Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
25. apr 2010

maxi stojan neviem kolko stoji..ale ja som mala vyhladnute predtym za 10 eur

maxara
25. apr 2010

no ja nepotrebujem so stojanom. by som chcela take len obyc. Ved ja pockam, alebo kuknem aj tu na kona, alebo mimibazar.. Inak aj tuti sa nejako pozitivne vyjadrila k vedierku.

dugyna
25. apr 2010

hej tuti ma vedierko? musime ju vyspovedat 😀

maxara
25. apr 2010

som doma.. a mam interneeet.. sme zobrali nasim preinstalovat komp a aj s netom 🙂

adelaine
25. apr 2010

kocky, a ako sa kupe babo v tom vedierku? myslim novorodenec....je to vhodne?
myslela som si, ze vedierko je tak od pol roka, ked uz vie samo sediet..
ako sa zabezpecuje vo vedierku hlavicka? to sa da podla mna lepsie oplachnut
v pripade nudze aj v umyvadle, aj to som uz videla ...

tatianka.g
25. apr 2010

dugynka pozeram ze mas dost modreho vo vybavicke, cakali ste chlapceka?

oacka
25. apr 2010

kočky a kde budete kúpať? v ktorej miestnosti? ja neviem,ako to mám poriešiť, my máme mini kúpeľňu a zohýbať sa k bábu do našej vane je nemožné,prídem o kríže. asi si dám vaničku aj dačo na prebaľovanie do našej provizornej detskej. nevadí,že nebudem mať prabaľovací pult tam,kde je postieľka?

adelaine
25. apr 2010

kocky, viac hlav viac rozumu a hlavne skusenosti,
mam jednu zasadnu otazku, poradite mi? neviem, kde si to mam zistit, a
nechcem, aby ma kompetentni osr....li ☹

chcela by som si urobit specializacne nadstavbove studium, je v dlzke 2 roky,
sice mam uz VS za sebou, potrebujem si este takto rozsirit a doplnit vzdelanie,
problemom je, ze si to mozu urobit len ludia zamestnani v mojom odbore,
a kedze pojdem na matersku, nebudem uz zamestanec?
alebo ako to je? som nadalej zamestnancom, az kym nedam vypoved?

dakujem za odpovede 😉

adelaine
25. apr 2010

oacka, ja som si najprv myslela, ze budem kupat vo velkej vani, a ze si kupime len tu podlozku pre babo,
ale naozaj, prisli by sme o krize a nehovoriac, ked by sme nahodou boli po sekcii, to by bol zahul...
tak som si myslela, ze budem kupat v kuchyni, to je u nas druha najteplejsia miestnost, dam si vanicku na stol,
a dam si k nemu aj ten prebalovaci pult, ktory si planujem kupit.....a tak....dufam, ze to tak pojde 😎
inak neviem, my mame velmi maly bytik....

kafoditka
25. apr 2010

Ahojte!!
Tak konecne sme sa po dvoch dnoch dotrepali domov zo zahrady.. Dnes bolo priam uzasne, som cely den lezala na lehatku a opalovala sa, to bol teda pocit 😀 😉 Zajtra ma byt takisto krasne, sa tesim..

a musim sa pochvalit, neviem, co to do mna voslo ale nasrala som sa a zacala opat soferovat! 🙂 Tak ma to bavilo, az som nechcela vystupit.. Ja mam vodicak sice 2 roky- robila som si ho dost neskoro - ale najazdenych mam dokopy 100km... tak som zasa zacala a dufam, ze mi ta chut a nebojacnost ostane 🙂

maxara
25. apr 2010

adel no ja som kukala take video, myslim, ze dokonca aj v reflexe alebo kde som to videla.. ten kyblik je vhodny od narodenia a babo tam nesedi, ale je take ako v maternici. A drzi sa tam pod krcikom.. ako keby si ho skrtila 😉 samozrejme zlahka.. a v tom sa mi to zda praveze jednoduchsie, noja neviem, neskusala som.. ja budem mat vanicku od sestry, tak kyblik si kupim ja a uvidim..
oacka - ja budem kupat v nasej detskej na stole, vedla toho prebalovak a budem tam mat aj vsetky tie serepeticky, co k tomu treba.. v kuchyni ja nie, tu mam dost od ruky oproti vsetkemu.. ale dugy vravela, ze ona bude kupat v kuchyni, uz to ma tusim aj vymyslene
kafko tak supis.. ja som nachytala vitamin D v kabriolete.. aj som cestou domov soferovala.. inak ja som sa tiez nebala asi prve styri samostatne jazdy.. potom som zacala haluzit a teraz pohodka, len to cuvanie.. ale ako vidis, uz skusam aj to, tak snad trening mi helfne..

maxara
25. apr 2010

baby kam ste sa podeli???

maxara
25. apr 2010

adel jaaaj som blba, som ti chcela napisat, ze k tej tvojej problematike moc toho neviem, ale isto viem, ze ked si na materskej, tak si na dovolenke.. takze ostavas byt zamestnanec

adelaine
25. apr 2010

maxi 😉
ja sa v takom pripade, ked nieco zabudnem vyhovaram na tehu demenciu 😀 😀 ale tym som nechcela nic povedat..
a ved to, a ja si myslim, ze som nadalej zamestnancom...

stanka33
25. apr 2010

Ahojte....
tak konecne som sem nakukla.....po dvoch dnoch flaknia....ale necudujte sa sme boli stale vonku a prec doma iba ked maly spal....trosku sme si uzivali slniecka....
konecne po zime.....nejdem vas ani citat nehce sa mi....tusim sa diali nejake cudne veceii 😉
maxi tak v utorok ok???
kafko porad recept ako si sadla za volant aj ja by som mala...tiez mam nasoferovanych tak 100 km a to uz dost davno...ale musim zacat....

maxara
25. apr 2010

adel 😀 no co poviem.. vo stvrtok sme boli s mm a s nasim Voldemortom (tym podnajomnikom) na chalupe opekat a mm ma strasne obskakoval a Voldemort sa spytal, ze ci aj jemu odreze a natrie chleba a mm povedal, ze "nie, ty si svojpravny.." a Vold sa toho chytil a ze a ona je?? a ja som mu na to hned splechla, ze ja som tehudementna 😀 😀 tak ma to aj svoje vyhody

stanka33
25. apr 2010

adelaine ak si na materskej si dalej zamestnancom, vyhodit ta nemozu pocas materskej ani rodicovskej jedine keby si nastupila na polovicny uvazok a po skonceni by ti mali dat take iste miesto z akeho si odisla...horsie je to keby firma skrachovala...ale myslim ze nadstavbu si mozes v pohode urobit-zamestanec si dalej...

maxara
25. apr 2010

stanka jasne o 9:00 +- na dohodnutom mieste 😉 trosku tajnostkarim.. keby daco, urcite ti brnknem, nuf?

adelaine
25. apr 2010

maxi, stanka, dakujem 😉

maxara
25. apr 2010

stanka ja som mala vodicak asi 8 rokov od autoskoly, ked som zacala soferovat a ak neratam autoskolu, tak som mala najazdenych asi 5 km 😖 . Vlastne uz skor ma napadlo, ze by som mohla, to bol mm este len moj frajer a nejako som sa spytala, ci ma pusti odsoferovat z BA do Senca k nasim.. on bol rad, ze skusam (navyse firemne auto, tak keby nejaky tukanec, tak to akoze on), vysla som z BA uplne v poho a pri metre na semafore zaradim 1, pridam a idem a pri radeni 2 mi ostala spojka na zemi.. 😒 ALE duchapritomne som zacala v tej pomalej rychlosti bocit ku kraju (no v strede krizovatky moc ku kraju asi nie, ale akoze aby ma mohli obist) a hned smerovky.. mm na mna hucal, ze co sa deje, co robim a tak.. no potom ho to aj mrzelo, ked videl, ze to nebola moja vina a aj som sa dobre zachovala, este ma pochvalil, ale dalsie tri roky som soferovat nechcela.. potom ma donutilo, ked sme sa nastahovali sem.. by som zdochla keby som mala chodit pol hodinu do kopca kazdy den z roboty.. blee

kafoditka
25. apr 2010

stani... ved ked si uvedomim, ze k lekarke budem chodit s malym autom alebo niekam na mini vylet... a kedy sa vyjazdim, ked nie teraz? mam este trochu casu- Tak dva mesiace 😉 Manzel mi hovori, ze mi to ide fajn, len to chce prax..

maxara
25. apr 2010

kafko obcas sa prebehni do PK u nas sa parkuje pozdlzne 😉 a navyse sa naucis aj jazdu v zapche s tlacenim sa zlava 😉 dobra skola 😀

stanka33
25. apr 2010

kafko ja mam doki 5 min od domu ale tie vyletiky mi teraz chbyli cez tyzden, hlavne ze som nechodila s malym plavat a cvicit niekam....no ja som najprv ked sa maly stresovala nedokazala by som soferovat s dietatom sama, no teraz budem musiet...
no ja som nesla asi tak 4 roky auto sme nemali, sme kupili 2 mesiace pred tym ako sa maly narodil a odvtedy som sa neprinutila...no skusim....

mojalili
25. apr 2010

Ahojte kočky,
tak nikdy som si nemyslela ze v 33.tt zvladnem drhnut stenu, malovat stenu, umyvat okna a este aj ostatne.....ale zvladla som to, i ked som teraz ako vyzmykany citron... 😀
Keby ste videli, ako som montovala k plavackam listy, ktore sme davali dole, aby sa nezaprskali 😀 brucho vpredu a ja v ruke elektr. sroubovak a makala som. Takze mame to a zajtra skladame postielku a zacinam prat... 🙂

Mirka - este k tym zelenym jablkam.....ja zjem denne 1 kg tychto jablk🙂 Mozno aj preto nemam problem so stolicou 😀 . Mam to namiesto sladkosti...

Iank kočky, ja neuveritelne funim pri uz akejkolvek cinnosti....uf.... Dnes sme boli v BA v Blumentali, kde sluzi omse moj svagor. LILI sa vozila na elektrickach....obrovsky zazitok pre nu 😀 😵

maxara
25. apr 2010

ja sa bojim hlavne preto, ze nie je to auto moje.. ale ze vlastne keby nieco, tak tuknem cudzie.. a ak by som len tukla, tak to by sa este dalo..no a s babom sa budem bat..

adelaine
25. apr 2010

mojalili,
no tak klobuk dole...
ja som minuly tyzden tak drhla vsetko od bieleho hnusneho prachu po vrtani,
sli dole podlahy, daval sa sadrokarton, malovalo sa....a mala som dost, skoro som umrela pri tom upratovani ☹

ale som uz kludna, este nam dovezu nabytok, a mozem s kludom zmontovat postielku, prat oblecko
na Riska, a ine same prijemne veci 😉 🙂

kafoditka
25. apr 2010

Babyyyyy, ja som dala este prat jednu varku a svokra sa ma popri lets dance len tak pyta, ci som dala hadicu do vane a ja ze jasneeeee! Nedalo mi to, idem po par minutach kuknut do kupelky a hadica vypadnuta na zemi.... 😲 Ja som ju sice da vane dala ale ona tlakom vody vypadla ☹ ☹ Tak mi kobercek v kupelke plaval... Uz sa tesim zajtra rano ana susedu pod nami 🙄
Neni to az take hrozne, prisla som vcas este pred druhym vypustanim vody ale aj tak...

monline
25. apr 2010

ahoj kočky
bolí ma zub, ten, čo mi pred mesiacom zubár navŕtal ☹(
dnes nás príbuzní prišli pozvať na svadbu, sesternica sa vydáva, o mesiac..som zvedavá, čo nájdem na seba, však mám len tehu rifle 🙂
čítam, že ste riešili vaničky..ja som pri dcére kúpila vaničku na stojane s pultom od známej..po dcére som ju požičiavala a kúpali sa v nej kamoškina Marianka, švagrinin Patrik, bratov Mareček, matúško druhého brata a teraz sa putovne vanička vrátila ku mne..ten prebaľovací pultík má jednu dierku, ale inak je celý stojan v poriadku, ja som s ním bola spokojná, plánujem ho mať v kúpeľke (ak dovtedy môj nepodarený šéf obloží kúpeľku ako sme sa dohodli), inak by bola v spálni...
kafko- super, že si sa odhodlala sadnúť za volant..ja som si robila vodičák pred 5 rokmi a spravila som tesne po ňom asi 30km, potom ma muž vytočil, lebo sme šli z hodov a svokra nám zabalila jedlo a dala aj polievku do nádoby bez vrchnáka, ale až po vrch jej tam bolo..a muž mal plné topánky polievky a rozčuľoval sa..tak som v polke cesty zastavila a nechala ho aj po pár pivách nech to odšoféruje domov..a odvtedy nejazdím a už sa aj bojím sadnúť za volant

stanka33
25. apr 2010

inak aj ja si pomaly upratujem este musim skrine, kuchynu som minule dala do pucu aj obyvacku....este nase veci v skrini a potom periem aj ja ...my sme davali dokopy teraz v sobotu, sadili muskaty a tuje...

baby neblaznite s tym vytopenim stale....

stanka33
25. apr 2010

moni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre