Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
14. apr 2010

ta deka bola uplne prva vec co som pre drobca kupila 🙂

cigaretka5
14. apr 2010

no dievcata na matersku sa da nastupit kedykolvek a socialna positovna to musi akceptovat, v podsate im to musi byt jedno lebo podla zakona ked sa zacne vyplacat skor skor sa aj vyplacat skonci, MOjalili podla mna sa papiere dokimu vracaju nie kvoli datumu ale chyba bude niekde inde.

cigaretka5
14. apr 2010

maxi ty betarka ako si chcela zo mna vypacit pohlavie toho 850 gramoveho zazraku 🙂 nepoviem nehnevajte sa. Kocky nedate mi teda tipy na tie kociky co doma parkujete?

ericica
14. apr 2010

maxi dobry nakup si spravila.....inak dnes az takto neskoro bo cely den makam ako diva....az mi brusko naskakuje 😀
ale uz som s tym sekla vsak aj zajtra je den no nie 😵 idem si vas prestudovat a hodim malu do vane......po nej pojdem ja a skusim si dako osklbat podvozok a ak to nepojde pockam na draheho zajtra sa ma vratit z francuzka 😉

cigaretka5
14. apr 2010

inak bratislavcanky, dnes som sa rozpravala s mojou gynekologyckou o porodniciach v BA- no cakala som ze ma bude presviedcat ze antolska je v the best, kedze tam pred svojim porodom pracovala, ale povedala ze vsetky porodnice v BA maju rovanke problemy a rovnake podmienky. Vraj pediatria gut aj na antolskej aj na kramaroch o ruzinovskej porodnici sa nevyjadrovala. No takze asi je fakt jedno ze kde v BA dolezite aby sme mali stastie na team lekaov a setier

maxara
14. apr 2010

meruska - ja som sa tie deky bala kupovat sama a jednu co som videla, co sa mi aj pozdavala, stala 20e, co sa mi zdalo vela, kedze nebola zasa nejaka specialne vynimocna.. hm?ci to nie je vela?
carrie - dakujeeem, idem hned pokukat
cigaretka - ja som taka vsimava, vies? 😀 inak do temy kociky sa nikomu nechce, ale ja sa obetujem ak tu si.. mozme to prebrat, ze co konkretne ta zaujima.. teda nie som odbornicka, ale tak mozno sa niekto este chyti.. no aj tak si myslim, ze hlavne kriteria su tvoje osobne kriteria. Co potrebujes a co chces a kolko zato a za co si ochotna vyvalit.
eri 😀 vela zdaru pri sklbani

maxara
14. apr 2010

cigi ja si tiez myslim, ze ak mas porod lahky a spravas sa normalne, tak nemas sa coho bat

meruska
14. apr 2010

moja stala 12€ a to sa mi zdalo tak akurat

cigaretka5
14. apr 2010

no co sa tyka kocikov v podstate nastastie nemusim riesit cenu nejake mame vybrane, len ked kukam net je tam tisic znaciek a nechce sa mi na kazdu kliknut, tak som chcela od vas tipy ze ktore fotecky si kuknut . No kedze ja mam 185 a manzel 202 cm chceme kocik pre vyssich, kukala som concord neo, co ma zarazilo ze na sk stoji set 1100 eur a z nemecka ti ho donesu za 10 evri a tam stoji 750. a vanicka sa mi zda pomerne velka
maxi ale nikto netvrdi ze si pohlavie uhadla alebo neuhadla. O tvojej vsimavosti nikto nepochybuje my blizenci sme vsimavi niekedy az moc, nie?

maxara
14. apr 2010

meru moja stala tiez 12,14 eur, ta druha, ta pletena stala 14,52 eur..
baby ja sa bojim, u nas sa tak rozprsalo, ze brutalne mi buchaju kvapky do okien a uplne sa zotmelo.. 😲

meruska
14. apr 2010

u nas leje odkedy som rano vstala ☹

maxara
14. apr 2010

cigi ved ani ja netvrdim 😀 len vravim, ze pozor na mna 😀 😀 chytam sa vsetkych aj len potencialnych indicii 😀
no ja mam relativne lacny polsky kocik, takze ja moc k tym drahsim neviem povedat.. ja som chcela otacacie predne kolieska, lahko a rychlo skladatelne a rozkladatelne, lahka konstrukcia, pomerne velka vanicka, pekny kocik.. a to mam, a za dobru cenu.. ako budem spokojna, to mozem az potom sa vyjadrit..

maxara
14. apr 2010

meru aj u nas od rana, ale tak aprilovsky prehankovo.. ale teraz uplna prietrz

zuzik1983
14. apr 2010

u nas je tiez hrozne,strasne na mna vplyva to pocasie,som cely den nejaka divna,smutno mi je,nervozna som nenormalne...ja uz nechcem taketo pocasie ☹

cigaretka5
14. apr 2010

maxi sak ja nechcem drahy kocik ked netreba aku mas zmacku?

alllexa
14. apr 2010

Maxara, aj ja uz sa zacinam bat, teraz strasne zahrmelo...

montinka
14. apr 2010

ahojte my mame po malej atlantic a podla mna to tiez nie je drahy kocik a som s nim spokojna.🙂

maxara
14. apr 2010

zuzik vydrz, uz len do piatku vraj
cigi no ja mam bebetto vulcano, kukni www.bebetto.pl .. rucka sa da zdvihnut vyssie, ale neviem, ci az tak 😅 tento rok maju aj novsi model uz, ten co je hned prvy nieco na M tusim.. na tej stranke hore sa da kliknut aj na slovensku verziu stranky..
allexa - uz sa u nas aj blyska.. som prekvapena, ze burka ide, ved to je cudne v tomto obdobi, nie?

montinka
14. apr 2010

baby nestraste ma ze burka.odkial ze ste? ved ja som sama doma a noooo blyskania sa akosi stale bojim. 😝

carrie84
14. apr 2010

U nas bolo rano hnusne a poobede svietilo slniecko 😉
Maxi - jeeeej burka, milujem burky 🙂

montinka
14. apr 2010

carrie vsak aj u nas uz poobede svietilo slnko tak hadam to k nam nepride

zuzik1983
14. apr 2010

ved co mi zostava 🙂 chvilku bude pekne a potom buduci tyzden zas tak isto
my sme tiez nekupovali drahy kocik ,ale sa nam pacil,tak uvidime aky bude.mame objednany v-travel

carrie84
14. apr 2010

Uprimne - sice ma to uprsane pocasie depta, ale v podstate som aj rada - som alergik a kedze teraz nemozem brat ziadne lieky (ani blby spray do nosa!), tak sa vytesujem, ze nelieta pel a mozem vetrat kolko chcem 😀

karinnka
14. apr 2010

Dakujem maxara 😉 co urobi mekeup 😀 😀
Meruska kde ste kupili ten Auto kit? 🙂 premyslam,ze by bodol aj nam

maxara
14. apr 2010

montinka, carrie - ja byvam hned pod Babou (pezinskou), akoze nie priamo pod kopcom, normalne v PK ale v tej casti, co je tak kvazi na kopci a blizsie k hore.. 😒 u nas vzdy nasnezi raz tolko ako u nasich alebo v meste v PK..

meruska
14. apr 2010

carrie84 ...ten link na uspavanky co si dala je super...uz ich pocuvam 🙂 odporucam aby ste si aj ostatne stiahli, najme tie co neviete spievat ako ja 🙂

karinnka.....http://www.tegel.sk/index.php?m=detail&id=248

carrie84
14. apr 2010

Meruska - ja spievam hlavne s citom! 😀 Inymi slovami - spievam rada, ale pocuvat sa to velmi neda 😀 😀 😀 😀 Drahy tym trpi najma na cestach v aute .... hehe

Ak sa ti paci, pozri este sem /hned na zac. su linky na klasiky pesnicky 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/riekanky-uspavanky-a-pesnicky-pre-nase-deticky-2/

kafoditka
14. apr 2010

Fesandy, neviete nejake linky na 3 dielne sady do potielok? Moc by ste mi pomohli, ja som pozerala len pampyshop.sk ale este by som chcela cosi kuknut. Lebo typek dnes v babymarkete pytal za sadu 80eur!! 😲

tinka349
14. apr 2010

ahojte babulky, po dlhej dobe sa hlasim - tentokrat celkom kludna, asi preto ze som nemala cas na nic mysliet, akurat iba na skolu.... 😎
dnes som sa bola fotit - fotky s bruskom, jeden kamos fotograf mi ich nafotil a vyzeraju super, az ich budem mat doma dam ich aj tu, som normalne aj tremu mala, bambula v brusku sa celu dobu ani nepohla, stresovana asi bola 🙂

a pozeram ze riesite deky - ja som jednu kupila taku hackovanu, stala okolo 15 eur, a vraj su dobre pre detulky aby ked sa prikryju celou dekou aby sa nezadusili...ale zas kupila som aj tak klasiku, ruzovu s napisom I LOVE MUMMY 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre