Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
10. apr 2010

panbozko je spravodlivy a kazdemu sa vsetko raz vrati 😉 takze Tinka hlavu hore,ty to zvladnes a casom urcite stretnes niekoho kto bude lubit teba aj malu,a ten tvoj podareny muzik raz pekne padne na papulu 😉 Kocky chcem ist poobede do Kiki kupit taku prebalovaciu dosku na postielku,tak snad nebude velky lejak,a paci sa nam v enci jeden dom tak chceme mrknut v akom to je prostredi...inak nemam ziadny program na dnes,na obed som vytiahla uz take hotove cestoviny s dubakovou plnkou a na to dam kyslu smotanu a slaninku...by som aj do kina isla len ked ja uz nevydrzim tak dlho sediet v kine 😒

adelaine
10. apr 2010

sunny, aj ja tak odbieham...davam pozor na krkovicku, ta sa vie dobre pripiect 😀
dnes totiz varim obed ako pre celu rotu...ododnes zaciname buracie prace v byte,
zaciname prerabat vstupnu halu, chlapi demontuju stare skrine, je tu buchot, treskot, vranie...
a mojmu drobcovi sa to vobec nepaci, blbne v brusku ako o zivot, chuda 😒

inak budem asi tyzden offline bez kona, aach, ako to ja zavislak prezijem??
budem mimo obraz.

adelaine
10. apr 2010

mirka,
ja ked som bola v Kike prednedavnom, bola som dost sklamana z cien,
ktore si tam za tie prebalovacie pulty ( ci ako to mam nazvat 😀 ) pytali...... a nielen za tie,
celkovo v Kike vsetko co sa tyka deti ma akoby cenovu prirazku,
a tak som si povedala,
ze este kuknem inde...a v Ikei mali total smejd, vyzeralo to ako odrezana nafukovacka,
myslim si ze stabilita babatka na takom volacom je total nulova....tak som bola sklamana

mirka285
10. apr 2010

v Ikei som bola minuly tyzden a ten co chcem ja tam nemali vobec,mala som pocit ze tam maju same haraburdy,a v Kike som ho raz videla presne taky ako chcem,len uz to bolo davno a neviem ani kolko stal,tak idem len mrknut od nudy,ale ked bude drahy tak kuknem aj inde...inak ja som taky mala pri Tomaskovi,dobra vec to bola,kedze nemam normalny prebalovaci pult,tak aj tento co polozis na postielku mi posluzil a ja sprosta som ho vyhodila aj s postielkou...a teraz ako by sa mi zisiel ☹

maxara
10. apr 2010

eri - dnes som vyhodila uschnute narcisy, ale tie z vazy, co nie su na fotke a tie konariky.. boli krasne rozkvitnute, ale rovnako rychlo aj odkvitli, tak som ich vyrazila ☹ no a tie zajaciky a to.. anijedneho som nekupila, to mm vysibal, tak som ich tam postavila, zasiala som aj zeruchu, ale bolo mi luto do nej dat vajicka, tak som ju nechala zit a vcera ju mm ranajkoval

mirka285
10. apr 2010

kde ste vsetky?Gabko isiel cvicit a ja neviem co so sebou,Tomas isiel na obed k babke a ja rozmyslam co zajtra uvarim,hodte niake tipy...zatial som vybrala bazanta z mrazaku ze spravim bazantiu polievku a neviem co mam uvarit druhe?piect nebudem,lebo Tomas neni na sladke a potom sa tym napchavam ja,bo mi to je luto vyhodit a kolabujem ked sa postavim na vahu 😠

maxara
10. apr 2010

baby ja som si teda pekne zavarila.. ze co sa budem srat s kysnutym cestom na knedle.. dala som ho robit do pekarnicky a uuuuplna krava som tam nasypala cele kg muky, namiesto pol kg.. a tak ze ved neva, dala som vsetko dabl a pekne si tu konikujem.. isla som kuk, ze co a ako, dusila som kapustu, piekla maso, tak nech mi to nezhori a co nevidim.. cesto kypi z pekarnicky a z tej nadoby aj do pekarnicky.. no dovi.. teraz som to hodinu riesila.. 😠 😠 😠

dugyna
10. apr 2010

uz parim buchyt baby len som musela utekat este parak kupit do obchody-ci sito ci ako sa to vola 😀

mojalili
10. apr 2010

AHojte kočky, dnes mi manzel urobil radoooost. NAKUPILI SME PLNO VECI PRE DANIELKA....POFOTILA SOM A DALA DO ALBUMU..asistencia je riadna, LILI musela byt pri vsetkom 😀 A zmenila som farbu kocika, dosla nova seria a tak sme zmenili z cierno bielej na hnedo sedu.....super farba, vazne....za 3 tyzdne ideme pre neho, tak sa tesiiiim. 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb...

Dakujem za pochvaly kocky, potesili🙂
A vidim, ze sa tu rozmohli moje parene buchty, tusim aj ja porobim, ste ma inspirovali, chcela som urobit palacinky, no este uvdim🙂

carrie84
10. apr 2010

Mojalili - tak to ano, asistentku mas super 😉 Kde ste kupili ten prebalovaci pultik?

dugyna
10. apr 2010

mirka kukni moj album ja mam dosku na prebalovanie na postielku ze ju polozis a stala 15 eur.
mojalili pokukam..aj ja som dnes kupila 2 bodynka 🙂 ako som kupovala v tescu ten prak tak som zabludila 😀

sunnygirl
10. apr 2010

Tak už som urobila ruské vajíčko a to ražniči 😉

sunnygirl
10. apr 2010

samozrejme za pomoci maxinych dobrých odborných rád a moje šikovnosti 😀 😀 😀

dugyna
10. apr 2010

akurat som dala parit poslednu varku. mojalili inak su perfektne..lebo prva sa mi roztrhla tak somm uz kostovala 😝

adelaine to ti verim ze sa malemu nepaci ten ruch..a inak uplne chapem..my sme tiez prerabali na zaciatku tehu..ale teraz by mi to bolo urcite neprijemnesie. sme s tebou 😉 vydrz toi

sunnygirl
10. apr 2010

toť som si pridala fotku bruška, tú riťku som radšej vymazala, lebo mi neskutočne narástla 😒

dugyna
10. apr 2010

mojalili aka si kocka 🙂
sunny posli mi jedno dala by som si..lebo teraz som presladena ako som robila buchty

adka1311
10. apr 2010

😀
babule, vas teda docitat....to je riadna fuska....
Tinka - neboj ty to nejako zvladnes a bude to nakoniec tak aby ti s malinkou bolo dobre...
Dugy - vydrz prerabanie bytu nad vami - verim, ze je to na nervy ale lepsie teraz ako ked uz budes mat babo...aspon potom bude klud

Mojalili - ty si teda fesanda
Sunny - nechces prist navarit aj k nam 😀
Mirka - na vahu sa nestavaj - aj tak v tehu dietovat nebudes, tak co...kasli na to.....

sunnygirl
10. apr 2010

dugy: veľmi rada 😉

adka1311
10. apr 2010

inak vcera som bola na uradoch vybavovat nejake veci a skoro som odpadla - normalne ma ludia pustili dopredu a nemusela som pridlho cakat a aj tety uradnicky boli na mna mile...
😲
prijemne soky som zazila, narozdiel od mnohych vasich skusenosti....

mojalili
10. apr 2010

to raznicie vyzera super sunnygirl🙂))

Ten prebal. pult je z internetu, este v roku 2006 som ho kupovala, tusim www.babetkovo.sk . Ten vrch sa da zlozit a je to normalna komoda...Ta prebal. podlozka je zvlast pevna...tak sa da tiez prelozit aj na postel, kdekolvek...

Co ste spominali havariu lietadla...137 mrtvych....dost....len nechapem, ked pilot dostal rozkaz pristat na ine letisko, pretoze tam bola hmla s zle poveternostne podmienky a este pristaval v rychlosti, PRECO TAM pristaval....lietala som dost rokov ako letuska a nechapem, ze pilot dokazal riskovat s prezidentom na palube. 😒 ...ALe je to smutna sprava..... ☹ Ved cierna skrinka sa nasla s ta ukaze, co bola pricina, ake povely zneli z letiska a tak....

DUGYNKA -aj ja som mala pri LILI taku prebal. podlozku, total som ju znicila....aj teraz som ju chcela, len nemali, a ked manzel chcel nakup, tak som si zobrala tuto...

sunnygirl
10. apr 2010

idem ešte riadiť, pá

sunnygirl
10. apr 2010

mojalili: ďakujem 😉

adka1311
10. apr 2010

baby a ked sa bavite o tych nakupoch.....
aj ja by som rada este nieco isla nakupit, ale zaroven sa bojim toho mojho tvrdnutia bruska, tak sa chcem setrit...ja sa dost nabeham pri malom a nechcem si privolat predacsny porod v nakupaku 😀
a inak keby ste vedeli ako zavidim tym z vas, co chodite na vselijake cvicenia...aj ja by som chcela, no pani doktori zakazali.....
co uz....hlavne nech este aspon 10 tyzdnov vydrzim...

mojalili
10. apr 2010

Adka, ja som si tak hovrila, ako budem aktivna pri druhom tehu, ako sa budem o seba starat, cvicit, behat, plavat....a prd prd cililing....doktor zakazal plavanie na nasej plavarni....asi vie preco ..... cvicit nemam cas a tak sa nabeham pri dcere, do roboty spet a tak.....ze ani chut uz nie je.

dugyna
10. apr 2010

mojalili ja som ju kupila tiez cez net 😉

dugyna
10. apr 2010

adka vcer som si aj poplakala koli tomu ze vrtali az od 8 do 17.30. dnes je ticho-cez vikend totiz nerobia...som zvedava co od pondelka..takze si uzivam ticho 🙂

tadotami
10. apr 2010

ahojte damy.vsetky cakate deturence v juli?

luminkasp
10. apr 2010

suny, dakujem ku gratulacii 😉

mojalili pekny pultik, nasi papi teraz robi nabytok, lebo nemam uz kde davat veci a potom prehodime aj spalnu a odfotim postielku, co mame, to tiez nas papi robil 😎

dugyna
10. apr 2010

adka ja tiez nechodim nikam cvicit..bola som raz ci dvakrat..ale studijne povinnosti mi nejak nedovoluju..nemam kedy.
a to ti tak casto tvrdlo brusko? lebo aj mne tvrdne..ale to je normalne

maxara
10. apr 2010

tadotami ??? no prevazna vacsina.. kedze sme v teme spolocny termin jul 2010..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre