Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
30. apr 2010

dugy, elmex je dobra na prevenciu kazu, na zapalene dasna mozno pouzit curasept, corsodyl, ale nie dlhodobo...ale ako som pisala vyssie, je to kazdeho vec, co pouziva, mas dobru skusenost s listerinom, ja som proti..kazda mame svoj nazor a to je fajn....
ale co sa tyka anestezie a cistenia kanalikov si dovolim ti oponovat, pracovala som skoro 4 roky v zzubnej ambul., viem svoje 😉

kafoditka
30. apr 2010

ja som vcera zahodila spinave gatky do smetneho kosa namesto do kosa na pradlo... 😲

maxara
30. apr 2010

idem buvat, dobru noc vam vsetkym..

cigaretka5
30. apr 2010

no tsacilo ked som videla na dovolenke na plazi ako taky vychodianrsky trud vylepil svovjej manzelke na plazi len kvoli tomu ze nezbalila modry uterak ale cerveny a ze ich dieta sa stihlo za asi tri minuty cely zaspinit od piesku...............
NO skratka mala som dost a mam pocit ze toto je taky typicky obraz chlapa na vychode dosjt domov zbit zenu a deti a ist do krcmy alebo bordelu aleboaspon za cajockami

maxara
30. apr 2010

kafko no ale ved ked boli spinave 😀 😀 😀 zartujem

maxara
30. apr 2010

cigi ale taki su urcite vsade.. 😉 podla mna je to rovnomerne distribuovane, ci?

mirka285
30. apr 2010

Kafko ze?ja som sa dnes citila hned lepsie...Maxi dobru....Kafko si ich pouzila namiesto toaletneho papiera?

adelaine
30. apr 2010

kocky, veru dobruu, idem aj ja..na dnes veru stacilo rozkose 😀
prajem pekny weekend.

jaruska8
30. apr 2010

No neviem, som z južného Slovenska a moja kamoška sa práve odsťahovala od takého dementa, že taký sa len ťažko hľadá, čo vám pooviem. 😠 😠 😠 😠 😠

zrzulka
30. apr 2010

Katty velmi pekny kociarik, myslim ze su aj v Inchebe (dnes sme boli) Prezentovali nabytok do detskych izbiciek. ja som si velmi kociky nevsimala... Tak ak sa tam chystas tak mozno by ti ohladom kocika vedeli aj tam poradit...

jaruska8
30. apr 2010

Ona je asi scientologička, lebo aj napr. John Travolta má na každý deň iné tričko a to použité vyhadzuje. 😝

maxara
30. apr 2010

mirka 😀 😀 😀 no poznam jedneho pana, ktory to musel urobit so svojimi slipami, ked nechcel vyzerat cudne v dave ludi 😀

zrzulka
30. apr 2010

Kafo ty si cislo, este ze si ten smetiak nevyniesla 😀 😀 😀
Inak mne sa stava ze idem ohrievat jedlo a namiesto mikrowlnky otvaram chladnicku 😲

jaruska8
30. apr 2010

Baby, sme na strane 666!!!!!!! 😲

maxara
30. apr 2010

boozzeee ani sa mi nechce ist spat, ked citam, aka debata sa tu rozbieha kvoli jednym do kosa nasmerovanym spinavym gatkam 😀

robika
30. apr 2010

baby tak ja to tiez balim... este navstivit kupelku a potom uz iba spinkat ... prajem dobru nocku 🙂

zrzulka
30. apr 2010

baby dnes som zistila ze este musim ist k zubarovi... odisli mi dva zuby takze super.... tak sa mi tam nechce ist :o(((((((

mirka285
30. apr 2010

jasne ze su vsade sprosti chlapi...ja poznam par chlapov vychodniarov co chodili ku nam do kasina a mala som ich velmi rada,uplne zlati boli,srandisti,a najlepsiu kamosku mam tiez vychodniarku,je pravda ze je salena ale to som aj ja a som prava Bratislavcanka 😀

kafoditka
30. apr 2010

baby dobreeeeee 😀 jaruska no to by som musela zarabat o nulu viac, aby som po kazdom dni zahodila veci do kosa 😀
scientologovia musia byt tazko za vodou.. 🙂

maxi dobru nocku..

jaruska8
30. apr 2010

Maxi 😀 😀 😀 Ale tak, ja som mala zrejme tehu demenciu už aj pred tým, lebo ja som hlava deravá, no kto normálny si na stanici zabudne kožák???? Lebo bolo teplo a zrejme mi nechýbal, presne týždeň trvalo, že som si stratu uvedomila. 😝

maxara
30. apr 2010

mozno je nieco viac typicke pre konkretnu oblast, ale neviem ci zrovna toto.. akoze teda si skor myslim, ze je to mozno ako s narecim.. ze v mestach sa hovori len s prizvukom ale slova slovenske a na tych dedinach cim dalej od miest, tym viac zauzivane take tie typicke slova pre tu oblast.. tak mozno aj toto je tak.. ze jak su kde zvyknuti, ale myslim, ze velke mesta su viac menej kulturne.. samozrejme vsade sa najde chmulo

dugyna
30. apr 2010

adelaine ako myslis...
ja viem svoje a ja n alisterine nedam dopustit viem o com hovorim.ale sak tvoj nazor ok....elmex ma akurat tak mozno pastu dobru ale ustan avoda slaby odvar....ale presne kazdy ma svoj nazor....ja nedam dopustit na listerin a viem fakt z osobnej skusenosti..
a takito aj s tou lokalnou anestezou a cistenim kanalikov..ja budem oponovat tebe sorry..ale naozaj pokial befit z toho neprevysi tak urcite nie...

jaruska8
30. apr 2010

No, biedu zrejme netrú. 😀 😀 😀 A k tým chlapom, veru, pomerne sa im tá distribúcia blbcov darí, všade sa nájdu. 😀 😀

kafoditka
30. apr 2010

inak baby dnes som sla okolo jedneho paru, ktory kocikoval a dobre som sa pobavila :
ON: nejdeme tuna na kofolu?
ONA: jeziiis do takeho pajzla, co sme uz uplni somraci??
ON: sak sme vychodnari, tak co sa tu hras na blavacku??? 😀 😀

dugyna
30. apr 2010

kafko to je v pohode ja minule ponozky 😀 a smeti skoro skoncili v pracke 😀

jaruska8
30. apr 2010

Kafo, dobréééééééééééééééééééé!! 😀 😀 😀 Ja idem do BA vždy len s nápisom sedlák v meste. 😀 😀 😀 😝

dugyna
30. apr 2010

kafko 😀
alebo vies najlesoie je ked vychodnari zarity co nadavaju na blavakov sa prestahuju do ba a hraju sa velkych blavakov..akoby tu zili cely zivot

maxara
30. apr 2010

jaru a kto si zabudne auto pred novinovym stankom cestou do roboty? jeden moj byvaly kolega chodil vzdy busom a autom len vynimocne, ale kazde rano si kupoval noviny. Tak zastal pred stankom, nastartovane, len vyskocil aby si kupil noviny, v tom zbadal, ze mu ide bus, nakocil a dosiel do roboty 😀 nastastie ho tam poznali v tom stanku, pekne zaparkovali jeho auto a on si ho tam o pol hodku vyzdvihol.. no pochybujem, ze mal tehu demenciu.. 🙂 a mimochodom, ked mi hovoril tuto story, skoro som zomrela od smradu z jeho ust, neskutocne mal hnily chrup ☹

kafoditka
30. apr 2010

moj peto sa vzdy tesi, ked su nejake prazdniny, lebo vtedy je blava poloprazda a zaparkujes, kde chces 😉

jaruska8
30. apr 2010

Tak to je sila, Maxi, tak tomuto by som snáď ani neuverila. 😀 😀 😀 Tak ja som slabý odvar. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre