Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
14. máj 2010

Sak som si ho vybrala az na druhy raz 😀 😀 😀 tak si ho vazim až až🙂 a dost veru vazi, 115 kg 😀 😀 😀

kafoditka
14. máj 2010

Baby ja mam doma tri parfemy a nemohla som donedavna ziadny z nich citit.. ale jil sander a lanvin su take svieze, tak tie si uz dam ale len velmi zlahka..

Mojalili, my sme boli s muzom na nakup v tescu, sli sme okolo kvetinarstva - ja mu hovorim ze jeeeej, krasne kvety, take som uz dlho nedostala a on ze: zasluzis si?? samozrejme, ze to myslel zo srandy ale ja som sa hned ocapila ne neho.. Nejak stracam humor v tom tehu 😕
a chcem sa ta opytat, vcera si spominala, ze das do postielky nejaku lampicku alebo nocne svetlo, ze sa to rychlo zapina, nemas na nieco take link? By ma to zaujimalo..uz som rozmyslala, ze musim nejake tlmene svetlo vymyskiet, ked budem v noci kojit aby som nezapinala zakazdym velke svetlo..

dugyna
14. máj 2010

ja nepotrebujem ziaden darcek za porod..kedze moj mm bude pri mne a bude mi oporou a nasa malicka bude nas darcek pre oboch , kedze je to plod nasej lasky a strasne sa na nu obaja tesime.a ak tak mne stacia kvetinky.ale hovorim pre nas o boch bude drcek nasa malcika princeznicka 🙂

maxara
14. máj 2010

janul tak ja uz vyzeram 😀 😀 uz som ich skoro vsetky vyzrala.. 😒
mm chce ist so mnou este pred porodom na lomnicak 😀 som zvedava.. no a co sa tyka darcekov, ja si tiez nepotrpim (jeho uplne prva odpoved bola, ze mi dal predsa semeno pre moj najkrajsi darcek.. 😒 to je aka rafina, ten mm, ze?) a tiez by ma potesila akakolvek drobnost, napr kvet, kludne jeden.. len aby som vedela, ze si to uvedomuje, ze som si niecim prave presla..
prave tu bol kurier - mam uz aj kyblik na kupanie, prechodnu zavinku do vajca, ruzovuckuuu juuuj, sa tak tesim, potom spaci vak a este nejake somarinky, vlozky do podprdky, tycinky do uska, podlozky pod pacienta.. to ved ked uz budem platit kuriera, tak nech je ta krabica aspon poriadna, nie? 😀

mirka285
14. máj 2010

no ja inak som spokojna ked dostavam darceky cely rok...nemusia byt drahe,mna potesi ked niekam ide a donesie mi trebas marcipan v horkej cokolade..to strasne lubim...minule bol v Budapesti a kupil mi dvoje topanky...mna proste tesi ked mi nosi darceky alebo drobnosti aj ked nemam sviatok,takze tiez netrvam na ziadnom darceku po porode,ovela stastnejsia budem ked mi bude pomahat a bude sa nam venovat 🙂

oacka
14. máj 2010

to svetielko je isto dobrá vec. ja som tiež tesne pred tehu kúpila dva nové parfémy - Elisabeth Arden a Tomy Hilfiger a doteraz ich nemôžem ani cítiť. Používam Divine z Avonu či z oriflame od svokruše, to mi vonia. a ešte som mala nejaké staré zvyšky svieže,tak to som pomíňala, a tie nové plné mi tam stoja a smutne na mňa hľadia...

alllexa
14. máj 2010

Oacka - no tak to by som mala tiez nervy! Ale ja okrem toho, ze budem sama, budem v strese aj z toho dovodu, ze sa budem bat, aby sa mu nic nestalo, to je na tom to najhorsie. On sa vzdy na tom bicykli ruti ako blazon:(

Zrzi - tak to je sila, ze Ti to vyslo prave na ten den... Esteze bol nakoniec s Tebou.

kafoditka
14. máj 2010

Mojalili - nasi muzi su rovnake vahove kategorie 😀 😀

kafoditka
14. máj 2010

MAXIIII - ako vypada moja zavinka?????

mojalili
14. máj 2010

Kafko, nemam specialnu lampicku, ale ma tlmene svetlo...je to obycajna lampa z Ikei, dala som dole spodok, na ktorom stala a takymi uchytmi, ktoré sú na baldachýne (zostal mi jeden), tak som to uchytila na postielku do rohu. Zapinanie ma na snurke a navrch chcem dat ušiť z tmavšej latky taku akoby capicu na to svetlo,alebo foliu, aby to bolo tlmene svetlo.....
Pozerala som specialne po lampickach, ale su len do priamej zasuvky a tu mam za postelou a to mi je naprd, tak som musela takto riesit a celkom sa to vydarilo.
Na druhy tyzden to urobim a vecer odfotim,aby ste vedeli, ako som to myslela.

dugyna
14. máj 2010

miri to poznam aj ja milujem darceky a presne ako pises staci ked dojde z obchodu a tu som ti kupil cokoladku 😉 alebo mi kupi kvetinky 😉 a tak malickosti..to je krasne 😉

lenkaaninka
14. máj 2010

hmmm to asi mám len ja takého pacienta na výročie svadby mu prajem všetko naj a on sa ma spýta medzi rečou či náhodou nemám narodky alebo či niečo zmeškal a potom ked je neskoro tak ma pozná že neskorý darček tak radšej žiadny...to už nie je ono a 14.6. máme výročie svadby 7 rokov tak teda môže nacvičovať 😉

oacka
14. máj 2010

lenka,ja môjmu na drzovku už dva týždne pred nejakkým sviatkom pílim uši,že čo mi kúpi alebo kam pojdeme, tak nemá šancu zabudnúť!
alexa, ja ho teda do toho trebišova určite nepustím!
mojalili a nezhorí ti tá lampa,keď ju prikryješ? mojej mame tak zhorela, vyrábala tlmené svetlo prehodenou vreckovkou...

oacka
14. máj 2010

kočky, môže byť dieťa v autosedačke v zavinovačke???? asi ťažko,čo? v čom ju odnesiem domov? dupačky a prehodím letnú dečku?

mojalili
14. máj 2010

nie toto nebude priamo na tom, uz to mam vymyslene🙂 Bude to taky obojok, ako maju psikovia ked sa nemozu kusat🙂 😉 a ta ziarovka nie je typicka, ma uz navrchu sklo ako kryt....

mirka285
14. máj 2010

oacik su zavinovacky do autosedacky 😉

lenkaaninka
14. máj 2010

už viem čo mi povie že už si si kupila kočik nie?? alebo si plánujem žehličku a tak tu mi dá akože za darček...nemám romantika doma proste ale niekedy mi to chyba...

mojalili mocneho chlopa máš doma 😀

kafoditka
14. máj 2010

Oacik, emitexove zavinovacky maju otvory na popruhy do autosedacky... ja ju mam tiez 😉 aj Maxi, tak ti ju moze odfotit..

strasska
14. máj 2010

oacka, ja by som sa mozno aj pridala, len by som potrebovala vediet kedy presne. Aj ked neviem, buduci tyzden ma byt taky uprsany a ja musim niekam dat maleho 😒
No proste napis mi termin a cas, a ja podumam co a ako. Dik.

oacka
14. máj 2010

ok,strasska, zatiaľ sama neviem, kedy presne,dám ti vediieť!

oacka
14. máj 2010

kafko, a to tie zavinovačky vyuužijete aj inak,či len do autosedačky?

strasska
14. máj 2010

ti zavinovacku mozes dat aj do sportaku, ak sa ti babo este zmesti 😉

erytrea
14. máj 2010

baby ja som videla v IKEA taku lampicku malu, bodovu ale stala 19 € tak som si povedala ze kaslem na to ale pred tym som ju chcela pripnut na notebook tak sa mi to zdalo kravina ale teraz by bola asi uzitocnejsia, je taka na palicke a da sa otocit roznym smerom a hlavne je taka tlmena, cez vikend idem do ba tak ju asi okuknem.

oacka neviem ci sa da zavinovacka do autosedacky asi iba ta presne na to urcena s dierkami, ja mam taku tenku decku a tu len prehodim a to bude stacit, hlavne aby mala autosedacka striesku, ved aj tak bude urcite teplo a male mimi netreba vela babusit aby sa neprehrialo

ste mi dali chrobaka do hlavy s tym darcekom, veru dnes hodim pokec s manzelikom 😀

mojalili
14. máj 2010

Ja som davala malu aj do kocika do tej zavinovacky Emitex, autosedackovej.... 😉 aj ja ho beriem v nej, uz ju mam nachystanu..

zrzulka
14. máj 2010

a tie letne nie su nejake hrube? ja mam len zimnu verziu, priznam sa ze mi nenapadlo kupovat deku do autosedacky ked bude leto 😒 vsak ho len prikryjem klasickou dekou cez sedacku. nasa autosedacka ma aj nanoznik tak mi to pride zbytocne....

kafoditka
14. máj 2010

Zrzulik, ale sak ta deka je na par mesiacov, vyuzijes ju aj neskor, na jesen...

zrzulka
14. máj 2010

maxi aky kybel si kupovala???

zrzulka
14. máj 2010

kafo ved prave preto vaham lebo mam po malej ona je akoby fleecova. takze na jesen by som uz dala asi tu. Nie je nejaka extra hruba ta zimna. zase ked mame nanoznik na sedacke tak co ja viem. A letnych diek mam hadam 10 😒

zrzulka
14. máj 2010

no nic nasadili ste mi chrobaka do hlavy ohladne tej zavinky do sedacky....

kafoditka
14. máj 2010

zrzulik, tak ty nemas co riesit, ked mas nanoznik na sedacke a letnych dek 10 🙂 Zbytocne by si vyhodila peniazky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre