Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
21. apr 2010

Brééé ránko, sunny bola dne dlho zapadnutá za horizont, lebo malinké kopkalo od 1-3 a ja som nespinkala, tak som skoro ráno zaspala do roboty 😉

sunnygirl
21. apr 2010

idem si vás dočítať

maxara
21. apr 2010

sunny no toto 😀 aj to sa moze stat? ja sa dnes chystam k tomu dr, len musim najprv zavolat.. cize neviem, na kolku ma tam zavolaju 😒

liluu
21. apr 2010

ahoj dievky, ja som tiež dnes nespala od 3 do pol 5-tej, malý nedal pokoj, ráno som vravela mojmu že to preto lebo chrápal 😀 a on že to by počul len keby som mala v spánku otvorené ústa... 🙂
Dnes by som mala ísť na preporodny kurz ...jupíí
A zajtra do Polska, dúfam že konečne niečo pokúpim, len nech to je vela vela 😉

kristip
21. apr 2010

ja uz par dni zaspavam okolo 3, ale kedze som cely den doma, az tak velmi mi to neprekaza... 🙂
aj ja chcem ist na predporodny kuuuurz. len sa este musime prestahovat z karlovky do petrzalky a potom to uz na antolsku budem mat na skok. Myslite, ze to stihnem a ze ma este vezmu? Tej Jezikovej sa nemozem dovolat, ale vlastne by som jej este ani nevedela povedat, kedy by som mohla. Keby som nebola PN, tak chodim aj z karlovky...dokelu ☹

vierkaha
21. apr 2010

Dobré ráno. 😀
Ja sa tiež chystám na predpôrodnú prípravu do materského centra, takže kočky čo ste z TT alebo okolia nechcete sa pridať ?Kurz by mal začať 12.5.

maxara
21. apr 2010

lilu tak dobre nakupte a kukni prosim ta, ci maju vlnene fusaky, som pocula ze su mimoriadne dobre a za super cenu..
kristip - skus sa na to spytat kafoditky a katy, oni idu na antolsku a uz aj maju aj nejake instrukcie k tomu.. myslim, ze je to od 30tt a potrebujes vymenny listok od svojho dr. .. na Kramaroch je to bez vymenneho listka.. a viac neviem

liluu
21. apr 2010

dievčatá, neviete ma ukludniť?? Stáva sa mi, babatko v brušku sa mi strašne trepe,myká, silno a rýchlo. Trvá to tak 5, 10 sekúnd a začínam mať strach či mu niečo nieje. joooj 😕

kristip
21. apr 2010

liluu, to je urcite stikutka. pisali sme o tom vcera vecer. Ja som to mala a tiez som sa velmi zlakla, ale nemusis sa bat, dietatko sa napilo vela plodovej vody... 🙂 to nevadi

janulienocka
21. apr 2010

ahojky, Liluu, hm, tazko povedat, co som pocula, tak pokial su tie pohyby babatka silne, trhave, take neprirodzene tak by sa nieco mohlo diat s malickym, skus to chvilku sledovat, uz to mas dlho?

janulienocka
21. apr 2010

ale nechcem strasit, je malicky pravdepoobnost ze by nieco nebolo ok, ja sa tiez obcas zlaknem ze sa nejak cudne hybe, tak vyzdy cakam co bude, a potom sa to zas spravi. Alebo sa bojim ked sa pol dna nehybe, uz to vydrzime, mame to za par 🙂

liluu
21. apr 2010

no stalo sa mi tak 2x - minulý týždeň a včera, ale ináč kopká pekne.

dugyna
21. apr 2010

ahojte kokcy akurat vas docitavam zo vcera 😉

kafko my dame malu na strcniansku k DR.Herzegovi naozaj skvely lekar

maxi to ma mrzi ze tvoj mm ta volal na klasicky nakup a nie pre malinku ☹ ☹

dugyna
21. apr 2010

tinka gratulujem ze si medzi 10timi 🙂

kristip
21. apr 2010

ak su tie pohyby pravidelne, dost rychle, sklbave - naozaj je to stikutka babatka. ja som sa na to pytala, stava sa mi to casto, niekto to vraj vsak vobec nepozna.

dugyna
21. apr 2010

monline..ano nja lenocku poznam z temy prvy krat tehotne..jej odisla cez vikend zatka...zatial su s malinkym ok...

dugyna
21. apr 2010

carrie ja som tiez minule u dr videla prenatal box tak som sa opytala ze kde sa to dava ci u nej alebo v nemocke..a ona ze v nemocke ☹

maxi denisse ako si dopadla na ogtt

liluu
21. apr 2010

kristip.... ale to moje je ako take trasenie pri epi zachvate. nieje to ako ked si človek stikuta.

dugyna
21. apr 2010

kocky jasne sak napiste IP...a ja vas supnem do sukromnej temy..tu islo o to aby nas nikto z vonku necital

dugyna
21. apr 2010

bella drzim palce na OGTT

kristip
21. apr 2010

no, ale to v brusku nebudes citit ako normalnu stikutku. je to dost hrozivy pocit, presne viem ako sa bojis, lebo som to zazila. trha ti bruchom a nedokazes to zmiernit. opytaj sa na to svojej lekarky, budes pokojnejsia 🙂

ivka8255
21. apr 2010

dugy: bre ranko, tak prisom ta pridaj aj mna 😕 vdaka

dugyna
21. apr 2010

ivka idem ta pridat 🙂

liluu
21. apr 2010

kris... tak ked si myslíš, že je to štik tak som pokojnejšia 🙂 v piatok si pojdem po marodkovy listok tak to spomeniem dokimu
ale Ď si ma upokojila.
dugy ...aj mňa pridaj 😉

dugyna
21. apr 2010

ok uz idem 🙂

kristip
21. apr 2010

nepoznate nejakeho dobreho pediatra na sustekovej? ako to treba vybavit, musim za nim zajst este pred porodom?

dugyna
21. apr 2010

kristip to ti neporadim
ale viem ze sa musis s dr dohodnut este pred porodom..asi tam len zaklopes a povies..lebo vraj v porodke sa na to pytaju..

kristip
21. apr 2010

ok, dakujem 🙂

maxara
21. apr 2010

kris na sustekovu som chodila cely moj zivot, mama s nami chodila k dr cernej..ja ako decko som ju neznasala,ale ocividne som bola z mojho okolia jedina, lebo same chvaly na nu pocuvam.. Vadila este mojej sestre, ked k nej isla uz s jej babom, lebo Cerna chcela, aby mu nedavala nic ine, len UM a prevarenu vodu az do neviem kedy.. a to sestra sa jej bala povedat, ze uz davno pudinguje a milacikuje.. a zeleninkuje.. ale druha sestra sa jej rad drzala a obaja mali su v poho a zdravi

maxara
21. apr 2010

kris a musis sa dohodnut uz pred porodom.. vraj treba dojst do porodnice uz aj s menom a adresou pediatra, aby mohli babatkovu kartu (spravu o porode) poslat k nemu rovno.. lebo mamicky su asi nesvojpravne a nedoniesli by to..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre