Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. apr 2010

kafko ja som dosla koho mi pripomina..vyzera ako transka..chlap prezleceny za zenu ☹

bellablonde
12. apr 2010

kocky idem tiez off, mna ako na potvoru zacina teraz boliet hlava..??..
idem radsej rychlo spat
moorka je fakt skareda
dobru 🙂

mirka285
12. apr 2010

boze co ju tolko vychvaluju?no nech sa z nej nedoseru 😠

dugyna
12. apr 2010

bella a s tym ubytovanim v hoteli to ako je?
cize tan apartmna je vlastne nadstandrat?a to je skoda ze apartmmna nema vlastne wc a kuplenu..to je spolecne pre celu nejaku chodbu alebo ako? a je to tam ciste?
a za stravu si platila?
vidis na to som zabudla ze tam treba vybavit rodny list 😉
na kolky den pustaju domov? vlozky si mala svoje alebo ti dali?

takze preporodnu pripravu mozem mat aj v BA. a pustia muza k porodu ked nebudememat tu ich pripravu?

takze si bola spokojna hej? a teba hospitalizovali este predtym alebo ste nasadli do auta ked to na teba doslo?
a vedia dat aj epidural lebo to tam nemali,,,

kafoditka
12. apr 2010

transka 😀 😀 antisexy zena, neviem co je na nej take uzasne..

mirka285
12. apr 2010

dufam ze bude mat aspon pupak na jazyku ked uz ju tolko ohovarame 😉

kafoditka
12. apr 2010

no minimalne miri 😉

mirka285
12. apr 2010

kocky idem off,konci mi baterka a som leniva ist pre kabel do obyvacky,pa zajtra

dugyna
12. apr 2010

mirka dobru

zrzulka
12. apr 2010

Maxi 😀 nechcem byt drza ale onedlho ma dobehnes 😀 😀 😀 . na to ze sem prispievam (nie do jula ale na kona) uz 4 roky je to malo nie???? by som aj viac prispevkov mohla mat ci????

A ze showdance nema sledovanost ked to vsetky julovky + bruska sleduju. 😀 😀 😀 😀 ja tieto dance a spevacke osialy nemusim 😝 Dnes sme boli dokonca aj s malou okuknut scenu...Som bola prekvapena jake to je male. ze ako na takom mini placi mozu vobec nieco predviest.... hercov sme nevideli lebo mali prist az o hodinu ... To uz som lezala na koze u gyndosa 😝 😝 😝

zrzulka
12. apr 2010

Inak stale mi vrta v hlave.... vlastne aj preto mala sestricka poznamky na moju adresu.... Aj vam okontroluju moč, vyleju ho, vydezinfikuju skumavku a vratia na dalsi raz????

zrzulka
12. apr 2010

Dugy tiez zvazujes BŠ? 😀

dugyna
12. apr 2010

zrzulka to nemyslis vazne s tou skumavkou????
mne sestricka pri odberoch prvych na zaciatku tehu dala obalku plnu skumaviek na moc..myslim ze ich presne odratala takze asi uz vie kolko ich treba ale povedla ze ak by sa mi minuli mam si vklude vypytat..a tak si vzdy vezmem novu donesiem vystria a zahodia..ziadne umyvanie sak to je hovadina jak..

hej zvazujem BS.preco?

dugyna
12. apr 2010

zrzulka sorry ja som ciitala ze ci zvazujem..nie ze ci tiez zvazujem 😀 uz mi sibe z toho pisania diplomovky sorry

hej najprv som to obachdazal ale dnes ked mi poslala ta kocka link na tu nemocku..tak to smuzikom zvazujeme

sunnygirl
13. apr 2010

Brééé ránko 🙂

Jéééééj dnes som vás nemusela ráno dlho čítať.
Mirka: tak Moorova musela mať pupenec a na riťke 😅 , tá komoda nejako dlho ide? či?

Prajem vám pekné písanie 😎 , u nás pršalo v noci a aj teraz je zamračené 😕

dugyna
13. apr 2010

ahoj sunny vecer som si ti zabudla napisat ze pekyn dnik...tak ti prajem teraz aj ked je uprsany ale pekny..
kocky nestihla som to vcer dopisat tak musim teraz makat.. 😖

sunnygirl
13. apr 2010

dugyna: tak nech sa ti šikne darí 😉

zrzulka
13. apr 2010

Dugy praveze myslim to vazne... este bola urazena ze si ju nechcem zobrat 😝 Ja som si kupila v lekarni nove sterilne skumavky...a nosim tie .... takze asi to bezne nebude. ja som sa zatial s tym nestretla nikde....

lenkaaninka
13. apr 2010

Dobré ránko 🙂 🙂
zrzulka aj mna sa pýta že či ju chcem speť...no čo je hovado?? 😉

ja som si tiež kupila v lekárni aby som nemusela do všelijakých flašiek cikať..

tutifruti
13. apr 2010

Dobré ráno 🙂 🙂

U nás je dnes slniečko, tak sa teším..... 😀 😀 😀
Ja cikám v poradni do pohára.... u nás skúmavky nedávajú,,,,

Baby ja sa už neviem dočkať piatku.... Len ma štve, že mm nemôže ísť so mnou, nepodarilo sa mu vybaviť voľno aj na tento piatok.... 😖 Si pamatám aký zážitok sme mali pri Dory, tak som sa tešila, že tam pôjdeme spolu... Lebo môj mm mi aj pri Alžbetke až keď ju na sone videl povedal, no je tam / bola som v 8.mesiaci/ a naozaj netuším, čo si myslel, že z čoho mi brucho rastie 😀 No zlatý bol.... také teliatko 😅 Pri Dory už bol veľký profík a veľmi komunikoval z doktorom, že čo kde je....

Inač včera som dostala kytičku tulipánov od neho asi 40 tak sa tu z nich vytešujem... /u nás bolo pár dní hnusno, tak mi urobili radosť/... 🙂

sunnygirl
13. apr 2010

to akože sa bavíte, o tých skúmavkach, že v nich nosíte ranný moč do poradne? Ja tiež som nič nedostala, žiadne skúmavky, som bola rada, že som našla aspoň jednu fľaštičku s liekmi, lebo teraz lieky dávajú len do tých umelých , no neviem ako to mám nazvať.
Tulipány sa aj mne páčia, len dlho nevydržia. A milujem FRÉZIE, krásne voňajú 😉

zrzulka
13. apr 2010

aj ja som dostala v sobotu tulipanky. Ale este len v pukoch a este aj dnes su krasne. Tiez ich milujem... aspon mi robia radost ked uz druhy den prsi.... 😝

zrzulka
13. apr 2010

inak uz by aj mohlo prestat prsat .... dnes mame s malou hudobku ani sa mi nechce von v takom necase... ej ale som leniva... mala este stale spi... Budeme musiet niekam ist lebo cely den byt zase doma tiez nic moc....

dugyna
13. apr 2010

kocky to je otras ze vam chcu davat tu istu skumavku napat.sa nepaci jak niekde setria. a to mate sukromnikov?
sunny mozes dat moc aj do zavaraninoveho pohara- toho maleho na destke vyzivy...
sunny diky 😉 musim zamakat ..lebo este musim dat prelozit abstrakt a dat to zvaiazt..cize co nasjkor dnes to musi byt hotove.. 😖

ericica
13. apr 2010

ahojte zelam krasny uprsany den 😉
uz mi z toho dazda harasi,a hovoria este aj na zajtra.... 😠 aj ja musim ist na nakupy a do banky ale sa mi moc nechce 😝

monline
13. apr 2010

ahojte kočky
tak u mojej lekárky som dostala na začiatku jednu skúmavku, nosím ranný moč so sebou na poradňu, musím otvoriť skúmavku, sestrička do nej pichne lakmusový papierik, potom zavriem skúmavku a beriem ju späť domov..samozrejme ju doma vyhodím celú, kúpila som si skúmavky v lekárni, však to stojí len pár centov..ale - údajne by som si ju mohla vždy umyť a priniesť nanovo moč

monline
13. apr 2010

a inak- prajem vám krásne ránko..už polhodku vás čítam, včera podvečer ste popísali niekoľko strán 🙂

maxara
13. apr 2010

ahojte bambule.. no moje priedusky su na tom biedne, obcas kaslem a je mi z toho na vracanie.. zajtra si beriem dovolenku az do pondelka a nech mi skusi niekto z roboty zavolat.. nech si poradia..

zrzulik - ved chvala bohu, ze som nasla teba tam niekde okolo mna, lebo vtedy mi mm povedal, ze najdi aspon jednu co ma viac prispevkov.. no a on nevie, ze ty si na koni uz 4 roky 😀 . A inak tie skumavky, kedze nepotrebuju sterilne, tak mozme byt radi, ze nam ich vobec dali. Mne to presne tak isto robi a nemam s tym problem.. Tu skumavku mi niecim vydezinfikuje a vrati.. pride mi to vhodnejsie balenie na šťanku ako maly zavaraninovy pohar, a sampusak priamo v poradni mi pride strasne nehygienicky.. No a ked sterilne netreba, naco by som si ich kupovala.. ?? 😕

tuti aj ja sa tesim na piatok, s tebou.. som uz normalne zvedava, ci budes ako lenkaaninka alebo ci budes mat 3 princezne.. a tie mena si vybrala pekne, neboj, kazda mamina vybera tie najkrajsie..

a tulipany, narcisy a hyacinty su moje oblubene kvetiny, mam ich od piatku na striedacku stale vo vaze.. teraz mam naraz vsetky..

miki060707
13. apr 2010

zdravím vás

mima89
13. apr 2010

dobre ranko babiky, dnes som bola na poradni a malicke je zas otocene zadockom ☹ ale povedal mi doki ze to tipuje na...... no neprezradim zatial lebo sa nechcem tesit este..... uvidime v nedelu na 3d sone-snaad..ked sa male umudri 😒

ale hlavne je ze je vsetko oki, mame uz 1245gramov-nie je to nejak vela? vase babatka maju kolko?
a s tymi skumavkami-mne sestricka dala jednu skumavku a vzdy mi povie ze to treba potom vyliat na zachode a vyplachnut takze ja mam od zaciatku tehotenstva tu istu....hmmm...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre