Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
16. apr 2010

achojka: moze byt, uz som to tiez o jednom Miskovi pocula 😉
A co bude druhe? lebo toto moje sa zatial javi ako Misko, pohodicka parada, tak dufam, ze po porode by ma mohlo prekvapit 😀

sunnygirl
16. apr 2010

starká ju má, že či sa s ňou môžem stretnúť, alebo radšej nie

strasska
16. apr 2010

Mirka my mame usny a celovy, ale nie som z neho uplne nadsena. Ja som mala najradsej digitalnu rychlobezku, dala som ritulky, odcitala pol stupna a bolo. A tu hocikedy nenameriam nic a pri tom na 100% viem, ze teplotu ma.
ale teraz uz mi nedovoli do ritky, tak pouzivam celovy a moju ruku.
Ale v noci sa mi celovy osvedcil, lebo som ho nemusela rozbalovat

zrzulka
16. apr 2010

Miri ja som merala rektalne malej teplotu kym bola babetko klasickym digi teplomerom.... Vraj tie do uska su nepresne ale neviem povedat kedze s nim nemam skusenost, mozno kocky budu vediet....

rybaanka
16. apr 2010

Caute

no vidim ze zistujete mozne cisaraky....achojka ja som mala ten isty dovod na sekciu pri prvom tehu ako ty, ale s tym rozdielom, ze maly mal 3820g ....takze tiez nedavam velku sancu vaginalnemu porodu, navyse teraz je este aj komplikacia, ze babatko bude mat po porode problem s krvou (pri prvom problem bol a teraz ma koli tomu sleduju na hematologii), vraj pri druhom a dalsom tehotentstve to byva este horsie 😖 😲
inak vcera mi robil doky ultrazvuk, kedze sa musi krpec teraz poctivo sledovat a uz ma 1500g a je stale hlavickou hore, ale ze to je teraz aj dobre, lebo mi tolko netlaci na krcok, inak musim teraz uzivat magne B6, lebo mi zacalo tvrdnut brusko a tvrdlo mi akurat aj ked mi robil ultrazvuk 😠 tak to sa mu moc nepacilo, povedal, nech zalarmujem rodinu a nech mam kludovy rezim 😨 optimista, pri malom dietati kludovy rezim asi tazko ☹ no ale ja som optimista, takze nic sa nedeje 😀

tinka inak pekne fotose 😉
dugy gratulation k diplomovke 😎
a uz si nespomeniem, ci som nieco este chcela....tehudemencia 😖 ....jaaaaj a kolostrum aj mne tieklo par dni dozadu, tusim ste to tu niektora spominala, ale momentalne uz netecie 🤐

nina88
16. apr 2010

A čo to je? AKo sa prejavuje choroba Ruža?? 😕

strasska
16. apr 2010

dugy mas IP a aj ja gratulujem k diplomke 😉

achojka
16. apr 2010

Strasska: Toto druhe je strasne hyperaktivne. Niekedy mam pocit, ze to dieta ani nespi, v kuse sa kruti a pokopkava si. Takze uvidime co s neho bude 🙂

sunnygirl
16. apr 2010

má vyhádzanú nohu, to mi len mama volala, že starká to má a ja chcem vedieť, či je pre mňa bezpečné ísť k našim, lebo starká je u našich. opuchla jej noha a má vyrážky

denisse
16. apr 2010

ja som merala rektalne rychlobezkou, neskor digitalnym a akonahle sa naucila drzat pod pazuskou, tak uz len tak obycajnym ortutovym .. tie sa uz asi ale nepredavaju, ale ja ich mam najradsej, teda najviac tomu verim, co tym odmeriam ...

achojka
16. apr 2010

Baby ja pouzivam teplomer do uska, a aj som ho porovnavala s klasickym ortutovym teplomerom a oba mi namerali to iste. Ja som s tym do uska spokojna, nemam problem kedykolvek malemu zmerat teplotu, a hlavne pre neho to nie je neprijemne a bez problemov si ju da zmerat.

rybaanka
16. apr 2010

achojka aj moj druhy chlop je hrozne hyperaktivny v brusku, prvy nebol moc aktivny a aj po porode bol kludne babo a ostalo mu to doteraz 😉 ja by som brala, keby bol taky aj druhy, no ale vsak uvidime 😉

achojka
16. apr 2010

Ono asi aj zalezi na znacke a kvalite teplomera

rybaanka
16. apr 2010

my pouzivame staru klasiku ortutovy teplomer do ritky 😉

zrzulka
16. apr 2010

Ortutaky su v krajinach EU stiahnute z predaja... uz len digi....
inak teraz som si spomenula ze vlastne aj ked sme boli s malou v nemocke tak sestricka uz len usnym digitalom merala... az teraz mi zaplo ze preco.... ze by som bola tehu? 😀

achojka
16. apr 2010

Aj moja detska lekarka meria len usnym digitalnym teplomerom.

adka1311
16. apr 2010

sunny - nema starka rubeolu???
ta je nebezpecna v tehu, ale len ak si ju este neprekonala....ak si ju ako dieta prekonala /co sa zistuje na zaciatku tehotenstva/ mas protilatky a nic ti nehrozi...mala by si sa poradit so svojim gynekologom - ten to na zaklade vysledkov povie, ci je to OK /ci mas tie protilatky/

adka1311
16. apr 2010

achojka a ty mas aky presne typ? aku znacku?

johanka331
16. apr 2010

ahojte

sunnygirl
16. apr 2010

to ja neviem či mala rubeolu ani či som ju ja mala, aj o toxoplazme som sa dozvedela v podstate, až teraz keď mi robili 1. krvné testy na gynde, že som ju voľakedy prekonala

sunnygirl
16. apr 2010

johanka331.....ahoj

maxara
16. apr 2010

sunny ja poznam ruzu, moj oco ju mal kedysi davno.. mal opuchnutu a zapalenu celu kozu predkolenia a tiez nam vraveli, ze je to hnusne.. ale hlavne pre neho, lebo to strasne boli.. ked si predstavis bedar na brade, taky hlbkovy a strasne zapaleny, ako to asi strasne boli a to je max 1 cm stvorcovy a ked to mas po celom predkoleni, tak si to ani neviem predstavit. Pre istotu by som sa babke na tvojom mieste vyhla.. netrva to tak dlho.. zrovna vcera som to tu spominala v suvislosti s kapustnym listom,ze moj oco si to na to daval.. pozmoleny kapustny list s postruhanym surovym zemiakom.. na striedacku s nechtikovym odvarom.. ale neviem, z coho ta pliaga vznika.. 😒

maxara
16. apr 2010

johanka ahoj.. pozeram, ze sa chcete nechat prekvapit s drobcom.. mas aj pre diavcatko meno?

achojka
16. apr 2010

adka: Ja mam Microlife taky modry, ale presny typ ti teraz nepoviem....

denisse
16. apr 2010

tak mozno si aj ja kupim este taky do uska 😅

lenkaaninka
16. apr 2010

čaute žienky tak prišla som z poradne všetko ok v poriadku tak som spokojná malinky je v poriadku velkosť zodpovedá a na moje bolesti a časté tvrdnutie mám zvýšiť magnezium na dve ráno dve večer...kupila som v meste dve čapičky malinké a macka pu na kočiarik naťahovacieho ...

akurát ma serie že som tu u nás nestihla poštu mám tam perinku aj supravu z pampu...tak pondelok nafotím 😉

mirka285
16. apr 2010

no tak som z tych teplomerov debil,my mame doma normalny digitalny,tak neviem asi kupim ten uskovy alebo sa spytam v lekarni co odporucia...sranda pri Tomasovi som nemala ziadny,on nikdy nemal teplotu 🙂 teraz na stare kolena som olajaka preciznejsia,vsetko musim mat doma 😖

mirka285
16. apr 2010

Lenkaaninka kolko vazi maly?

lenkaaninka
16. apr 2010

fuuuu mirka to vôbec netuším on furt čosik písal a tak meral a povedal že zodpovedá 26-27 tt ....a že všetko je ok a že lietadlá nelitaju lebo je v lufte prach zo sopky 😀 😀 a skončila veškerá debata...od neho sa nič nikdy nedozviem...
a další termín mám za 5 týždnov ako nechápem ale šak nechaj....

mojalili
16. apr 2010

aHOJTE KOCKY.,
konecne doma, tak som si vas riadne precitala a prd si pamatam, co komu napisat...
DUGY - GRATULUJEM K DIPLOMKE...viem, ako to potesi, ked je za nami.....osobne som ju dopisovala na chirurgickom oddeleni po slepom creve...
KATTY - zazila som si slepe cerevo hned po potrate a nebolo to nic moc....DRZIM TI PALCEKY, aby si to vydzala este 13.tt aspon... 😉
NINKA - fuu, zajtra mam ist sama autom, nie dlhu vzdialenost, cca 15km, ale 3.krat sama s malou, a bojim sa....

PODPRDA - tak som to poriesila, kupila som si novu bielkucku krasnu, trosku vacsiu ked sa mi naleju prsia a nie tehotensku....zratala som si, kolko som pouzivala v minulom tehu a zistila som, ze potrebujem pevne normalne...sak prso vytiahnem aj z nej🙂
Manzelikovi som kupila kridlak na pivo a pivko (co ja neznasam kd pije pivo), koselu, zajtra mame vyrocie spolu.... 😵 a mme zabijacku u svokrovcov....fuuuuuuuuj
A som rada, ze som doma, este 3 tyzdne presne....uf 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre