Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
5. máj 2010

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/a...
este raz, lebo sa nezobrazil lnk...

mirka285
5. máj 2010

mojalili ja mam tu bielu z tejto stranky to je len aby to bolo vidno,kuknido mojho albumu

tinka349
5. máj 2010

ahojte zienky

ja som dnes skoncila na pohotovosti....

od vcera vecera ma nenormalne boli brusko, celu noc, som sa newedela ani otocit na druhy bok...a dnesny den bol hruza...ani som chodit nevedela, ani sediet v aute, ani dotknut sa brucha, vsetko ma neskutocne bolelo...a este ked ma muz niesol zo skoly domov tak som sa rozrevala ze ci musi chytit kazdu dieru na ceste ze ma to strasne boli ked skace brusko....tak ma hned bral do nemocnice.....robili mi ozvy plodu, ultrazvuk a ze vsetko je ok...pichli mi injekciu od boelsti co mi ani nepomohla akurat ma neboli uz len cele brusko ale aj polovica zadku 😒 a lekarka sa mi pytala ze ci chcem ostat lezat v nemocnici a ja ze ani naaahodou ked nemusim.....

a ze vraj mam precitlivelu maternicu a malinka niekde tlaci hlavickou - zato take bolesti? ale az take bolesti ??? ved ja neviem chodit, este aj ked ma drobec kopne tak to neskutocne boli....a kupila som si magne B6....

a relax v postielke....

manzel sa o mna nenormalne bal, az ma to potesilo ze ho zaujimam, a povedal ze po tejto skusenosti chce byt pri porode, lebo dnes mu an chodbe vonku nikto nic nepovedla, a ked bude pri mne pri porode bude vsetko vidiet 🙂

mojalili
5. máj 2010

Super, tak si ma presvedcila. JA chcem tu, dke su tri deticky...teda ak mi vyrobia dve deticky.....Dakujem za radu🙂
vidim, ze uz mas vsetko pekne prichystane, krasne, perinky vyprate...to ja este nemam, ale budem na cruhy tyzden prat...ostatne mam.

Manzel mi pomahla vesat pradlo prave...a maly tam mal bodynka....manzel na to " TAK TOTO BY SOM AJ JA CHCE, ABY SOM SI TO MOHOL ROZOPNUT A VETRAT GULKY" 😀 😀 😀 no nezabijete ho? Kazdu vec maleho okomentoval...toto je cipisacky sveter, toto je pupusky sveter (Snoopy)... jedine na paskacove riflicky povedal, ze su chlapske... 😠 cvok jeden

mirka285
5. máj 2010

Tinka tak to je smutne...ale aspon ze ta tentokrat muzik nenechal v stichu,takze vsetko zle je na nieco dobre,no aspon sa prejavil ze mu niesi ukradnuta 😉 tak pekne lezkaj a snad to prejde

alllexa
5. máj 2010

Tinka - to je teda fakt blbe:( Snad Ti to coskoro prejde! Esteze je vsetko s babatkom v poriadku...

mojalili
5. máj 2010

Joj Tinka, esteze je vsetko v poriadku, tak skus radsej lezat, pokial tie bolesti neprejdu. Esteze ti muz pomohol...mozno ho to trosku poucilo a bude lepsie. Tak odpocivaj pekne..... 😉

robika
5. máj 2010

tinka, je dobre ze ste isli na tu pohotovost a ze je malicka v poriadku, musis vela odpocivat...
co sa tyka tvojho muza, mozno si teraz viac veci uvedomil a uz sa bude o vas dve viac zaujimat... priala by som Ti to 🙂

mirka285
5. máj 2010

Mojalili ten tvoj muz je srandista..a ta nalepka je vlastne priesvitna takze na aute vidis len ten obrazok s napisom,na tej fotke to len vyzera akoby to bolo bledomodre,ale v realite je to dobre...ja uz som prichystana,sestra sa smiala ze dobre ze som tie perinky nenaskrobila 🙂 ale ked som doma tak sa nudim,a tiez som na nich gombiky popresivala lebo tam boli take storocne kovove...

tinka349
5. máj 2010

ja milujem lenosenie v postielke, ale tak zas mi este treba dokoncit semester v skole 😒 a manzel sa o nas dve boji teraz, stale vola, ci som v poriadku, ci nieco nepotrebujem....mozno z neho bude fakt dobry tatik...a kupil asi 10 kg ovocia a olej na strie Eucerin, ze aby ma aspon trosku potesil, ked uz nie je vecer pri mne...

a este ze ma ani nepusti na vyhodnotenie miss tehulka do BB, ze nechce aby sa mi daco stalo na ceste do BB, lebo predsa z KE to je kus.... a ja ze uvidime ze ako sa budem citit...

no idem do postiely, akurat sa paradne rozprsalo, tak pekny zvysok vecera, papus

stanka33
5. máj 2010

juuj tinka drz sa, a muz nech sa stara o vas...trosku strachu mu nezaskodi....

sedmokraska
5. máj 2010

Milé mamičky,
keďže moja dcérka už vyrástla, ponúkam na predaj veľmi výhodne tieto veci, ktoré poslúžia ešte ďalšiemu dieťatku:

1. kvalitný matrac kokos-molitán-kokos (matrac nebol ani raz precikaný, nič na matrace nebolo vyliate, ani čajík, ani mliečko, nakoľko v postieľke moja dcérka iba spinkala a nie papala, matrac je v perfektnom stave)
2. plachta žltá + plachta zelená do postieľky v super stave
3. vreckár v žltej farbe
4. biely vankúš rozmer 60 x 40 cm + biely paplón rozmer 130 x 90 cm v perfektnom stave
5. posteľné prádlo s motívom macka pu od Matejovského (100% bavlna, zapínanie na zips) v perfektnom stave

Ku všetkým veciam darujem postieľku. Najlepšie osobný odber. Cena za všetko 60 EUR.
V prípade záujmu pošlem fotky na Vašu emailovú adresu.

Aďka

mojalili
5. máj 2010

Veru, naozaj i ked neprijemna okolnost, ale strach snad vas zblizil... 😉
Mirka - to mal ine hlody aj....toto je len vyber....ALE POZERAM NA TU SPRAVU, kde som pisala o tom ako komentoval muz...a sama chyba,ach jaj.... 😒 a ze ucitelka 😠
Inak dnes mi dali odmenu v praci na vyplatu, tak som rada, aspon mi to zdvihne matersku....aspon nieco 🙂 potesilo 🙂 🙂 🙂

oacka
5. máj 2010

tinka,držím palce!!!! aj mňa to tak brutálne bolelo v januári,nemohla som spať,ani chodiť, hrúza! a povedali, že mám tvrdšiu maternicu,takže ma to bolí,keď sa rozťahuje. ale ja som bola v nemocke na infúziách magnéziových aveľmi to pomohlo. držím palce a teším sa z polepšenia manžela! 😉

mirka285
5. máj 2010

no mile od nich,aj mne by sa zisla niaka odmena,lebo pocas mojho tehulkovania sa moja konto znacne stensilo 😒

mojalili
5. máj 2010

TAk mam objednane..huraaaaa. Miri, aj tou ciapkou si ma inspirovala, tak som objednala tuto....http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...
a tuto samolepku http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/a...

mojalili
5. máj 2010

kurna, ta ciapka sa tu nezobrazila.... http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

alllexa
5. máj 2010

Ta ciapka je chutnucka🙂

mirka285
5. máj 2010

ta je tiez zlata 😉

maxara
5. máj 2010

Ahojte babulky, sa vas snazim docitat no beda mi.. furt ma tu cosi rusi.. No vcera som sa vam zabudla pochvalit polkou veci a dnes este nicim, tak to pre teraz skratim do nejakej kocky, nech vas moc neotravim..
Vcera som sa celkom dobre vyspala, no hned pri pohlade do zrkadla mi bolo jasne, ze nebude pekne, kedze mi zbaranela cela hlava.. urobili sa mi kucierky a vyzerala som tak strapato, ze dovi.. potom co sa dialo som vam tak zrychlika pisala, ale zabudla som dodat, ze sme mali vcera s mm 85te vymesacie nasho zoznamenia.. 😅 (7 rokov a 1 mesiac) a este to, ze sa mi totalne prejavila tehu demencia, lebo som si kupila u toho debilneho cinana 2 take obycajne tricka a ja ich skratka nemozem ani za nic najst.. nie su nikde v dome a ani v aute.. Baby ja som ich asi stratila 😢 je to normalne??? Este som sa tu vcera chvalila, ako ja dobre spim.. no hovno hovno zlata rybka, akvarium nebude.. Dnes rano som sa "zobudila" po asi 8 hodinach vytekania kyseliny do pazeraka, cize som spala s velmi castymi prestavkami.. otraaaaas.. Potom som vracala, normalna ranna nevolnost ma chytila, skoro mi oci vytlacilo.. V robote som od rana pracovala ako dement.. uz som si az ja vravela, ci to nahodou neprehanam, ani jeden kuk na vas.. no a po obede, bol paprikas, sa mi nejako pohorsilo, ostalo mi tak nizkotlakovo, malatne.. chodit sa mi nedalo..No a cely den mam taku kyselinu, jak nikdy. Ale zase som zabudla na cosi podstatne. Dnes mame s mm pre zmenu 3 vyrocie sobasa a rano som si nasla jantarovy privesok, uplne krasny, na striebornej retiazke.. Az ma prekvapil, lebo je tehudemencia je o dost vyraznejsia ako moja.. Ja som mu kupila len take marcipanove srdiecko z toho mnamky marcipanu.. Potom som zistila to o tych trickach, ze su naozaj stratene, ze mi zrejme nejako niekde vypadli, tak som mala pekne posratu naladu.. No poobede ked si ma mm vyzdvihol z roboty, som sa len tak ledabolo spytala, ci sa mu nahodou nechce ist so mnou na Bajzovu do toho tehu obchodu, isli sme a kupila som si tam kraaasne letne saty.. sa tesim velmi. Potom som sa zastavila v lekarni po zelezo a tam mi mm kupil troje slapky na leto (nic svetoborne) tak na opuchnute nohy mam co nosit.. Noa potom doma mi furt niekto volal, a tak som vas s prestavkami doteraz citala..

maxara
5. máj 2010

mm k porodu asi tazko pojde.. mirka s tymto s tebou suhlasim.. mam z toho zmiesane pocity, lebo na jednej strane nechcem, aby ma tam videl sa trapit, toto robim zasadne osamote.. skusil by ma polutovat.. zbytocne by som bola na neho zla, potom by ma to sralo.. radsej nech ostane vonku.. no a na druhej strane by som chcela, aby zobral malinku na ruky, aby isiel kuknut, co s nou robia, nech to urobia tak ako maju.. no ale myslim, ze toto robia standardne, teda v to dufam. No a dalsia vec je, ze aj on by sice chcel vidiet malinku hned, ale na druhej strane v ziadnom pripade neznesie krv, ihlu a vlastne nic a odpadava uz aj ked MNE beru krv a on to vidi.. tak nechce ist.. vrcholom hnusu je pre neho prestrihnutie pupocnika jeho rukou 😅
zrzi - na Kramaroch, ak je zena sama na vzdycharni, tak pustia manzela za nou (zalezi od smeny), ale ak tam je dalsia mamina, tak stopro nie. Potom zavolaju k tlaceniu. Dulu povazuju za osobu pri porode, je im jedno, ci je to muz, mama alebo dula, cize treba za nu zaplatit a musi ist na predpripravu, tak ako manzel..

mirka285
5. máj 2010

maxi tie tricka najdes ked ich uz nebudes potrebovat 😒 nevyhodila si ich omylom do kosa?

maxara
5. máj 2010

a viac si nepamatam a vlastne uz ani nevidim na pismena, tak asi sa rovno aj lucim a precitam vas zase zajtra.. sorry za skok do debaty, ale musela som sa podelit, by ma roztrhlo..

maxara
5. máj 2010

mirka urcite nie.. asi mi fakt vypadli niekde pri aute.. lebo od cinana som isla rovno do auta, som ich hodila na sedacku a isla som este kuknut kolegyne, kupit flasku pre babatko, kupit rozky do pekarne a potom som tie igelitky davala zase na tu istu sedacku v aute.. no neviem ci mi vypadli uz tam, alebo az pred nasim domom, ale skratka nikde nie su.. 😒 uuuuplna truuuba

bellablonde
5. máj 2010

maxi, gratulka k vyrociu 😵

moj mm bol so mnou cely cas pri porode (v stiavnici), sestricka mu dala sterilny odev uz potom nakoniec na salu si obliect...
si pamatam, ze popri tom vsetkom tlaceni a kontrakciam som mu este aj vravela, ze je strasne sexi v tom bielom doktorskom obleceni 😀 😀 (akoze fakt v tom bol na zjedenie) 😝

tu v blave ani nedufam, ze bude moct byt so mnou
oni to doktori vzdy len tak konverzacne hovoria, ze samozrejme moze byt otecko pri porode --- v preklade co znamena, ze mozu byt poslednych 5 minut, prestrihnut, nafotit a zase ist von zo saly ☹ 😠 🙄
takisto pouzitie nadstandardneho porodneho boxu je len velky blaf

mojalili
5. máj 2010

Maxi - smejem sa na tvojom obr prispevku🙂 Dobre citanie🙂)))

maxara
5. máj 2010

bella no ja ho tam nechcem, takze mi to vlastne nevadi.. a ani on tam nechce ist, tak ani jemu to nevadi, tak sme obaja spoko.
mojalili - 🙂 som rada, ze aspon niekto sa pobavil.. 🙂

bellablonde
5. máj 2010

ja som vcera zahodila mobil do kosa a papiere, co som drzala v druhej ruke na vyhodenie som dala na policku

mojalili
5. máj 2010

Maxi - moj muz mi isiel kupit silonkove ponozky , kupil dvoje a priniesol jedny....jedny cestou niekde stratil🙂

alllexa
5. máj 2010

Maxi - a oplati sa na tu Bajzovu ist, nie je to iste j na nete? A nie je to predrazene?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre