Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. máj 2010

oacka a to sa vam pomestilo??? 😕 cim ste dosli do BA, Aviou? 😅 ale fakt super vzlet, ze ste spolu pekne vsetko povyberali.. no aspon, ze nejake male pozitivum bolo, ze mamine sa hudba pacila.. 😖 a co davali? nejake ludovky? ci repetemix? 😅

dugy - ved tak treba, nie? o dost nervov som tam snad prisla.. ci?

mirka - tak trosku som kludnejsia.. snad si to par tyzdnov po zasiti ani nevsimnem

maxara
1. máj 2010

robi cosi.. ake zajtra.. ved ja uz pozeram 10 minut oacke do albumu.. 🙂

mirka285
1. máj 2010

pokial sa nebudes chodit kupat s malym zrkadielkom tak urcite nie 😀

dugyna
1. máj 2010

maxi prense tak 😉
zase sa na tebe rehocem ze oacka bola v ba aviou 😀

dugyna
1. máj 2010

miri.
ja som kukala na www.mojamoda.sk ma velmi lacne oblecko tehu, a ta pani co ma ten eshop je fakt spolahliva..uz som objednala od nej raz dve tricka,sveter a gate take slusne..velkosti mi uplne sadli a a aj kvalita je dobra..a do 3 dni som to mala doma..takze velka spokojnost 😉

maxara
1. máj 2010

mirka 😀 no to asi nebudem.. ale co ked sa budem hanbit pred mm? 😒
dugy 😀

tinka349
1. máj 2010

ahojte baby, no ja soms a vcera vyrevala, ze sa mi muz nevenuje a dnes mi to vynahradil...sli sme k jeho bratovi na chatu grilovat aj kotlikovy gulas sme spolu spravili a aj ma pobozkal pod ceresnou 🙂 a tej podnajomnicke som nevolala- nechcela som si kazit vikend...asi to necham az na pondelok 😒

oacka
1. máj 2010

maxi, komplet svadobná sada - ľudovky, repete, cool and the gang, pomáda, michal david, moderné, no všetko. a ručali jak jelene. moje dieťa kopaĺo do druhej,potom som asi zaspala. ale inak apartmán fakt super. máme hyundai matrix a teda boli sme full.

mirka285
1. máj 2010

dugy ja som tiez odtial tusim nieco uz objednavala...inak ja mam napr. dvoju tehu rifle,a ja sa v tom uplne zle citim,stale si to potahujem a proste neni to ono...radsej mam leginy a dlhe saty alebo tricko...dnes som bola u tej kamosky,ona je taka silnejsia a prsnata,tak mi nabalila 4 saty ku leginam...tak dufam ze tie dva mesiace s tym vystacim 🙂

oacka
1. máj 2010

keď sme vychádzali z incheby,navigácia nás ťahal cez star´ý most a my sme si až tesne pred ním všimli,že sa tam odbočiť nedá. tak sme zastavili,že pojdeme opačným smerom. prišiel k nám mestský policajt, začal buzerovať mm,pýtal doklady, pýtal sa ho,prečo nerešpektuje značenie, no horor, mne too tak prišlo ľúto a hrozne som sa aj zľakla. pýtal od mm 60 euro pokuty. ja som myslela,že už odišiel od okienka a vtedy som sa rozrevala. a on to ešte videl. za nami tam prišlo ešte zo 5 iných áut,čo neboli z BA,proste sa pomýlili. tak došiel k nám a hovorí: ale preto sa plakať nemusí,tu nie je nič na plač. a ja ešte väčší rev... tak si vypýtal 10 euro a pustil nás... ja som sa potom hodinu nevedela ukľudniť...

kafoditka
1. máj 2010

mirka ty mas ake dobre kamosky, jedna ti poskytne podprdy za facku, druha ti nabali saty, aj ja chcem 😵

dugyna
1. máj 2010

miri..ja sa tiez citim najpohodlnejsie v teplakoch..lebo mam ich take bedrove a pas mam pod bruskom..
a rifle mam z CA..a dnes som tam prestrihla na nich tu gumicku na tej teplakovej casti..lebo ta malickej vadila..ale inak su v pohodke..
na moja moda som kukal 3/4 gate saty a tricka 😉

oacka to si mala kulturnu vlozku gratis 😉

dugyna
1. máj 2010

kafko to si dobre napisala..mne dala jedny saty mamina..ono su neni tehu..a mamina je stihla ..ale to su take volne saty dlhe so snurkou co sa uvazuje pod prsiami....cize sa v nich citim pohodlne.a volne....

miki060707
1. máj 2010

ahojte, no oacka, dobre ste nakupili, no sa ti nečudujem, že si plakala, ...našťastie ste neplatili tolko pokuty....
mi ideme zajtra, tak som zvedava ako sa mne bude páčiť, ale ja extra nič kupovať nechcem, lebo fakt mame všeetko doma....jedine ten 4D si dám spraviť
mi sme boli s kamarátkou pozrieť koniky vo vedlajšej dedine, bola tam hudba a kopec ludi, tak sme sa aj prešli....

mirka285
1. máj 2010

Kafko tak tomu ver,a este mi nabalila hnede kozene topanky,ona je maniacka na topanky,ma asi sto parov a hovori mi ze k tymto nema kabelku tak ich nenosi,ze ja mam dve kabelky co k nim pojdu tak aj topanky mi nabalila,uplne su krasne,stekle sice ale nevadi.....

maxara
1. máj 2010

oacka bola tam 50tka jednej lekarni muza.. ale v zasadacke sa neda tancovat, tak ja nechapem, ci mali karaoke alebo co.. bolo ich 30 a zasadacka je pre 40, ale tie stoly naviac co su my davame k stene, takze tam ostava fakt 2x3 metre.. alebo mozno si urobili tanecne sola.. no nechapem fakt.. takyto vyvin som nepredpokladala.. no a s tym policajtom, to bol fakt magor streleny.. mu nacisto drbe? nechceli ste sa hadat? podla mna toto nema uroven.. ved oni maju davat pokuty tym, co zamerne porusuju pravidla a preboha nie tym, co sa pomylia alebo nedajboze nie su znali pomerov.. hlavne ked sa zmeni organizacia dopravy.. mna zastavil dement, ked spravili z jednej ulicky jednosmerku a ja si idem pekne do nej odbocit (uz vlastne do protismeru). Hned som si to vsimla (2 dni predtym to bola este obojsmerka), zastala som tak, ze som do ulicky nevosla, ale aby som neblokovala hlavnu cestu, musela som sa tam nejako zvrtnut a teda aj cuvat.. a ten magor vysiel spoza kra, ze co tam sachujem a neviem co.. najprv som bola slusna, ale potom som zacala hucat jak niagara na cely skorumpovany system a pod a nakoniec pochopil, ze hotovost nebude.. ked isiel vypisovat z trucu to tlacivo na spravne konanie, povedala som mu, ze poznam svoje prava, ze tam planujem napisat, ze sa mi nieco na jeho spravani nepozdava a ze na mna posobi ako pod vplyvom omamnych latok alebo minimalne teda alkoholu a ze ked nepojde do 6 hodin na krvnu skusku, tak ma pruser.. cely ocervenel, potom sa zacal rehotat jak zmyslov zbaveny, ze to je sila co si dovolujem a nech vypadnem.. tak som vypadla

kafoditka
1. máj 2010

miri... tisko zavidim 😔 😔 😔

dugyna
1. máj 2010

miri sak nech posle pre kafko aj mna nieco 😀

mirka285
1. máj 2010

Maxi ty sa nezdas 😉 ja sa snazim byt na policajtov vzdy mila,ale poviem vam teda ze niekedy ani moj sarm nepomoze a pekne cvakam...su to svine prespekulovane nenasytne,ked chodim corsou tak pohodka a ked si zoberiem mercedes zastavuju ma kazdy kilometer ☹

mirka285
1. máj 2010

Dugy poviem jej 😉

maxara
1. máj 2010

mirka ja to mam od typka, co skoli tych instruktorov autoskoly.. brutalny manik na predpisy.. ale ja to nejako nezneuzivam, lebo neviem, ci to plati vzdy, myslim ked meraju a maju trebars video, fotky a tak.. vtedy maju vlastne dokazy.. ale taketo odvazovacky ma seru neskutocne.. cize kebyze sa citim ukrivdena tak dovi.. a inak tym nesputanym rehotom ma utvrdil v tom, ze cisty nebol..

maxara
1. máj 2010

INAK zajtra sa chystam aktualizovat TABULKUUUU... tak vsetky novinky sem.. Kuknite si ju prosim a tie co tam nemate mesto a vek, pripadne meno pre babo, tak sem s nim

kafoditka
1. máj 2010

no ja si zaklopem, ale ja ked sadnem za volant, tak policajti ma obchadzaju 😉 dnes som najazdila 80km, som sa vytesovala, ale nejake chybycky som teda spravila 😝 ale v ramci normy boli. oznamila som mm, ze odteraz mu robim osobnu taxikarku, aby som sa co najviac vyjazdila... hm, len to parkovanie 😠

mirka285
1. máj 2010

Kafko aj parkovanie je len o cviku,ja som nevedela niekedy ani cuvat poriadne a teraz zaparkujem aj na centimeter medzi dve auta...takze jazdit,jazdit,jazdit

maxara
1. máj 2010

baby mna tiez este nezastavili nijak tak, ze za priestupok alebo na pokutu.. iba ten jeden krat.. dokonca ani len na preventivku nic.. no ale poviem vam, niekedy to je len o stasti, ze ma nezastavili.. bezne jazdim po racianskej 60 a viac, alebo po novom moste.. kde je v meste 80tka, to dodrzujem.. a do dediny vchadzam bezne rozbehnuta, takze do Jura aj 80tkou sa obcas zadari.. 😒 sa hanbim, ale zas trosku mam odhad, ze kde asi mi hrozi, ze mi vybehne nieco, niekto.. inak som pokojny sofer, co si len sama pre seba pindam na vsetkych okolo.. 😅

kafoditka
1. máj 2010

ja viem miri, ale ja som niekedy taka netrpezliva, ja by som chcela vsetko hned a zaraz. Aj vediet perfektne soferovat 🙂

dugyna
1. máj 2010

no tak mna zastavili koli parkovaniu ..som necala auto na 4 svetlach ..a yvbehla do orifu..nastastie..

mirka285
1. máj 2010

kafko pomaly dalej zajdes...a Maxi tak to si mala fakt stastie,ja mam niekedy take obdobia ze mna zastavuju dva krat do tyzdna,,,ja som uz platila pokutu aj na parkovisku v Auparku 😠 a minuly rok ked sme isli s Audinou z Chorvatska,to je to nase kabrio nas zastavili na hraniciach ,odstavili nam auto do takej specialnej garaze a dobre ze nam ho nerozobrai do srobika..a to som mala vecer nocnu a oni nas tam drzali tri hodiny ☹

maxara
1. máj 2010

boooze mirka ved ty mas strasnu smolu na sproste urady.. aj henta krava cez PNky sa do teba zalubila, aj policajti.. 😒 😨

kafoditka
1. máj 2010

kocky dobru nocku, mna tu uz lame v posteli na spanok... aj ked viem, ze o 01:00 som hore a potom kazdu hodinu..tak okolo 4:00-4:30 zaspim a o 8:00 som uz vstavam akoze vyspata... tak vam prajem, aby ste boli na tom lepsie, ako ja. Paaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre