Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
16. apr 2010

Kafko ti poviem ze ja uz cakam na tu postel a som velmi zvedava ako ju napaskujem do spalne...a ja som to vyriesila tak ze kupili sme k nej aj velku komodu ktoru dam na chodbu,my mame nastastie siroke chodby v byte ze moze tam kludne byt a este ostane dost miesta na prechadzanie a tam bude mat veci len mala....inak ja tiez nemam velke brucho,tiez to stale pocuvam,ale ja som sa roztiahla vazne vela do sirky tak preto je to brusko rozlozene a male..ja teraz nosim mikimy mojho 13 rocneho syna,tie aspon zapnem 🙂

mojalili
16. apr 2010

MONLINE - no za 2 tyzdne ja uz budem na materskej, tak u mna to tak vychadza🙂
MAXI - prasiatko uz bude zabite, takze ten masaker ja neuvidim a som rada...mne vadia ale tie vypary skor, snad to vydrzim....nuz privdala som sa do rodiny masára...☹
MIRKA - ja mam spalnu na cinziaku 3x3,5 metra, pritom tam mam veeeelku dubovu postel 2x2,5 metra velku, tak si vies predstavit, ako to tam budem mat...este tam mam komodu s prebal. pultom a aj sijaci stroj....ale ten planujem dat prec odtial...

tinka349
16. apr 2010

vierkaha, maxi - no obe ste sa zhodli na lacalute 😀 asi na nom fakt bude nieco dobre...ale aj tak sa budem musiet zastavit v lekarni...mne az nenormalne krvaca jedno dasno a zu som zuuuufala ☹ hehrozi zeby som sa zahryzla do jablcka ☹
a som pocula ze vraj na to je vitamin C, to mozem brat normalne celaskon teraz ?

maxara
16. apr 2010

vierka viem si predsatvit ten uzas na tvojej tvari..
mirka ty si tusim dnes nakupovala.. ci to si len pridavala foto? krasnu decku si kupila..

baby mm sa teraz liska a prisiel mi povedat, ze mu dal henten pakon prachy a ze ide s nim este hodit rec, tak som zvedko..

kafoditka
16. apr 2010

miri, mikiny svojho syna?? Dobraaaa 😀 ja nezapnem ziadnu bundu, ani vestu tak som si v Gate kupila 1 mikinu aspon, ktora mi je dobra... Uz len cakam, kedy sa otepli, aby bolo pocasie len na tricka..

achojka
16. apr 2010

tinka: mne krvacaju dasna od zaciatku tehotenstva a tiez aj pri prvom mi krvacali. Ja na to pouzivam lacalut zubnu pastu, a ta je perfektna, ona tak stiahne tie dasna. Vitaminy ti nepomozu. Mne ta zubna pasta velmi pomaha, a ked sa mi minula a tyzden som pouzivala inu, tak mi zase zacali krvacat, a vratila som sa k Lacalutke a zase mam pokoj.

maxara
16. apr 2010

mojalili - ja by som zabijacku nezniesla celkovo.. najprv by som zachranovala prasiatku zivot a keby uz bolo po nom, tak by som vracala z toho vsetkeho.. ja teraz neznesiem ani ked sa pecu kacice.. 😝
tinka - neviem, ci v tom ma prsty C-ecko, ale ak ano, myslim, ze ho mozes jest.. mne tak moc moc nekrvaca, ale rano pri cisteni skoro vzdy.. vecer nie vzdy. Cez den pri jedle vobec.. no ale vcera mi zubar povedal, ze mam dost odvapnene zuby

achojka
16. apr 2010

Jej, maxara, aj ja pouzivam tiez tu kefku...... tusim mame rovnaky vkus

maxara
16. apr 2010

achojka ja presne tak s lacalutom, ked som pouzila inu pastu, tak som bola zase s5.. cize ja uz len lacalut.. a inak, v decembri, ked som bola u toho mojho zubara na pohotovosti (vtedy robi aj jeho oco v tej istej ambulancii, maju tam dve kresla oddelene plachtou), tak som pocula, ako radil jednej tete, co mala take citlive zuby a obnazene krcky, ze nech si na noc natrie tu pastu na dasna a necha posobit kym vydrzi..

maxara
16. apr 2010

achojka no ja odkedy som ju vyskusala uz si inu do huby nedam.. sa neda porovnat s tymi obyckami z tesca, alebo aj s tymi kadejakymi drahymi.. mne sa zdaju strasne tvrde..

achojka
16. apr 2010

tinka: ta lacalutka ti urcite pomoze, mne tiez strasne krvacalo dasno na jednej strane uplne prudom. A dokonca som mala aj strasne spuchnute a bolave dasna, a ako som zacala pouzivat lacalutku tak uz mi krvacaju len tak normalne ako ked som nebola tehotna.

achojka
16. apr 2010

Ja som tiez velmi spokojna s tou kefkou. Velmi dobre vycisti zuby. Dokonca sa mi zda, ze je lepsia nez elektricka kefka. Aj moj manzel ju pouziva a aj malemu kupujem taku detsku.

mirka285
16. apr 2010

Maxi len som pridavala foto od nudy..Kafko lenze Tomasko si kupuje mikiny o dve cisla vacsie,vraj tak sa to nosi teraz 😀 dasna krvacaju aj mne,ja pouzivam zubnu pastu Meridol a kefku Curaprox

kafoditka
16. apr 2010

Miri 🙂 ja to vidim na tych nasich ucnoch v praci. Mikina o 3 cisla vacsia, pudlo na rifliach pri kolenach, tenisky s obrovskymi jazykmi vonku - v zasade rozna farba snuriek na nich - na hlave satka a na nej este siltovka bokom... 😀 uz sa tesim, ked bude na Filip pubertak..

maxara
16. apr 2010

mirka aj tak sa mi ta deka paci 🙂
achojka ja tiez som ju kupila aj mm a este mam aj do zasoby..
kafko, mirka tohoto sa ja desim, ze raz nam to male vyrastie a bude sa strasne obliekat a cesat a kadeco robit...boooze

mirka285
16. apr 2010

Kafko tak to si vystihla...a teraz ma maniu a chodi len vo vytahanych teplakoch 🙂

tinka349
16. apr 2010

achojka , maxi - vidim ze ste uz ''zavisle'' na lacalutke 😀 asi sa pridam k vasmu tymu....ja som skusala kadejake, parodontax, elmex, sensodyne....ale stale rovnako....a ja hlupa este aj zubnu nit som pouzivala a to mi to len zhorsuje...to dasno sa nikdy neuzdravi uplne a zas krvaca...tak skusim tu lacalutku, a myslim ze nejaku mame aj v dome....6 ludi a kazdy pouziva inu pastu 😀

robika
16. apr 2010

Pekny vecer dievcata, prave som sa dnes dostala ku konikovi, takze ste dnes 9 stran zapisali... idem citat 🙂 . videla som ze sa bavite o pastach, ja pouzivam paradontax, sice mi vadi ta chut, ale vobec mi nekrvacaju dasna a ani nenapuchaju, takze mozem doporucit a pred tehotenstvom sa stalo, ze mi obcas zapuchli dasna (mame to v rodine)...

robika
16. apr 2010

tinka: musis sa prihlasit do tej sutaze, urcite vyhras... poslem Ti aj 10 hlasov 🙂

silvia.vesela
16. apr 2010

Aj ja pouzivam parodontax, je fajn...tiez mi vadi ta chut, ale uz som si zvykla. A pouzivam este ustnu vodu z Aloe Vera, eukalyptu, ta je perfektna...
A kufku jedine Curaprox, s tou som najspokojnejsia. 🙂

tinka349
16. apr 2010

jeeeej robika 😀 😀 😀 😀 😀 potesila si ma, uz som im tam poslala prihlasku 😝 a tak uvidime ci ma vyberu do uzsieho vyberu, v pondelok bude znama 10tka finalistiek 😀

monline
16. apr 2010

ja používam kefku curaprox ultra soft tiež a pastu Elmex..a ďasná krvácajú, ale ked si ústa vypláchnem sensodynom, tak prestanú..alebo sa mi to aspoň tak javí

monline
16. apr 2010

tinka, nielen že ťa vyberú, ty to aj vyhráš 🙂

monline
16. apr 2010

je to milé čítať si vaše očakávania puberty detí..🙂
ja niečím takým prechádzam,...a- deti sú rôzne..moja dcéra našťastie je kľudnej a rozumnej povahy, dá si povedať, nezvykne trucovať, hádať sa, urážať..ale ani ja jej k tomu nedávam dôvod a snažím sa chápať aj jej záujmy, zvedavosť, dospievanie, hľadanie samej seba..je inteligentná, tak aj keď spraví chybu, dokáže neskôr uznať, že pochybila..potom mi na ďalší deň povie- mami, nechápem ako to, že ty máš vždy pravdu 🙂)...no- mám už niečo odžité predsa...
prešli sme prvou opicou, vodnou fajkou, prvou pusou, ...a spústa zážitkov a debát o nich nás stále čaká...
sú to úžasné chvíľky..od samého začiatku..od prvého pohľadu na dieťatko..až- vlastne furt

tinka349
16. apr 2010

monline - ja som dnes s maminou akurat skonstatovala, ze keby som bola v porote ja, tak by som vybrala tehulku, ktora ma len po domacky nafotene foto a nie profi foto 😎 ale tak posledne vitazky z dvoch rokov mali krasne fotky, krasne tehulky vyhrali, toho roku bude miss tehulka asi baculka 😎

maxara
16. apr 2010

monline ja konkretne curaprox supersoft , ale pastu jedine lacalut.. elmex mi absolutne nic nezlepsil, ked som mala trochu zapalene dasna, a dala som si lacalut, uplne to preslo a ked som presedlala na elmex, co mm vtedy kupil, tak znova.. takze ja jedine lacalut a mam pokoj
tinka veru som aj ja zvedava, ako dopadne ta 1. desiatka, ked si poslala prihlasku

robika
16. apr 2010

monline: mozes byt hrda mamicka, aj ja dufam, ze sa mi podari vychovat rozumneho cloviecika...

monline
16. apr 2010

tinka..nejde len o spracovanie fotky, ..ide najmä o tú ženu..o vyžarovanie, charizmu, ktorú je z fotky poznať..o radosť z očakávania, ktorú je poznať..určite ide aj o umelecký dojem z fotky, teda.- na mňa to rozhodne zaberá viac ako fotky bruška s useknutými hlavami, ktorých pár na pamiatku mám..je to o pocite z tela, radosti z bábätka, ktorú síce máme, aj ked tie naše úsmevy na fotkách chýbajú, kedže hlavy sú kdesi mimo 🙂

maxara
16. apr 2010

tinka urcite tam posli tu pasikavu 😉

tinka349
16. apr 2010

moj muz mi stale hvoril, ze on chce mat dieta, co bude pekne po nom a inteligentne po mne, tak som zvedava na ten nas vytvorik malinky 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre