Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
1. máj 2010

caute kocky aj mna uz lame dorbu noc

mirka285
1. máj 2010

ja asi zle posobim na ludi ☹ Gabko mi povedal ze to mam zato ze som taka nevymachana papula,ale ved ja sa snazim byt mila ale ked je niekto pripeceny tak co mam robit 😒

maxara
1. máj 2010

kafko, dugy dobru nocku a sladke snicky, co najmenej trhane..
mirka - no to uz nic nenarobis, to je fakt.. ked je niekto pridrb, neda sa svietit.. mne ked sa rozum zastavi tak niekoho prije.anostou, aby som nezosalela, mam potrebu mu to oznamit.. obcas predycham, ale niekedy skratka musim

miki060707
1. máj 2010

aj ja vám prajem dobrú nocku, ja som si zisťovala spoje, ktoré vedu k Inchebe, lebo manžel tam nevie trafiť, tak to odstaví pri svojej robotke, na začiatku BA....

zrzulka
1. máj 2010

oacka gratulujem ku kociku.... 😀 verim ze sa z neho tesis.Modra je fajn.... ja som tiez na nu zatazena..... mala mala tiez modry kocik.... my sme boli v inchebe vcera. priznam sa ze ja som tam pre maleho veci vobec nepozerala, v podstate sme tam sli kvoli malej, takze sklamana som nebola.... malemu som kupila akurat jedny vrchne nohavicky na plienky.... Pre malu sme kupili neoprenovu vestu do vody za lepsiu ceny ako nete. A na zaciatku co mali tie bobo cary tak ten sme jej kupili uz ku dnu deti. A este jednu knizku o dopravnych znackach. podporili sme materske centrum v Devinskej 😀 Resp. vystavbu dopravneho ihriska.....
inak najlepsie na tom je to ze tam vobec nemaju terminaly na platbu kartou. ja mam malokedy pri sebe vyssiu hotovost, vacsinou vsetko riesim kartou....

miki060707
1. máj 2010

http://www.loonapix.com/cz/framer

baby, potom si skuste toto spraviť, si tam nahrate foto a vyberáte pozadie a a potom upravenú foto si uložite, je to supeer
a zrzulka ak si ešte tu, čo tam mali aké atrakcie pre deti????ja vaham, či našu zobrať...

alllexa
2. máj 2010

Dobre rano, tehulky...
Som nevyspata, manzel siel pred hodinou do Slovinska, idu s kamosom bicyklovat na nejaky drsny teren, tak mam trochu depku, aby sa mu nic nestalo...

sunnygirl
2. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Alllexa, neboj, mysli pozitívne 😉 😉 😉

idem si vás prečítať 😎

sunnygirl
2. máj 2010

tak som si vás prečítala.
polovica národa bola opekať, aj my sme mali ísť, ale nakonie sa to zrušilo a išli sme gratulovať k narodkám. Prišla mi nová záclona, tak sme umyli okienko a šup, vyvesili. Aj koberček do kúpelne, tak šup pozmývať a prestreli. Sa teraz vytešujem 😀 .

A inak, dnes máme s mm 1. výročie a včera som dostal pusinku ale pod rozkvitnutou slivkou 😀 😀 😀, takže som aj nie som prvo májové teliatko 😀 😀 😀

sunnygirl
2. máj 2010

zabudla som napísať čoho výročie, svadby 😉

oacka
2. máj 2010

dobré ránko! ja som sa celú noc tešila,ako nafotím kočík! psycho! tak som ho nafotila,môžte pozrieť, niekde sa od neho trošku odráža blesk,tak je taká biela škvrna. ideme oslavovať synovcove narodky,tak sa idem chystať! pa,pa!

katarina7777
2. máj 2010

Dobre rano, konecne som sa dneska dobre vyspala, maly asi vycitil ze ma nechat maminu spat, posledne tri dni som zaspala nad notebookom pri konikovi...nejako som stale viac unavena... uz aby som bola na materskej a mohla trochu polavit, i ked s mojou "kontrolorskou" povahou budem urcite pracovat aj z domu.

Oacka krasny kocik ste kupili, velmi sa mi paci podvozok aj farba.... velmi dobry vyber, ani velmi sportovy ani elegantny, take sa aj mne pacia, ta taska vyzera byt prakticka lebo sa ti v nej mala bude dobre prenasat... aj moja svagrina ma trojkolesovu teutonku a velmi si ju chvali.

Aj ja som vcera mm kazala nech ma bozka pod nasou ceresnou, i ked mi bolo do smiechu lebo je uz plna malych ceresniciek a to bol taky rychly bozk lebo sme hned mali medzi sebou nufak, ze nech sa moc netulime 😉

Zaelam vam peknu nedelu, idem vas pocitat ...

mirka285
2. máj 2010

Dobre ranko 🙂 Kati vy uz mate v tom Taliansku asi teplucko,ze?u nas je veru dnes zamracene a vyzera to na dazd ☹ zase som zaspala o pol druhej,ale cikat som bola len tri krat...idem sa osprchovat a pojdem varit a piect 🙂

mirka285
2. máj 2010

jaj a aby som nezabudla,Oacka ta tyrkysova je peknucka a tiez je neutralna kludne aj pre chlapca aj pre dievcatko 😉

tutifruti
2. máj 2010

Dobré ránko žienky.... 🙂 U nás bola včera večer riadna búrka, blesky a tak.... ja to milujem.... 😅
Dnes je škaredo, tak asi sa budem s dievčatami trápiť doma.... MM príde až dnes večer a ráno opäť cestuje na týždeň preč.... 😒
Zajtra ide naša Dory prvý krát so mnou do školky... Zajtra tam budem s ňou asi 2 hod sa pohrať v utorok znovu v stredu od nej aj odídem a tak postupne..... Tak som zvedavá ako to zvládneme.... 😒

Oacka kocik je nádherný.... Aj ja som sa konečne rozhýbala a snorím na nete, že čo sa mi páči a obzerám v obchodoch...

kafoditka
2. máj 2010

Bre ranko nadhery! 😉
Tak neuverite, ale sen sa stal skutocnostou. Normalne som spala celu az do 9:30 a len dva krat som bola cikat. Jeeej 😀 😀
Oacik, no paradny kocik. Aj my uz chceme, vsak Miri?
Baby, mne na pc ukazuje, ze ma cely tyzden prsat, to fakt??

Inak sa mi snival nadherny sen.... Narodilo sa mi dievcatko a ked som si ho sla prvy krat prilozit na kojenie, tak sa mi krasne prisalo a nebol ziaden problem 😉

mirka285
2. máj 2010

Kafko aj my by sme chceli,ale uz vydrzime,ze?a to fakt ma prsat?vsak sa unudim doma,ja uz nemam co robit ked mam vsetko nachystane....mne sa snivali hovadiny zase ☹

mirka285
2. máj 2010

no idem uz fakt robit nieco,vsak uz je kopec hodin 😉

jaruska8
2. máj 2010

Jaj veru baby, aj ja už netrpezlivo čakám na náš kočík. 😉 😉 😉 Inak, pekné ránko, idem variť čínu, hm, hádam sa podarí. 😉 😉 😉 😉

katarina7777
2. máj 2010

mirka aj tu je dneska zamracene a buduci tyzden ma cely prsat, ale tento bolo krasne , kazdy den slnko a okolo 25 stupnov.... a nohy opuchnute 😒

Aj moj kocik by mal prist coskoro takze dalsie tyzdne budeme nahadzovat fotky kocikov jak dive 😀

Ja idem uvarit cestoviny s tuniakom, kedze my sme neni moc masovi... vcera vecer sme mali pecene maso a najvac chutilo psom 😉

maxara
2. máj 2010

Ranko zabky.. mm sa uci, ma 15teho nejaku strasne tazku skusku z nejakeho kurzu z roboty, na ktory sa sam prihlasil a potom zistil, ze sa prihlasil na verziu, ktorej predchadzaju dalsie tri, ktore neabsolvoval (nemusel, pokial to ovlada, ibaze on to neovlada - teda si to mysli). Nic by sa nedialo, o miesto by neprisiel, keby tu skusku nespravil, ALE.. ked nespravi, musi si ten kurz cvaknut, co je 1900e 😨 😲 tak dufam, ze ju spravi, verim mu a podporujem... a preco to pisem??? Kedze vcera sme tu trepali o sexe a snoch, ja som sa rano zobudila na to, ze sa mi sniva poriadny erotak.. tak som sa hned informovala u mm, ktory sa uz sprtal dole v obyvke, ze ci nachvilku pride za mnou na tutu-mutu a on, ze NIE, UCIM SA.. 😖 riadny odpis.. a ani sa nechysta v najblizsich dnoch sa nejako vyrusovat.. whoops 😅 tak ja mam raz za mesiac chut na sex a on toto??? 😅 akoze neva.. chut ma uz presla na dalsi mesiac..
baby - no nedela dazd 22°C, pondelok burky 21°C, utorok dazd 16°C, streda lejak 14°C, stvrtok burky 18°C a v piatok sa uz ma vycasit, tak som zvedava..
idem varit, gulas co sa pecie v trube bez premiesania, k tomu knedlu a polievku slepaciu..
oacka - ta farba je uplne spicova.. podla aj pre dievcatko aj pre chlapca..

maxara
2. máj 2010

mne sa uz obedik vari.. a ako tak pozeram, vy asi tiez nieco kuchtite.. ja si davam teraz pauzu a potom zehlit, prat a umyt podlahy a na dnes staci.. 😉

mirka285
2. máj 2010

maxi ked budes mat cas hod recept na ten gulas,ma to zaujalo,moji chlapi su gulasovi 🙂 ja som urobila file s kasou a marhulovu bublaninu,tak sme sa najedli a teraz odfukujeme 🙂

mojalili
2. máj 2010

Ahojte kočky, vidim, ze ste toho riadne vela popisali odvcera 😉 😎
OACKA - krasny kočik, vyzerá byť i pekne priestranny na Jane🙂 a urcite je lahky, ja mam tiez jane doma , len Powertrack staru verziu...
MIRKA, KAFKO - aj ja budem mat uz v utorok Opel Corsu doma, cervenucku, tak sa na nu tesiiiiim 🙂
Dnes mame oddychovy den, v kostole, navarili sme, polezali doteraz a ideme na vylet do Trnavy na manzleovymi byvalymi spoluziakmi z VŠ. Teda pokial sa vyhrabeme, akosi sa nam nechce... 😒

Mirka, aj ja som dnes robila jahodovu bublaninu, pecene zemiaky s cibulkou a pecene kuracie stehna, k tomu hlavkovy salatik, tak sme sa nazrali 🙂
K sexiku, vcera ma konecne manzel navnadil a pochvaloval si...chudak, po dlhej dobe bodaj by nie....ale zatial nemam problemy ....skusime potiahnut ako sa bude dat a potom sestonedelie bude pokoj....snad🙂
JA som bola tiez riadne natrhnuta, postrihana....ale zahojilo sa....tak sa nebojte. 😉

mirka285
2. máj 2010

Mojalili Oacka ma teutoniu spirit nie Jane 🙂 a corsicka je super,nepyta vela jest,pre mna do mesta jak stvorena....a hovori sa ze sex natartuje porod,tak bacha 😝 idem asi niekam na spazierku lebo hnijem doma zase...

maxara
2. máj 2010

mirka - este som ho nechutnala, som teraz prezrata z polievky, ale uz je hotovy a vonie super. Mm chutil, tak tu je recept:
1 kg bravcoveho na kocky, 3 vacsie cibule na kocky nakrajat, 5 strucikov censkau pretlacit, 2 CL gulasoveho korenia (ja som nemala, tak som namiesala kadeco dokopy), trochu kari, 3CL sladkej papriky, 3 PL solamylu, sol, cierne korenie, 2 masoxy, feferonka a 0,75 - 1 l vody... vsetko pekne zmiesas bud v mise alebo rovno v pekaci (jenskej mise, ja mam taky pekac ako velka jenska misa, len normalny plechovy je), (tie bujony rozrobis v troske vody a doplnis vodu do litra), zakryjes poriadne alobalom a das piect na 250° na cca 1,5 hodiny. Pocas pecenia NESMIES ani dolievat vodu, ani odokryvat, ani miesat, nakukavat skratka nic.. nemusis sa bat., nepripali sa a vyzera dobre..podavas s chlebom, cestovinami, ryzou alebo knedlou (ja som sa na knedlu dnes vysrala, sa mi nechce)..

mojalili - oacka ma tusim teutonku, nie jane.. ci? a nehovorila si nahodou, ze mas svagra alebo niekoho knaza v Blumentale? Dalo by sa s nim dohodnut na krste pre mojho dospeleho kolegu? Lebo ma byt jeho synovcovi krsnym otcom, ale najprv musi byt pokrsteny on, no kedze nie je v Kosiciach ale v BA a nepozna ziadneho knaza... v KE mu to nechcu urobit, kedze je furt v BA

maxara
2. máj 2010

miri ani nie tak sex ako semeno dnu, lebo to vraj obsahu oxytocin, co podporuje porod.. preto sa odporuca sex aj so stimulovanim bradaviek pri prenasani 😉

katy1979
2. máj 2010

Maxi chut na sex raz za mesiac? Tak to si dobra. Mne staci pocut iba slovo sex. Ja aj kazdy den az na to ze zasa nie je s kym.

maxara
2. máj 2010

katy bleee, fakt sa mi neda..potom ked uz sa donutim, tak pohoda, ale donutit sa ee

kafoditka
2. máj 2010

no katty, ja keby ze mam "velkost" tvojho brusenka, tam aj sexujem jak diva... lenze s rozmermi mojho brucha je to fakt uz obtiazne... okrem toho, ja rada odzadu a to dost boli nehovoriac o tom, ze manzel sa boji dorazat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre