Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. máj 2010

Kafko Peto nemal mat volno dnes?

kafoditka
9. máj 2010

ale mal, len poobede vybehol do roboty, dava dokopy novy jedalny listok

mojalili
9. máj 2010

Merikac vitaj, vidim, ze by sme mali rodit narovnako skoro 😀 tak uvidime, ktora z nas bude skor🙂))

KAfoditka - nooooo auticko to bol moj sen a manzel nema stale cas ma vozit, tak s pomohol lepsie🙂 To nie je nove auto,je to z ich firmy, ale mne staci 🙂 Len riesim prave dilemu,z e ked pojdem zajtra na nakupy, kde budem parkovat, lebo to mi este nejde 😒 😀

mirka285
9. máj 2010

jaj,som si myslela ze asi isiel na vypomoc 😉

strasska
9. máj 2010

AHojte, gratulujem vsetkym k dnesnemu sviatku.
Moj manzel ma dnes prekvapil a pozval ma do cinskej restiky. Jooooooooooj super mi chutilo, taku nedelu by som mohla kazdy tyzden. 🙂

mojalili
9. máj 2010

Kočky, spominali ste ZASOBNIK PLIENOK. Chcem si ist zajtra kupit latku, tak pozeram, ktory....
tento som nasla a vyzera byt uzasny.......myslim, ze nie je tazky na zositie a hlavu dam z nejakeho stareho plysaka ...http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2019551

Ani tento styl nie je zly http://www.drobcekovia.sk/detailobr.php?pict=1&...
A viem,ze ste tu odporucali tento...http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=2070776

Hm, tak musim porozmyslat, ale asi ten druhy je najjednoduchsi...

mirka285
9. máj 2010

mojalili ty spichnes hocikory z nich 🙂

kafoditka
9. máj 2010

kocky dobru noc, idem do hajan, rano vstavam na poradnu..

alllexa
9. máj 2010

Dobru noc!

mojalili
10. máj 2010

Dobré ránko kočky 🙂 🙂 🙂 🙂

Vypravila som mojich nezbednikov do škôlky. Manžel išiel prvýkrat snáď peši do roboty, tak som sa smiala 😀 😀 😀 On je taky autovy typ. ALe aspoň sa ráno trošku predvcičí. 😉
Idem si urobit raňajky a šup na upratovanie.

Kočky, ja idem dnes do mesta PRVÝKRÁT sama na aute.....mne sa o to aj snivalo, kde zaparkujem a ako, normálne som mala nočnú moru z toho. 😕 😕 😕 .Hruza, snad to zvladnem 😖

NO a ako na potvoru nemala som problem s nejakymi mykozami a teraz ma vsetko svrbi odspodu, len neviem, či to nie su tie napuchnute žily....tak uvidim, čo mi lekár povie.

adka1311
10. máj 2010

baby, pekne rano vsetkym 🙂

mojalili - drzim palce pri soferovani aj parkovani...a s upratovanim to neprehanaj, setri sa....nech nie si majovka 😀
a nezabudni nas informovat o vysledkoch poradne 🙂

drievko
10. máj 2010

Dobre ranko! Ja som mala super sny celu noc som nakupovala pre babo !!!!
mojali: neboj zvladnes 🙂

adka ako? co mas na praci?

mojalili
10. máj 2010

Adka, to snad nie, snad si to maly rozmysli najskor 2.juna....to by mohol, stale mu dohovaram 😉 😉 😉 Upratovanie ked som sama a hra mi dobra hudba je ako balsam pre mna, ja sa rada piplem so somarinami doma 😉 Ale musim byt sama doma...a to som...

tutifruti
10. máj 2010

Mojalili: aby tvoje telo prežilo ten šok, že až toľko "nemusíš".... aj ked si myslím, že ty sa zamestnáš aj sama.... 😀
U nás znovu od rána vŕtajú... Už mi to ide riadne na nervy, ale stále si hovorím, že radšej teraz ako v júli.....
V sobotu som si konečne upratala jeden balkón /po stavbároch/, dnes dúfam umyjem okno.... Ale sa mi do toho fakt nechce....
Naša Dorotka dnes spí prvý deň v škôlke, aj sa tešila.... ale ja mám stresík.... 😅

adka1311
10. máj 2010

drievko - ahoooj
dnes ma cakaju velke veci - musim konecne vyliezt z postele a dotrepat sa do vane, moje vlasky si len matne spominaju na vonu samponu..a mozno si skusim aj nohy okraslit...uvidim, ci s bruchom dociahnem...
prave som si odmerala cukor po ranajkach a je to v pohode tak sa tesim...zatial to vyzera tak, ze mi staci na cukrovku prisna dieta....jupiiiii
vcera som sa bola na 2 minutky prejst po zahradke- vonku bolo ta krasne, vsetko uz nam kvitne, travicka je zelena....leto o chvilku tu....
dnes chcem pospisovat zoznamy veci, co mi treba do nemocky dokupit, zajtra idem na pokec k diabetologicke a v stredu mam poradnu, tesim sa na drobceka, ze ho uvidim...a dufam, ze moj skrateny krcok uz prestal vymyslat a ze sa to za posleny mesiac velmi nezhorsilo - rada by som bola doma a nie v nemocke..... 😀
stale si hovorim, ze mi staci vydrzat uz len 6 tyzdnov a budem v 37mom a potom nech sa uz aj kludne narodi 😀 😀 😀 😀 . takze v kalendari som si zaciarkla datum 20.6 a dovtedy maleho von nepustim 😀

a ty ako sa mas drievko? 🙂

adka1311
10. máj 2010

tuti - a dorotka je v tej istej skolke ako alzbetka????

tutifruti
10. máj 2010

Ano.... Ale triedy majú v iných budovách....

tutifruti
10. máj 2010

Adka, moja kamoško, s ktorou som bola v nemocke /v 24tt mala krčok 1,5cm/ a všetci jej hovorili, že prdčasný pôrod /dokonca ju domov poslali, že uvidí, možno donosí, možno potratí/ , tak nakoniec porodila včera v 38 tt... 🙂
Ale doma ležala, nikam nechodila, malého jej babka strážila....

maxara
10. máj 2010

Dobre ranko bambulky..
Strasne sa tesiiim, dnes k nam totiz prisiel mm stryko rano, aj so zenou a idu nam dlazdit dvoooor. Zacinaju terasou vzadu, rovno vydlazdia aj take odpocivadlo (lamanym kamenom andezitom) a ja si konecne mozem vyvalit von na terasu drevene kresla a stol a prestriet ranajky tam a vypit si kavicku (Mirka pozyvam ta, ty si raz davno prejavila zaujem 😉 ), poopalovat sa, vylozit nohy.. ufff, tato predstava ma opantava od rana, odkedy som ich zbadala, ze naozaj su tu.. (od minulej jari sa slubovali a furt robili ine a ja som prisla o iluzie) a potom prejdu dopredu a vydlazdia aj predok.. JA SA TAK TESIIIIM. Akoze viem, ze to nebude zajtra hotove, ale na matersku idem 3.6., takze vtedy si uz budem tu kavicku vychtnavat urcite vonku na slniecku...
Apropo moja vcerajsia navsteva.. neviem kedy som zdrhla z konika, ale bolo to par minut predtym, ako prisli. Hned som ju tak priatelsky a s usmevom zvozila, ze meska den na navstevu, predstavila mi svojho frajera a hned mu aj vypumpovala zaludok, ze vidis? ja som dochvilna, to kvoli tebe meskame.. a bolo.. a on je taky vesely typek, dost v pohode, dokonca na jej pomery az netradicny frajer, iny ako ostatni jej predosli, takze tomu davam velku sancu.. Dokonca ona bola taka v pohode, az mi to normalne vylepsilo naladicku.. Takze som sa celkom aj bavila.. No a potom odisli okolo pol deviatej, lebo boli na motorke, tak aby im nebolo zima. Tak nakoniec hepyend.
No a dnes v botke som uz vyse dvoch hodin a normalne sa mi zda, ze som tu tak pol hodinku.. Sice uz prisiel jeden z tych, co ma obvinili, ze som pionierska veduca, ale bol slusny, pekne sme si vysvetlili a pochopil.. Takze pohodka. Na programe dnes nic nemam, nic ma neboli, vykakana som 😀 tak nepredpokladam nejaky negativny vyvoj dna..
Ked som si citala, co ste vcera popisali, normalne ma mrzelo, ze som tu nebola s vami, aj ja by som prikvakla nejaku poznamku k nechutnemu vtakopysciemu ksichtu Heringovej a Mirka, tie biele saty tesne po porode.. mna napadol presne ten isty dovod, preco by som si ich nikdy nedala.. Ved flak na riti, parada.. A podla mna to sampanske chcela pit preto, aby zabudla na tie bolesti, co urcite mala.. ved ja neobsedim ani teraz tak dlho..
MOJALILI iba pre teba - zehlenie mam este stale, alebo uz zase v skrinke, lebo v sobotu, ked som sa do toho pustila, som stihla len polovicu a v nedelu som to tak natahovala, a este som aj zvesila dalsiu varku zo susiaku, ze som to nakoniec supla do skrinky.. este to tam je.. TAK CHOD VYBRAT PLECH Z TRUBY A VECER MI PRIPOMEN ZEHLENIE 😀 😀

alllexa
10. máj 2010

Mojalili - drzim palce pri jazde!

oacka
10. máj 2010

čaute kočky, veru žehlenie po týždňovom zrdžaní už dnes neminie ani mňa... dnes nám príde znalkyňa ohodnotiť byt, takže budem musieť poupratovať! no des... náš pes si zas myslí,že čaká mladé a urobilo sa jej mlieko! to milujem. máva to 2x do roka a je vtedy ako mechom udretá a musím ju obkladať ľadom.... parádička.... neviem,či by som mala chytať chorého psa... aj keď to má len z hormónov...

drievko
10. máj 2010

Adi to nemas perný len den ale aj tyzden! Aspon skor ubehne! Inak aj ja na tie moje vlasy nejak kaslem1x za t. si ich umývam!
Vcera mi manzel robil pedikuru ,lebo ja si uz tiez cez to brucho nedociahnem !
na poradnu idem az 24. maja a to je strasne dalekoooo!!!
ja musim vydrzat do 8. jula daleko vsak ale co uz ,len nech som doma!!!!

Ja uz pre babo mam vsetko , len do nemocky mi chybaju nejake veci ako su vlozky na susku do podprdky a tak 😀
Inak ked som bola naposledy na poradni tak som mala krcok ok a to som sa strasne cudovala, lebo som vela chodila az moc! 😕
A nic krcok bol tak isto!!!!
Tak neviem ci sa to zastavilo alebo co!? Ale nebudem spekulovat radsej pekne ležím !

janulienocka
10. máj 2010

ahooojte, zas ste sa rozpisali, ze nestiham ani citat ani pisat ... 😕 Mojalili neboj sa soferovania, ja som sa odhodlala sama prvy krat minule leto, po desiatich rokoch co mam vodicak, a som strasne rada, spociatku som sa bala, cela som sa triasla z toho stresu ale uvidis, za taky tyzden to bude pohoda, ani nebudes vediet ako 😉
Idem si dat melonik, co som kupila, hura, prvy krat tento rok 😵

lulu1983
10. máj 2010

Ahoj zienky,

pekne doobedie a este krajsi den 🙂 dnes sa rozbieham slimacim tempom, keby sa mi tak chcelo, ako sa mi nechce 🙂 Ozaj, k vcerajsej Heringovej.. mne v tvari stale niecim pripomina chlapa.., nemozem si pomoct... do neznej, jemnej zeny ma na pohlad daleko... Moje drahe dieta ma dnes v noci nechalo spat vyse 5 hodin 🙂 Ozaj, tie, co uz mate otocene babo dole hlavou, ako zvladate kopance do rebier a zaludka?

oacka
10. máj 2010

lulu, mňa až tak silno nekope, iba občas, ona sa skôr hýbe ako rybka. a veru niekedy sa tak čudne dostane pod rebro, že sa nemôžem pohnúť..... ale ja neviem,či mi nejako netlačí na črevá,lebo občas keď sa hýbe,tak potom musím utekať na záchod...

mojalili
10. máj 2010

MAXIIII - IDEM VYBRAT TEN PLECH 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kocky, tak makam, ze zo mna leje pot ako pri porode 😀 😀 . Jaj, ale budem mat vyupratovane dnes a budem cely tyzden lenosit🙂))) Tesim sa🙂 Teda poopravujem, lenosit - sit, to ma bude bavit🙂

Dakujem, snad sa mi jazda podari, len zurim, mam tu pred domom plno aut, ked odjedem, potom spet nezaparkujem 😠

maxara
10. máj 2010

drievko, adka - nebojte, krcky vam pekne vydrzia.. aj moju kamosku strasili, ze porodi skor a pekne vydrzala az do 40tt..
lulu, oacka - aj moja krasulka sa iba tak mrvi v poslednej dobe, kope menej, ale zato ovela zretelnejsie citim, ked sa pretaca a prevaluje.. ale vzdy sa pri tom usmejem a potesim.
mojalili - 😀 😀 a vecer na mna nezabudni a pripomen ZEHLENIE 😀 a soferovat sa neboj a ani parkovat.. ja som stresor, ale soferovat sa uz nebojim, len to parkovanie.. no ale aj to uz trenujem, len sa nenechaj do toho nutit, musi to prist samo.. hovori sa tomu, ked si trufnes.. aj tak je to len o tom, aby si si zvykla na zrkadielka.. Ja som totiz si vzdy myslela, ze v zrkadielku vidim az to dalsie auto a nie to, vedla ktoreho sa snazim nacuvat 😀 a tak som sa vzdy otacala a obzerala a nervy som mala riadne.. teraz uz to je lepsie, ale je to fakt vec treningu..Drzim palce.. a neboj, ked sa vratis z mesta, urcite bude volne miesto, ved mozno aj susedia maju nejaky podobny plan ako ty 😉

oacka
10. máj 2010

žehlím,žehlím.... mojalili,teším sa na fotky toho ušitého plienkodržiaka! a ty určite zmákneš šoférovanie! 😉

sunnygirl
10. máj 2010

ahojte, idem si vás prečítať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre