Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
30. apr 2010

ano oacka. presne ako pises. 🙂 urcite no najdete. je to obrovska stavba, takze budete mat co robit aby ste si ju presli. 🙂 su tam aj obchodiky pre babatka, ale nie su najlacnejsie :( som zvedavucka ako dopadnete na vystave v inchebe 🙂

oacka
30. apr 2010

vieš,dugy,že neviem,koľko je vstupné? ale dúfam,že nie viac ako 4 eurá... na tú euroveu sa teším... len neviem,či nebudeme musieť hodiť nakúpeneé veci z incheby do petržalky ku kamarátke,aby nám ich niekde na parkovisku nešľohli... keď máme značku KE.

oacka
30. apr 2010

ja som ani netušila,kde je vlastne nová budova divadla,ale minule mi to kamoška ukázalla,, som netušila,že tam. tam je teraz nové korzo?

ivka8255
30. apr 2010

oacka: ja som hore uz od siestej, ja co som spavala aj do deviatej/desiatej, sama to nechapem a to chodim spat najskor o jedenastej, pol dvanastej.ale som vyspata a energie na rozdavanie 😀

kafoditka
30. apr 2010

oacik.. to nie je zly napad... stava sa tu bezne, ze mimo blavacke spz-tky velmi lakaju zlodejickov... vlastna skusenost 😒

silvia.vesela
30. apr 2010

dobre ranko, kocky

mojalili, dugy dakujem za odpoved. 😉 Snad je to ok, ta placenta.

mojallili, inac preto som aj pisala, ze som zvedava ako na tom budem so striami...lebo to sa da na 100% vidiet az po porode. Jedna znama nemala pocas tehotenstva ani jednu striu a po porode dopraskane cele brucho....

tak, kocky je jar....tak nasi drahi su plni energie..... 😀 Sranda, ze u mna to je opacne, ja mam skor chute na sex hlavne na jesen a v zime....vtedy je to so mnou "najhorsie".... 😀

oacka
30. apr 2010

ježiš, ivka,to by som chcela,ja teraz asi mesiac len spím,ja by som zaspala aj postojačky, neviem,ako je to možné! včera som bola na tej prepôdrodnej príprave, viedla to pôrodná asistentka z nemocky,kde chcem rodiť, hovorila o prvej dobe pôrodnej,bolo to fajn, len moj muž furt zíval!

silvia.vesela
30. apr 2010

katty, ja by som rada prisla na stretko, len mi povedzte kde a o kolkej..... a som tam. 😉

alllexa
30. apr 2010

Katty, a co si trenovala? Ludi v posilke?
Co sa tyka zavinovacky, nie su lepsie tie s viacerymi stuhami, napr.:
http://www.kidsstore.sk/category.php?id_categor...
a tiez mi udrela do oci tato - vyzera zaujimavo - je to iny typ zavazovania:
http://www.vsetkopredeti.eu/shop/baby-program/u...

Inak, tie kojenecke podprsenky - ja sa trochu bojim kupovat zatial nejake drahsie, ze co ak sa mi este zvacsia prsia - vsade pisu, ze treba o jednu velkost vacsiu kupit...

K tym opuchom - ja som mala spuchnute nohy po chodzi na vysokych podpadkoch, takze to uz radsej vynechavam. Ale tiez mi ide dat prsten dole tazsie, rozmyslam si ho dat dole a nenosit, lebo sa obavam, ze pri porode mi ho mozu aj odcvaknut, ak pojdem na cisarsky.

oacka
30. apr 2010

ja už obrúčku nenosím, ráno mávam veľmi napuchnuté ruky... a ani šperky už moc nenosím,lebo ma z nich všetko svrbí... asi nejaká alergia...

silvia.vesela
30. apr 2010

tie opuchy mozu byt aj z tepla, teraz sa oteplilo a tiez to trochu citim.....ked mam obrucku cez den, tak mi tiez tazko dole....

aalexis007
30. apr 2010

Dobré ránko, ja sa tiež pridávam k opúchajúcim prstom na rukách. Mne už opúchajú aj také 2 mesiace. A hlavnou príčinou je nedostatok pitného režimu. Takže moje prstienky som si musela zložiť a na nejaký čas ich radšej nebudem nosiť.

oacka
30. apr 2010

ja to mám určite aj z nadváhy,ja som mávala opuchliny aj pred tehu. a asi aj kvoli zdržiavaniu vody...neviem,aké budem mať nohy po piatich hodinách cesty v aute. 😲

kafoditka
30. apr 2010

oacik, co po piatich hodinach v aute! ja by som ich chcela vidiet v sobotu vecer, ked si po celodennych nakupoch a behani lahnes do postele 😉

silvia.vesela
30. apr 2010

fuuuha, po 5 hodinach v aute.....to by som bola inac spuchnuta...
aalexis, mas pravdu treba vela pit. Ja sa snazim vypit aspon 3 litre denne.

mirka285
30. apr 2010

dobre ranko 😉 Maxi dobre si urobila,ked vidim ako je dnes vonku aj ja idem do slapiek...Katty tak to je fajn ze Risi pojde s tebou,moj Gabko nejde lebo isiel do Sale a aj tam bude spat lebo rano ide s malom na dostihy ci co to,mala zboznuje kone,tak mu urobila plan....a ty si robila trenerku?to by sme mohli potom zahajit cvicenie,ja sa nezdam ale ked som este nerobila po kasinach tak som robila vo fitku a cvicila som kazdy den...to som mala postavicku vtedy 😲 Oacka tie veci si vylozte urcite u kamosky....nak ja dnes nerobim tiez nic,poobede pojdem pre segrinho Samka do skolky a idem si povysavat k nasim auto,lebo vcera som ho zobrala umyt do Karlovky a normalne som mala na palubovke pavucinu 😖

aalexis007
30. apr 2010

Neviete mi prosím poradiť čo sa týka dovolenky? Dnes som ukončila PN-ku a chystám sa čerpať nejakú dovolenku. Aspoň tú starú lebo mi ostalo ešte 6 dní. A neviem či si mám vyčerpať niečo aj z novej alebo si ju nechať? Aké máte skúsenosti?

agika1982
30. apr 2010

ajojte.....tak ja som vcera bola na poradni....mam horsie vysledky na stitnu zlazu...mierne zvysene 5,66.... dr ma vysetrovala a vecer som trochu krvacala..ale minimalne.....snad to bude ok......a 19maja nastupujem na matersku 🙂))

agika1982
30. apr 2010

aalexis cerpat mozes aj z novej,len napriklad mne povedala mzdova ze z 25 mozem cerpat 16 alebo si ju necham na rok preplatit...tak radsej si ju necham preplatit

aalexis007
30. apr 2010

Agika: A to na budúci rok by mali preplatiť? Ja sa do toho vôbec nevyznám. To by bolo potom lepšie keby som len vyčerpala tú starú a novú by mi tým pádom mali preplatiť nie? Teda ak to dobre chápem.

katty17
30. apr 2010

Alexxa, ano ludi v posilke 🙂 mala som to ako hobby popri praci 🙂 hodila si pekne linky na zavinovacky. musim ich poriadne pokukat 🙂
silvi, budeme s tebou ratat ohladne stretka. 🙂 sadneme, dave zmrzlinku, kavicku, pokeciame ... mnami 🙂

katty17
30. apr 2010

miri, ak by to risimu dnes nevyslo, nechces ist so mnou na tu inchebu? 🙂 jasne ze mozeme chodit spolu cvicievat. budeme sa vzajomne povzbudovat. 🙂 o rok sa tesim aj na korculky. toto bude prva sezona, ktoru vynecham co sa tyka korulovania... ale nastanu nam nove krasne casy s miminkami 😉 . verim tomu, ze aj popri nich sa paradne zapotime 😀

agika1982
30. apr 2010

no aalexis to si musis zistit v praci...mne to mozu preplatit...ale to je v kazdej robote ine.....treba sa spytat mzdovej..ja som to preto vyuzila,keby mi to nepreplatili tak ju cerpam

mirka285
30. apr 2010

dnes som sa slubila sestrinmu malemu ze pojdem pre neho do skolky,ale ak by ste z niakeho dovodu nesli zajtra mozem hocikedy cely den

mirka285
30. apr 2010

kocky a ktore idete na tu vystavu dnes tak hodte referencie potom 😉

katty17
30. apr 2010

miri mas IP ohladne kontaktu na mna. 🙂 ked dnes nepojdeme, ideme zajtra my dve spolu 🙂

mirka285
30. apr 2010

Katty dohodnute,lebo vobec neviem co budem zajtra robit a nechce sa mi kysnut doma 🙂

cigaretka5
30. apr 2010

alexis nzalezi aka je tvoja perspektiva v zamestnani, kedy sa kces vratit a tak, novu dovolenku budes musiet cerpat po skonceni materskej a zacati poberania rodicaku. Takze je to na tebe ako si rozvrhnes prijem. Ide o to ze dovolenku budes mat platenu priemerom, tak je len na tebe kedy chces tieto prachy dostat

cigaretka5
30. apr 2010

baby kedy vas tie vase pokladiky najviac kopu? ja som sa nejak dostala do stresu , cez den mam pocit ze su pohyby minimalne je to Ok?

katty17
30. apr 2010

uz ta mam ulozenu 🙂
babule, inac mam dost chaos v deckach, zavinovackach.... neviem co vlastne mam kupit ako vhodnu vecicku. :( co do kocika, co na doma, co do autosedacky....? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre