Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
19. apr 2010

tak ja mám z každého tak 5 kusov alebo 6 v priemere...ešte chcem nejaké mini rukavičky také bavlnené dokúpiť a nejaké dve čiapočky...

mirka285
19. apr 2010

robika neviem ale v lete bude na pancusky teplo,dupacky stacia..tie pancusky skor tak od septembra ked sa ochladi a zahoji pupok babatku...a kupuj kolko ty uznas za vhodne,svokry su vzdy mudre ☹

zuzik1983
19. apr 2010

robika tak si svokru nevsimaj, ja mam tiez zo vsetkeho priblizne nejakych 5-6 kuskov, dupky mam napriklad len 2,ale to preto,ze viem,ze este dostanem nejake vecicky na dievcatko od rodiny.ked mi to dovezu,potom budem este rozmyslat,co treba dokupit...aj mne otec hovori,ci nahodou necakam dvojicky,ze to drobec ani vynosit nestihne 🙂

robika
19. apr 2010

dakujem mirka 🙂 ... uz som si tolko krat povedala ze uz sa nenecham vytocit... inak tu na koniku mi to pomaha, taka som rada, ze sem patrim 🙂

robika
19. apr 2010

dakujem zuzik... tak ja chcem mat radsej o 2 kusy navyse, ako si potom budem nadavat, ze som to mohla kupit davno..

janulienocka
19. apr 2010

ja mam vela veci po malom, tiez sami narodil v juli a mozem povedat, ze to ozaj netreba prehanat s nejakymi velkymi zasobami vybavicky, viem ze vsetko ponosil tak2-3 tyzdne a uz to bolo male, takze mame tie vecicky ako nove 🙂

janulienocka
19. apr 2010

babule, ake mate kociky? (ak uz ste kupili, alebo mate vyhliadnute), ja mam po malom ale uz taky v polorozklade takze planujem novy a vobec netusim ktory si vybrat

lenkaaninka
19. apr 2010

hej tak od septembra a to budú mať nejaké dva mesiace a také babatka nepatria medzi obrov nebojte nič...mne sa Ninka narodila v septembri a mala 3.4o a dlho nosila najmenšie vecičky 😉

robika
19. apr 2010

ja to naozaj nechcem prehnat, akurat by som chcela mat to potrebne... co nevynosime odovzdam sestre (ta este tehotna nebola).. tak si hovorim, ze nic nepojde na zmar...
a este mam pre vas skusene ohladne zavinovacky, ci je dobra takato: zavinovačka s výstužou na podporu chrbátika, lebo som našla v takej istej farbe ako budem mat vsetko v postielke.. alebo staci aj bez tej vystuze ?

lenkaaninka
19. apr 2010

jani pokukaj albá vela kočiek ma nafotené kočíky 🙂

mirka285
19. apr 2010

janulienocka tak to mas super,moj maly ma uz 13 rokov takze ja po nom nemam odlozene nic 😀 kocik pozri asi temu kociky,tam sa rozoberaju vsetky mozne...asi mame kazda iny,lebo zalezi co od kocika ocakavas,kde byvas,kolko chces investovat a tak..idem si urobit prazenicu so slaninkou a z domacich vajec,normalne som nato dostala chut 😝

lenkaaninka
19. apr 2010

robika už sme to tu preberali ale neva na kojenie a nosenie a pod su najlepšie klasiky lebo je tam dieťatko napevno zviazané a nemusíš sa báť že vypadne alebo sa stočí pri kojení a tie rýchlozavinky mám aj ja skôr tak do kočíka alebo namiesto paplonika do kočíka

meruska
19. apr 2010

janulienocka... co som si tak vsimla tak medzi julovkamii vyhrava kocik Jane, potom Neonato reveso a este Teutonia......a potom su este ine, ale to musis pokukat do albumov

janulienocka
19. apr 2010

ok, popozeram, dakujem za tipy 😵

robika
19. apr 2010

lenkaaninka: dakujem, ja som to asi nejako prehliadla, no tak idem este hladat aj tie klasiky...lebo na tom pampyshop, som take nevidela...

lenkaaninka
19. apr 2010

tuto na koníku predáva jedna kočka nik ma evvka pozri ja mám od nej taku obyčko za desať euri čisto nove ...alebo hod normálne tu na konovi v bazáre

denisse
19. apr 2010

ahojte .. ja som dnes bola v praci a teraz vecer sa mi konecne podarilo dostat k cviceniu .. mam vypalene DVD cvicenie pre tehule so zorou czoborovou a musim povedat, ze je to velmi fajne ... prijemne som si zacvicila a pritom nijak narocne to nebolo ... tak dufam, ze najdem sily a cas co najcastejsie ... 😉

inak ma priserne boli malicek na pravej ruke, v praci mame zastrcky v zemi v takych dierach, na ktorych su tazke kovove poklopy a ked som odtial dnes vytahovala kabel od notebooku a projektoru, tak mi ten poklop spadol na malicek, rovno do nehtoveho lozka, mam tam modrinu a mozno mi to odrastie, mozno cely odpadne

a zajtra idem na glukozu .... baby, kedy sa budem moct najest? az po tom druhom odbere po tych dvoch ci troch hodinach? uz nepamatam, ako to minule bolo ...

robika
19. apr 2010

ozaj, ved tu som bazar este ani raz nepozrela, inak som hladala na roznych e-shopoch... tak idem na tento bazar 🙂

lenkaaninka
19. apr 2010

taká rubrika že zavinovačky a fusaky a tam to ta baba predáva aj pekné supravičky všeličo má

robika
19. apr 2010

denisse budes moct jest az po tych 2 hodinach... ☹

denisse
19. apr 2010

ach jaj .. tak dufam, ze mi nebude zle .. bleee ... 😝

meruska
19. apr 2010

mne veru bolo zle ☹ ja som hrone hladna ked vstanem, a kedze prvy odber mi robili o 8 a druhy az o 10...som myslela ze uz zjem tie stolicky co mali pred ambulanciou..uz o 9-tej sa mi tocila hlava

ale zatial sa nikto nestazoval na hlad, len ja, teda urcite to bude v pohode 🙂

robika
19. apr 2010

neboj sa budes taka hladna, ze si na tom este aj pochutnas 🙂

zuzik1983
19. apr 2010

mne zle nebolo,dokonca ma to zasytilo a aj mi to chutilo 🙂

mirka285
19. apr 2010

deniss ja som teda bola dobre hladna a smadna po tych dvoch hodinach....ani pit sa vraj nesmie a zrovna ma najviac smadilo ☹

zuzik1983
19. apr 2010

mozno preto,ze ja som cakala len hodinu...

meruska
19. apr 2010

veru ani pit sa nesmie

denisse
19. apr 2010

a rano sa cistej vody napit mozem? este pred prvym odberom?

mirka285
19. apr 2010

ja som sa rano trochu napila...

denisse
19. apr 2010

ja ked sa nenapijem, tak mam potom hustu krv a nepojde dobre nabrat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre