Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
11. máj 2010

Mojalili, musis zapriahnut manzela alebo rodicov, aby sa postarali o Liili a ty nevystr nos z postele!!!!! Musis ukoncit aspon 36tt, aby mal Danko vyvinute plucka. Toto uz fakt nie je sranda.. Ale ty to zvladnes, dohovaraj malemu, aby ste ostali kinderko aspon 2-3 tyzdne.. Moc ti drzim palce, myslim na teba a hlavne : ZIADNE UPRATOVANIE!!!!! 😉

lulu1983
11. máj 2010

Mojalili: presne ako kafoditka pise, zalahnut do postele a oddychovat a venovat sa tak maximalne nam na konikovi. Treba este vydrzat. Drzte sa, vsetko bude okk.

lenkaaninka
11. máj 2010

mojalili šetri sa držím palčeky ešte dva týždne a bude fajn...

ja som dneska zničena ako prasa...ale konečne som dneska bola na nákupy kupila som si dve tričká na seba a aj dvoje tepláčiky tak sa vytešujem....detom rifle a také blbinky a už mám euri na kočík tak by som chcela mm nahovoriť na piatok do pezinku na kupu ale uvidíme čo mi povie na to...idem vas mrknuť

lenkaaninka
11. máj 2010

ozaj baby včera mm zastrčil nožičku malého a on mu vrátil takú kopačku som sa smiala...inak dosť mi tvrdne bruch aj napriek magnéziu aj klb pravý a kríže ma bolia total na rozpad som... neviem ozaj že ešte nejaké dva mesiace fuuuu doba dlhá...

mirka285
11. máj 2010

Mojalili super si to usila,ale od teraz uz nic nerob a oddychuj 😉 ja mam dnesny vylet za sebou,vsetko nakupene,chladnicka naplnena tak som na chvilu zase spokojna 🙂 a tlacim palacinky 😝

agika1982
11. máj 2010

Ahojte baby...no dneska som bola na nakupoch...posledne veci, sudocream, masticka na prsniky, plienky babylove mali 28ks za vyse 4eura a neuverite aky vyhodny nakup....nasla som materske podprdy 95%bavlna a 5% elastan,za 3 eura...hned som zobrala dve a pre istotu jednu vecsiu.....parada.....

robika
11. máj 2010

Ahojte,
mojalili tak je to krasne, no ja by som to urcite od oka neurobila, viem sit, ale iba presne podla modelov... si velmi sikovna... ale uz urcite musis velmi odpocivat, dolezite je, aby ste boli v klude aj Ty aj potom bude aj babatko a pocka v brusku, kym mu nepovies 🙂
mne chcel otec dat kolisku, ale kvoli priestoru som odmietla, lebo nemame ani kusok volneho miesta, prave ju dokoncil, teda urobil 3 kusy, ze jednu si zoberiem, jednu budem mat u neho a jednu niekomu ponukne... je stolar a tusim sa velmi nudi...
ja tiez neviem, ako to este vydrzim 2 mesiace, ved uz teraz mam pocit, ze sa ledva hybem...

mirka285
11. máj 2010

Kafko krasny overalik,ja som dnes v Kik kupila pchranic madraca este jeden,lebo tie co som videla u nas boli drahe a taka guma bola zo spodu,sa mi to nepozdavalo ☹ a este frote plachtu na prebalovaci poltik,sebe nohavicky lebo uz su mi vsetky male co mam doma 😠

robika
11. máj 2010

mirka teraz som sa pozrela do Tvojho albumu, lebo mame skoro rovnaky termin (1 den rozdiel), a tak dobre vyzeras na tych fotkach 🙂 ved Ty mas iba brusko a postavu mas skvelu 🙂

kafoditka
11. máj 2010

Mirka dakujem 😉 ja som teda chranic madracu nekupovala a asi ani nebudem. Je to nevyhnutne? a ako to vlastne vypada?
Miri ja odkedy som tehu, tak pre mna prestali existovat tangace. Nakupila som si bud celoplosaky - ale take pekne alebo gatky do pol zadku- take sportove akoby. v tom sa citim najlepsie 😉

alllexa
11. máj 2010

Mojalili, to je blbe🙂 Pekne si polezis, a bude to v pohode. A aj keby sa nieco stalo a babo sa narodilo uz teraz, tak bude urcite ok. Ved som citala clanky, kde sa babo narodilo v 26. tyzdni a sice pobudlo v inkubatore, ale bolo nakoniec zdrave. Ja som sa tiez narodila predcasne - o 4 tyzdne skor a som uplne zdrava, a pluca mam take, ze robim hlbkove ponory a vydrzim cez 3 minuty pod vodou🙂

Ja som bola tiez na poradni, nastastie vsetko ok, babo je hlavickou dole. Aj sme ho popocuvali, bolo mile pocut jeho srdiecko.

alllexa
11. máj 2010

Tam mal byt miesto smajlika ☹

mirka285
11. máj 2010

Robika prd,to len moj fotak ma ma rad,inak mam miesto zadku lodny kufor a ruky jak zapasnik 😀 Kafko ja tangace tiez nenosim,neni mi to prijemne teraz a ani sa do nich nevrepem,ved ja som nosila take snurocky iba,to jak by som v tom vyzerala 😵 ja nosim take sportove momentalne,a chranic som kupila len tak pre istotu lebo si pamatam ze kym som zistila ake plienky mi najviac vyhovuju vyskusala som vsetky mozne a obcas bol maly prestany az na krku...a v tom kiku maju taky negumeny a stoji 5 eur,tak preto som kupila...

mojalili
11. máj 2010

Ale tak snad to nejako zvladneme, vcerajsok mi asi nepomohol, myslim to velke upratovanie. Manzel uz vysaval, umyl dcerku, na vikendy pojde k mojim rodicom dcerka, aby som mohla lezat a ona nemusela byt doma zavreta so mnou. Nejako vydrzime tie 3 tyzdne....no dobre ma naplasil....

Skor vacsi problem vidi v tom vytoku, preto mi dal ATB a aj nejaky specialny krem....boji sa nakazy babatka a toho sa aj ja bojim...

kafoditka
11. máj 2010

jeezis, keby som vedela, tak kupis aj mne jeden 😉 a mozno ho budu mat tu v kiku..

mirka285
11. máj 2010

Mojalili takze od dnes uz ziadny sex 😝

janulienocka
11. máj 2010

Mojalili drzkaj sa, hlavne vela oddychuj, tiez si myslim ze v 34 tt uz je babo dost vyvinute, aj ked urcite by bolo najlepsie keby este chvilku pobudlo v brusku 😉 takze vela oddychuj
Allexa tak Ty si takato podvodnicka 😎 ze 3 min pod vodou, robis nejaky sport, alebo len tak?

robika
11. máj 2010

to je dobra cena za ten chranic, co som ja videla boli iba za 15 eur a to je nejako vela... svokra mi sice navrhla, ze ona mala kupeny igelitovy obrus, co sa kedysi predavali 😀 ... ale to pojdem radsej pozriet este po obchodoch

mirka285
11. máj 2010

no skoda keby som bola vedela ti kupim,lebo v tescu mali za 11 eur,a bol zospodu gumeny a to sa mi nelubilo...

kafoditka
11. máj 2010

a tento mas z akeho matrosu?

mojalili
11. máj 2010

Mirka - to jediné ma teší🙂)) žiadny sex 😀 😀 😀 😀

luminkasp
11. máj 2010

mojalili, drzim paluch a si sa zle citila, ci si vobec netusila, ze ta dr takto potesi?

mirka285
11. máj 2010

Kafko neviem to opisat,ale pisu tam ze nepremokavy a prirovnala by som to k filcu...Mojalili tak aspon nieco pozitivne z toho 🙂

maxara
11. máj 2010

Mojalili 😕 boooze moj.. ale presne ako Kafko vravi, utekaj do postele a nehni sa odtial nikam, iba na zachod, najest sa (nie uvarit) a na kona aspon raz den, nech mame cerstve info a nech nie sme v napati... 😉 a hlavu hore, neboj sa, malinky vydrzi vnutri, ved mu tam musi byt dobre, ked sa cely den u teba hojda (kedze neobsedis).. 😒
baby ja som vypluta jak mrmel.. tlak mam miniaturny, mozno ziaden, ledva pozeram, aj to ako zaba z prachu.. no des.. ale uz len zajtraaa a som doma.. dnes som dostala vyplatnu pasku a normalne ma to sklamalo.. vratili mi tie prachy, co som spominala, ale samozrejme ze len za ten rok a to uplne presne, bez premii a nehovoriac o tom, ze mam deje.anu celu matersku a riaditela ani nenapadlo sa mi ospravedlnit, nieto este mi to nejako vykompenzovat.. a to nehovorim, ze mi este dlzia doplatok za 4 apol mesiaca, na ktore uz personalistka nemala dosah.. ☹ proste ma sprosto okradli a ja p..a som sa tam isla v lete vyplut, bezne som tam bola do 18tej.. totalne nevdacna skur.ena robota.. sorry za vyrazy, ale ja nemam inych slov a este je to cerstve.. ani neviem, co mam robit.. ak by som isla za riaditelom, tak vraj on ma na to fond, aby mi to aspon dorovnal, ale vraj by to zosobnil tej krave personalistke ☹ a to ja nechcem.. len chcem, aby to vedel on aj ona, ze toto co urobili a myslia si, ze vybavena vec, ze to nie je vybavena vec... taka som rozladena z toho..
lenkaninka - v piatok som doma 😉 zastavite sa na cikpauzu?
robi - ta koliska je paradna.. ja som strasne chcela kolisku ☹
alllexa - tak to sa ti bude dobre tlacit, ked zadrzis dych na tak dlho.. super, to ti zavidim, lebo ja presne toto neviem

luminkasp
11. máj 2010

maxi, ty sa neboj toho tlacenia, to ti pride uplne prirodzene 😉

maxara
11. máj 2010

lumi ved ja sa nebojim, len ze je vraj lepsie tlacit na jeden na jednu kontrakciu a ta trva vacsinou okolo minuty.. no a maminy sa tak nadychnut nevedia.. tak to prerusia a babo sa zase kusok vrati spat.. tak len preto.. vies?

alllexa
11. máj 2010

Janulienocka - ano, robim nadychove potapanie ako v Magickej hlbocine - freediving🙂

Maxi - ale to len v stave uplneho kludu a sustredenia sa, a navyse pod vodou, vtedy sa znizi tepova frekvencia ako u delfinov... V stave nervozity to nebude nic moc🙂

maxara
11. máj 2010

alllexa - no ale to staci.. vies aj techniku a mozno to urobis podvedome.. no ja nemam sancu.. musim trenovat

maxara
11. máj 2010

kam ste zdrhli? to ja pridem a vy vzdy plachnete..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre