Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
16. apr 2010

Tinka ser nato,aj tak si pekna 😉 a ja som prave dojedla tvarohove gule 😝

monline
16. apr 2010

tinka neblázni, si naša modelka, tie kilá sú úplne najlepšie na tebe rozložené 🙂

tinka349
16. apr 2010

ja som si dnes dala na obed drzkovu polievku a bryndzove halusky a dosla som domov a otec navaril moju najoblubenejsiu kapustnicu s udenym masom a hubkami 😝 no nepriberaj potom 😀

tinka349
16. apr 2010

monline- no pockaj, pockaj 😝 si nevidela moje pozadie a moje stehna 🙄 sice aj predtym som mala celulitidu ale teraz je asi mojou najlepsou kamoskou 😕 tesim sa na cvicenie tak pol roka po porode 😀

silvia.vesela
16. apr 2010

Tinka, ja mam uz plus 10 kg..... 🙂

lenkaaninka
16. apr 2010

tinka super fotky 😉
len mi robte chutky ...len ked mne sa nechce isť nič urobiť deti su už v posteli počkám na polovičiaka a poviem nech mi urobí chleba s masťou a rajčinu a papriku tak fajne osolené mnaam

adka1311
16. apr 2010

zuzik - malo plodovej vody - no podla toho o kolko menej....ak jej bude primalo, budu ta casto sledovat a najma babo - ci sa mu dobre dari a ci nema problem s prospievanim...
ak by sa mu prestalo v tebe darit, tak potom bude porod...
neboj...bude to OK, babo je v pohode? co povedal lekar????

alllexa
16. apr 2010

Ja budem mat bryndzaky zajtra, uz sa tesim, som mala hroznu chut🙂 Inak, bryndza v obchode je dufam pasterizovana...

tinka349
16. apr 2010

silvia - no pockaaaaaaaaj, ale ty si v 29tt a ja len v 27, takze ja budem mat v 29tom takych 11 kg 😕

vierkaha
16. apr 2010

Ahojte kočky, práve sme sa vrátili z nákupov z Rakúska, kupovali sme výbavičku. Som sa zase vyjašila, ale keď mm mal nakupovaciu náladu no nevyužite to . 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ak chcete kuk do albumu. Kvalita je síce horšia lebo som to fotila mobilom. A teraz idem dočítať čo ste všetko popísali .

maxara
16. apr 2010

Babule, tak ja som uz s5. Prisiel mm, mal navarene, podlahy som prave doumyvavala, tak este bol aj poteseny, hoci mam lezat, kedze mam priedusky poriadne chytene..Takze vam mozem rovno povedat, ze dakujem moc moc za vasu podporu a povedzte prosim vasim bruskam, nech aj oni mi drzia palce, kedze sme sa s mm nakoniec chytili kvoli tomu pakonovi.. On nevie pochopit, ze mi lezie na nervy cely od hlavy po paty, je nechutny a nechcem po nom umyvat ostaty hajzel a pod.. Taku mi capol po zadku, tak ma to zastipalo... a este mi povedal, ze to JA som rozmaznana a neprisposobiva.. do riti, ale ved na to som odisla od rodicov, aby som si mohla zit ako chcem ja nie??? Normalne som sa rozrevala a revala som od bezmocnosti asi pol hodinu.. potom sa prisiel odprosovat, mojkat.. ale aj tak.. ved co ho to zabije, ked tomu smudlovi povie aspon, ze raz mesacne nech si okiepi okolo seba.. nech aj on raz umyje hajzel, schody, podlahu, pozameta pod stolom v jedalni, kde zere.. RAZ MESACNE... no vraj sa s nim porozprava, ked bude na to vhodna doba.. toto mi este trebalo, aby som sa kvoli nejakemu sedlakovi hadala s mm.. ked kvoli nicomu inemu tak aspon toto? alebo co? sorry ze sa vylievam, ale ako vidim, tak fakt nemam komu...

adka, lenkaaninka, sunny - neexistuje zivnost na predaj satstva, ktora je nejako specifikovana.. niekto, kto ma zivnostak vydany pred 100 rokmi, to tak moze mat zapisane, ale inak je len jedno oficialne znenie tej zivnosti a jeho obmeny a to je:
kupa tovaru na ucely jeho predaja inym prevadzkovatelom zivnosti (velkoobchod) alebo konecnemu spotrebitelovi (maloobchod).. Potom je trosku starsie maloobchod v rozsahu volnej zivnosti.. to iste velkoobchod.. a iba veeelmi malo ludi ma konkretne predmet podnikania, ze maloobchod s odevami..

a este, baby nerieste kila.. vobec ich nemate navyse.. navyse budu az po dokojeni 😉

dugyna
16. apr 2010

sunny ruza je eryzipelas...je to akutne infekcen ochorenie koze,vyvolane strptokokus pyogenes..vznika na predkoleni v minulosti castesjie na tvari..noha je cervena az fialova..tepla bolestiva..a stav pacienta byva sprevadzanymi celkovymi priznakmi-horucka triaska...
ako poviem ti ze s ruzou byvali ludia hospitalozovany na infekcom oddeleni, ked sme tam stazovali, na infekcen oddelenie tehotna zena nesmie
ide o infekcne ochorenie...
ale niekde su hospitalizovany na koznom oddeleni..

sunny hladala som ti to vsade mozen..ale nenasla som presne nikde napisane..a to mam doma knih teda az az..
ale moj nazor...nakolko je to kozna choroba..ktora zvunika na nohach..z poraneni.. tak si myslim ze za babickou mozes ist..ale nesmies ju nejako chytat, chytat sa noh..ran a obvazov na nohac atd...

starka by ale mala byt hospitalizovana...lieci sa to penicilinovymi injekciami..

kocky dakujem vam vsetkym za gratulacie k diplomovke

inak ja nemam rada digitakne teplomery neverim im vobec..a hneva ma ze zrusili tie ortudove a nakolko sa nam ten doma pokazill..tak uz ani nezozeniem taky...

kocky otazka na vas..mate/mali ste niektora skusenosti s poslickovanim?

rybanka to je v pohode este ma cas sa otocit..aj nas mala este stale meni polohu 😉

dugyna
16. apr 2010

lenka aninka precitala si cenu kocika a rozumela? 😉

mojajlili inak tie buchyt boli perfektne 😉 super recept

monline
16. apr 2010

kočky
dnes som bola prvýkrát v ambulancii rizikovej gravidity v nemocnici..vzali ma asi polhodku po objednanom čase, ale to je v pohode..vo vnútri som bola asi polhodinu, lekár ma pár minút hľadal v pc, potom prepísal nejaké údaje, povedal v skratke riziká diabetu pre dieťa ale spôsobom- však o nič nejde..povedal, že po jedle si nemám dať celú čokoládu a potom asi 15 minút kritizoval systém, vládu a platy v zdravotníctve..neviem, či som to mala chápať ako nepriamu výzvu na vylepšenie jeho platu, ale- ja nereagujem na takéto spôsoby..sestrička medzitým čítala aktuality na nete...ja som už stála takmer pri dverách a on nie a nie prestať,,...potom som konečne šla von..objednal ma na UZV za dva týždne a poslal k diabetológovi, ktorého si mám sama nájsť..

inak- stále básnite o jedle..najmä tie slivkové gule ma dostali...a ja nemôôôžem ☹(((

monline
16. apr 2010

maxi...slzy vyplavili zlosť a bezmocnosť, už by to malo byť lepšie..mala by si trvať na pravidlách, nemôžeš predsa robiť slúžku nájomníkovi, hoci vám nájmom aj finančne pomáha..už si perie?

lenkaaninka
16. apr 2010

maxi a to som si aj myslela a potom čo ako musí si to dať do nákladov že?? a čo ked si to ja vezmem a on si to tam dá a vlastne to musí viesť ako zásoby či čo????

zuzik1983
16. apr 2010

adka1311 naposledy co som bola u doktorky,tak nehovorila nic.vtedy bolo vsetko vraj ok,velkost babetka zodpovedala tomu tyzdnu,v ktorom som,viac budem vediet az 27 aprila. len som sa tak trochu zlakla,ked mi dnes kamoska povedala,ze mam male brusko,ze ona ho mala take uz v 5 mesiaci,ze asi mam malo plodovej vody,tak som chcela vediet,co to moze sposobit...

tinka349
16. apr 2010

MONLINE - preco nemozes slivkove gule?

VIERKAHA - nadherne vecicky, budete mat maleho modela 😀

ja som dnes nakupila tak edrobnostky, ciapocky na leto proti slniecku, ponozticky a latkove plienky....a mamina sa ma pyta naco su takej drobnej babike ponozky s protismykovymi srdieckami na chodidle? 😀 😀

alllexa
16. apr 2010

Tinka - super fotky! Kto Ti ich robil? A tych 9 kil navyse vobec neviem, kam si dala🙂 Ja mam navyse 10 kg a to mam v stehnach, zadku a bruchu a to dost viditelne...

Dugy - gratulacia k diplomovke! A drzim palce pri statniciach - blbe, ze s ato neda prelozit:(

Maxara - kokos, tak to je dost drsne, taky spindur by ma teda tiez tak vytacal. Ale povedz si, ze je to docasne...

adka1311
16. apr 2010

zuzik - neboj...velkost bruska nijako nesuvisi s velkostou babatka ani s mnozstvom vody....
nenechaj sa vystrasit kamoskou, ja som myslela, ze ti to, ze mas malo vody povedal lekar na poradni 😀
nestresuj, urcite je vsetko OK 🙂

alllexa
16. apr 2010

Monline - mas tehotensku cukrovku?:(

tinka349
16. apr 2010

allexa - kamoskin kamos, on sa venuje foteniu tu v KE a za symbolicku cenu mi ich spravil, ze vraj si uctuju v atelieri okolo 10 eur za jednu foto, a mne spravil asi 50 fotiek a za 30 eur, co je celkom fayn, a aspon mam spomienku jaka som bola buchticka 😀 😀 😀

dugyna
16. apr 2010

straska stank77 to pisala v roku 2009 takze ak asi si citala to co ja 😉 ze?

maxi- moja babka by ti povedala ze mlady maju byvat sami....ale uplne ta chapem..asi by som sa povracala umyvat a tehotna po niekom hajzel...niekedy ani peniaze nestoja za to aby si si robila vrasky na tvari a este aj s mm ste nemali sukromie..a nehovoriac o tom ze ked tam bude este malicka
tak povedz mm ze bud ten podnajomink bude upratovat..1krat do mesiaca -kupelna wc atd tak nech sa zbaly

adka1311
16. apr 2010

maxi - v tej zivnosti mas pravdu...ved aj v metre kupujeme potraviny na zivnostensky a pritom ich nepredavame dalej 🙂
takze aj tie saty budu urcite OK...
uz som si tam nieco vyhliadla - tak si to objednam...

lenkaaninka
16. apr 2010

zuzik ako vôbec to nerieš dneska som sa stretla s kamoškou a ona je tehotnejsia o dva týždne viac a pribrala ako ja a má polovičné brucho a má všetko ok...nezávisí to od velkosti...
a zhodou náhod čaká dievčatko ako ty ...tak neviem či to je aj tým...ja som pri dievkach mala tiež menšie brucho ako teraz mám kotlisko na guláš...

monline
16. apr 2010

zuzik- hlavne nestresuj, lebo "kamoška niečo povedala"...bábätko má predsa len niečo okolo kila, na štíhlych ženách bruško nemusí byť tak poznať..inak- možno naskenujem svadobnú fotku mojej mamy, vydávala sa na konci piateho mesiaca v celkom úzkych šatách..a to dieťa- môj starší brat- má teraz cez 100 kíl a 1,9m
tinka- mám tehotenskú cukrovku, tak nesmiem sladkosti a aj v iných jedlách by som sa mala krotiť..

lenkaaninka
16. apr 2010

dugy bez komentu tá cena 😉 super kšeft to vždy poteší ...

maxara
16. apr 2010

monline - ja si upracem, co ja budem chciet a patricne okomentujem kazdu vec, co bude jeho dielo.. a povedala som, ze ked sa mala narodi a on nebude chodit fajcit spredu, tak sa s nou odstahujem ja a nech si tu ma hentoho.. na to povedal, ze ked sa mala narodi, tak urcite bude na tom trvat aj on.. a ci si perie, to asi tazko.. aspon nie v nasej pracke, ale teraz bol dost dlho doma, vlastne je tu len od nedele, ci od pondelka a bol prec od velkej noci, cize zase pol roka prat nebude.. 😖

lenkaaninka, tak toto netusim, ja viem len o zivnostiach.. ale myslim, ze si to asi nema ako dat do nakladov (zalezi na tom,co ma na blocku).. neviem ako sa to riesi.. ale urcite ti poradia nejake uctovnicky, snad tu nejake su..ale osobne si myslim, ze tym zivnostakom sa len preukaze a nemusi to prijat do uctovnictva.. kupi to zo sukromnych penazi a nikde nezauctuje

lenkaaninka
16. apr 2010

adka a potom si to nedáva do nákladov ani nič??? netreba to ??? tak potom načo musia mať ŽL??

vierkaha
16. apr 2010

Tinka ďakujem, a tie ponožtičky sú rozkošné a nevadí že jej to nebude treba, ale sú krásne. No a ak bude po tatinovi tak to bude fakt, že hocičo mu nebudem môcť obliecť 😎. A pozerala som tvoje foto, ty si fakt ako modelka by si sa fotením mohla normálne živiť 😀

kafoditka
16. apr 2010

MIRKA... akurat na teba myslim. Robila som si poriadok v skrini aby som vyclenila policky pre maleho veci a zistila som, ze tak ci tak budem potrebovat komodu... No ale fakt netusim kde ju dam. V izbe mam stavanu skrinu, bude postielka hned pod oknom a mam pocit, ze manzelska postel je cez celu izbu 😖 A to nema na sirku ani 2metre, uz by som si taku opachu - sice peknu - ale velku, nekupila.. Ked tu natrepem aj komodu, tak budem chodit asi po plafone 😠
Ja len margo toho, ze si spominala, ze vasa objednana postel bude mat 2metre a panelakove spalne su ako sliz... 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre