Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
19. apr 2010

ahojte,Tinka ja presne to iste, boli ma hlava a tiez som si musela poobede lahnut, akoby ma presiel tank, asi je dnes zhorsene bio ci co 😒

janulienocka
19. apr 2010

este mi prosim hodte info,kde by som nasla tabulku s nami julovymi tehulkami, diiik 🙂

kafoditka
19. apr 2010

janulienocka... pozri moj album, napravo mam oblubene albumy, klikni na julovky, je pri nich hviezdicka, daj si ich aj ty medzi oblubene a budes ich mat vo svojom albume

mirka285
19. apr 2010

pridavam sa ,aj mna presiel parny valec..som chcela ohromne upratovat dnes,bola som rada ze som trochu utrela prach a prebehla byt vysavacom...Granatir co som varila som totalne presolila a cely den sa ledva hybem ☹ Stanka,Ericica myslim na vas,aby ste mali pevne nervy a niak to zvladli...Miki neboj,cukrovka tentokrat nebude 🙂 Dugy podla mna je tvoj muzik poistovak 😉

kafoditka
19. apr 2010

Baby uz som spat, kupili sme policu nad postielku, nasli komodu, ale bohuzial farbu, aku potrebujeme, nemaju 😒

MIRI.... kocica, slub splneny - chvalim ta 😉 ty mas vyhodu, ze mas dlhsie nohy.. ja mam kratke a tak to aj vypada v teniskach 😒
vyzeras velmi dobre 🙂

Maxi, dugy, bella... kdeze sa to separujete?? 😕

mima89
19. apr 2010

babule mam malo zeleza v krvi tak mi doktor predpisal lieky Aktiferrin a Magnerot beriete ich niektora?
bojim sa o malicku a neviem ci je dobre jest dva druhy liekov....snad lekar vie co robi.... ☹

a neviete ci sa tie fixky na textil daju kupit aj v papiernictve?

mirka285
19. apr 2010

Kafko ale odsledovala si ten flakaty ksicht co mam?nechci vediet kolko make upu to potrebuje ked chcem ako tak vyzerat...ja mam celkom stihle lytka,tak to mam plus,ale stehna mam dost velke teraz...a to moje brusko som ho dnes dobre odfotila,konecne je vidno ake je obrovske 😀

kafoditka
19. apr 2010

no ja uz sa tesim na nase stretko, tam to porovname nazivo a davam ruku do ohna, ze ta tromfnem vo vsetkom 😀 😀

mirka285
19. apr 2010

Kafko a vlasy som si dala ostrihat ked som ostala doma,za vsak nech sa zregeneruju a teraz to lutujem...strasne pomaly mi rastu,zato chlpy na nohach mozem holit kazdy tyzden ☹

kafoditka
19. apr 2010

miri ja som mala tesne po svadbe vlasy do pol pasa - ale len taka slama. Ostrihala som sa na kratky bob, aj sa mi to pacilo, ale teraz lutujem. Mala som si tu dlzku nechat a dat si ich zahustit, to by bola parada 🙂 no snad niekedy v buducom zivote 😀

kafoditka
19. apr 2010

a s tymi chlpmi ani nehovor. Mne sa uz Peto smeje, ked si beriem do kupelne male zrkadlo, aby som si videla na podvozok.. A to musim aspon 3x do tyzdna, lebo by som sa zblaznila. Keby mi tak chceli aj vlasy rast...

sunnygirl
19. apr 2010

Práve som si vyzdvihla deku pre moje malé Šmudielko, kuk do albumu, je z MK 😉

janka256
19. apr 2010

kocky cim si natierate podvozok po holeni lebo mne nevyhovuje ani telove mlieko ani detsky puder furt sa mi urobia vyrazky ☹

lenkaaninka
19. apr 2010

sunny peknučká je ta dečka 😉
janka balzamom po holení pánskym 😉

aj ja som mala dlhšie vlasy a potom som bola na ježa pomaly a ateraz dorastajú a ked ráno vstanem vyzerám ako strašiak...ale hádam už bude lepšie...kafko mne tak chlpky na bruchu rastu ako zdivené 😉

kafoditka
19. apr 2010

jani... a neholis sa do "protismeru"? Ja som sa tak holila a bola som sice do hladka ale furt vyhadzana. Teraz sa len v smere holim a vyrazky su fuc. A natriem sa normalne telovym mliekom..

mirka285
19. apr 2010

Kafko ale chapes to?tam kde chceme aby rastli nerastu a tam kde netreba rastu az moc...

sunnygirl
19. apr 2010

lenkaaninka: ďakujem
inak mňa hlavička nič v pohode aj sa cítim fajn s energiou, ale u mňa si to najviac odnesie vždy žalúdok, tak ako teraz, plne naruby 😖

vítam nové tehuľky, ja sa teším, že sa tak rozrastáme, škoda, že ste sa skôr nepoprihlasovali 😵

dugyna
19. apr 2010

agika to je super, apodla mna je to inak skvele ked sa obaja podielaju na nakupe pre babtko..je to take krasne 😉

miki garulujem k vysledkom

kristip vitaj

stani to ma mrzi..neviem co ti poradit...neskusila si kupit druhu cast tej knizky nejssettnesji miminko? maju aj dojca..a..
a co keby si si ho skusila nevsim at asi ma trucujuce obdobie..

maxi na konci toho filmu som aja ja dobre revala 😉
a to tvoje nebudeme menovat ved viete koho..to mi prida ako z haryho potera 😀

idem papat jahody

baby moje telo sa ais zblaznilo tlaci sa mi osmicka zub

maxi kliknes na sukromne temy..kliknes na jul a mozes pisat 😀

kto sa chcete pridat napiste 😉

sunnygirl
19. apr 2010

bude mi stačiť tá jedna deka? Však to len do kočíka a tak, nie? Skôr sa mi zíde ešte jedna teplejšia, však 😉

mirka285
19. apr 2010

aj ja iba telovym mliekom,ale na holenie nepouzivam penu,ale normalne tie mydla na intimnu hygienu...

sunnygirl
19. apr 2010

ericica: tie afty ma mrzia, ja viem veľmi dobre čo je to za bolesť, a vôbec sa vtedy nedá jesť 😖 😖 😖

sunnygirl
19. apr 2010

Mirka dobre vraví, najlepšie sú tie intímne mlieka,ono to má ideálne PH a nepodráždi tak ako peny a iné gebuzinky na holenie 😵

dugyna
19. apr 2010

mima akticerin uzivam ja

kafko ssak sa pridaj do sukromnej temy 😉 klikni na sukromne-julovky 2010 a si tam

baby to mame novu hru ze tipujeme zamestnanie svojich muzikov 😀

sunny ja mam dve deky..

janka nekremujem sa nicm po holeni

janka256
19. apr 2010

tak ja sa holim do protismeru aj to len po pameti kedze nedovidim ale s mydlom na intimnu hygienu sa mi neholilo dobre tak radsej kupujem peny ale skusim opacnym smerom ci sa to bude dat 🙂

lenkaaninka
19. apr 2010

ale teraz mam tie chlpy nejaké pevnejšie neviem čo to ako 😉
ozaj a tuti tušim mala vedieť čo bude mať že??
sunny ja mám dve rychlozavinky a budem to mať vlastne aj ako prikryvku do kočíka si myslím jedna deka ti stačí a potom budeš vidieť..a aj teraz z p.sh. prisla v tej sade aj rýchlozav. s tým mackom...inak som to kukala a celé to je naplnené takým tým antialergick. materiálom... už sa teším ked budem mať všetko... 😉

ozaj ma napadlo kto pôjde od nás prvý rodiť tuším mojalili že?? ja až tri týždne po nej jej budem tíško závidieť. 😅

sunnygirl
19. apr 2010

trepem, nie intímne mlieka ale mydlá 😅

sunnygirl
19. apr 2010

no podľa týždňov by mala mojalili, ale človek nevie 😅

lenkaaninka
19. apr 2010

😅 akurát včera mm že nech už je malý na svete že ako bude vyzerať...a tak sme si tipovali ale ozaj poznám aj pár škaredých detí aj ked sa vraví že babetká škaredé nemôžu byť ale verte môžu...dufam že tie naše budú najkrajšie na svete..

sunny fnuk mi budeme patriť k tým čo to budú uzatvárať aj ked ja tak 20 júla chcem byť doma z porodky ako to som si tak naplánovala 😎 lebo 29 mám narodky... 😵

mirka285
19. apr 2010

Dugy ste niak separovane v sukromnej teme kam my nemozeme? 😠

sunnygirl
19. apr 2010

no ja neviem, ja mám termín 27.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre