Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
21. apr 2010

sunny - tak 22.5 nas mozes prist pozriet do te predane, tam budu vysledky 😀

sunnygirl
22. apr 2010

Dobré ránko točiace sa bruška hore-dole hlavičkami 😉

Tinka, oki ak sa odgúľam do bb tak pôjdem. Inak môj mm mi stále spomína, že jéj zajtra tam je celý deň Miška Čobejová a príde tá a tá celbrita. Majú tam krásne riflové šaty, len ja neviem, dokedy by mi vydržali 😅

Ja mám kopance v poslednom čase do čriev a mechúra, to znamená že maličké je ako otočené?????

Želám všetkým poudieraným detičkám uzdravenie 😉

Mirka, aj ja som si objednala s pampyshopu, ale pre maličké, mantinel s obliečkami, vankúš a perinku, teplomer a kefku na česanie, tak som už vééééééľmi zvedavá, ale to si ešte pekne počkám, škoda, že som si nie skôr. Nepostrehla som, tá komoda už dorazila?

Cigaretka, ty si taká naša hospodárka v tejto triede júloviek 😅 😅 😅

Prajem pekné písanie, no a počasie bude ........................ vyzerá to na krsne slnečné počasie, celý dník a zatiaľ aj zajtra, tak si to slniečko vychutnávajte, lebo ja som počula, že leto tento rok nič.moc upršané 😎 😎 😎

sunnygirl
22. apr 2010

Tinka, ty tam budeš v tej predajni v BB?

oacka
22. apr 2010

Dobré ránko,žienky! Tak včera ste mali letecké dni???? 🙂 a veľa modrín po nich ostalo? ja mám z padania malého synovca panický strach, ja sa ani nemôžem dívať,ako sa bezhlavo rozbehne po hrboľatom teréne a úplne najlepšie je,keď má kladivo alebo šrubovák v ruke! radšej idem vtedy preč... a po schodoch si chodí v pohode sám len v ponožkách, po šmykľavých drevených schodoch. no ale ke´d som včera prečítala,že aj pád zo schodov sa dá prežiť,tak som sa ukľudnila. 😉
naša Kika je dolu hlavou,a už mi doki nevedel urobiť peknú fotku, lebo už je vraj veľká a má silnejšie kosti,tak ten ultrazvuk už to tak dobre nezobrazí.... a už keď chcel odfotiť aspoň srdiečko a chrbticu, tak udrel blesk a vyhodilo mu celý prístroj! musel malú merať odznova!
babby, pozrite si na pampyshope dodacie lehoty, ja som čakala viac než mesiac!

oacka
22. apr 2010

už vám merali prietoky? išli ste na to do nemocnice, či to zmeral váš gynekológ? mne to pomeral gyndoš,ale platila som 10.- euro, lebo že uňho v ambulancii to poisťovňa neprepláca,len v nemocnici...

lenkaaninka
22. apr 2010

Ahojte žienky...tak mne mala padla v kupelni raz na zem tak že sa čudujem že som nešla na pohotovosť tentokrát by som išla tak treskla na kachličky s hlavou riadna rana ale držala som ju čo najdlhšie hore do polnoci a sledovala som jej reakcie a či vracia...ale jasné netreba to zanedbať..

lenkaaninka
22. apr 2010

no oacka mne niečo kukal na pupku ale neviem čo prietoky viem že idem do nemocky v 36tt aletoto čo mi kukal vie iba on 😉

kafoditka
22. apr 2010

Bre ranko 🙂 dnes idem na navstevu do PK, zabijem tak asi cely den...

Oacka... ja mam sukromneho dokiho a ten mi pozera prietoky kazdu poradnu... A neplatim nic..

Mirka.... kukala som tie prehozy. Tipujem, ze si objednala Savanu?? 😉

Sunny... ja som mala posledne dva tyzdne taketo buchnaty do mechura, niekedy az poriadne bolestive, a doki mi povedal, ze babatka su v tomto tyzdni vacsinou dole hlavickou a boxuju nam do mechurov 😉 Teda su aj vynimky, ked je dieta otocene koncom panvovym

monline
22. apr 2010

Ahojte kočky
ja som dnes vytočená...šéf ☹
Lenkaaninka- krásne svadobné fotky 🙂

oacka
22. apr 2010

kafko,máš súkromnú poisťovňu? ja mu nebudem za každé pomeranie platiť 10,- euráčov, šak ma zruinuje! sa radšej prejdem do nemocky... ale veď oo chvíľu už budem chodiť na poradňu do tej nemocky,kam idem rodiť...
baby, čo myslíte,akú veľkosť bvudú naše deti nosiť od novembra do decembra?

kafoditka
22. apr 2010

Oacik, ja mam unionku a moj doki ma s nimi zmluvu. Tak ale si u neho platim 100e rocne, tak preto to asi neplatim. A oacik, nezabudaj, ze bude zima a drobci budu tak ci tak vo fusaku... A velkost? To zavisi od toho, ako nam budu rast. Ja som kupila nejake teplakove supravy velkost 3-6 mesiacov, pancusky, a ostatne budem riesit za pochodu. Ale planujem kupit taky zatepleny overal, a pod neho nemusis vela babo obliekat- aspon tak mi radili kamosky- maminy

bonsai
22. apr 2010

ahojte..ja som objednaná na prietoky na budúci týždeň 30.04....už sa tešíme s manželom, že nášho drobca uvidíme.. 🙂 a idem do nemocnice, kde chcem aj rodiť..

kukucka26
22. apr 2010

monline tak uz chod na matersku a kasli na sefa 😝

oacka
22. apr 2010

kadfko,ja len že kupujem 68, že to je na 3 až 6 mesiacov,a teraz mi jedna kočka napísala,že malá z toho rýchlo vyrastie. a ja že to bude až do jesene, príp. zimy. šak uvidím. fusaky majú jednu veľkosť, či nie?
ja mám tiež súkromného doktora a súkromnú posťovňu, na ktorú sa dosť lekári sťažujú...ale neplatím ročný poplatok,tak to asi preto...
bonsai, ideš do Šace? my sme boli aj s mužom na ultrazvuku včera,aĺe videli sme len obrysy, a tvár mala otočenú dozadu,tak nič moc...

jaruska8
22. apr 2010

Ahojte baby, Kafro, ten overal je naozaj super nápad, to aj čas ušetrí a hlavne bábo sa nebude veľmi hnevať, že koľko vrstiev na heno navliekam, lebo detičky sa dosť nerady obliekajú. 😀 😀 😀

oacka
22. apr 2010

kafoditka, ja sa musím smiať,ako ťa tu všelijako nazývame! 😀 😀 😀 dúfam,že sa nehneváš, moje bolo len preklep!
bonsai,vy ste sa tiež tri roky snažili? aj my.

tutifruti
22. apr 2010

Dobré ránko.... 😀
Tak my sme noc v zdraví prežili, ale mm si ľahol spať pre istotu k Dory.... 🙂
Ja uz pády moc neriesim, lebo nase baby sú gramblavé po mne 😅 .... a najvačšie úrazy čo sme mali: Alžbetka zošité obočie a Dorotka zošitá pera sa stali, ked som bola pri nich....😖 Naša Alžbetka na rovnej ceste sa potkla o vlastnú nohu a spadla, vyšmykla sa mi z ruky a bác, Dorotka si kreslila pri stole a vyletela spod nej stolička a už som ju nezachytila.... takže može človek dávať pozor aký chce....
Ked naša Dory preletela 15 betónových schodov, nestalo sa jej nič a ešte frajerka mi zahlásila, že padala ako mačka.... 😅

Ináč dnes sme sa vracali zo škôlky, kde sme boli zaniesť Alžbetku a naša Dorotka: Mami, do riti, si mi zabudla dať jesť... /ma skoro vystrelo, sme sa ponáhľali, lebo sme zaspali a tak som im dala len kakao/..... Ale to je typická moja nadávka..... Tak neviem,či sa jej tým pádom stimulovalo nejaké centrum srandy či čo.... 😀 😀 😀

oacka
22. apr 2010

tuti, tvoje kočky nemajú chybu! to sú výroky! to si treba zapisovať. 😀 😀 😀

tutifruti
22. apr 2010

No ved si aj niečo zapisujem, ale to by som furt niečo... 😉 Naša Dorotka má teraz také "pohlavné" obdobie..... 😅 Stále rieši, že aj ona chce mať veľké prsia ako ja, aby mohla nosiť prsenku... 😀 A každého sa pýta, či má pipíka, alebo ciku....
Moj muž s nou bol odovzdať danové, stál v rade a ona na celú chodbu: Tatinko a ty máš pipíka? a mm cez zuby:Uhm.... a ona: a ked prídeme domov mi ukážeš.... 😀 😀 😀

monline
22. apr 2010

tuti- zasmiala som sa, dobrý slovník a chaotickú maminu majú kočky 🙂
kukucka- šlo mi o materskú, preto tu stále trčím, až o mesiac mám ísť na materskú...ale nechce spraviť to, čo so myslela, že spraví, preto ma vytočil..neviem ako to budem riešiť ☹ keby som to tušila, mohla som si vybaviť PN na celý čas a nechať ho v štichu, nech si poradí sám..

monline
22. apr 2010

tuti 😀 😀 😀 😀 😀 malá je úžasná

jaruska8
22. apr 2010

Tuti, skoro mi zabehlo, to s manželom. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Moja neter zase ako päťročná, sedeli sme na pieskovisku, ona mne na nohách a ja som ju nadhadzovala a ona hovorí: ,,Jari, teraz robíme pohyby ako pri sexe!!" 😀 😀 😀 😀 Teda, tie decká sú úžasné!! 😉

kafoditka
22. apr 2010

oacik...v pohode, ja som si uz zvykla na tie zameny 😉
tuti... mas neskutocne zlate dcerky!! tak schuti som sa zasmiala 😀

dugyna
22. apr 2010

caute baby
pekne rano prajem

tutifruti na tebe sa tu rehocem ako keby som dive huby zjedla...
inak to som ti chcela navrhnut vcer akosik som zabudla ze aby s maluo niekto spal...
vidim ze ty mas dve betarky doma..to ani chalan k tym dvom kockam moc nepotrebuejs..sak oni su asi aj za dvoch chalanov..
inak ti poviem to potesi na tom danom s tym pipikom... 😀

mirka krasne prehozy tam maju..nakoniec som kukla

dugyna
22. apr 2010

jaruska tak to je teda zader dobry 😀 tiez

sunnygirl
22. apr 2010

jaruska, tuti......ste zabili 😀 😀 😀 , milučkééééééé

kukucka26
22. apr 2010

pozrite si toto su najlacnejsie a budete to potrebovat a najviac je to ze usetrite ako by ste mali kupovat jednorazove

http://www.feminia.sk/vlozky-do-podprsenky-1.html

mirka285
22. apr 2010

bre ranko..tak zaspala som zase az o tretej rano,ale zato som spala doteraz..ja neviem co mi nejde zspat,asi niaka deformacia z cias ked som pracovala...Kafko objednala som Dalmu,ale ten vacsi rozmer,lebo tato nova postal je obrovska a spalo sa mi super 😉 idem dnes do poradne a k logopedovi,Sunny ked sa vratim po obede odfotim ti tu komodu 😉

mirka285
22. apr 2010

tie vlozky do podprdy nevyzeraju zle 😉 inak ja v oktobri dam babatku uz overal a ked nebude moc zima este nedam fusak,co urcite nebude,ten dam potom neskor..a inak objednala som nadherny overal 68 na mimibazare,kocka pisala ze bol dva krat obleceny,ja nekupujem normalne nosene veci ale on bol presne podla mojich predstav a stal 10 eur,no nekup to 😝

bonsai
22. apr 2010

oacka..no áno..idem do Šace..už som rozhodnutá...podľa informácii sú tam kvlitní lekári..tak nebudem pokúšať osud..a zase nie je to tak ďaleko od KE...mne sa zdá, že naša malá je stále nejako dole..cez bruško..tak som zvedavá..je to taký náš malý krtko..furtom sa niekde presúva..ale veľa možností nemá 🙂..snažili sme sa niečo vyše 3 rokov.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre