Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
14. máj 2010

ty sa pochváľ, sunny, vidímm,že ti malé rozhodilo harmonogram dňa! 🙂 🙂 🙂 🙂 takže je to Lenka?

oacka
14. máj 2010

ja žehlím malej veci, dávam do komody a pridržam pri bruchu,že či sa jej to páči... 🙂 🙂 🙂 🙂

maxara
14. máj 2010

no baby, clovek sa trosku pohra s fotkami, ide si nabrat zranicu a uz je tu dalsich X stran.. 😀 a zrovna teraz strana 777, aka magicka.. pocujte, moj Dr je taky asi ako Lenkaninkin.. tiez robil UTZ 10,20,30 tt a vzdy ma vysetri zospodu.. potom ma takym zvonom pocuva na bruchu, minule mi meral panvu, ked su nejake vysledky alebo sa robia nejake testy, tak to vsetko absolvujem, vysledky mi okomentuje, ked sa spytam, vsetko mi pekne vysvetli.. je super.. myslim, ze neprehana, nerobi sono pokazde, proste take zakladne veci.. ked si tehu knizka CS skore, tak ho musi predsa vysetrit a to jedine odspodu.. tak ja neviem..
sunny ja mam nove fotky v mojich albumoch, kuk 😉 inak nic, hadam okrem svalovice na stehnach pri bedrovych klboch

maxara
14. máj 2010

a kym sa spamatam a napisem, uz je strana 778 😒

oacka
14. máj 2010

kafko, Filipko ti berie zrak asi! 🙂 🙂 🙂 veď tam som strapaňa opuchnutá na tej fotke!!!! a nenamaľovaná!

zrzulka
14. máj 2010

inak jak tu piste o porodoch tak ja mam asi okno ci co ale ja si to vobec nepamatam ako to bolo. Krv ani nic take si nepamatam. pamatam si len to tlacenie brucha a ako ma muz krmil lebo som cele tie dve hodky tlacila maternicu a nemala sa jak najest..... pamatam ako sme sa s muzom rozpravali o malej a aki sme boli stastni. A potom si pamatam ako ma previezli na izbu a moj muz siel za malou ju odfotit... to je vsetko....Muz bol cely cas (porod + tie dve hodky ) so mnou a nemyslim si zeby mal z porodu traumu. A este si pamatam ako mi porodnik hovoril nech neodtrhnem muzovi hlavu lebo jak som mala kontrakciu tak som muza stiskala o dusu 😒

sunnygirl
14. máj 2010

pochválim hej pochválim. Nevládzem sedieť, lebo ma bolí riťka 😖 , nevládzem stáť, bo ma bolia kríže 😖 , chodím len po rovine,..... 😀 a tak ďalej a tak ďalej, ale viem, že nie som sama. Bude to asi tým, že som tak veľa pribrala, moje telíčko sa ťažko vyrovnáva s takým nárastom kíl.

postavili sme s mm postieľku a dnes som si objednala komodu, aby som mala kde ukladať vecičky 😵

zajtra idem domov do Lučenca a až do ponelka, len to počasie bohvie aké nehlásia 😒

maxi: videla som nové fotočky 😉

Oacka: teraz pre zmenu počúvam od ľudí že mám bruško na dievčatko, pred tým na chlapčeka, uvidím v utorok idem na premeriavacie sono

zrzulka
14. máj 2010

Sunny ta unava z teba ide aj z fotky v pase... vzdy si tam mala taku optimisticky naladenu slnieckovu....
Kolko si pribrala?

oacka
14. máj 2010

to neni unavená,to je romantická... nie? 🙂 jaaj sunny, pekne si to zhrnula! ale posledné strany sú v podstate presne o tom istom a ešte o snahách všetko dobre nachystať!

mirka285
14. máj 2010

ja som dnes uplne o nicom,nemam depku ale neviem co so sebou,mne s nechce nic len lezat..dufam ze zajtra budem akcnejsia,lebo idem ku kamoske do Piestan,tak nechcem byt takato skapacina...

mirka285
14. máj 2010

Zrzulka ty si si po porode este aj papanicko dala?no povedz,ja som nevedela ani jak sa volam ☹

zrzulka
14. máj 2010

Mirka no jasne ze dala ved som cely den nic nejedla lebo na preporodnej nam povedali ze nemame radsej nic jest. i ked ja som bola stale taka smadna, ja som sa tajne nalogala vody este kym som nelezala na koze. A potom som uz len prosikala´o hlt, tak porodnik dovolil muzovi aby mi aspon pery ovlazoval.

zrzulka
14. máj 2010

babulky tak mi teraz napadlo nezabudite zobrat hroznovy cukor pre energiu....

mirka285
14. máj 2010

o ze som sa nemohla napit mam veru v cerstvej pamati ☹ to bolo nieco hrozne,mam pocit ze v zivote som nebola smadnejsia,normalne sa musim ist napit uz len ako toto pisem 😲

oacka
14. máj 2010

nám na predporodnej povedala,že až do poorodu môžmme aj piť aj jesť hroznový cukor alebo horkú čokoládu.

mirka285
14. máj 2010

no myslim ze jedlo bude to posledne naco budete mysliet 🙂

zrzulka
14. máj 2010

mirka to je fakt ja som na jedlo nemyslela ale ked mi ho doniesli tak co s nim? 😀 taka som bola hladna ze mi to bolo v tej chvili suma fuk...a ten smad to bolo nieco neskutocne to bolo na porode asi to najhorsie. ja som myslela ze umrem od smadu. aj som uz na to zabudla ale ako tu piseme o tychto veciach tak sa mi to vratilo spat....ja som lezala na stole len hodku asi ale keby to bolo dlhsie tak tam od toho smadu asi naozaj umriem. ten pocit.... ufff

oacka
14. máj 2010

no že vraj prvorodičky rodia aj dvanásť hodín, tak hádam sa musia trošku posilniť, či nie? 😅

kafoditka
14. máj 2010

baby a co by sa stalo, keby som sa pocas kontrakcii, ked bude pri mne iby manzel trocha napila? Len tak ze 2-3 glgy??

zrzulka
14. máj 2010

Inak ja nechapem ale ja som po porode vobec nespala. S muzom sme celu noc smskovali a on stale a ty este nespis ? 😀 ja som bola taka zvedava na malu ze som ani zaspat nemohla...a potom ked mi ju asi okolo polnoci priniesli ze place tak to bol ten naj pocit na svete

silvia.vesela
14. máj 2010

kocky, ja si neviem predstavit, ze nebudem moct ani pit! Ja som furt smadna...a ani jest nebudem moct.....fuuuuuha, ten hroznovy cukor si BERIEM!!!!!!! 🙂

zrzulka
14. máj 2010

kafo podla toho ci ti dovoli porodnik. ja som tak prosikala ze dovolil aspon gazu namocenu mi prilozit k ustam nech sa ovlazim, ja som tu vodu z tej gazy uplne scucla....

maxara
14. máj 2010

Kafko, kukla si si vlastne tu zavinku? Ved ziaden koment som necitala na tie fotky..
Zrzi pre teba je tam ten kybel

zrzulka
14. máj 2010

urcite si vezmite aj morsku vodu na ulahcenie dychania ...

zrzulka
14. máj 2010

oacik ved ti supnu infuzku na osviezenie, jest ti urcite nedovolia...

zrzulka
14. máj 2010

maxi to vazne si odfotila kyblik?, idem kuknut.... hned som spat 😀

silvia.vesela
14. máj 2010

jedna kamoska, co rodila minuly rok, tak ona bola taka hladna a smadna, ze uprosila sestricku, ze nech jej da aspon polievocku alebo jablcko...ze ju nebonze! 🙂 Tak jej trosku polievky dala, ale bez rezancov, len taky vyvar to bol.

mirka285
14. máj 2010

veru aj mne iba raz ci dva krat presli cez pusu mokrou vreckovkou 😢 ale po porode ci vlastne ja uz pri porode som hned odpadla...som bola v peknej riti zo vsetkeho...

oacka
14. máj 2010

no ja vám prisahám,že nám tá pôrodná asistentka povedala,že piť môžme. tak neviem, či už konkrétne v tej poslednej fáze pri tlačení,to už má človek asi iné starosti.... 🙂 ale v tým prvých dvoch fázach, že hej..a že si môžme dať ten cukor.... tak ale isto nebudem zajedať čokoládku a tlačiť malú von... asi predtým...

zrzulka
14. máj 2010

uprosit sa vzdy da.... a ja som proste neodbytna 😒

Maxi krasny je ten kybel. my sme mali pri malej tento...
http://www.tummytub.com.au/testimonials.html

na nom sa mi pacilo ze je priesvitny a ze tam babo aj vidiet ako je "poskladane". normalne mam chut ho opat kupit. Ale este neviem, predsa je to dost eurasov 😖 ja truba som ten nas predala 😒
Odkial si brala ten vas a kolko ta vysiel?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre