Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
25. apr 2010

mima ja mam tiez vak z tesca mali vtedy akcie a mame dva jeden je 0-6 m a druhy je 6-12m 😉
fakt dobra vec
denisse ten tvoj link je naozaj velmi dorby 😉

dugyna
25. apr 2010

adka no to bude super ked budes moct byt aspon na lehatku vonku 😉 aspon budes kukat vrabcekov

maxara
25. apr 2010

Ahojte bruskatce..
vcera som uz potom nemohla kuk sem, lebo .. sak viete. Asi som sa netvarila prilis nestastne.. Mm ma vcera vyhanal von, nech naberiem trosku vitaminu D na slniecku, ale kedze sa mi nechcelo pracovat na zahrade, tak som radsej cosi robila doma vnutri.. No a dnes, ked je tak krasne, sme isli nasim a mm rano, ze ci ideme malym autom a dame dole strechu 🙂 Tak ma to potesilo, ze ma chce takto potesit aj on sam od seba (lebo so psami v tom aute je to tragedia, ale ked soferuje on, tak je to v poriadku, kedze psi skacu po mne), kedze v piatok som strechu dole dat nemohla cestou z roboty v takom pocasi. No takze som celu cestu s vetrom vo vlasoch nemyslela na nic ine, iba na to, ako milujem toto auto a ze asi je fakt pravda, ze vsetko zle je na nieco dobre (ze svokra toto auto tukla a odvtedy sa boji don sadnut, tak ho posunuli nam, napr.). Takze som si splnila aj pol hodinku na slniecku, nachytala som vitamin D a vsetci su spoko.. U nasich mamu zachvatila ponika, ked som sa zmienila o mojich vysledkoch krvi.. 😖 Tak este aby ja som ju ukludnovala.. Akoze ziadna drama, len ze co teraz?? a urcite si ma nechaju v pondelok v nemocnici, kedze mi ten kasel neprestava a tak.. no sak uvidime.. Tak som sa potom isla popast pohladom na puciace kriky a stromy a kvitnuci moj milovany chaenomeles, ktory tu rastie hned pri kralikarni, takze aj tam som nakukla na 7 a 6 malinkych novych priprastkov. Dve zajacice maju dva dni po sebe mlade a su tak kraaasne, akurat do ruky.. Jedna ma same cierne a jedno hnede a druha same hnede a jedno cierne, sranda.. A teraz si uzivam internet, aj ked ma to stalo asi dve hodiny vyhanania prdosov (16rocnych synovcov) od kompu.. 😖 Tak som si vas aspon kukla, precitala a trosku som sa vykecala..
katty - ta alexandra co napisala, ona nie je julovka, ma male babo a minule nam sem trosku prispela do temy 😉
mirka - neboj, budes vladat.. trosku sa pogulas z nohy na nohu a bude.. ja chodim pomaly aj netehu a teraz este o polku pomalsie, ale teraz mi za to aspon nikto nenadava 🙂
mojalili - chudatko, viem si predstavit, ako si toho mala dost, ale tvoj bracho je fakt pokladik.. ja neviem, koho by som zavolala, asi nikoho a malovala by som dalsie dva roky 😒 no ale nastastie nemam vyuzite vsetky izby, tak vzdy sa mam kam presunut.. ale fakt to nie je sranda..
a este ma napadlo, ze mam malinku nejako moc nizko, aspon sa mi zda, lebo mi tlaci dost na mechur a crevo, tak chodim jednu cikanicu vycikat na etapy a na velku az ked sa mi natlakuje.. ale to je super, aspon uz nemavam tie sproste zapchy.. pricom ma vlastne napada, ze baby, ak sa vam ziada ovocie a zelenina, tak jedzte do syta.. nic nie je lepsie.. a ked aj niekde pisu, ze ma vela kalorii, ze je sladka a obsahuje vela cukru, tak serte na to, lebo je to fakt prirodny cukor, co je lahko stravitelny, takze pohodka.. lepsie ako neake cukrovinky.. navyse ovocie a zelenina ma aj kopec inych vitaminov a vlakniny, takze spoko a bez obav.. ja teraz musim koncit, lebo sa mi tu rozdrapuje jeden z prdosov, tak zatial pa a skusim este dnes kuk. Ak by nie, tak zajtra z roboty a teda pekny zbytok vikendu. Paaa

dugyna
25. apr 2010

no ahoj maxi..juj to musi byt paradicka vietor do vlasov a co to mate za auticko? 😉
a maminu si nevsimaj ..mysli pozitivne..vsetko bude ok..a aj tvoje vysledky..uvidis..nakoniec zistia ze predsa len to bolo z GER myslim ten reflux.tak ti drzim palceky 😉

lenkaaninka
25. apr 2010

baby dnes je tu krásne ale máme doma pohotovosť malá celu noc prevracala všetko na kompletku som musela prať umývať dokonca aj steny v kupelni ovracala ako všetko teraz podriemala a zobudila sa z horučkou...takže ja len dufam že to nedostane od nej staršia alebo ja ...idem si vás trochu počítať lebo teraz som ešte len doprala tri práčky...doumývala podlahu a návlečky prezliekla...

dugyna
25. apr 2010

lenkaaninka...juj to mi luto chudatko ☹ tak nech sa rychlo uzdravi..halven evela tekutin nech pije

a ty si poriande ruky umyvaj aby si to nechytila...

lenkaaninka
25. apr 2010

dneska som všetko dezinfikovala záchod umyvadlo zem poumývala aj klučky nech to je čo najmenšia šanca aby sme to dostali aj ked sa pri mne tulila maminka mna všetko bolí tak som musela popestovať...

maxara
25. apr 2010

dugy - je to renault megane kabrio.. akoze nic moc, ale inak je super, sme boli az milo s mm prekvapeni, ake to ma jazdne vlastnosti.. celkom je moderne to auto. A to sme si mysleli, ze je to taky shitasek, co sa chcel niekto zbavit (dal ho svokrovi jeden ako cast dlhu). Cize na to vsetko je paradne. A bez strechy.. najprv som sa v nom hanbila ako pes, je zlte to auto a dost putalo pozornost, ale teraz uz ked som donho, tak uz mi to je jedno.. nech cumia. Aj tak uz beha dost kabrioletov po BA, tak uz by sa nemali luida tak cudovat..
lenkaninka - toto je presne to, coho sa bojim, ze sa mi stane, ked budem mat deti.. ja grcky strasne nezvladam, ja vzdy idem z toho smradu vracat a ked to utieram (teda vacsinou len po psovi), tak este mi je na grc aj z tej konzistencie.. 😒 no ja to asi nezvladnem odpratavat 😒 takez drzim palciaky

dugyna
25. apr 2010

lenkaaninka jasne sikula 😉
a popestivat ju treba

maxi nejdes do sukromia?

maxara
25. apr 2010

dugy si tu este? na chvilku teraz mozem

tatianka.g
25. apr 2010

opat po dlhej dobe zdravim...
a mam otazocku, v akej cene ste kupovali postielku?

janulienocka
25. apr 2010

ahojte, dnes je ale naaadherne 😵 , Tatianka mna stala cca. 2000, pred tromi rokmi, ked sme cakali starsieho, kupili sme len taku jednoduchu, teraz netusim ake su ceny ...

tatianka.g
25. apr 2010

no ja sa len teraz idem pustit do nakupu vybavicky, mam tri tyzdne, aby som si urobila prehlad o cenach
dovtedy musime stihnut spravit izbicku
a budete pouzivat klasicku vanicku alebo pult s vanickou?

maxara
25. apr 2010

tatianka ja mam tiez taku obycku z bazosa, aj s matracom a dvoma supravami (hniezda, plachty a navlecky) bez skladacej bocnice, ale ma aspon 3 polohy matracu a stala 70e. Je po jednom dietati, pouzivana asi 3 mesiace (vraj im tam nechcela spat) a este bol k tomu aj kolotoc s plastovymi hrackami a baldachyn (2 baldachyny k tym hniezdam)

maxara
25. apr 2010

ja budem mat obycajnu vanicku od sestry, co si budem davat na stol a chcem si kupit vedierko na kupanie.. sa mi to velmi pacilo, ked som to videla

dugyna
25. apr 2010

tatinak pockaj kukenm bolk...matrac nas stal 25 eur antialergicky a postiekla 129 ale mi mame tu vacsiu cize 140x70cm a je fakt pevna...a ma asi 3 ..polohy matraca. myslim ze 3 minimalne
a bocnica neviem ci ide dat dole..este ju namame poskladanu,...
kupili sme v mobolixe ale mali aj taku uplne obycajnu..nam sa zdala trosku labilna... a tu mali za 50 eur..ale to bola 60x120

vanicku mame klasicku uplne obycajnu taka je najlespia..nemame pult

tatianka.g
25. apr 2010

aj ja chcem len obycajnu, len potrebujem mat nejaky prehlad o cenach aby som nekupila drahsie ako treba
maxara to si pekne nakupila za tu cenu...
myslite ze s tym pultikom je to zbytocny luxus?

dugyna
25. apr 2010

presne ako pise maxi budeme si davat vanicku na stol..
maxi aj ja som bola povodne nadsena z vedierka..ale casom ma to preslo...ked som videla nejake video ze to babatko drzali za krcik...tak sme sa smm dohodli ze keby mala moc plakala vo vanicke tak kupime vedierko..ale zatial nebudeme...

dugyna
25. apr 2010

tatianka podla mna je to zvbytocne ten pultik...kebo das si to pekne na stol napustis vodickou..vedla budes mat nachystanu osusku a batko vyberies sup na osusku a pekne poobliekas ...adt..a potom si pekne po mensich vedierkach vylejes vodu z vanicky..alebo ju ceku vezmes a vylejes do vane...
urcite by som pulik nekupovala je to zbytocne drahe...vyse 100eur..nehrozi..
akurat mozno keby som zistila po narodeni ze nam to nevyhovuje tak by som len dokupila stojan na vanicku

tatiank a jedna rada klasicku vanicku kup..nekupuj taku co ma vnutri vytvarovane..ja som taku objednala a ked to doslo..tak mm mi len povedal ze je neprakticka a mal pravdu keby si videla tu vanicku..tak babatko by sa tam vsade poudriealo..takze sme ju reklamovalai a s mm sme vybrali uplne obycajnu modru s jednym obrazkom...mam ju aj v albume..ceny obycajnych su do 12eur

maxara
25. apr 2010

tatianka ja si myslim, ze ten pultik je vtedy, ked nemas miesto ju dat inam.. mne staci obycajna a nevytvarovana, ja mam taku len klasiku a mam protismykove podlozky do nej, to je vsetko.. no ja to vedierko chcem a potom sa uvidi.. dugy - ja som videla kde sa to babo tak strasne veselo chychunalo, ze mozno aj preto ho chcem 😉 mozno ho budem pouzivat na umyvanie podlahy, co ja viem, ale asi si ho zaobstaram

maxara
25. apr 2010

tatianka som chcela k tej vanicke, ze klasika je podla mna najlepsia a ak nemas moc miesta, tak si kup so stojanom a pultik si sprav zo stola.. ale ak mas miesto, tak v pohode klasiku. Tie pulty mi tam pripadaju, ze ked uz vobec nemas miesto.. chapes, dufam, co tym myslim..

dugyna
25. apr 2010

maxi ale skus si ho cez bazar kupi 😉 a nekupuj za 20 eur lebo taka je cena uplne noveho vedierka
opocuj tak potom dojdem okuknut ako v tom kupes malicku 😉

inak mne stanka poradila velmi dobru knizku. nestestenjesi miminko v okoli...pise sa tam o tom placi koli bolesti bruska a ze to vlastne nie su koliky ale adaptacia na prechod z bruska na svet..a ze preco je dobra zavinovacka...a ako utisit plac babatka

dugyna
25. apr 2010

maxi tak tak..suhlasim
aj my sme kupili obacajnu vanicku 😉 aj ked najprv som objednala nejaku tvarovanu ktora bola na ritku ..a bola som z toho msutna 😀

tatianka.g
25. apr 2010

my doma nemame velmi priestor kde by sme sa rozlozili s vanickou ale viem si to este predstavit s klasickou vanickou na tom stojane, dakujem za rady pomaha mi to rozhodovat sa, tie pultiky su asi len modny doplnok, aj ked su tam aj policky na odlozenie veci ale nezda sa mi to velmi pevne. idem pozriet vase albumy aby som sa trosku inspirovala, ja totiz nemam kupene zatial nic

maxara
25. apr 2010

dugy oki, kuknem najprv cez bazar, kupim, vyskusam, nastudujem a potom ta zavolam 😉 ked uz budem profi

tatianka.g
25. apr 2010

http://www.bambino-kociky.sk/popup_image.php?pI... tieto podlozky do vanicky su vhodne?

maxara
25. apr 2010

tatianka ja som bola presvedcena, ze budem malu kupat v jej izbicke (spat bude s nami) na stole, ale sestra na mna cumela jak na debila, ze ci sa mi chce nosit tu vodu a vanicku hore dole z kupelky do izby z izby do kupelky.. no ale co ja viem, asi sa mi chce.. 🙂 uvidim potom, ci si zaobstaram stojan, alebo stol do kupelky.. 😒

dugyna
25. apr 2010

tatinak pultiky su drah a ako si sama postrehla nie su pevne..a okrem toho tie policky na ne nemozes dat nic tazke ak hovorim eo tych plastovych...
tatianka aj my sme kupili tu podlozku 🙂 na zaciatok..a potom budeme kupat uz bez nej..mam ju aj v albume

dugyna
25. apr 2010

maxi my by sme sa uz do kupelky s pultom ani stojanom moc nezmestili..takze mi si vsetko nacyhstame pekne v kuchyni 😉

maxara
25. apr 2010

prave kukam na bazosi su dve vedierka na kupanie.. jedno za 15e a druhe aj so stojanom za 29

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre