Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
9. máj 2010

oacka 😀

luminkasp
9. máj 2010

ja pri mojom muzovi budem dobre vyzerat aj v 50, sa vobec netraoim:D

kafoditka
9. máj 2010

no..nam sice trocku padaju ale inak mas oacik pravdu.. ako vzdy 😉 😀

mirka285
9. máj 2010

Kafko ta moja kamoska bola po cisaraku ukazala mi aj jazvu este uplne ziva bola,proste par dni predtym jej len stychy vybrali,no neviem si ju predstavit ist na ples 😒

luminkasp
9. máj 2010

au

luminkasp
9. máj 2010

mate tu niektora naplanovany cirasky, ked to tolko spominate?

alllexa
9. máj 2010

Inak ani mne sa ta Heringova nepaci, ma vulgarny vyraz. Ved playmate, nemozno ocakavat nejaku duchaplnost.
Ale tak mala stastie pri porode, ze rodila prirodzene a asi aj v pohode bez nastrihov, a potom si dala asi nejaky stahujuci pas...

mirka285
9. máj 2010

ta Heringova bola na tom plese po cisaraku tusim a aj Puskarova mala cisarak...

mirka285
9. máj 2010

tak Heringova nie...

kafoditka
9. máj 2010

fuha miri, no urcite to nie je prechadzka ruzovym sadom... A mozno mala heringova pekne bolesti este a zatinala zuby.. ved ja som ju ani tancovat nevidela.. Mozno len nahodila falosny usmev, mala na sebe tonu make upu a bolo..

luminkasp
9. máj 2010

jj

oacka
9. máj 2010

veď ona tam chcela aj šampanské piť.,ale je kollár zakázal, že by ju médiá ohovorili... na dačo je tá smotánka dobrá. 😀 😀 keby tak trpela, na čo by sa tam trepala...

mirka285
9. máj 2010

ona tam proste strasne asi chcela ist,alebo sa bala ze Kollar zoberie niaku inu 😀

oacka
9. máj 2010

ja by som chcela sekciu a vyzerá,že ju aj budem mať... ale to ešte musia rozhodnúť v porodnici...

kafoditka
9. máj 2010

pretoze keby nesla oacik, tak by kollar zobral zo sebou inu matku svojho dietata a to by heringova nerozchodila 😀 😀

oacka
9. máj 2010

miri, to si presne vystihla!!!!!!!! prečo to tie ženy robia... fakt len pre prachy? ja neverím,že sa doňho zamilujú....alebo že veria,že s nimi zostane ako vzorný manžel! 😀

kafoditka
9. máj 2010

baby, ja to uz mam za 50!! 🙂

meruska
9. máj 2010

pekny vecer 🙂 boli sme s mm na nakupy a nakoniec nemusim objednavat hniezdo a vreckar z pampyschopu lebo sa nam s mm zapacili v Alltyoyse a hned sme kupili...mozete mrknut do albumu

oacka
9. máj 2010

už som mrkla! pekné! to je celá sada?

meruska
9. máj 2010

fotky nie su najkvalitnejsie, lebo sme nedavno kupili novy fotak a akosi tam neviem nastavit dobre farby ked fotim v izbe 😠 vsetko je to v takej maslovej-jemnucko hnedej farbe a na fotke to tak ani nevyzera ☹

meruska
9. máj 2010

nie je to cela sada, lebo ja som baldachyn nechcela a postelne pradla mam az 6 kusov po synovcoch...ale dala sa dokupit

luminkasp
9. máj 2010

oacka a preco by si chcela cisarsky?

mirka285
9. máj 2010

a Kollar ma navyse stranu paradentozu 🙂

oacka
9. máj 2010

jaj, tak ty toho máš dosť!

mirka285
9. máj 2010

strasnu

oacka
9. máj 2010

lebo presne vieš,kedy, vieš,čo ti budú robiť, ako to bude prebiehať... a pri prirodzenom nevieš,do čoho ideš...

luminkasp
9. máj 2010

meruska pekna

baby vybrali ste si niektora kocik nurse?

oacka
9. máj 2010

má paradentózu???? a je to sympaťák,či namyslený blb?

luminkasp
9. máj 2010

ja myslim, ze aj pri prirodzenom vies do coho ides a rychlejsie sa uzdravis. mne prvy vyvolavali tak som zvedava teraz

luminkasp
9. máj 2010

oacka, som si vsimla v albume, ze mas spanielske deky, to si nemohla urobit lepsiu kupu (nie preto, ze ja zijem v spanielsku)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre