Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
15. máj 2010

kafko to ja mám 175 a ked ma viezli z porodnej sály tak mi skoro obuchali hlavu o steny a trčal mi koniec lebky a nohy z vozíka tak si myslím že výška nehrá rolu ...

maxara
15. máj 2010

adel neboj vo viacerych veciach som mala taky nazor ako ty (tym samozrejme nechcem povedat, ze bol dobry 😀 😀 ale ze aj ja som to asi citala alebo pocula 😉 )

kafoditka
15. máj 2010

Maxi myslim, ze je to v tej novostavbe sedej vysokej, co je na tej vacsej krizovatke tesne pred mojim panelakom..

nika23t
15. máj 2010

Kafko, tak ako pise Maxi, len ta panva. Ja len v suvislosti s tym velkym babom mam strach, ze bude na mna privelke a ze nebudem vladat porodit. Ja mam 91 cm a +7-8 kg...

oacka
15. máj 2010

ja som práve s hrôzou zistila,že si oblečiem všetky predtehotenské sukne!!!!! šak ja som chodila už dávno ako tehotná po svete, bože, moj muž sa za mňa isto hanbil....

janulienocka
15. máj 2010

ja mam +14 ☹

lenkaaninka
15. máj 2010

ja mám plus 10 kg a obvod brucha že 117 cm teraz som sa odmerala pre tu srandu tak kto je vorvaň že 😀

nika23t
15. máj 2010

Oacka, to nie, len si asi tolko nepribrala a brusko nemas velke. Neboj, urcite si nevyzerala ako tehotna pred otehotnenim 😉

adelaine
15. máj 2010

baby, ja pupok 109 cm!! 😒 a 15 kg navrch ☹ ale tu vahu si drzim asi cca 3 tyzdne....nejde to nastastie vyssie...
aj tak som miss tulen

kafoditka
15. máj 2010

s tym rozmerom panvy so tiez LTT... hranica je 19cm a ja mam zrovna 19 😕 A sto kiloveho manzela, takze neverim, ze Filipko bude male dieta 😅 No, asi sa trochu potrapime...

janulienocka
15. máj 2010

aaale nebudem zavidiet ako malo ste pribrali, vy ste boli poniektore baculky este pred tehu, takze sme vlastne na tom podobne 😎

maxara
15. máj 2010

kafko dik, tak v pondelok, ked pojdem k tebe, sa tam asi kuknem.. alebo sa aspon kuknem kde to presne je
oacka aaaaleee prosim ta.. moje predtehu sukne by z teba padali 😉 a mm sa nehanbi
baby ja sa odmerat nejdem, vas kaslem, ved ja som mala pred dvoma mesiacmi 122cm pas

nika23t
15. máj 2010

Kafko, zvladneme to, neboj. Aj my mensie maminy. Moja mama ma 160 a porodila nas vsetkych normalne do pol hodiny, a bratia mali okolo 4 kg. Ale zato my so sestrou sme charakter, 2.5 kg. Setrili sme si mamku 🙂

lenkaaninka
15. máj 2010

kafko neboj keby pri porode zistili že malinky sa nemesti tak ti urobia sekciu nie je o čom to riešia hned aj segranka toť rodila a mala sa jej nie a nie mestiť tak jej urobili cs..

nika23t
15. máj 2010

Inak oacka, ja sa tiez zapnem do svojich, ale to som nosila bedrove a ked som si ich skusila, tak som sa riadne rehotala z toho, ako vyzeram 😀 No komedia 😀

oacka
15. máj 2010

janulienka, presne si to vystihla, ja sa obávam,že bacuľka je asi veľmi mierne slovo... ja to nechápem, mne je všetka garderóba okrem normálnych nohavíc dobrá.... hanba...

lenkaaninka
15. máj 2010

oacka ty by si mala byť tehotná stále len ti to prospieva

kafoditka
15. máj 2010

lenkaaninka - ale ja mam z toho cisaraku mrakoty.. Ked ho mas naplanovany, tak mozes ist spinalom a babatko ti prilozia a aj ho uvidis, ale ked sa pocas normalneho porodu rozhodnu, ze ides sekciou, tak ta daju do uplnej anestezy a potom si este 3 tyzdne nepouzitelna... Babo si mas prikladat cim skor a neviem si to predstavit, ako by som to robila s takou ranou na bruchu, ked sa ani hybat nemozes...

janulienocka
15. máj 2010

oacka a uvidis ze po porode zhodis hned 10 kg ako nic 😉
ja mam len dvoje tehotenske gate, a par triciek, dnes na oslave som si pozicala dedovu mikinu, lebo ja sa uz do nicoho nenavleciem a som sa zatala, ze ani nic velke nekupim, aby som mala motivaciu schudnut do pov. veci ... no som teda zvedava 😅

nika23t
15. máj 2010

Kafoditka, nemysli na to, ved to mozno budes mat uplne bez problemov a v pohodicke, tak naco sa stresovat uz teraz? Aj tak ziadnej z nas nemozu nic zarucit, lebo tesne pred porodom sa moze vsetko zmenit. A uvidis, ze drobci nas donutia byt pouzitelne par hodin po narodeni 😉

lenkaaninka
15. máj 2010

neboj nič ja som v auguste bola na operácii a mám ranu na krku ako od podrezania operovali mi uzlinu na krku a bolo to dosť divoké ale tužba byť fit a isť domov bola silnejšia a neboj ked budeš mať malého tak sa pozbieraš ani nebudeš vedieť ako...ved sme ženy nie

maxara
15. máj 2010

kafko neboj.. ja mam pocit, ze spinalom mozem ist aj pri akutnom, ak mas absolvovanu tu anesteziologicku ambulanciu kvoli epi.. a ked yz mas epi, tak nie je problem s tym spinalom.. VRAJ.. a ta rana je sice velka, je to riadny zasah do organizmu, ale zas niektore baby uz na treti den po cisari skacu ako srnky.. je to ved toho, ako tvoj organizmus zareaguje.. tak hlavu hore, ked aj bude cisar, hlavne ze bude malinky v poriadku 😉

kafoditka
15. máj 2010

nika ja ti pravdu poviem, co sa tyka porodu sa ani tak nebojim o seba ako to, aby sa malemu nic nestalo a narodil sa zdravy...

kafoditka
15. máj 2010

dakujem kocky 😉

maxara
15. máj 2010

presne ako hovori lenkaninka, ved sme zeny.. 😉 my nie sme upejpani chlapi, co zakaslu a uz aj lezia v posteli a nechaju sa obskocit

nika23t
15. máj 2010

Kafko, to asi vsetky to takto vidime. A minule som spomenula kamoske, ze babatko to bude mat tazsie ako ja, a ona mi povedala, ze ono nic nevnima. Ale podla mna vnima vsetkucko vsetko. Prvykrat sa nadychne, bude mu zima, a celkovo sa ocitne uplne v novom prostredi. My podla mna na tom budeme urcite lepsie.... A budeme tu musiet byt pre nasich milacikov.

lenkaaninka
15. máj 2010

dobre babeny idem off čumákovať tv...

oacka
15. máj 2010

kafko, nemôže to byť také strašné,ten cisársky, po dni na JISke ťa postavia na nohy,či chceš,či nechceš a ideš... baby po cisárskom púšťajú po 4 dňoch domov... asi potrebujú viac pomoci doma,ale vraj po týždni fungujú... ja si to tak myslím a nechcem počuť nič iné!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fakt, lenkaaninka, ja by som mohla byť tehotná furt, teda až na tie prvé 4 mesiace! 😀

oacka
15. máj 2010

ja chcem radšej sekciu ako normálne....

maxara
15. máj 2010

baby no ja som si kukla tu knizku tehu a na tej dvojstranke, hned po otvoreni mam take kolonky, ze menstruacny cyklus, PM, TP, nastup na MD, vyska/hmotnost, roamery panvy a hned vedla toho je cervikalne skore a tie veci, co sa sleduju su dlzka, dilatacia, orientacia, konzistencia, uhol a naliehanie. teraz som v 32tt cize moja tolerancia je 5.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre