Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zajacik...
1. nov 2009

Michaela ☹ ☹ ☹

petrusk
1. nov 2009

Miska drzim palce, aby to cim skor a s co najmensimi stresmi prislo.

Teda vy sa tu cinite, nestiham citat. Dala som si prestavku, nejaka unava na mna lezie, furt by som spala a este mam aj kyselinu. Bleee.

petrusk
1. nov 2009

oacka, byt Tebou, tu colu vynecham uplne. v jednej slabsej kave je urcite kofeinu menej ako v cole a ten cukor uplna pohroma. cola dost negativne ovplyvnuje oblicky, tak davaj hlavne teraz pokoj. moj svagor z tychto pitiv skoncil s oblickovymi kamenmi v nemocnici a presne mu povedali, ze toto musi prestat pit. nechcem Ta strasit, ale je to fakt agresivny napoj.

petrusk
1. nov 2009

pardon vynechaj som chcela napisat 😠 😠

zajacik...
1. nov 2009

Inak k tej kole, raz mi prisiel jeden mail, ako ucinne vycistit WC od vodneho kamena a hadajte cim to cistili - kolou. Bolo tam presne uvedene, ktore WC prostriedky co obsahuju a na kamen je ucinna myslim kyselina fosforecna a este neviem aka zlozka a potom tam bola etiketa z koly a na nej presne tieto zlozky, co sa pouzivaju na cistemnie WC, tak su obsiahnute aj v kole. Teda je to ozaj agresivny napoj. Ja mam kolu tiez rada, ale pijem ju malokedy, skor v lete niekde vonku na terase, domov si ju nezvyknem kupovat.

ericica
1. nov 2009

ahoooooooojte 😉
zajacik to o tej kole som aj ja pocula...
VITAM MEDZI NAMI NOVE TEHULKY A UZ SA TESIM NA POKEC S NIMI 🙂
michaela ☹ ☹ ☹ ale dakujeme za povzbudive slovaa 🙂
a to je ozaj uz taka injekcia ze sa z krvi da zistit pohlavie 😕 😕 😕
ako travite vikend?

michaela80
1. nov 2009

aka injekcia? ericica?

zajacik...
1. nov 2009

Miska to vcera pisala Noraf, ze je taka novinka - vysetrenie, kde z krvi sa hned da zistit pohlavie. Ze to robia zadarmo a od noveho roka to ma byt spoplatnene. Ja som tiez este o tom nepocula 😅

michaela80
1. nov 2009

ked to uz tam bude zahniezdene tak mi je " na nic " vediet co bude ked sa to narodi,lebo budem rada ze je to tam a ja som hura konecne tehu ....,,, keby tak niekto vymyslel aby sa k vajicku dostali napr spermijky X tak to je ine kafe.. 🙂

petrusk
1. nov 2009

ahojte, prave som doupratovala spajzu a upiekla tie hruskovo-zazvorove muffiny. su vyborne, len ich nesmiem vela zjest 😀 😀 😀. ale mam dost, asi by som sa nemala teraz tak prepinat. do vecera sa uz ani nepohnem.

andy22
1. nov 2009

ahojte babulky, som sem zavitala, lebo som tu hladala jednu znamu, tiez ma termin v juli... A vidim, ze tu rozoberate zistovanie pohlavia z krvi matky. Ja som o tom robila reportaz pred troma mesiacmi. V skratke - uz to je niekolko mesiacov spoplatnene a vysledky vam povedia z etickych dovodov najskor v 12 tt. Viac najdete tu: http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/rada-pre-te...

Inak zelam Vam vsetkym aj vasim babatkam vela zdravia!!! 🙂

petrusk
1. nov 2009

dievcence, viem, ze je este asi skoro rozmyslat, ale co hovorite na odobratie pupocnikovej krvi babatka?

eviq
1. nov 2009

ahojte, dakujem vam vsetkym co ste mi napisali povzbudive slova, dobre to padlo..🙂

kedy je podla vas najvhodnejsi cas ist ku dokimu? som v 5tt, co je podla mna este skoro...staci tak v 8-9 tt?

lucia.
autor
1. nov 2009

ahojte ja nestiham zas 😠 🙄

lucia.
autor
1. nov 2009

eviq cca okolo 9-10tt.. vtedy su uz aj presnejsie merania babetka sa mi zda

petrusk
2. nov 2009

ahojte,

eviq, ja som objednana na 8tt. tak myslim, ze staci vtedy.

inak dobre rano vsetkym a pekny den, my uz pracujeme 🙂 🙂

ericica
2. nov 2009

dobre rano a pekny zaciatok tyzdna 😉
miska jasne mas pravdu a uplne s tebou suhlasim ale ja sa nepytam preto ze by som to chcela praktizovat ale ma to tak zaujalo som soknuta kam speje tato veda 🙂 ani pri malej som nevedela az do konca a potom bolo prekvapko....a z celeho srdca vam zelam ten maly ruzovucky zazrak lebo viem ake to je uzasneee.noo za chvilu idem volat dokimu som zvedava kedy mi da termin 😉

ericica
2. nov 2009

petrusk a ty si taka cukrarka mnaaaaaam dala by som si tie muffiny 😝 😝 😝 nechces sa ku mne pridat aj ja peciem doma z hobyy.....a tu pupocnikovu no neviem ale zacinam nad tym fakt rozmyslat lebo pri malej som nebola ale teraz by som si dala spravit....

susane01
2. nov 2009

Dobre ranko prajem 🙂 . Ako sa mate? Ja akosi nemozem spavat, maly ked sa v noci zobudí a ja musim is k nemu tak potom uz nemozem zaspat. 😠

ericica
2. nov 2009

susane maly spi v druhej izbe?

petrusk
2. nov 2009

ericica pre mna je pecenie relax, uz sa tesim na vianoce, len problem je, ze to u nas nema kto jest, lebo manzel sladke nemusi 😝 😝 tak to potom vzdy cestuje k nasim a svokrovcom a nieco malo si necham. ale su vyborne. to mam z knihy nigella expres. kucharky su pre mna vecerne citanie 😀 😀 😀

petrusk
2. nov 2009

co sa tyka pupocnikovej krvi, uz som o tom vela citala a nepaci sa mi na tom, ze ked to ma teda pomahat preco to nepreplaca poistovna a preco sa kazdy rok zvysuju poplatky za ulozenie. znama si to dala a uz platia dvojnasobok ako na zaciatku, to potom kolko budu platit za par rokov. nechcem, aby to vyznelo, ze ide o peniaze, na vlastnom dietati by som rozhodne nesetrila, ale toto mi pride fakt ako zarobkova cinnost, citala som na to aj taky clanok, kde poukazovali na poistovne a ze sice su uz na slovensku ludia, ktori to dali spravit, ale zatial sa este krv na slovensku nepouzila. vcera mi hovorila znama, ze gynekologicka hovorila, ze krv by pomohla len surodencovi a len do 5. roku zivota. tak fakt neviem. uvidim co mi na to povie moja doktorka.

cvirko
2. nov 2009

ahojte kocky. No ja som tiez nevyspata, stale by som spala a maly sa rozhodol ze zacne vstavat 6.10. co ma moc nepotesilo ☹

zajacik...
2. nov 2009

Ahojte, tak uz to mam potvrdene aj z krvicky 😵 hcg 570 😵 😵 😵

susane01
2. nov 2009

ericica maly spi v nasej izbe a ani by nenak kde lebo mame 1izbovy byt. Tuto noc zase krical ze ho boli noha. ☹ zajacik gratulujem. cvirko to poznam nas stava tak skoro tiez ☹ a to este v noci je aspon 2x hore a to je ta lepsia noc. 🙂

sarai
2. nov 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat?

susane01
2. nov 2009

Ahoj sarai kludne sa pridaj. 🙂

lucia.
autor
2. nov 2009

zajacik isto ista tehulka🙂 gratulujem este raz 😵 kurnik aj ja chcem uz vediet na com som 🙄

sarai vitaj🙂

zajacik...
2. nov 2009

Babulky dakujem 🙂 O tyzden v utorok idem na prvy UZV 😵

ericica
2. nov 2009

aj rebi spi s nami v izbe ale ma zvlast postel ale na jar sa pustame do prestavby a bude mat vlastnu izbu som zvedava ako si na nu zvykne.
tak ja som dnes volala dr a idem na potvrdenie tehotentsva pondelok na 8..
zajacik gratulujeeeeeeeem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre