Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
6. máj 2010

krish babysense alebo nanny..aleasi skor nanny

lenkaaninka
6. máj 2010

ja mám monitor dychu mm ten prebudí aj mrtveho z truhle lebo chrápe ako divá svina ešte neviem lebo malinký bude pri nás vedla postele a čo s nim urobim aby nechrápal ....minule som mu povedala že mu taku blbinu do nosa kupim a to ste mali vidieť ten pohlad ako sa zaksichtil ani odpoved som nepotrebovala...jemu sklzne hlava z vankúša a zakloní ju dozadu a valí jedna radosť...
ale nie podla mna je to potrebné ale ja nekupujem lebo nemáme peniažky navyše a mala mi ide v septembri do školy a tam bude treba zafinancovať..

agika1982
6. máj 2010

ano strasska, v spanku..a je to dobre napr.vtedy ked nie som v tej istej miestnosti ako babo....v noci bude s nami,lebo postielku mame vedla nasej postele....ale cez den nie...takze je to dobra vec

strasska
6. máj 2010

ja ked som si to vtedy studovala, tak tam boli vypisane, ktore situacie a diagnozy deti su rizikove, takze si myslim, ze je to urcite aj o biznise. Inak vlastne je to "choroba" modernej doby, lebo v krajinach 3. sveta take nieco nepoznaju, deti tam spia s rodicmi na posteli, kojene na poziadanie, nie podla harmonogramu a cez den spia casto v satkach pristisnute o telo matky
celko si vsak myslim, ze je to UZASNA vec, ale zial financie nepustia.

agika1982
6. máj 2010

no je to dost drahe,ale ked vystihnes akciu tak sa to da....nenidavno mali na to v bambini akciu..aspom sa mi zda.....ved pojdeme si pre kocik tak to mrknem..ak by bola dobra cena,dam vam vediet

robika
6. máj 2010

ahojte,
aj my budeme sterlizovat v hrnci, tych mame doma neurekom, akurat ten monitor dychu som chcela, len neviem ci sa podari financne... este uvidime, pozeravam na nete stale, len ja som este nevidela nan akcie... ☹ , agika ak uvidis nejaku akciu tak daj vediet...

agika1982
6. máj 2010

jasne,urcite vam dam vediet

zuzik1983
6. máj 2010

baby a nepisal tu nahodou niekto,ze ten monitor dychu niektora zdravotna poistovna zapoziciava prve mesiace?

kafoditka
6. máj 2010

ano zuzik, ja som sa na to informovala v unione a je to dobra kravina. Aj ty aj manzel musite byt obaja v unione a ked chces, aby ti pozicali monitor, tvoje dieta musi byt chore alebo mat proste nejaku diagnozu potvrdenu na papieri od doktora, az potom ti ho daju...

zuzik1983
6. máj 2010

tak to potom maju dobre vymyslene...

agika1982
6. máj 2010

no teda, to maju dobre prespekulovane.....toptalna kravina....

robika
6. máj 2010

tak to som prekvapena ohladne toho unionu, lebo ja som normalne chcela prestupit iba kvoli tomu do unionu, len som zabudla

katy1979
6. máj 2010

monitor sa da aj pozicat. neviem ci maju nieco na stranke chrapanie.sk ale ak tam zavolate tam povedia aj podmienky aj cenu. myslim ze to na pol roka nevychadzalo tak zle.

vierkaha
6. máj 2010

Ahojte,
tak nám po tej včerajšej búrke spojazdnili net - normálne som už mala absťák 😀

Agika ak budeš rodiť v TT tak aj v pôrodnici požičiavajú monitor a na pol roka chceli 50 € - hovorila mi kamoška - tá ho tak mala požičaný, tak sa chcem na to opýtať keď pôjdem na deň otvorených dverí do pôrodnice

luminkasp
6. máj 2010

kristip, ja nezazmluvnujem, tu sa nezazmluvnuje, ja som mala stastie pri porode na dobreho porodnika a mala som aj studentku, som dala suhlas, sa predtym pytaju v papieroch 😉

poporodne vlozky, ja som este nekupovala, ale idem kupit 3 baliky, tu sa chodi rychlo domov, niekedy hned na druhy den.

Baby, co vy pisete tie ceny siat, ja len ziram 😉 , mate troje za jedny moje 😎

monitor dychu sme my nemali a ani teraz nekupujeme

Odsavacka je super vec, ja vam ju odporucam, ja som mala avent, rucnu a bola som velmi spokojna, vobec som nemala bolesti a ja som odsavala 9 mesiacov 😉

luminkasp
6. máj 2010

zajtra mam ist s malou na ockovanie, boze, ako to ja nemam rada, sa bojim ako zvladneme, fuj, nemam rada lekarov ☹

mirka285
6. máj 2010

ahojte...tak bola som u kamosky co rodila minuly tyzden,mala je velmi zlata len je strasne malinka,teraz vazi 2,7 kg a v tych najmensich veciach je uplne utopena...rodila v Ruzinove,na nic extra sa nestazovala,snad len na upratovacky ze napriek tomu ze bola na nadstandarte tak sa moc s tym upratovanim netrhali 😒 ale to asi vsade...a od nudy som bola dnes v Eurovei,a kupila som v HaM kojacu podprdu,s kosticami bez vystuzenia ale velmi peknu za 15 eur....

kafoditka
6. máj 2010

mirka, pojdem sa tusim zajtra pozriet na tie podprdy. kostica sa mi paci, ale je bavlnena? alebo taka akoby satenova tenka..

mirka285
6. máj 2010

pisu sice ze 50 percent bavlna,ale je taka ako tricko,neni taka umela a mam aj ozdobnu krajku,naozaj mi padla do oka,som si ju aj skusila a aj tie moje kozy v nej vyzeraju celkom k svete,akurat ze z tych co mali vylozene som zobrala posledne D-cko...

kafoditka
6. máj 2010

no pekne... a ja to Dcko akurat potrebujem 😀

maxara
6. máj 2010

Ahojte kocenky, som doma.. Nahle som musela riesit akutnu situaciu v praci, tak som musela prchnut..
lenkaaninka som sa nasmiala 😀 😀 😀
drievko - no ja som to myslela tak, ze sucitim s tebou, lebo ja by som si chcela sama tie veci pokupit, ale samozrejme som si domyslela, ze si bola zrejme v nemocke, ked si to musela nechat na manzela.. Ja som vcera pre istotu zobrala mm do lekarne, kde maju aj odsavacky aj ine veci do porodky a vsetko som mu ukazala, ze tam najde, ked ho nahodou po nieco poslem, takze ja som si to zabezpecila aspon takto... Mali tam tie odsavacky asi 6 druhov, tak snad kupi dobru, ked na to pride.. Strasska ale aj tvoj styl nie je na zahodenie 😉
Mirka - isla som domov bez strechyyyy 🙂 takze teraz som spoko a v poho, zle myslienky vyvanute, vitamin D nachytany 🙂

mirka285
6. máj 2010

ale tam maju asi aj sklad tak mozno to podoplnaju,lebo vlastne tie podprdy tam mali len dva druhy...tuto co som kupila ja a este take uplne trickove obycky,a tie mali dva kusy v jednom baleni za 20 euri

mirka285
6. máj 2010

a este ma napadlo som kupila taku drobnost,ze silikonove nadstavce na bradavky..ja som si predtym mylne myslela ze to pouzivaju kocky co maju vpadnute bradavky a toto mi poradila ta kamoska co som bola u nej dnes,ze ona ma zase velke bradavky a mala si to nevedela dobre chytit a ze ju to strasne bolelo,tak jej to v porodnici poradila laktacna sestra...je to vlastne taky silikonovy klubucik,ja mam od Aventu a sluzi na popraskane ubolene bradavky...

kafoditka
6. máj 2010

mirri ja ma take znacky mum. pre istotu, keby mi maly rozžužlal bradavky.. sa mi to zda ako dobra vec.

mirka285
6. máj 2010

no ja som dnes videla ako s tym ta kamoska kojila,mala uplne krasne to vedela hned chytit a strasne si to chvalila ta kamoska ze konecne ju nebolia tak bradavky..to je jej tretie dieta takze vie o com hovori..ona ma zase znacku Medela,ale v lekarni kde som bola mali len tieto Avent,ale je to to iste,myslim ze na vyrobcovi nezalezi 😉

agika1982
6. máj 2010

vierkaha, to vazne v porodnici poziciavaju monitor?no musim sa na to popytat najblizsie....chceme ist aj s mojou polovickou na obhliadku,tak som zvedava....

mirka285
6. máj 2010

a este mali celkom lacne a pekne veci v Marks a Spencer,kedze ja uz mam toho dost len som obkukavala,mali tam aj zlavy,a ked kupis dve veci,tretia bola zadara 😉

maxara
6. máj 2010

mirka a maju v tych niektorych obchodoch aj obrie veci? velke pre obeznych?

agika1982
6. máj 2010

maxi dobre veci mali v TT v arkadii....ja som tam kupila nohavice..a to mna je dost....tehotenske na leto za 28euri...mali tam aj dobre tricka...len neviem nazov obchodu,mozem ti akurat povedat ktory to je..ja som bola tiez dost prekvapena

maxara
6. máj 2010

agi no to by si ma musela nejako poriadne ponavigovat, TT poznam len tak zhruba.. no ale skus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre