Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rybaanka
29. apr 2010

Stani no to si ma nepotesila, ale ja viac-menej pocitam s tym , ze to nebude lahke ...urcite bude starsie aj ziarlit a musime sa pripravit na vsetko, no nuda to asi nebude 😲 😀

rybaanka
29. apr 2010

inak aj mne dal uz doki ziadost o matersku a mne zacina 15.5, tiez uz co nevidiet 😉

sarai
29. apr 2010

erytrea, ja mam tiez male brusko na to, ze som v 8. mesiaci. nic si z toho nerob. aspon nemusime nosit velke bruska 😉 na poradni sa tiez vzdy pozeram na baby, ze maju aj o polovicu vacsie bruska ako ja. ale asi je to individualne. do porodu nam este narastu az, az.

silvia.vesela
29. apr 2010

mojalili, tak to ano, tvoj maly vedie! 🙂 alebo skor uz velky! 😀

sarai, mna zas pobolieva brucho, v oblasti pupka a smeruje mi to k rebram....poctivo papam magnezium, 3krat denne, neviem si predstavit, co by som robila bez neho... 🙂 to by boli ineeee bolesti....
a krize tie ma bolia stale, to si uz ani nevsimam....musime to nejak uz vyzdrat......
Pytala som sa na tie bolesti krizov aj toho bruska mojho dr., ci to je v poriadku a on mi povedal, ze co sa cudujem, ze uz pomaly finishujeme... 😢 😀

rybaanka
29. apr 2010

bavili ste sa aj o kileckach, tak ja mam stale +6kg a obvod bruska mi vyskocil na 94cm 😉 inak mna posledne 3dni hrozne svrbelo brusko okolo pupka a mangel mi povedal, ze mi hrozne vybehlo do spicu 😲 no zacina to vyzerat komicky 😅

sarai
29. apr 2010

silvia, finishujeme, ako sa to vezme. este 8 tyzdnov aspon. ja tiez jedavam magnezium, lebo mi tvrdne brusko. neviem sice, ci mi to pomaha, ale radsej ho poctivo uzivam a snazim sa mat klud.

meruska
29. apr 2010

aj ja pridam svoje kilecka +6 kg a obvod bruska 98 cm 🙂 teda sa nestazujem

silvia.vesela
29. apr 2010

este tie 2 mesiace nejako vydrzat, ale vsetko zvladneme! 😉

rybaanka, to mas super, ze len plus 6kg.....mna tiez svrbi brusko, ale si ho natieram bambuckym olejom! Ten milujem, kraaasne vonia, a zatial to vyzera tak, ze strie nebudu....ale to uvidim az po porode 🙂

stanka33
29. apr 2010

rybanka tak to nebude lahke.....inak ved tebe len brusko trci...ine nic..a riadenho macka tiez mate...nato aky si drobnucka....uvidime co ta mala nasa...kope teda riadne

dugyna
29. apr 2010

vierkaha jaj zas ked je tolko toho v cene tak mas pravdu...neni to tak vela..
kup normalne drevenu a cestovnu kup na bazare niekde..aj tu na konikovi

rybaanka
29. apr 2010

silvia to ale preto svrbi, ze babo rastie a ja som strie nemala ani pri prvom, tak dufam, ze ani teraz nebudu, tiez si brusko natieram, ale beznym kremom, alebo telovym mliekom 😉

rybaanka
29. apr 2010

stanka no budeme sa navzajom povzbudovat 😉 aj prvy bol macko, tak asi aj tento druhy krpcek nebude nejako malicky 😀

silvia.vesela
29. apr 2010

ozaj kocky, chodite na predporodnu pripravu?? lebo ja este nie....

dugyna
29. apr 2010

no kokcy pekne vahy tu maju nase deticky
katkakig tak teds agratuleujem k 100% babe 😉 Kristinke

rybanka aj my sme zatial KP..takze..

rybaanka
29. apr 2010

inak baby odveci otazka ale...vcera som jedla parene buchty s kakaom a orechami a bolo mi blbo, dnes som jedla kura a nie je mi nic...minule mi bolo tiez zle po zmrzline, myslite ze mi moze byt zle len zo sladkeho, alebo je to nahoda?lebo nejde mi to do hlavy, ale uz mi bolo viac krat zle prave po sladkom 😠

rybaanka
29. apr 2010

dugy akurat, ze u mna je to asi jedno, kedze budem mat cisarsky 😔

mirka285
29. apr 2010

Silvi ty mas 60 kg a pripadas si tucna?neblazni,ved ja mam normalne pri vyske 163 cm 53-55 kg a som stihla,tak neprehanaj 😉 Vierka ja by som tiez tu prenusnu kupila cez bazar ako radi Dugy..inak ja mam oproti vam iba taku zubrienku v brusku,a k tomu ju krmim o sto dvesto a efekt nijaky,vsetko ostane v mojich stehnach a zadku...

katty17
29. apr 2010

Miri, ja to mam tiez vsetko v ritke a stehienkach 🙂 teraz uz vlastne v stehnickaaaaaach 😀 . miri, aspon budeme mat motivaciu makat na sebe, sportovat... dam ti potom treningy ak budes chciet 😀

mirka285
29. apr 2010

Katty ja neviem preco sa mi vsetko na tieto dve miesta uklada,a este do tvare....Pri Tomasovi som mala este o 20 kg viac ako teraz ked som isla rodit,boze ved ja som musela vyzerat ako obluda ☹ ☹ urcite to musim zhodit vsetko,ved mam kopec krasnych drahych veci a by ma porazilo keby som musela menit satnik...ale moja mamina je stihla takze nemam byt po kom tucko 🙂

silvia.vesela
29. apr 2010

mirka, nepripadam si tucna, ale je to dost tych 11kg navyse, ked som mala doteraz najviac 49.....ja mam taku postavu, ze som utla a posobim tak drobne..... moj manzel sa smeje, ze som teraz jeho bublinka! 😀
a ozaj, taka prihoda sa mi stala, ked som bola na poradni. Klopala som sestricke na dvere a bola som otocena chrbtom. Lenze sestricka neotvarala, tak som sa otocila, ze si idem sadnut a v tom prisla jedna pani a mi povedala, ze slecna vy zo zadu vyzerate ako 15rocne dievca.... 😀 ale, ze spredu to je uz vaznejsie so mnou! 😀 😀

silvia.vesela
29. apr 2010

inac ja mam tiez kopec oblecka v skrini, nove veci, krasne...tak budem mat motivaciu sa do nich po porode dostat. 🙂

alllexa
29. apr 2010

Ja to mam tiez vsetko v stehnach a zadku - mam 12 kg naviac a obvod pasa 93 cm. Ale zase je tam celkom velke babo 1,68 kg.
Budem potom musiet makat. Aj teraz cvicim, aj doma, len sa bojim, ci mam vobec cvicit, ked ma tie svaly panvoveho dna tak bolia. A samozrejme, neda sa robit ziadne kardio, to treba pockat po porode.

Dnes som bola v 2 obchodoch - Eniki-beniki v Petrzke a potom v Pre deti na Kosickej. Celkom slusny vyber vsetkeho mozneho maju. Dokupila som nejake deky, plienky a tak...
No, utekam na cvicenie (ako fajn, ze uz som na materskej)...

kristip
29. apr 2010

no, konecne sa aj mne podarilo pridat do juloviek brusko 🙂

maxara
29. apr 2010

tak som tu.. kukam jak zaba z prachu sem na tohoto kona.. totalne sa mi zatvaraju oci, chcem ist domov spat.. este zajtra a je vikend.. tesim sa jak hovado..
MOJALILI este zajtra a potom este 3 dni.. potom 10 dni dovolenka a potom materskaaaaa.. a uz ma tu neuvidia najblizsie tri roky.. Takze ak prezijem do stvrtka v tejto prasivej diere plnej imbecilov, tak oslavujem jak nikto.. Vcera som si normalne aj uhla jeden vermut, jak som sa tesila, ze aspon 5 dni tu nebudem mat tu vec.. (baby, ani na meno jej nemozem prist, jak bola falosna..) skoda, ze neodisla uz v marci.. po mne ma nastupit nejaky muz, nikto o nom nic nevie... parada, ale vraj bude cisto len na zastupovanie pocas MD..
Baby co pracujete, vy robite nejaku rozluckovu party? resp. posedenie?

tinka349
29. apr 2010

mojalili - dakujeeeem 🙂 🙂 🙂 a aj tvojmu manzelikovi 🙂

oacka - no skolu som neprerusila, este nejake 3 tyzdne mame vyucovanie a potom mesiac a pol skuskove obdobie, takze dufam ze stiham porobit skusky este pred porodom 😝 to by bola in asranda, kebyze vdaka stresom na nejakej skuske by mi odtiekla plodova voda 😕 😕 😕 😕

maxara
29. apr 2010

katty - najmenej pribrala oacka a monline.. a ja som sice pribrala nad povodnu hmotnost len 3 kila, ale uz davno pred tehu som mala viac ako ktorakolvek z vas bude mat pri porode.. tak to by teda bolo, aby som este aj teraz pribrala..

az sa smejem, ked vas tu citam, ze booooze, ja som uz tooolko pribrala, uz mam 47 kg.. tolko som ja nemala ani pri narodeni hadam.. takze ja len nechapem, co tu stale riesite, ze idete dietovat a neviem co.. ved ste tehule, tak co ste cakali, ze budete twiggi az dokonca?? pokial sa vyslovene neprezierate, tak je vsetko v poriadku.. dokonca aj ze jete castejsie aj viacej je normalne.. ja by som teda rozhodne ziadne diety neriesila, ani obmedzovania.. max tak by som si stravu rozdelila na mensie porcie rovnomerne, ze cely den zobkat.. to je najlepsie.. a diety (ak nie su nutne) tak az po kojeni.. normalne sa cudujem, ze sa bojite postavit na vahu a tak.. mne tiez nie je prijemne, ked vidim, ze som zase pribrala, ale lamentovat fakt planujem az po porode.. ved mame kopec zadrzanej vody v sebe a vsetkeho takeho, co mozno v juli pri porode aj vypotime..

sisaa
29. apr 2010

ahojte baby,

maxi... ja by som si hlavu z vahy nerobila a jedla by som o sto-sest, ale ja zas nemozem ☹ A co sa tyka rozlucky v praci, tu je to tak nejak zauzivane, takze urcite nieco spacham.

katty17
29. apr 2010

maxi, ja papam vsetko na co mam chut. 🙂 nejako sa velmi neobmedzujem. dokonca aj rano o tretej si mala pyta papat ;).
chichihi. co sa tyka rozluckovej, tak urcite budem robit. my tu mame skvely kolektiv tak by sa patrilo. 🙂

maxara
29. apr 2010

no ja neviem, ci mam chut sa tu s niekym lucit.. tak ale mozno teda nieco spravim.. kupim fornetti a kofolu 😀

maxara
29. apr 2010

asi uz pojdem domov..cakam kedy mi zavola mm a uvidim, ci budem schopna este vecer kuknut na kona.. 😒 uuuplne sa mi spinkaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre