Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
14. máj 2010

snad aj maly bude taky ... a pricucne sa... ale zase mala dokazala byt aj tri hodky na cicke takze vsetko ma svoje plusy aj minusy

mojalili
14. máj 2010

NO dorobila som rodinnu kroniku a som tu. Vidim, ze rodite kočky🙂))))

Ja som prisla o polnoci do nemocnice, lebo mi odtiekla plodova voda. Dali mi infuzku, a nic....rano ma zacal primar rucne otvarat...a nic...len bolesti...bodaj bvy nie, ked velke ruky do vas piche a natahuje.....takto to bolo 6x.....a o 11.30 povedal, ze podme rodit.....a ja som nevladala.....nepila som, nejedla, nic.......Ked mi kazal snad 5x potlacit, nevladala som a tak pichol do mna ruky a vytiahol LILI, bola fialova chuda.....ukazali mi ju a ja som si pomyslela, ze aka skareda je...🙂 a zobrali ju....mna museli este hodinu šiť 😒

Potom som cakala 2 hodiny na chodbe, kde mi tiekla dalsia infuzka, lebo som bola vysilena, Lili mi priniesli hned, ako som bola na chodbe, ale zobrali ju....tu je foto...

zrzulka
14. máj 2010

Achojka este neviem ale asi na Antolsku.... podla toho ci ma zoberie lekar u ktoreho som rodila malu. Ak nie tak asi Ruzinov
MUDr. Emil Scholtz. to meno mi nic nehovori... to je asi nejaky novy tam nie?

achojka
14. máj 2010

Baby, ono s tym kojenim je to aj o psychike. Musite si povedat, ze je to uplne prirodzena vec, a netreba sa nad tym zatazovat. Treba skusat a skusat, a babetko sa samo prisaje. Mne to ani nikto neukazoval, len som sama skusala si maleho prikladat a nakoniec sa pekne prisal.

zrzulka
14. máj 2010

Mojalili preco ti dali infuzku???
pekna fotka... my sme na sale nechceli fotit, ani maleho asi nebudeme, chceme si to vychutnat s muzom....

oacka
14. máj 2010

bože,ako z takej malej zvraštenej tváričky vyrastie taká kočka! 🙂 🙂 🙂

zrzulka
14. máj 2010

Mne velmi pomohla prednaska o dojceni. moja mam nemohla mna kojit tak som to nenechavala na nahodu a hladala som strasne vela o kojeni uz predom....

petrap001
14. máj 2010

jaaaaj mojalili gratulujem!!!! tak uz to mate za sebou 😉 hlavne vela zdravicka a drzte sa 🙂

achojka
14. máj 2010

zrzulka, neviem, kolko tam je, ale pred 2,5 rokom u neho rodila kamoska.

zrzulka
14. máj 2010

vtedy som aj ja rodila a veruze si ho nepamatam....nic ved ich je tam jak hadov 😀

achojka
14. máj 2010

Zrzulka, a ty si u koho rodila?
Ja si meno toho lekara, co ma tam prijimal nepamatam. Ale musim pochvalit operacny tym, ten bol uplne uzasny.

mojalili
14. máj 2010

PETRAP NIEEEEEEEEE---ESTE NIE, TO BOL PRVY POROD 🙂 🙂 🙂

Prave som ucila muza, aby vam sem hodil prispevok, ked sa narodime a ako sem da aj fotku....tak preto ta stara fotka z prveho porodu🙂))ň

maxara
14. máj 2010

petrap 😀 😀 😀 si ma pobavila.. to je prva dcerka mojejlili

zrzulka
14. máj 2010

petrap001 to je mojalilina dcerka 😀 😀 😀 ktora ma 4 roky

zrzulka
14. máj 2010

Rozemberg

zrzulka
14. máj 2010

No len aby tu Mojalili uz zajtra nepridala podobnu fotku len v "modrom" 😀

petrap001
14. máj 2010

jaaaj ja som si myslela ze to uz mas za sebou ja tava🙂)) ale ved ty cakas chlapceka...hlava derava som 😀 😀 😀
necitam co ste popisali len vidim fotku a bajby a uz 😀 😀

mojalili
14. máj 2010

Zrzulka, lebo som sa neotvarala, v tej infuzke bolo nieco na otvaranie a po porode mi dali, aby som nebola vysilena, lebo som viac ako 24 hod nic nejedla a asi aj utisovacie lieky, nakolko som bola sita az az.....

OACKA - veru, na to, aka bola LILI skareda ked sa narodila (bola 12 hodin bez plodovej vody), tak ma teraz krasnu pokozku a je pekna 😉

zrzulka
14. máj 2010

Mojalili ty uz mas naplanovane vsetko do najmensieho detailiku 😀

stanka33
14. máj 2010

achojka ja som vtedy rodila normalne tak mi doniesli tak za 30 min jest, idem na kramare, bud. tyden zacnem niekoho hladat na zazmluvnenie, idem tam hlavne kvoli tomu ze to mam najblizsie kedze nemame nikoho v ba k malemu...asi ani muz nebude pri porode ked sa to rychlo zomelie...a o tom kojeni my sme sa strasne trapili v porodke maly vobec nic asi nepil on vobec nechcel, ja som skusala az doma sa to nejako po par dnoch utriaslo

zrzulka
14. máj 2010

Mojalili tak s danielom nebudes mat taky problem ked uz sa teraz otvaras.... ja viem cierny humor.... Ale ja si tiez tak hovorim ze ked uz teraz som na spic prsta tak to hadam nebude take strasne....

zrzulka
14. máj 2010

stani hlavne ze si to nevzdala s kojenim....skoda ze ti nepomohli uz v porodnici

petrap001
14. máj 2010

boze dievcata tak fajn nic som nepovedla 🙂 🙂 uz som prepracovana 😀
inac bola som vcera na sone,vsetko ok a nas Alex sa velmi predvadzal,ukazoval sa z kazdej strany tak sa doktorka smiala ze sa vobec nehanbi 😀 😀 jooj uz mi to pripada tak dlho ale pritom to tak strasne rychlo uteka.ani sa nenazdame a uz budu tu t nasi mali hrosikovia 😀 😀 😀

stanka33
14. máj 2010

mojalili moj maly bol 36 hodin bez plodovej a bol v pohode celkom este mi kamosky vraveli ze je krasny ze ich decka vyzerali horsie tak neviem

zrzi rozi je dobry fakt...

achojka
14. máj 2010

petrap001, jeeeej, ako krasne si to napisala ze hrosikovia...... 😀 Ja som tak volala maleho ked bol v brusku.

mojalili
14. máj 2010

Zrtulka Myslis? No naplanovane mozem mat cokolvek, tak sa da vsetko zvrtnut, ze nevies ani ako. Prave mi muz frfle, ze ci si o nom myslim,z e je blbec....ze nevie zkomprimovat fotku a sem vam ju supnut 😀
Ale uz som nahodila aj peknu sms, ktoru rozposlem vsetkym znamym, len doplnim text...., a dala som si do zoznamu jedneho mobilu len ludi, ktorym to chcem poslat. Este musim dobit kartu, takze treba mysliet aj na taketo detaily🙂

stanka33
14. máj 2010

no nevzdala aj ked som potom musela odsavat..teraz viem ze ked sa to nepodari na odsavanie cas nebudem mat...zrzi este nie ste dolu hlavickou??ja som citala ye ked ta kope do mocoveho tak je priecne a ked pod rebrami tak je uz dobre... zacinam mat depku lebo furt citim kopance dole, ja by som nerada cisarsky ☹

achojka
14. máj 2010

No, moj maly bol 12 hodin bez plodovej vody, a bol taky krasny, ked sa narodil. On nemal pokozku vobec zmrstenu, mal ju krasnu hladucku. Som nechapala. Hodim foto do albumu.

zrzulka
14. máj 2010

mojalili jasne myslela som to na margo toho ze uz zaucas muza aby nam sem zavesil fotku maleho, si zlata ze myslis aj na svoje "spolubojovnicky"

zrzulka
14. máj 2010

Stani je fajn ale vraj ma vela tak neviem ci ma vezme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre