Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
6. máj 2010

allexa, strasska - veru.. tak ale mna tam dali, aby som sa naucila plavat, tak ma tak trener aj bral, ked ma to naucil, tak nasi zas, sak nech ma pohyb, dievca.. tak ma tak aj bral a potom zistil, ze vsetko super, len plavam pomalsie ako ostatne, lebo som o dost tazsia, neviem sa vytrepat z bazena tym uzasnym stylom, ze sa vyhupnem na rukach a vytiahnem nohu a postavim sa, ale len tak, ze sa vyhupnem a potom sa vygulam.. a to boli vlastne tie rozdiely.. no a plus ze som vyzerala ako dve baby v jednych plavkach..

drievko
6. máj 2010

agika ja mam opacnu skusenost s odsavackou ! Malinka sa mi narodila 38tt s vahou 2750g schudla Na 2489g dostala silnu zltacku a bola strasne spava a nechcela vobec mliecko ! Musela som si odsavat ,lebo sa mi prudko naliali prsniky a tu bolest neprajem nikomu ani dotknut bradavky a nieto este odsavat rucne!!! mm mi kupil odsavacku a to bolo vykupenie! Pouzivala som ju 4mesiace!!

Aj ja by som si v tescu este chcela coto pokupit ale zial nemozem tak len cez net!

agika1982
6. máj 2010

drievko, ja to urobim tak, ze nebudem nic kupovat...ak by som ju potrebovala, tak moj drahy ju bez problemov kupi....lebo nechcem zas kupovat nieco co vobec nevyuzijem.....ak by bola potrebna,kupit ju neni problem

drievko
6. máj 2010

Mojmu mm mliecko veeeelmi chutilo aj moje a potom aj susene 🙂 DOJIZDAK 😀

kafoditka
6. máj 2010

agika, presne, ja som tiez toho nazoru... v porodnici mi aj tak pozicaju (teda dufam) aspon odskusam, ktora je dobra a potom len vyslem manzela nech kupi v pripade potreby...

agika1982
6. máj 2010

drievko to myslis vazne???

agika1982
6. máj 2010

kafoditka 🙂))))....jedine co kupujem je sterilizator na flasky......

kafoditka
6. máj 2010

ja ho kupovat nebudem. dalsia ostara v domacnosti. Sak voda mi zovre na sporaku raz dva a vsetko nahadzem do hrnca a je to... sak sterilizovat netreba kazdy den 😉

maxara
6. máj 2010

ja tiez nekupujem sterilizator..

drievko
6. máj 2010

AGI Jasne!!!!!Ale ja som si radsej vybrala uz teraz a taku aku ja chcem ,lebo mm mi urcite kupi len taku aku mu poradia v lekarni! Ja ked som isla rodit som nemala nic ani vlozky! vsetko mi nosil mm
A tentokrát som kupovala pre istotu skor !

lenkaaninka
6. máj 2010

no ja ani sterilizátor a hračky gumenné a dudlík som vyvarila vo vode a flašku som potrebovala až v 4 mesiacoch ked som dokojila...tak ja neviem...

agika1982
6. máj 2010

hmmm no neviem,zas kafko v tomto mas asi prezmenu ty pravdu...no uvidim.....som myslela ze ten sterilizator je dost napomocny....

lenkaaninka
6. máj 2010

baby ja sa škriabem ako kocur fuj ale ma svrbia tie líca ako keby som sa rok neumývala čo si to mám s alpou vyčistiť alebo čo...

maxara
6. máj 2010

drievko to by som asi nezniesla, keby mi kupil mm taketo veci.. aj ked mozno by kupil dobre, co ja viem, ale aj tak si radsej vyberiem sama

agika1982
6. máj 2010

nooo mate pravdu baby.....ozaj som vam ani nepovedala, moja polovicka bola v obchode a kupila pre malinku, neviem ako sa to vola.....je to velka podlozka na koberec,tam sa da babo a nad nim su do X dve ohnute tycky s hrackami...baby je to kraaasne....a kupil to v zlave..normalne som bola v soku

agika1982
6. máj 2010

lenkaaninka...daj si na to tekuty makeup alebo puder...to ti vysusi a nebude ta to svrbiet

lenkaaninka
6. máj 2010

no tak agika ja by som sa tohoto od môjho mm nedožila vlastne doteraz som vždy všetko ale totááál všetko kupila ja...idem skúsiť..

maxara
6. máj 2010

agi hracia deka, myslim..
lenkaninka a nejes zelezo? z toho mozes mat koprivku

lenkaaninka
6. máj 2010

nie nejem ja len magnezium ale to už tak minim. dva mesiace a viac tak s toho nie ozaj ani citrusy ani nič alergénne som nehltala...

strasska
6. máj 2010

agi vraj detsky telocvik sa to vola.
Agi podla mna vsetko nastuduj, popozeraj a potom manzelovi povedz, kup odsavaku tu a tu, sterilizator ten a ten
ja vzdy pokukam po nete a dam MM zoznam a on podla toho nakupuje 😉
on by vedel aj sam, ale ja by som urcite odpadla ze za ake prachy, lebo on by mi doprial iba to najkvalutnejsie 😉

agika1982
6. máj 2010

ano asi tak sa to vola...no take je to roztomile.....sak pofotim zajtra nove veci a aj s tymto a dam do albumu...

tinka349
6. máj 2010

an =i ja nekupujem sterilizator...zbytocne peniazky, ktore bude treba na ine veci....ani monitor dychu by som nekupovala...len muz to taaaak velmi chce.... 😖

agika1982
6. máj 2010

no strasska by si sa divila,ale ten moj vie tak dobre kupovat ze az...a pritom nie drahe veci...normalne som kolkokrat z neho vyjavena.....je prijemne ked vie chlap prijemne prekvapit....mam uzasneho partnera

lenkaaninka
6. máj 2010

baby smrdím samá alpa ale tak to fajne štípe aspon sa neškriabem...už som zistila to mám z jedu z mojej mamky asi 😀
tá je taký alergén pre mna... 😀

strasska
6. máj 2010

lenkaaninka 😀

drievko
6. máj 2010

Maxi ja som nemala na výber ked som lezala od 4 mesiaca tt. v nemocke az do porodu !1x som usla z nemocky aby som si kupila podprdu na kojenie!!Bolo to prrííííserne!! Ten pocit ze nic nemam pre malinke ani pre mna ! Vobec som si tehu neuzila a ani matersvo po porode, lebo som bývala u svokry 😝 !!!

Ale toto materstvo si vychutnam plnými duskami sama v svojej domacnosti!!! tak 🙂

agika1982
6. máj 2010

tinka monitor dychu kupujem urcite...je to dobra vec....a velmi dobra.....pretoze ked si aj precitas clanky o syndrome nahleho umrtia, najcastejsie k tomu dochadza k spanku...my kupujem pod matrac...toto je vec ktoru chceme urcite....

krish
6. máj 2010

ahojte 🙂

agika a aku znacku monitoru kupujete? aj my chceme kupit a asi nanny.

strasska
6. máj 2010

monitor dychu alebo potom das babo k sebe na postel a mas rovnaku sluzbu, lebo podla statistik sa SIDS udeje vacsinou v postielke, alebo ak babo spi samo

strasska
6. máj 2010

ale aj ja som pri prvom chcela, len chybali prasule 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre