Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
5. máj 2010

erytrea ano, balicek mi dosiel, vypada to presne ako na obrazku. Obliecky su 100%bavlna, aj do vyberu plachty som sa trafila - mam frote, ale kvalitne. Som spokojna, len lutujem, ze som neobjednala z tej sady aj zasobnik na plienky, kt. zavesis na postielku... vyprala som to na 30tke a uplna pohoda, nic sa mi stym nestalo. Teraz to musim este ozehlit, lebo je to pokrcene.. Aj sunnygirl to ma uz doma tusim, mozes sa popytat aj jej, ako je spokojna. Mirka285 ma tu istu sadu co ja a tiez je velmi spokojna..

mirka285
5. máj 2010

agi do porodnice beries pre babo len plienky jednorazove cca 30 kusov,capicku a rukavicky,ostatne ti daju..a veci v com pojde babatko domov si nachystaj tak ze jednu verziu tensiu keby bolo prilis teplo a jednu hrubsiu ak by bolo skaredo a manzel ti to donesie ked budete odchadzat z porodnice...

sisaa
5. máj 2010

kafko urcite mi daj vediet za to cvicenie, isla by som s vami. Co si objednala z pampyshopu? Ja som tam tento tyzden tiez objednavala 🙂.

erytrea
5. máj 2010

a Ty si si objednala aj vypln myslim vankus a paplonik? alebo len obliecky?

mirka285
5. máj 2010

Kafko neverim ze ten zasobnik este neobjednas 😵 ja viem ze ti to neda ako mne,tiez som na neho pol dna len kukala a potom som si povedala ze to predsa potrebujem,ved ja aj tak nakupujem drogeriu v rakuskej bipe,plienky budem kupovat to obrovske balenie a nebudem ichmat snad polozene na komode...budem ich mat v spalni v zasuvke pod postelou a vzdy doplnim len zasobnik....

agika1982
5. máj 2010

mirka, hej len ked bude teplo, moze mat malinka uz aj tie kratke dupky?a pak ponozticky?? ci dlhe tenke dupacky? kafoditka,a aku supravicku si si objednala?? uz si to davate aj na postielku?

agika1982
5. máj 2010

baby a vraj velmi dobre su tescove plienky......vela kamosiek si ich nevie vynachvalit

kafoditka
5. máj 2010

mirka, tazko nad nim uvazujem a dostala som od peta presne taky komentar, aky som vcera spominala 🙄

erytrea... vypln som neobjednavala, lebo som dostala novy paplonik a vankus si len dokupim.. ale kebyze nedostanem, tak urcite objednam aj s vyplnou..

sissa.. objednala som si tuto sadu a o 2 tyzdne bola doma : http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=169538
iak mohla by si mi do ip napisat tvoje cislo na mobil, keby sme ta nevedeli zastihnut na koniku..

silvia.vesela
5. máj 2010

kocky, my teraz davame do poriadku byt.....takze pre babo budem moct zariadovat izbu koncom maja, zaciatkom juna.. 😒
Veci pre malickeho mame u mojich rodicov - kocik, oblecko..... nepaci sa mi to velmi, ale co mam robit....musim to nejak vydrzat...
ja mam rada nachystane veci dopredu, len teraz mi to nejak nevychadza....a ani tasku do porodnice nemam nachystanu.
Takze malemu dohovaram, ze musi byt co najdlhsie v brusku, aby sme sa mohli pripravit... 🙂

krish
5. máj 2010

agika ja som pocula ze tie DM-kacke su super. ja som do porodky kupila pampersky uvidime ake budu tie.

kafoditka
5. máj 2010

miri, kam chodis do tej bipi? Do Hainburgu? Ozaj sa to tam viac oplati? Musis mat nejaku speci kartu?

silvia.vesela
5. máj 2010

dnes nebudem nic robit, len oddychovat. ani varit nejdem, lebo tieto posledne dni ma furt nieco pobolievalo.
pockam na manzela, uz som mu nachystala co bude varit. mam chut na cestoviny s masom, a sampionovou omackou. 🙂

mirka285
5. máj 2010

agi ak budu 30 stupnove horucavy uplne kludne mozes dat tie opalovacky,a ak bude pod 30 tak tensie dupky...Kafko ja sa Gaba uz nic nepytam,aj tak tomu nerozumie,ja mu vzdy oznamim ze to potrebujem a hotovo...a on je vlastne spokojny ze nemusi somnou chodit po nakupoch,ale obcas mi pripomenie ze nemozem minat viac ako zarobi 😒

sisaa
5. máj 2010

ja som objednala celu tuto velku sadu http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1917480 plus dalsie frote prestieradla a nejake somarinky. Nebol problem s dorucenim? Kolko to trvalo nez ti to poslali?

lenkaaninka
5. máj 2010

kafko parádne su tie sady že?? take fajne hrubé aj tie hniezda nie ked kuknem niekde a to len taký šátek okolo postielky 😉

mne sa nič nechce ani variť ani prať ani nič vonku je škarado ale asi ked matka príde domov tak pôjdem na špacír s detmi aby som ju nevidela...alebo tak...

kafoditka
5. máj 2010

sisa ja som to mala za 2 tyzdne doma..

lenkaaninka.. no paradne to je, aj kvalitne..

lenkaaninka
5. máj 2010

sisa krááásna sada tátok 😉

mirka285
5. máj 2010

hej do Hainburgu chodime,ale do tej co je vedla billi,kiku a sparu..tam vzdy nakupime hned aj potraviny...mam aj kartu,to ti pri pokladni tusim daju taky papier vypisat a potom ti poslu domov kartu a vlastne niektore vyrobky potom nakupujes lacnejsie a este aj body zbieras na kartu..nam to vychadzalo vzdy tak ze raz za tri mesiacesme urobili nakup za sto eur...ale ja som potom naozaj tie tri mesiace do drogerie nevkrocila,len pre toaletny papier...

erytrea
5. máj 2010

kafko oki tak to dnes objednam aj ja ked si spokojna 🙂 uvidime kedy to pride, asi objednam dve jedno mi chce dat svagrina ako darcek a druhe si objednam ja aby som mala po case na vymenu 🙂

baby mate uz vybrateho detskeho doktora pre mimi? zevraj ho treba zajednat este pred porodom lebo niekde sa hlasi uz po narodeni mimca adresa pediatra

kafoditka
5. máj 2010

dakujem miri 😉 ja som bola presne v tejto bipe a ked som porovnavala ceny, prislo mi to narovnako ako zu v BA... ci?

sisaa
5. máj 2010

dakujem lenkaaninka, chvilu som vahala, ci to objednat, ale zase neni to na tyzden. Som zvedava kedy to poslu, mali tam napisane, ze to moze trvat az 5 tyzdnov. Tak to hadam nie.

silvia.vesela
5. máj 2010

do hainburgu chodime aj my, ja tam velmi rada nakupujem. potraviny v hofferi, tam vzdy kupim muky do pekarnicky......
a do bipy tiez rada chodim, hlavne avivaze tam kupujem a fakt mi dlho vsetko vzdrzi. 🙂

mirka285
5. máj 2010

asi je to cenovo rovnake,ale tam kupim vzdy uplne vsetko v tom jednom obchode a nakupime vzdy aj tie potraviny,a vies ako to je,tak ako v rakuskej Bille maju vzdy kvalitnejsie vyrobky ako v tej nasej tak mam pocit ze tie rakuske prasky su proste lepsie,avivaz vonavejsia 😀

oacka
5. máj 2010

čaute, kočky! dnes som u našich v robote,trochu pomáham pri compe a ráve som sa napráskala brydzových halušiek. moja mamka dnes zistila, čo všetko som už malej pokúpila a len krútila hlavou, že mi šibe. 😀 😀 😀 😀
hovoríte,že tie sady z pampyshopu sú fajné? už sa na ňu teším!

erytrea
5. máj 2010

sisa ja som mala vybratu presne tu istu ale budem mat postielku i IKEI a na nej by to vyzeralo moc velko tak som sa rozhodla pre toto

http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=2038042

a este na vymenu si chcem zobrat toto:

http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1695389

mirka285
5. máj 2010

Ery urcite treba aspon dvoje,lebo babo sa moze povracat,alebo prekakat,tak aby si mala co prezliect...ja uz mam detsku zajednanu,som strtla minule vonku tu ku ktorej chodi Tomas,tak som sa jej rovno spytala a ona ze jasne neni problem..a aj ked Tomas nebol nikdy chory cize chodili sme k nej minimalne,bola fajn a maky sa jej nebal ani ked bol babo...

silvia.vesela
5. máj 2010

ja odkedy mam tu avivaz Kuschelweich z bipy, tak chcem len ju. 🙂
Tu som ju tusim, ze ani nevidela. 🙂

mnaaam, bryndzove som nemala 100rokov, hned by som si dala! 🙂

oacka
5. máj 2010

v pampzshope nevedia,kam skôr skočiť! 🙂 tá pani mi písala, že prerábajú sklad a majú toho hrozne veľa,tak zrušili odber u nich doma na byte. ale že ak chcem,tak si môžem po to prísť k nim. je to dobrý biznis.
aj ja som bola na krv na poradni po 30 tt.

agika1982
5. máj 2010

krish, ja mam kozmetiku z dm tu babylove...velmi mi kamosky odporucali hlavne ten gel na vlasky aj cele telicko.....mozno kupim aj plienky tejto znacky...pojdem kuk tie tescove a pak uvidim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre