Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katy1979
2. máj 2010

Kafo vsak ja mam normal bruseno. Aj ja by som sexovala ako diva ale bez polovicky to nejde. Ak tak raz do tyzdna a za dva dni sa zobudim ze estee. Zozadu boli? Tak budes musiet vydrzat az po sestonedeli. A drahy sa nemusi bat. Filipkovi neublizi ten je hodne vysoko a cez krcok sa k nemu nedostane. Ja mam skor problem potom s tvrdnutim bruska cely den.

zrzulka
2. máj 2010

... ked uz vy o tom sexe piste tak hen co sme mali dnes na obed 😀 muz sa smial....
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25323

zrzulka
2. máj 2010

... ja mam sex zakazany 😒

katy1979
2. máj 2010

Ja som sem zabludila po dlhej dobe. Upratovat sa mi nechce tak sa nudim a depkujem. Ale uz ked sa tu bavite o sexe tak ste ma navnadili. A co ja teraz s tym.

lenkamarkusova
2. máj 2010

ahojte.ak mozem pridam sa k teme.som v 29tom tyzdni.na sex uz nemam tak casto chut ako kedysi.staci mi tak raz za tyzden.no uz mam dost velke brusko takze uz aj ten raz obtiazny...ale zatial zvladame ako tak.a o tom ze sex podporuje porod som este nepocula.teraz neviem ci sa nemusin pri sexe obavat predcasneho porodu.a brusko mi po nom netvrdne...

kafoditka
2. máj 2010

katy - no 2dni dozadu som bola na nom a -konecnaaa. Tam, kde bol zlozeny maly ma to bolelo jak fras a potom celu noc som nespala, co ma bolel cely podvozok a citila som bolest v brusku - akoby natiahnute svaly 😒

maxi - neviem, ci to bude mat kolega take jednoduche... moj peto tiez nema krst a ked sme sa na to pytali pred svadbou, tak by musel chodit pol roka na nejake sedenia a az potom by ho okrstili. My sme chodili na povinne nauky do blumentalu 4x a dalo sa. sice nuda neskutocna, ale ked to muselo byt.. Mozno ti to mojalili vybavi, ked tam ma svagra, ale mne sa zdal ten knaz, co nam prednasal dost prisny... Napr. mal sobas a videl, ako si nevesta tesne pred vstupom do kostola dala tic-tac cukriky a on jej na to konto povedal, ze moze zabudnut, ze je poda prijimanie...(tu oplatku) tak si myslim, ze celkom sila 😒

kafoditka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kafoditka
2. máj 2010

fuha, to som asi prehnala, sorry

kafoditka
2. máj 2010

katy uz si kupila kocik?

katy1979
2. máj 2010

Kafo a co tam je? Vsak pockaj ja si to otvorim. Jaj a bolenie podvozku ani mi nehovor to citim este aj den potom. No malemu sa asi nieco nepacilo. Hold budete musiet vyskusat inu polohu.

kafoditka
2. máj 2010

katy.. cakam kazdu chvilu ze zauraduje admin, ako s tym kocikom?

katy1979
2. máj 2010

Kafo to poslem drahemu 😎
A kocik este nie. Nemam prachy. Tak asi az ked mi zacnu vyplacat matersku.

katy1979
2. máj 2010

Admini maju nedelu a oddychuju. A za to chcu prachy tak na to mozu zabudnut.

kafoditka
2. máj 2010

jaaj, tak potom pohoda 😎

alllexa
2. máj 2010

Maxi - Kafko ma pravdu, ta priprava na krst je minimalne pol roka. Pochybujem, ze by to vedel niekto "vybavit" len tak.
Kafko - tak ale hodinu pred prijimanim sa nema jest...

kafoditka
2. máj 2010

allexa..ja viem, ale keby mala zuvacku alebo si dala kusok hambaca tak chapem. ale tic-tac? dnes som kukla tvoje foto zo svadby, kocica z teba 😉

kafoditka
2. máj 2010

MAXI.... zle som povedala, Peto krst ma ale ostatne sviatosti nie..

maxara
2. máj 2010

kafko, allexa - ja som myslela, ze by tam normalne chodil, lebo je v BA, len nevie, ze kam ma ist ani nic..., lebo do KE na to dochadzat nemoze a iba tam pozna nejakeho knaza..

maxara
2. máj 2010

kafkoooo to co je???? 😀

zrzulka
2. máj 2010

To sa mi nejako nezda s tym krstom, moj muz tiez ma len krst a mala pokrstena je, aj svadbu sme mali v kostole. Pri krste je dolezite aby mal krstny rodic vsetky sviatosti....

zuzik1983
2. máj 2010

a baby ako to je ,ked manzel pokrsteny neni,ani sme nemali svadbu v kostole,ale malu by som pokrstit chcela.pokrstia nam ju?

kafoditka
2. máj 2010

zrzulka, lenze maxin kolega nema ani krst a sam ma ist za krstneho otca, tak preto si potrebuje dodatocne krst urobit

zrzulka
2. máj 2010

Zuzi a ty si pokrstena a mas sviatosti??? ono zavisi aj od knaza ... od farnosti... u nas v petrzke ani v Pk s tym problem nebol. ja mam vsetky sviatosti, muz len krst ....

zrzulka
2. máj 2010

Aha, tak to som nepostrehla, tak to je potom jasne ze si musi dorobit 😒

kafoditka
2. máj 2010

zuzik, ja ti poviem tak. Vsade je to inak. Je to smutne ale je to tak. Moj manzel ma iba krst, ja mam vsetky sviatosti a u nas doma mame 2 farnosti. v jednej nas koli tomu oddat nechceli a v druhej zasa uplne bez problemov, ze staci, ked jeden z manzelov ma vsetky sviatosti... Pozri, ani svadby by sa nemali robit pocas postu a viem o tom, ze tu v BA-okoli sa to da...
Kolegova sestra krst nema, jej muz ano a syna im v pohode pokrstili tu v BA...

zuzik1983
2. máj 2010

zrzulka ja mam vsetky sviatosti,no uvidime,ci sa bude dat...

zuzik1983
2. máj 2010

veru je to smutne,podla mna by knazi mali mat jednotne meritko vsade,nie,ze niekde ano a niekde nie...

kafoditka
2. máj 2010

zuzik, peniaze hybu svetom... niekedy staci prispiet na farnost a vselico sa da...

alllexa
2. máj 2010

Kafko - diky!🙂 Aj Tebe to na tej svadobnej sekne!
No, tazko povedat, mozno mohol zvolit inu formu - upozornit ju a uz na nu nechat, ci pojde na prijimanie alebo nie...

Maxi - mam jedneho znameho knaza, mozem sa na to spytat. A ma cas chodit na tie pripravy na krst? Vacsinou sa krsti na Velku Noc. Ale myslim, ze sa moze informovat na akejkolvek fare v BA.

Zuzik - myslim, ze ano. Dolezite je, aby krstny rodic mal krst a birmovku a nebol sobaseny mimo kostola.

zuzik1983
2. máj 2010

kafoditka asi tak nejak...
alllexa buduca krstna mama ma sviatosti tiez vsetky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre