Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

any23
17. apr 2010

ahojte kočky 🙂 dlllho som sa tu neukázala, mali sme toho dosť - sťahovali sme sa do nového bytíku, do toho prišla Veľká noc, potom sme boli na dovolenke na našej chalupe, no snáď teraz už bude klud, bo to už nie je na mňa takýto frmol 😝

ale sme v poriadku, bruško pekne rastie, malinká kopká ostošesť, ozýva sa skoro stále, neviem-neviem kedy to naše díte spinká 😕 😅 tehu si užívam, len ma trápi bolesť krížov a tvrdnutie bruška, ale podľa dokiho je to ok - krčok pekne drží, neskracuje sa, beriem na to magne B6 3xdenne a mám sa šetriť a čo najviac oddychovať, ak by sa mi ale niečo nezdalo, mám mu hneď volať... najbližšiu poradňu mám 26ho, budú mi brať krv na tie protilátky keďže som RHnegativ a drahý je RHpozitiv a pôjdem aj na veľké sono čo sa robí okolo 30tt tak dúúúfam že bude aj naďalej všetko v poriadku...

náš alexík bol v brušku tiež riadne aktívny a zostalo mu to až dodnes 😝

tinka krááásne fotečky máš 😵 držím ti palčeky, nech ťa vyberú do tej 10tky a určite ti pošlem hlas aj ja, vážne krásna maminka je z teba, moooc ti to pristane 😉 a tie kilá nerieš, ja mám už +10kg, za posledný mesiac som pribrala necelé kg čo sa čudujem že len toľko bo papať mi chutí neskutočne 😝 a tiež sa idem zblázniť za sladkým, pri malom som len chrumky arašidové vyjedala, teraz musím mať sladkééé 😝 riadky o slivkových gulách som radšej preskočila inak by mi prišli na chuť a musela by som si ísť spraviť 😅 😉

všetkým želám krásny víkend, užívajte si slniečka 😉

alllexa
17. apr 2010

No boli ma to asi 3 tyzdne... A niekedy aj vtedy, ked sa obraciam v posteli, alebo ked vstavam zo sedu. Blbe je to pri chodeni, lebo takto sa mi tazko pohybuje... A je to citit ako svalovica.
A poslednu dobu som aj dost cvicila na fitlopte, paradoxne na nej ma to nebolelo. Ale aj cviky na posilnenie panvoveho dna, take stahovacie. Z milovania to nebude, to som sa praveze bala, ze by sa mi to tym len zhorsilo... Lebo je to taky pocit, akokeby som sa mala prvy raz milovat a boli to.
A diky za vase nazory!

jeiny
17. apr 2010

maxi, ja som taky tichy pozorovateľ 🙂

robika
17. apr 2010

Ahojte tehulky, prajem krasny dnik, dufam ze aj u vas je take pekne pocasie, isla by som aj ja nieco von robit... ale nemam co... lebo o zahradu sa v podstate stara svokra a jej mama a tak ja sa realizovat neviem, aj ked by som chcela...
allexa nemam take bolesti ako Ty, ale urcite to povedz dokymu, ja sa mu vzdy snazim opisat ze co a kde ma boli a vzdy podla opisovania vie povedat... mne zase posledne 3-4 dni akokeby mocovy mechur vzdy drobcek stisol, alebo si nan polozil hlavu, az ma to niekedy zaboli a hned letim na wc, teda aspon tak si to predstavujem, ze sa vo mne deje... ale nastastie mam taky pocit iba 2 krat za den...
tvrdnutie bruska tu uz ma z nas asi vacsina, ja tiez beriem magne B6 ale najviac pomaha ked si na chvilu lahnem ... 🙂

vsetkym prajem krasny oddychovy a relaxacny dni 🙂

sunnygirl
17. apr 2010

ozaj bábiky poraďte mi, aké kvietky na balkón (balkónové) aby mi kvitli pekne celé leto. Dajte nejaké názvy. Minulý rok som si do truhličiek nasadila tie nízke slnečnice, ale nič moc. Tak poraďte 😵 😵 😵

sunnygirl
17. apr 2010

alllexa: ja to mávam, ono to niekedy bolí celý týždeň a niekedy sa mi to objavilo aj po týždni a keď si cvičila, tak to bue tá svalovka. Ale aby si mala srdiečko na pokoji, tak to potom povedz Dr. 😎

maxara
17. apr 2010

sunny je nas nieco cez 100.. este cakam na tuti, ako dopadla na 3Dcku a este ak by niekto chcel nieco doplnit, poopravit.. JA CAKAM IP... napr jeiny by sa mohla pridat, keby chcela, hm?

allexa tak to bude ono, mas len ponatahovane svaly a slachy, ja mam to iste, presne ked vstavam, obraciam sa v posteli

sunny a ake chces tie kvetiny? letnicky? trvalky? previsle? aku farbu?

maxara
17. apr 2010

any - tak super ze mate za sebou stahovku, to da vzdy zabrat.. tak nech uz mas teda klud, ja si to neviem predstavit, veru..

jeiny
17. apr 2010

maxi...a kam pridat, do tej tabulky juloviek? setko mi ide nejak pomalsie v poslednej dobe? aj rozmyslanie tusim 😀
mozes ma tam supnut...termin mam 2.7. a asi to bude dievcatko

jeiny
17. apr 2010

sunny...ja mam na balkone muskaty tahave..a etahave a petunie a oleandre a a potom este take vecne zelene kricky

sunnygirl
17. apr 2010

jeiny: muškáty ja nelúbim, ie mu smrdia 😨
maxi: previslé, a farba je jedno, ja mám rada žltú, bielu červenú aj fialovú.....noo neviem, či som už nad tým nezačal rozmýšľať pozde, asi si budem musieť už len kúpiť, že?

sunnygirl
17. apr 2010

ale tie petúnie sa mi celkom páčia, niečo také by som

sunnygirl
17. apr 2010

niečo takéto

jeiny
17. apr 2010

vobec nie pozde...ja som este len minuly tyzden sadila muskaty aj tie petunie... a este sa chystam 🙂 takze smelo na vec..a potom ch nezabudni sem tam zaliat tekutym hnojivom - ja najskor zalievam takym na listy a az neskor na kvietky, budu rast ako dive 🙂

jeiny
17. apr 2010

ved to si kupis take tie mini balenie po 10 ich tam tusim je a stoja cca okolo 3 eur

lenkaaninka
17. apr 2010

ahojte žienky ja som teraz zasadla a oddychujem zapálila som si aroma lampu 😉

alexxa presne to mám aj ja na dotyk ma to nebolí ale ked napnem svalstvo tak bolí aj pri chôdzi pri všetkom...a všeliek magnézium a stále bolí ...doky že to nič to sa stáva nejaká žilka alebo na niečo bábo tlačí...a ešte aby toho nebolo málo tak som dneska v noci 5x dostala krč jak hovado do lýtka a teraz nedostupujem na nohu...ozaj ako do šrotu som...

janka256
17. apr 2010

ahojte kocky 🙂 aj vase babetka v brusku sa teraz menej ozyvaju? lebo ta moja vcera nic cely den a dnes iba rano trosku sa pomrvila a odvtedy nic ani budenie nezabera no neviem ci je taky spachtosko alebo co 😒

robika
17. apr 2010

Janka: aj moj sa menej ozyva, uz asi 2 den je velmi tichucko, obcas nieco zacitim, ale predtym kopkal stale... aj cez den v praci aj vecer doma... tiez som uz myslela, ze ci stale buvka... 🙂
Akurat co som si vsimla, ze skor citim tie pohyby dolu, predtym som ho citila na pravom boku... neviem ci sa otocil, skoa ze poradnu mam az na konci mesiaca...

monline
17. apr 2010

neboj janka, možno len potrebuje pospať trocha viac..jarná únava 🙂

janulienocka
17. apr 2010

ahojte, mozem sa pridat? Janka myslim ze sa nemusis bat, ja som sa predvcerom tiez bala, ze sa maly skoro cely den nehybal, alebo som to nezaregistrovala, a vecer zacal vystrajat ... mozno skus lahnut nabok, potom na druhu stranu, vselijako sa pootacat, toto u mna vacsinou zaberie a drobec sa zacne mrvit 😉

maxara
17. apr 2010

Ahojte, tak mame tento krasny den skoro za sebou..
sunny sorry, ze som tak zdrhla.. kukni si mapr rastlinku thunbergii alias krasnooka zuzana.. je velmi pekna
jeiny - dam ta tam, len este potrebujem vediet vek v case terminu porodu, mesto odkial si, predpokladane meno dietatka, pocet a mena surodencov tvojho babatka
JANULIENOCKA vitaj, jasne, pridaj sa.. aj ja ta pridam do tabulky ak chces, ale posli tie iste info (vlastne od teba staci vek)

maxara
17. apr 2010

sunny este ma napadla oenothera (taka svetlozlta), lobularia..no a tie petunie, surfinie..

maxara
17. apr 2010

sunny lobelia, begonia, portulaca, verbena..anagallis tenella (drchnicka), sanvitalia - tu mas aj link, tieto tam asi su vsetky
http://www.sieberz.sk/orbiz/DigiTrade/a3a23f731...

bellablonde
17. apr 2010

ahojte 🙂
tak my mame za sebou pekny den, rano sme si vymysleli, ze sa pojdeme trochu poprechadzat po Beckove 🙂 sme si uzili slniecka ... konecne sme boli zase po dlhom tyzdni cela rodinka spolu 😵 😵
a este teraz na veceru manzelik navaril hubovy perkelt s cestovinami, aj z pivecka som si chlipla... poviem vam, ze toto je pre mna vrchol blazenosti 😵

ja balkonove kvety neriesim.. mame ho orientovany na SV, chytame iba trochu ranneho slniecka a vobec sa na nom neda sediet - strasne tu fuka, mame ho otvoreny z troch stran a v zmluve zakotvene, ze si ho nemozeme dat zasklit podla svojho - len u konkretneho dodavatela s konkretnou (najdrahsou) technologiou.. 😖
takze sa vytesujeme len z bytovych rastliniek 😵

vitajte vsetky nove julovky,
boze maxi to je ake cislo, ze stovka juloviek 😲 😉

ja som docela happy, ze ma nic neboli, nepicha ani netaha, brucho mi netvrdne, ale pri prvom tehu som veru mala riadne bolesti z natahovania svalstva a panvy, chrbat, proste bolelo vsetko, plus kazdu noc krce v nohach..
... teraz na stopro ratam znova s tehu cukrovkou, idem buduci tyzden

dugy bola si v tej BS? inak dobra sranda, lebo sme sa rano zobudili, kecame, ze co budeme robit a mm navrhoval, aby sme si spravili vylet do BS - poprechadzat sa po meste, vybehnut na kopce okolo tajchov 😉 som si hned na teba spomenula

maxara
17. apr 2010

bella ahoooj, konecne niekto zavital.. no vidis, je nas 105.
normalne ste ma dnes baby unudili tymto neprispievanim.. teda nie ze by ja som tu kvasila..

mirka285
17. apr 2010

caute babule,tak pekny den za nami,travnik sme polozili,chlapi mi aj z balkona vsetky nepotrebne veci ako stacionarny bicykel,a stara mycka odpratali,tak som cela happy ze si ho konecne cez tyzden upracem,mame zasklenny tak aj okna a konecne na nom mozem susit pradlo...citam ze ste si vsetky spravili pekny den,co je super 😉 pozeram Smotanku,no ja neviem ale vsak ta Judinka je tak sporo odeta ,a vlastne no comment ☹ idem pozriet niaky recept na zajtrajsi obedik 🙂

bellablonde
17. apr 2010

cauko maxi 🙂 a plus baby, ktore neprispievaju, len zbieraju info, plus tie, ktore o konovi nevedia, ja fakt neviem ako to bude vyzerat v juli v porodniciach 😀 porod na chodbe ?

judiniovej vidiet celu rit 🙄 kukam smotanku, zlee zlee 😕

bellablonde
17. apr 2010

ja som kedysi mala smotanu celkom rada, ale je to cim dalej horsie

bellablonde
17. apr 2010

ja na zajtra vytiahnem nejaku hovadziu kost na polievku a tiez druhe budu dusene hovadzie platky s neviem cim este ... 😵 mozno sa pokusim o chrenovu omacku a knedlu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre