Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
10. máj 2010

Ahojte tehulky,
prebehla som co ste pisali cez vikend, velmi vela stran, takze mi toho urcite vela uniklo...
K dobrym vysledkom vsetkym blahozelam, ze ste vsetky aj s babatkami zdravucke....

luminkasp
10. máj 2010

no, ja som malu zacala az v 7. prikrmovat 😎 a teraz sa tiez nechystam skor, teda ak budem mat dost mliecka, my sme pekne priberali

lenkaaninka
10. máj 2010

asi momentálne skáče saltá alebo minimálne dlžky pláva...hýbe sa mi celý pupok...

kafoditka
10. máj 2010

Mirka, za cele tehu mi nebolo tak biedne, ako mi je teraz... dycham polovicnymi dychmi 😖

mirka285
10. máj 2010

Kafko mam vazne obavy ze bude aj horsie ☹ VYDRZ,zajtra bude lepsie 🙂

maxara
10. máj 2010

adel ja ti musim napisat.. JA SOM JU SKUSALA, tu trasenu tortu.. a mne osobne ten krem nechutil.. ale inak potrasies, urobis vsetko ako mas a naozaj to funguje.. ale musi to byt presne ten pudingovy prasok.. mne osobne uz viac chuti ta z kyslej smotany s grankom (kludne to mozes pouzit namiesto toho traseneho kremu a je to aj lepsie a ma to aj ten isty ucinok)

mojalili
10. máj 2010

AHojte kočky MOJE SOFEROVANIE DOPADLO SUPEEEEEEEEEEER. ZIADNE PROBLEMY 😀 😀 😀

Moju LILI som zacala prikrmovat v 5. mesaci, od 3. mesiaca bola na mat. mlieku ale aj na Sunare (stratila som mliecko). Osobne si myslim, ze ak je dieta plne kojene a staci mu, netreba prikrmovat do pol roka.... 😉

MAXIII - ZEHLENIEEEE!!! JA uz mam plech umyty🙂 😀

NO a vies, ako sa chytis nosa a druhu ruku prevlecies cez tu, ktorou sa drzis nosa - SLON - chodte do predklonu (najlepsi pravy uhol tela) a otocit sa ca 10 - 15x okolo vlastnej osi a potom sa rozbehnut k nejakej mete......zasmejete sa riadne a este ked budu mat dospeli trosicku vypite 🙂 🙂 🙂 Potom ti este zopar napisem, ale toto je vyhra ci u dospelych ci u deti....vazne 😉

Kupila som si latku na zasobnik plienok, stala ma 5 € a idem na to, dnes si to postriham, nastehujem, zajtra posijem.

kafoditka
10. máj 2010

Miri dakujem, 😉 ako si povedala, co ine nam ostava, ako vydrzat.. 😔

mojalili
10. máj 2010

A este nieco, kupila som si HOMEOPATIKA NA VYVOLANIE MLIECKA DO NEMOCNICE....RICINUS COMUNID 5CH, a ROSALGIN na vyplach a umyvanie ran, aj LEnocka z junoviek pisala, ze to velmi pomaha aj ostatne, co som tu vycitala.... 😉

robika
10. máj 2010

mojalili tie homeopatika nam budu treba? alebo to len tak pre istotu?

maxara
10. máj 2010

MOJALILI to znie super.. 😀 😀 to urcite navrhnem.. mna uz tiez celkom dost napadlo, ale to su take trapne klasiky.. 😒 minuly rok ale boli este vacsie.. mali sme slalom s vajcom na lyzici, ruske kolky (s tou loptou na spagate), pretahovanie lanom (a POZOR dve zlomeniny a x spalenych bokov.. dementi), futbal - pokutove kopy..
a ja som teraz navrhla hod balonikom plnenym vodou, strelba z luku s prisavkovymi sipmi na riaditelovu fotku (strelba kalasnikovom na ziveho mi nepresla 😒 ), hod kruzkami na rucku z metly, plechovkova pyramida, hod tenisovou loptickou do vedra, lovenie jablka z lavora s vodou, a ako rozstrelovu disciplinu medzi nerozhodnymi druzstavmi tanec s jablkom na cele (vo dvojici, ze kto dlhsie vydrzi)

mirka285
10. máj 2010

Kafko podloz sa vankusmi ,najdi si znesitelnu polohu a maly sa mozno za chvilu ulozi inac...mne sa vrti kazdu chvilu 😉 ja som uz aj pozehlila ale aj tak mam zase plny balkon pradla...idem otravovat Gabka nech ide zajtra so mnou do Rakuska do Bipi,ja nemam ziadny prasok uz,a inak minule som kupila Perwool white tekuty -tak vrelo odporucam ,mne neskutocne voni,uplne som z neho napichana,teraz v nom perem malej vsetky biele veci 😀

mirka285
10. máj 2010

Maxi ma napadlo ako teraz citam tvoj prispevok ako ta nazval niaky ubytovany u vas-ze pionieska veduca-vsak on sa trafil 😀 😀

maxara
10. máj 2010

mojalili a to ZEHLENIE som vybrala zo skrinky, ale dnes ho dlabem.. sa mi nechce.. ale aspon ho mam na ociach, DAKUJEM 😉
kafko neviem co by som ti poradila.. keby si si nejako pocvicila? napr drep, alebo sadnut na zem a potocit sa nejako? alebo lahnut a zdvihnut zo zeme ritku zoparkrat?

mojalili
10. máj 2010

Maxi - UVIAZ ceruzu na snurku, potom okolo pasa snurku a nech je ceruza zozadu tela, a nech sa pekne triafaju do hrdla flasky 😉

ROBIKA - je potrebne nie je....keby som vedela, ze taketo nieco existuje, tak si to zoberiem aj pri prvom dietatku hned do nemocnice. KEzde kazda mamicka caka, caka....kedy pride mliecko, toto su homeopatika, ktore podporuju tvorbu mliecka, tak si ich hned nasadim, je to 5 guliciek 3x denne vyculmat... 😉

kafoditka
10. máj 2010

Miri ja som takto unesena z avivaze lenor biely, ked som oprala a susilo sa mi to na balkone, tak som chodila kazdu chvilu fetovat, tak nadherne mi to vonia 😀

oacka
10. máj 2010

kočky, ja neviem, či mi hrabe, ale už 2x sa stalo,že keď som mala nášho psa pri bruchu a som ho hladkala, tak malá ho začala nenápadne kopkať. normálne ožila a sa premiestnila na ten bok, kde bol pes... asi mi už šibe! 🙂 🙂 🙂 🙂
mojalili gratulujem k pohodovej jazde, musí to byť super pocit.
mne moja láska najväčšia uvarila kapustnicu!!!! ale do takého malého hrnca... ☹

mojalili
10. máj 2010

KAFODITKA _ ktory? Su dva, na jednom je babatko, na druhom je rodina.......ja mam rada babatko...ten je uzasny, uz 4 roky v nom perem a nemozem sa ho vzdat... 🙂

maxara
10. máj 2010

mirkaaaa 😀 😀 😀 to bolo skarede.. 😀 no ale zas taketo hry ma bavia.. ale hentie niektore nie su vobec zabavne, ale to od mojalili je supisne, to urcite dame.. a uz mam aj premyslene, ako to urobit na timy 😉
a ked si kupovala ten perwol, nevytiahla ho nahodou predavacka z kabelky? 😀 uz mi lezu na nervy tie kravy z reklamy.. vzdy ho maju v kabelke, taku riadnu 4litrovu pikslu (vlastne ani neviem, s akym i/y sa pise piksla..)

mojalili
10. máj 2010

Oacka - mne ked LILI dcerka sadne na kolena a dotyka sa bruska, tak maly ju normalne kope....neuveritelne, ale vazne to tak je a pritom ho malá netlaci nejako....takze verim 😉
A ty si chcela tej kapustnice viac? Ja idem zajtra robit fazulovu polievku a mame domace slize v mrazaku.

kafoditka
10. máj 2010

Mojalili, mam ten s rodinkou, neviem sa ho nabazit, aj mm krasne vonia, my totiz vzdy vyberame avivaz spolu napr. v Tescu, sa postavime a rad radom ovoniavame vsetky novinky - ako taki fetaci 😀 😀 ale najblizsie, ked budem v drogerke, tak lenor s babatkom hned ovoniam 😉

mojalili
10. máj 2010

Oba tieto biele Lenori su krasne, predtym som mala aj ten s rodinkou, ale priznam sa, pomylila som sa 😀 Ja som zvykla na ten s babatkom, ale s rodinkou je tiez krasny. Manzel uz iny ani nechce.

mirka285
10. máj 2010

Maxi poslala som Tomasa kupit nieco co rozziari biele pradlo a on ho kupil ,takze neviem 🙂 ale normalne ked v nom periem a susim na balkone,balkon mam potom cely cas otvoreny a ta vona mi ide do spalne 🙂 my mame balkon zo spalne...Maxi a tou pionierskom som myslela ako vtip,nemysli sa,a ja som taka ze vsetko organizujem..

denisse
10. máj 2010

maxi, my sme raz na nejakej hre na vyske mali taku divnu disciplinu, ze sme si museli hadzat vajicko .. normalne surova vajce ... a pocitalo sa, kolkokrat si ho dvojica dokaze vymenit, kym sa rozbije ... ja som si povodne myslela, ze ani raz, ale ono sa naozaj da hadzat a chytat "nezne", takze par hodov prezije ... 😀 😀

kafoditka
10. máj 2010

Mojalili - kolko radosti spravi jedna avivaz, co? 😉

mojalili
10. máj 2010

NO veru, zajtra ma cakaju take 4 PRACKY, tak mam co robit 😉

mirka285
10. máj 2010

No Gabka som spracovala,zajtra poobede ide so mnou,ale to este nevie ze chcem nakupit aj potraviny 😒 snad to prezije,musim mu dat predtym dobre najest 😝

oacka
10. máj 2010

maxi, ja mám pri tých reklamách na tekuté prášky stále pocit,že tá pani si každú chvíľu trochu z tej fľaše odpije! vyzerá,ako by to robila pravidelne... podozrivo nadšená...

mirka285
10. máj 2010

Baby moja sestra je styri mesiace po porode a brucho ma uz uplne ploche...ja sa mozem aj roztrhat a viem ze moje take nebude ☹

kafoditka
10. máj 2010

Mirka, Maxi, ja teda blizenec nie som, ale ako spravna panna musim mat veci naplanovane dopredu a ked mam nieco organizovat - tak v tom sa vyzivam. Vlastnu svadbu som planovala skoro rok, zhanala si inspiraciu na nete a potom obchadzala obchody a nakupovala. Premyslene vsetko do detailu - cez kvety, hudbu, zasadaci poriadok az po etikety na flase s vinom.. Moji rodicia zo mna na prasky, sestra sa zaprisahala, ze toto absolvovat odmieta a vezme sa na plazi pri mori a moj Peto po case uz radsej nepouzival otazku " a to naco je potrebne?" 😀 😀
Ale vam poviem, ze po svadbe som este dlho pocuvala od rodiny, aka bola uzasna.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre