla.

lenkaaninka
7. apr 2010

alexa no pekne veru

bellablonde
7. apr 2010

mojalili ten vas riaditel je dobry trapko 😲 mohol by sa tapnut po vrecku a hodit ti dobre odmeny, vsak to tak vyzera, ze ty tehula sa v skole najviac pre tie decka namakas 😕
my volame palicky do usi uchošťoury 😀

lukmaj je nas tu vela kociek z BA,
mna este stres tiez poriadne nechytil a pritom nemam takmer ziadne dievcenske vecicky nachystane... je to asi tym, ze kopu takych veci ako zavinky, vanicka, kocik bude mat princezna po petkovi...
ja asi na antolskej budem rodit ... manzel ma zas prehovara ci radsej neist na kramare - lebo tam rodili manzelky jeho kolegov a boli spokojni, no myslim si, ze teraz je to asi vsade priblizne rovnako, chcela by si si zazmluvnit niekoho konkretne?

dugy este raz gratulka k sobasu, moc vam to spolu sekne 🙂

mojalili
7. apr 2010

Allexa - no to da veru mohli informovat dopredu o plateni 😒
Lukmaj- ak nieco budes chciet vediet, pytaj sa. Su tu mamicky, ktore idu rodit na Antolsku....

bellablonde
7. apr 2010

😲 allexa no zbohom, daj meno tej lekvarky, aby sme tam nahodou nesli viacere
ja som si uz taketo kurzy pochodila pred dvoma rokmi, ale isla by som kludne este raz...

mojalili
7. apr 2010

NO veru Bellabonde, za posledny mesiac som urobila pre deti tej skoly a pre skolu tolko, co niektori neurobia ani za rok... 😖 Ale tak nerobim to pre neho, len pre deti...
Kocky, idem este robit sablony na nemecke vlajky, mame olympiadu a my sme Nemci...teda moja trieda, tak musime porobit este 130 minivlajok, mame ich len 70 😒 tak mame co robit... 🙂 Prajem vam pekne pisanie a dobru noc...všetky blky na pomoc 😉 🙂

maxara
7. apr 2010

Ahojte zavislacky 😀 v poslednej dobe mam jedineho konicka, ktorym je konik 😀
vlastne ma teraz nenapada, na co zareagovat, asi najskor ze miery nasej ivky85 som nemala ani pri narodeni a alllexa, cozee??? ja sa chystam ist rodit na Kramare a tam su tie prednasky zdarma, je to predporodna priprava preboha.. no ale viem o tom, ze su aj sukromne pripravy za prachy..
baby zastrelte prosim tu agatu.. ved na nu sa neda pozerat.. morka s tymi rukami moze ist do riti oproti rakovej, bleee

dugyna
7. apr 2010

bellablonde dakujeme 🙂

lukmaj potom ako sme sa dozvedeli s manzelom ze by malinku mohol vidiet len cez sklo..a stretavat by sme sa mohli akurat tak na chodbe- hovorim o antolskej, tak zvazujeme kramare..nakolko tam je miestnost kde mozes zobrat babatko a moze za tebou dojst navsteva, a kupat babatko mozes spolu s manzelikom

alllexa
7. apr 2010

Nabuduce sa budem pytat vzdy co to stoji dopredu... Mne sa nezda, ze by to bolo vsade take drahe, ked taku pripravu robia napr. v nemocnici Ruzinov, tak pochybujem, ze sa za to takto plati...

Tiez som sa zmerala a vyzera to takto (najviac ma stve narast bokov - vyzeram ako taka matrioska):
prsia - 92 cm (predtym som mala 86)
pas - 90 cm (predtym 71)
boky - 103 cm (predtym 95)
hmotnost - 68 kg (predtym 57)

bellablonde
7. apr 2010

mne panelak ide, ale vooobec ho uz nevnimam, asi to prestanem pozerat uplne...ma prestava bavit, dokonca ho stiham vzdy zapinat pred deviatou, ked sa uz pomaly konci cast ...

ja som mala predporodne pripravy cez stranku www.dietaaja.sk, bolo to v mc klbko v karlovke, aj sa platilo tusim 60€ to vtedy vyslo, 6x ucast po dve hodiny, kazdy termin ina tema

carrie84
7. apr 2010

Tak mne dnes lekarka povedala,ze sa mam vyprdnut na nejaky predporodny kurz, ze mam radsej v klude lezat, ze to sa zvladne 😀
Inak - co som kupila kocik z o-baby.de - tak sa nam urvala jedna puklica z kolesa pri instalacii - ziadna velka tragedia, da sa to prilepit. Ale tak skusila som, ze napisem do o-baby a uvidim, co mi nato povedia - dnes mi prisiel mail, ze ich to mrzi a posielaju mi po kurierovy 2 nahradne krytky zadarmo!!!!! Neskutocne milo ma to prekvapilo. Toto by sa mi u nas nestalo!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre