Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. apr 2010

jaj tak ked ju ukazu zblizka to musite fakt vidiet...a vsimli ste si ake su vsetky pochudnute?

vierkaha
12. apr 2010

Maxi, ja som , ako ty hovoríš 80+ a dnes mi doki žundral, že 3 kg za mesiac je nejako mnoho. Ja samozrejme viem, že priberiem a ani to nejako zvášť neriešim, ale keď mi tie kilá tento mesiac tak rýchlo skočili hore sa bojím, aby som neskončila niekde pri + 20 a to by asi bolo predsa len príliš

stanka33
12. apr 2010

maxi keby 9.8 tak rodis v maji o mesiac... 😀

stanka33
12. apr 2010

aj tak je najlepsi banan.... 😎

bellablonde
12. apr 2010

sunny, vobec nie si staromodna, kazda mamina urobi, co je podla NEJ najlepsie pre dieta... 😵 😵
aj mm dnes neviem kedy pride, pisal mi sms, ze mam ist spinkat kludne ...
dnes sme mali rano v panelaku na nasom poschodi zasah kuklacov... mame takeho madarskeho mafiana suseda, tak ho boli asi preklepnut, kopa policajnych aut, no proste akcia ako zo serialu 😲

nam zostala kopa plienociek po petkovi, som mala zasoby ako pre dvojicky... 😝 este chcem dokupit farebne obrazkove, idem kuk na ten link, ci maju aj flanelove 🙂

inak hned po porode na vysetreniach sa babetkam robi ultrazvuk klbikov - taky prvotny 😉 (teda v stiavnici nam ho robili)

dugyna
12. apr 2010

no kocky ja periem priebezne ako kupujeme. niektore veci su oprate v normalnom persile a niektore su oprate v mydloch orechoch alebo mydlovom slize.ale davam tam aj tak normalny avivaz na obleceni. plienky sa nesmu avivazovat.

takze tak

kafko..neviem ti povedat zajtr idem pokukat ze kolko mame coho a s manzelikom sa dohonut ze ci este treba obleceni kupovat malickej alebo nie..tak ked tak ti mozem potom napisat IP kolko mame kusov akej velkosti. pozri inak vzdy sa da dokupit..a zase ked budes mat viac bemusis setrit a mozes maleho prezliekat doobeda do jedneho a poobede do druheho

z porodnice chceme dat malinkej bodynko s dlhym ci tristvrtovym rukavom a satocky..a neviem ci jej nedam pod satocky leginy s ponotickami alebo polodupacky 😉

vierkaha
12. apr 2010

Mne tiež hádajú termín pôrodu, len podľa veľkosti, lebo ja som mala taký chaos v cykle, že sa to nedalo presne povedať. Inak ja som ešte včera bola presvedčená, že čakáme dievča, lebo na poslednej poradni mi doki povedal že na 70% je to dievča a ja som sa toho tak chytila, že keď mi dnes na 3D povedali, že je to chlapec skoro som odpadla, ale mm sa škeril ako slniečko tak to stálo za to 😀 😀 😀 no chybička se vloudila 😅

maxara
12. apr 2010

mirka nie som.. som presne v tomto.. akurat ze by som mala byt asi v 26 tt a nie 27 tt ale kedze moj dr trva na tom, ze podla UTZ v cca 9tt az 13 tt je to najpresnejsie, tak mi stanovil termin na 15teho, tak sa riadim tym, lebo vsetko mi riesi k tomu terminu, vsetky vysetrenia a testy a sona a pod.. no a co som bola na morfo na tom kvalitnejsom sone, tak tam mi povedal hned, ze babo je malicke, som vtedy mala byt 18+4 a bola som 17+1, cize termin nie 15teho ale 25teho. A toto iste mi presne povedal ten druhy dr. co som bola na 3D v Hlohovci o 5 tyzdnov po tom morfe. Presne mi povedal, ze podla mozgovych struktur to je 25teho termin. Aj som sa pytala, ze som pocula, ze najpresnejsie sa podla UTZ urcuje do 13 tt a potom babuliatka rastu indivindi a on povedal, ze to ano, ale podla tych mozgovych struktur to je jedno z najpresnejsich urceni.. a ked sa dvaja nezavisli trafia do presne toho isteho terminu, tak asi na tom nieco bude.. Na druhej strane sa nebranim tomu, ked ma dr posle na matersku s terminom 15teho 😉 . Ale tomu na Kramaroch dam vsetky spravy, aj z morfa, nech vie..

strasska
12. apr 2010

Ahojte, cez vikend sme mali navstevu, tak som sa tu neukazala...no a ledva som Vas stihla docitat 😒 tolko ste toho popisali.
Ja len kukam na tie vase vybavicky a ja sa priznam, ze som nekupila este ani jednu vec pre malicke a prat sa chystam najskor v juni. 😉 Mne sa este furt zda casu habadej a vlastne mam veci po Miskovi, takze v pripade nudze kupime za pochodu 😀

strasska
12. apr 2010

Vierka aj ja chcem vediet, co to mas za kocik v albume,pls.

mirka285
12. apr 2010

Maxi ja len preto za moja posledna mrcha bola 27.septembra a termin mam desat dni pred tebou...

dugyna
12. apr 2010

maxi to uz tak skoro treba chodit?
musim kuknut kalendar.

inak agata aj mne leze na nervy.
a baby vsmli ste si ze najprv vybavala reklama jedna, potom dve, a posledne 2-3 diely su uz 3 relkamy pocas panelaku?
inak uz ma to prestava bavit...telenovela to zacina byt

vierkaha
12. apr 2010

Strasska, ja som na tom podobne. Mám pár vecičiek čo sme dostali, ale nekupovala som ešte nič. Čakali sme až na určenie pohlavia, takže teraz sa na výstave v NR a BA vyšantíme aj s mm a v piatok ideme od rakúska takže bude privan v peňaženke 😀 😀 😀 😀 a riadny

bellablonde
12. apr 2010

vierkaha 😵 to je zlateee ze chybicka 🙂 si viem predstavit, ze bol manzelik stastny ako blcha, ze bude synator
ja som taka nazhavena na dievcatko, dufam, ze jej uz nenarastie pipik 😀

Strasska, ja uz pomaly zbieram ruzovu vybavicku - uplne sa v tom vyzivam 😵 len sa mi to uz nechce fotit a robit album, pravdupovediac som rada, ked si sadnem a nemusim nic robit len tupo hladiet na telku alebo do pc 😀

mirka285
12. apr 2010

Dugy tie leginy nie su dobry napad,lebo vacsinou maju gumu v pase co babatkam nerobi dobre,a hlavne tyzdnove babo ma cerstvu ranu na pupiku...

sunnygirl
12. apr 2010

ja panelák nepozerám vôbec, mňa to nebaví, asi ma zabijete 😅 😅 😅 😅

vierkaha
12. apr 2010

Strasska je to ABC design tu je link http://www.samo-kociky.sk/abc-design-turbo-6s-2010 ale teraz som bola v Aladin shope v Hlohovci a tam som videla nový X-lander tak zase celý večer štikútam o tom mm sa mi smeje že mi už z tých kočíkov preplo 🙂
tu je ten x - lader
http://www.babatkosk.sk/files/WOZEK-SPACEROWY-X...

strasska
12. apr 2010

ked ja ruzove velmi nemusim, takze radsej nic nekupujem a sak mozno to bude opat chlap...tak sa to vyriesi. 😉
Vierka a co ten kocik? Povedz znacku, lebo ja mam pocit, ze mame navlas rovnaky, ale nasa znacka sa uz nevyraba 😕

sunnygirl
12. apr 2010

už mi klipkajú očká, ale som na tom celkom dobre

maxara
12. apr 2010

mirka no mne sa podlo toho fakt neda.. vtedy som mala naposledy a predtym asi dva tyzdne a predtym asi tri mesiace a pred tym ani sam panboh nevie.. otras s tym mojim cyklom.. a to bol pokrok, ze mi chodili kramy bez tabletiek.. to som docielila tym rozhybanim toho mojho zaseknuteho kriza a panvy.. za asistencie toho dr z NR a brusnych tancov.. predtym som brala tabletky na kramy..

dugyna
12. apr 2010

kocky ponozticky sa davaju na dupky nie pod ne.

maxi aj tak by bola sranda ze by si ich zajtra nasla na nete na konovi 😀 😀 😀 prepac nejak ma to drzi.

stanka ale akurat som sa dozvedela ze ak mas nadstandart co na antolske je dost drahe 1000SK/noc tak tam moze ist mm za tebou na izbu...ty si napamatas ako to bolo?

a este som sa vas chcela opytat rodili ste niektore v banskej stiavnici??ake mates skusensoti?

a o priberani nehovorte do dnesneho dna mam +10kg

mojalili aj je velmi peky ten kocik..tak dufam ze sa ti bude dobre kocikovat.
my chceme k tomu nasmu kupit este klasicky golfac

sunnygirl
12. apr 2010

za chvíľku 22:00

maxara
12. apr 2010

dugy vraj od 25tt sa najskor zacina, ale mozes aj neskor

vierkaha
12. apr 2010

On by sa mal presne volať Turbo 6s a j to kolekcia 2010, dúfam že som to nepoplietla. 😅

sunnygirl
12. apr 2010

bellablonde rodila v Banskej Štiavnici

strasska
12. apr 2010

Vierka, ja mam tento..http://www.lastentarvike.fi/images/Tuotekuvat/L...
podla mna velmi podobne

maxara
12. apr 2010

no keby som ich nasla na konovi, tak by mi odlahlo, ze sa aspon dozvedia, co si o nich myslim, lebo nemozem si dovolit im take nieco povedat, kedze som ich veduca 😒

mirka285
12. apr 2010

jaj Maxi lebo uz som sa zlakla ci som ja neni v zlej teme,ale ked je to takto tak uz chapem...

mirka285
12. apr 2010

cakam kedy Veronike vypadnu kozy 😝

vierkaha
12. apr 2010

No sú takmer rovnaké.

kafoditka
12. apr 2010

Veronika Paulovicova bola super!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre