Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
14. máj 2010

lenkaninka, kafko.. ved ja mam povinnosti, prisiel mi hladny manzel 😀 😀 😀 dobre, nieco odfotim.. co vsetko? aj vlozky? 😀 to bol vtip..
cigi ja som dnes zacala predmatersku dovolenku 😉 ale stihala som aj uvarit, umyt podlahu, so psami sa pomojkat..

maxara
14. máj 2010

janul pozeram kriminalku CSI lebo ako som tak prepinala, vrazilo mi do oci 3:0 a to ja v tehu nemozem sa takto stresovat

luminkasp
14. máj 2010

maxi, uz je 5:0, pane boze, nech vymenia brankara 😅

luminkasp
14. máj 2010

janulienocka, no ja mam chut vypnut radio

baby, cakam na chlapa zo servisu, ma prist po moj novucicky ntb, neide mi dvd prehravac ☹

kafoditka
14. máj 2010

Baby mam taku odveci otazku : ked porodim a po porode musim lezat na koze a oddychovat 2 hodiny s vylozenymi nohami, to uz vtedy sa krvaca? ked tam budem mat pri sebe manzela.. 😕 ci krvacanie zacina az ked vas prevezu na izbu ci ako to je?
Sorry, ale toto ma zaujima 😉

luminkasp
14. máj 2010

a mame siesty v sieti

luminkasp
14. máj 2010

kafko, dve hodiny na koze? s vylozenymi nohami? no neviem, neviem, v spanielsku ta zasiju, daju vlozku, povedia, prekrizit nohy, das prvykrat prsnik dietatu a ides na izbu 😉

luminkasp
14. máj 2010

komentator: kiezby bol dnes prvy april, ale bohuzial nie je 😎

janulienocka
14. máj 2010

no prepana 6-0 😕
Kafko, no ja som tam bola dve hodiny, tlacila som si na brucho aby sa stahovala maternica a viem ze zo mna slo dost vela krve, a potom som sla na izbu, bez maleho, hned som zaspala od unavy, ked som sa zobudila hned mi ho doniesli a uz bol stale pri mne

luminkasp
14. máj 2010

este to ma napadlo, pri tej kafo otazke, baby, neviem, ci viete, tak vam radsej napisem, tie ktore nastrihnu pri porode, prekrizte si potom nohy, lepsie sa to hoji a menej to boli 😉

luminkasp
14. máj 2010

janu, kazali ti tlacit na brucho?

kafoditka
14. máj 2010

janu... pre boha, ved ja mam poporodne vlozky take mini, to ked budem lezat s vylozenymi nohami tak to mi bude aj po chrbte tiect... som nechutna ja viem ale tak chcem vediet co ma caka 😲 🤐

drievko
14. máj 2010

Kafko to ked porodis ide s teba vela krvi teda aspon ja som to tak mala a chodili mi stlacat brucho a stale som citila ze ide este taka zrazena 😝

luminkasp
14. máj 2010

aj mne stlacali brucho, ale ja som na sale nebola dve hodiny a mne to ani neprislo, ze az tak vela krv

prva tretina za nami, uf

janulienocka
14. máj 2010

Lumi kazali mi tlacit zhora na brucho, bokom ruky, akoby od prs smerom dole, no neviem ci chapete, aby sa ta maternica rychlejsie zvinula ...
kafko, mala som pod sebou nejaku misu ci co a tam to tieklo ... nechcem byt nechutna ale tak to bolo

kafoditka
14. máj 2010

drievko a to ti stacili tie samu minim vlozky?????

drievko
14. máj 2010

ja som si na tom stole pospala ,lebo som mala kontrakcie celu noc a 7.30 mi prepichli plodovu vodu a o 11.30 bola mala na svete!

luminkasp
14. máj 2010

drievko, ja som rodila 2:25 a hned ako ma previezli na izbu som uz mala navstevu, moju mamu so svokrom svagrinou a svagrom 😉

maxara
14. máj 2010

kafko no pokial viem, tak tam lezis, pod tebou vedro (misa), tam porodis placku a vykrvavis vsetky zbytky a kusy co ti tam ostali a ty si tlacis to brucho rukami a vlastne kym sa ti "zastavi" krvacanie po tej placke, musis si tu zrazenu krv "vytlacat" z brucha akoze von.. no vtedy nemas vlozku.. vtedy len lezis a vsetko ti tecie do kybla pod tebou a potom ta umyju, supnu ti taku vacsiu vlohu, skoro poloplienku a ides na izbu.. a potom si to uz menezujes sama svojimi vlozkami.

maxara
14. máj 2010

no uz mam pofotene a idem to este natahat do kompu a zavesit..

drievko
14. máj 2010

kafko ja som mala take nejake sietkovane vlozky ale az potom som si ich mohla dat ked som bola na izbe ! ked si na boxe krv steka do niecoho pod stolom 😝 ! a velmi dobra vec su tie podlozky na postel , ja som ich vtedy nemala stale bolo tej krvi vela a tie vlozky to vsetko nezadrzia! ale kazda zena je ina ! niektore tak nekrvacali!

luminkasp
14. máj 2010

baby, sak placenta sa poradi rychlo 😉

luminkasp
14. máj 2010

ja som podlozku nemala a vlozky nam davali cely cas oni

kafoditka
14. máj 2010

maxi a to vtedy ma byt pri mne manzel?? Ty kokso, neviem, ci to rozchodi ked mu poviem, co ho caka... 😲

drievko
14. máj 2010

lumi ja som bola na total,, lebo ja som pred porom dlho lezala v nemocke a svalstvo som mala uplne uchabnute! nasteva pekne az na druhý den!!!

luminkasp
14. máj 2010

kafo, sak sa nemusi pozerat:D, on moze vyjst, ked porodis a je na chodbe, kym porodis placentu, moj bol pri mne kym ma sili, potom vysiel a prisiel, ked uz sme boli s malou ¨hotove¨a davala som jej prvykrat papat

luminkasp
14. máj 2010

drievko, ja som v celku rychlo porodila, ja som mala vyvolavany, kontrakcie som zacala mat nejako okolo 6 vecer, ale to som vobec necitila, az okolo jednej som si povedala, ze uf a to ak sa ma este zhorsovat, no a potom som povedela muzovi, chod povedat porodnikovi, ze mala ide von, bol akurat pri druhej, co tvrdila, ze ma kontrakcie, prisiel, posadili ma ako som chcela no a mala bola asi po tretom zatlaceni pekne vonku 😉

luminkasp
14. máj 2010

pozerate hokej? nic nepisete 😀

drievko
14. máj 2010

lumi pekne sikone ! ani ja som nemala az take bolesti ale od 1.00 v noci som bola na vzdychárni s jednou velmi nepríjemnou cigankou ktora stale nieco chcela raz sampon raz telefon a totalne som mala nervy !!!!a strasne stonala no nedalo sa mi spat!

drievko
14. máj 2010

ja sa na to ani kukat nemozem!

KATASTROFA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre