Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
12. apr 2010

Ja som na stavená na 38tt, kvôli cisárskemu a aj kvôli tej ,,cukrovke".

kafoditka
12. apr 2010

baby ja idem kupit s mm v stredu do babymarketu komplet postielku tak sa vytesujem, ked uz tam budem, tak si kuknem aj nas kocik co mame objednany 😉 uz aby bol doma..

monline
12. apr 2010

pri dcére som mala termín 19.1., večer v ten deň mi začali bolesti a ráno o pol 7 sa Nika narodila..teraz by som tiež prijala keby malý bol dochvíľny 😀

jaruska8
12. apr 2010

Teda, super, len 5% detí sa rodí v termíne. 😀

zuzik1983
12. apr 2010

tak to som rada,uz som sa zlakla,preco som to mala inak

mirka285
12. apr 2010

monline ja neviem ale ja uz by som najradsej keby som to mala za sebou,cim som blizsie k porodu tym mam vacsie depky ☹

monline
12. apr 2010

nesmieš stresovať..pozri sa von- do tohto počasia by si šla rodiť? počkaj si až bude vonku krásne, budeš mať z toho spústu energie a dobrej nálady..čítala som, že si mala veľmi zlý pôrod..- ale - bolo to tak dávno, telo sa mení, je vyspelejšie, dokonalejšie..porodíme jedna malina, neboj 🙂

mirka285
12. apr 2010

no vsak kym by som dosla z porodnice by sa akurat vycasilo 😀

katy1979
12. apr 2010

mirka ty chces uz rodit ja este nie. este chvilu kludu a spanku a ticha si chcem uzit.

stanka33
12. apr 2010

mirka aj ja cim blizsie k terminu tym vacsi strach, furt na to myslim.........

mirka285
12. apr 2010

katy vsak ja uz som v tej faze ze sa ani teraz neviem dobre vyspat,neviem sa ulozit a kym zaspim su tri hodiny rano 🙂 ale je pravda ze rano ked spim aspon do desiatej tak si normalne v duchu poviem-no moja zlata,sa vyspi lebo potom uz takto dlho vyspavat nebudes 😒

katy1979
12. apr 2010

mirka ja neviem ja lahnem a spim ako mimino, spala by som stale. niekedy len nieco suchlo a bola som hore a teraz spim ako mimino. asi predpriprava 😀

monline
12. apr 2010

ja mám stále pocit, že čím dlhšie som pokope, tým lepšie..asi mám obavu z toho, čo príde..z tej veľkej zmeny..aj keď presne viem čo ma čaká, predsa len som si odvykla a nemám už 20..ani 30 dokonca 🙂

mirka285
12. apr 2010

no bud rada,ja vecer neviem zaspat,ale zato rano sa mi spi velmi dobre,rano ani neviem ze mam brucho,ani cikat mi netreba...mozno u mna je to tym ze ja 10 rokov spavam cez den a v noci som zvyknuta pracovat 😀

mirka285
12. apr 2010

monline lenze mi pri tomto babatku malom omladneme 🙂 🙂 🙂

miki060707
12. apr 2010

ahojte, tak mne keby zistili cukrovku, idem v pondelok, tak by to nebolo na škodu, jasne, že je to komplikácia, ale zas na druhej strane, by som mala zakázané papať a donutila by som sa niečo zo sebou robiť, lebo krpčekovi stačí aj zeleninka, ryža atď 😉 ale hadam ju nebudem mať 😉
no ja mam kočik doma, iný ako pri dcére a do pôrodky si chystám zavinovačku, máme tu vaničku, ale sme špekulovali, že šak to neni bezpečné a nám chýbal ten system trio car kit, tak si ho asi dokupim, jedna baba ho predáva za 10eur, tak hladam na nete, síce mam dobrú autosedačku, takú jak keby tam skoro ležalo bábo, ale ked mám vaničku, tak to asi využijem a kašlem na desať eur a inak čo som mala pri dcére staršie lehátko, športový kočík som hodila na nett, že darujem a ozvali sa mi ludia, ale že im to mám poštou poslať, no ja nič nebudem posielať, šak ja vodičák nemám, manžel je v práci a ja budem na druhý koniec dediny teperiť vozík na rukách,niee?
no mne sa nič nechce, malá spí, ja kukam nett a mala by som niečo aj porobiť, aj som chcela prať, ale voda netiekla a teraz teče a nechce sa mi nič...ešte asi dva krát budem prať veci pre mimi, plienky a tak

lenkaaninka
12. apr 2010

jaruska nie dvakrát ale prvý raz som si ju tam mala odniesť a druhý mi tam poslali a aj tak som mala až o dva dni výsledoch tak som to sama nechápala 😉

mima89
12. apr 2010

caute babule mna caka zajtra ten glukozovy test ale neobavam sa nejak extra a inak aj vas bolia klby?? mna to chyti tak 3x za den jak keby sa mi panva roztahovala ☹ aj kolena a clenky...

a bola ste uz niektora na ekg??

prajem pekny sice uprsany dnik 😉

mirka285
12. apr 2010

mima mna bolelo vsetko akoby ma natahovali na skripec uz od stvrteho mesiaca..ja som bola na ekg,ale nic mi k tomu nepovedali iba mi to doktorka zacvakla k tehu knizke...

monline
12. apr 2010

mima- ja som bola na ekg celkom na začiatku tehu
inak- chcela som v piatok na poradni vedieť v akej polohe malý je..a povedala mi, že ona sonom len kontroluje srdiečko a že malý má ešte dosť miesta na to, aby sa vrtel hore dole..čiže som nezistila nič..a tak som chcela vedieť, pretože niekedy pri pupku po oboch stranách kope...pri pozeraní telky v posteli mám ovládač na tom mieste a normálne nadskakuje 🙂).to vyzerá ako nožičky..a včera zas bol vydutý len na pravej strane pupka..napínal mi kožu riadne, taká tvrdá hrča...akoby hlavička tam bola..asi sa fakt točí ako sa mu zapáči..

monline
12. apr 2010

a mňa nič nebolí...je to normálne? toľko čítam čo všetko vás bolí..bolia ma kríže ak ležím na chrbte, to nie je pre mňa dobrá poloha..ale inak nič..

robika
12. apr 2010

ahojte, tak ja som dnes este v praci, ale uz pomalicky koncim... dnes som tu skoro zaspala, taka som unavena...akokeby ani vikend nebol, asi to je tym pocasim...
aj ja by som na jednej strane chcela, nech to mam za sebou 🙂 a som doma s malickym... ale na druhej strane, si hovorim, ze este chvilku nech zostane v brusku 🙂 .. nemame este velmi nic prichystane...
akurat ma posledny tyzden obcas prepadnu take myslienky, aby bol malicky v poriadku, zdravucky a ze ci som naozaj urobila vsetko preto, aby to tak bolo... aj vy mavate take nieco mavate?

mima89
12. apr 2010

aha takze to je len tak ze peciatka ze som to absolvovala...ok aspon nebudem stresovat zas zbytocne.. 🙂

kafoditka
12. apr 2010

kocky, mam otazku. Tie, co ste si kupili Persil sensitive pre miminka, periete v nom aj farebne veci na nizkej teplote ci len biele??

mirka285
12. apr 2010

mima neni to len peciatka,ty to naozaj aj absolvujes 🙂

kafoditka
12. apr 2010

mojalili, paradny kocik, pekna kombinacia farieb. 😉

mojalili
12. apr 2010

KAFODITKAAAAA - ty si ma odhalila 😀 😀 😀

Prave sme ho zaviezli k svokrovcom do rodinneho domu, ale taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak moc sa tesim z neho. JE to nova kolekcia, pekne farby, vazne pekne.....nafotene je to z mobilu, tak ked pojdeme tam, zoberiem fotak. Velmi sa mi tie farby pacia a na pocudovanie 😕 je lahuckyyy a hlavne sa lahunko sklada a da sa aj do malickeho auta.... Krasne sa s nim jazdi.......juj, aku mam radost. Pacia sa mi aj tie reflexne pasiky na nom.... 🙂 🙂 🙂 ja mam radooooost. Vysiel nas 132€, a dostala som k nemu aj cumel pre babatko, tak y specialny od Chicco, 2 nohavicky poporodne Chicco a este aj vlozky do podprdy Chicco......takze to vsetko k tom,u gratis.....Dokonca mi vymenili povazok, pretoze v tomto sa da spodny vak dole, aby sa mohol oprat, pri tom druhom sa nedal.... 😉 😉 😉

kafoditka
12. apr 2010

mojalili... tak tomu sa hovori paraaaaaadny nakup 😀

sunnygirl
12. apr 2010

Ahojte bábiky, tak dnes som mala veľa roboty, tak ani dočítať som si vás nemala kedy.
Mne dnes prišli plienočky a osušky, dala som aj foto, tak ak chcete tak kuknite.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre