Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
16. máj 2010

Bellablonde - rozosmiala si ma 😀 😀 😀 . Manzel povedal, ze mam riadny utlm...musim lezat, ze uz to nie je take strasne, aby som robila co chcela.
Ale rano som zacala vysavat - najlepsi sposob, ako donutit muza nieco robit🙂 Takze hned sa toho on chopil... 😀

MAXI - tomu veru, ze to tak bude rozpravat, ako moja🙂 Aj deti v skole to tak vnimali. Tes sa🙂
MAXI - pozerala som LOD DUCHOV, bolo to celkom mile a pekne 😀

bellablonde
16. máj 2010

no veru kukni, ci ten nas jul bude uprsany so zaplavami

...inak ja som akurat dnes mala vytiahnuty zosit s poznamkami, ked sa malicky narodil a presne som si tam zapisovala ako casto papal, kolko minut z ktoreho prska, co robil, kolkokrat si grckol a podobne prkotiny... normalne som sa do toho zaciiiiitala 😵 😵
strasna nostalgia, nech uz mame nase mini pokladiky v naruciach 😵 😵 😵

katarina7777
16. máj 2010

maxi aj ja chcem tvoje fotky 😅

neviem ktora z vas sem dala link na tu opatrovatelku co bila to malicke, normalne sa mi vo vrecku noz otvara ked si na tu svinu spomeniem 😠 😠 😠 ja som uz mm oznamila ze radsej si budem brat maleho do kancelarie ako ho nechat nejakej pestunke, aspon pokial nebude vediet rozpravat... potom pojde do skolky.

maxara
16. máj 2010

bella 😀 uz teraz sa hanbim... navyse ta babula nie je profi fotografka, foti ako hobby, ma len akurat kvalitny fotak a super atelier, no to preto, ze robi ine fotky.. no vsak uvidime..

inak ja sa zajtra chystam na Kramare cvicit, potom Kafkovi odniest tu modru zavinku a potom spat, furt tuzim po posteli v poslednej dobe.. 😒

katarina7777
16. máj 2010

bellablonde ako sa poznam aj ja budem mat podobny zosit s "datami" alebo najlepsie si spravim tabulku v exceli 😉

maxara
16. máj 2010

bella no nevyzera to ruzovo, ale myslim, ze jun by mal byt krajsi, dokonca aj koniec maja uz by mal lepsi, lebo my sme sa zaujimali preto o maj, ze sa k nam chce nanominovat mm rodina (tety, strycovia a babky a dedko, vsetci samozrejme s rodinami - sice "len" cca 25 ludi) na kolaudacnu party.. no a mojou podmienkou bolo, ze az ked bude vysiaty travnik a party bude vonku.. no a kedze oni vedia, ze tento rok sa to vsetko chysta, tak sa tu uz vidia teraz.. 😒 akoze nikoho nesere, ze si ledva utrem prdel po srani.. pekne obskocit sa nechaju.. som povedala akoze vtipne, ze ked si donesu napecene kolace, tak okej, ja im postele nachystam (u nas v pohode prespi 14 ludi) a nejake maso napacujem.. nastastie svokra potom povedala, ze stari budu spat na chalupe a mladi u nas a ze daju upiect prasa a skratka, ze poriesia.. no ale uz len ta predstava, ze pride k nam po k...t ludi (ked uz to mam tak napisat) ma desi.. Tak preto sme vybrali koniec maja, zaciatok juna, lebo to mame s mm narodky, tak nech nam aspon darceky donesu 😝

katka7 - tu suku vypatlanu by som zabila, byt ta matka 😒 ved chuda babo.. ja som ho tak lutovala.. ☹
a mimochodom, cez tabulky som tu ja 😀

inak niekto ma tu inspiroval a ja som zacala Ninke pisat taky pseudodennicek od 1.5., len zopar riadkov na 1 malinku stranu v takom pamatnicku.. no uvidim..

dugyna
16. máj 2010

bella jul by mal by oblacny polooblacny a urpsany .. ☹
teplo ma byt az v auguste..a v druhej polovici septembra

adjka
16. máj 2010

duqyna a to odkisl vies? mne by to aj vyhovovalo vynimocne, lebo cakam dvojicky a aspon sa nebudem poti jak budem okolo nich lietat, tak by som prvy krat v zivote uvitala, keby nebolo horuce leto...inac byvam normalne furt pri vode a z tepla sa tesim...

dugyna
16. máj 2010

adjka to moja ocino so robi vzdy taku predpoved pocasia na cely rok...uz dlhe roky...ma na to nejaky system ..a zatial mu vsetky mesiace od zaciatku roka vysli..a aj maj ma urpsany v predpovedi a ochladenie..druha tretina maja tak pise...cize ja podla toho 😀
ale fakt mu to zatial vychdza...

dugyna
16. máj 2010

a ty si julovka? mas termin v july? takze parad mame dvojicky aj unas v teme sa tesim 😉

mojalili
16. máj 2010

Kocky, moja mala ma taky dennicek od zaciatku narodenia, hm...skoda,ze ma to drzalo len rok....ale tak to zakladne ma napisane..... 🙂
A nasla som tiez v Exceli jej denny rezim, ked mi ju moji rodicia zacali varovavat na cely den, ked som isla do prace, zaujimave. MAnzel ked to teraz videl, ta...."TO ONA TAK VELA PAPALA?" 😅

Taaaak mam konecne LILI doma, je s tatinkom vo vani, ze čapujú piv - akurat sa tam ozýva. Velmi sa tesi na kupanie s tatinkom kazdy tyzden, vymyslaju tam, no hruuuuuuza. 😀 😀 😀

mojalili
16. máj 2010

DUGYNA - aj DIOR sem chodi, aj ona caka dvojicky chlapcov, teraz je v nemocnici🙂 nechodi casto ale chodi🙂
Takze Adjka vitaj🙂

bellablonde
16. máj 2010

jej uz mas doma zase plny dom lilinho stebotania 😵 ja som prave doupratovala bordel v kuchyni a moji chalani sa zas nahanaju po byte so strasnymi bojovymi pokrikmi plus davali veci do pracky, kadeco ponalievali do nasypiek (radsej nechcem vediet ani co) a slavnostne ju pustili 😀 😝

moja posledna opatrovatelka sa viac hrala s mackou ako davala pozor na Petka (asi pred 3 mesiacmi som fakt nevladala za nim behat, sme sa dohodli s manzelom, ze si najdeme studentku na vypomoc) a dopadlo to naprd... by som vedela napisat nejake pribehy... nastastie ziadna brutalita 🤐

bellablonde
16. máj 2010

ahoj adjka, gratulka k dvojickam, uz teraz ta obdivujem, vsetko zvladat dvojnasobne 🙂 budu jednovajecne?

mojalili
16. máj 2010

lili prave povedala tatkovi...schovaj si toho pipika🙂 ona si mysli, ze tatinko ho moze len tak odlozit 😀 ale inak si to nejako nevsima🙂

Ked prisla medzi dvere, tak prve co bolo, pobozkala mi brusko, davala bratcekovi pusinky🙂tak sa so mnou zvitala🙂

dugyna
16. máj 2010

mojalili som ani nezaregistrovala...tak super dve kocky s dvojickami 😉 to musi byt krasne..aj ked obcas velmi vycerpavajuce

bella to fakt strazila macku miesto maleho??to co za onu...bolo?

bellablonde
16. máj 2010

neda sa povedat, ze strazila, ale hocikedy som ju nacapala v izbe ako namiesto hrania sa s petkom, hladka macku ...

oacka
16. máj 2010

adelka, budeš mať pravdu s tým peroxidom,šak na vlasy sa nejaký 3%tný používa,nie? ale ona nám to fakt tak nadiktovala, možno sa zmýlila.
katarinka7777 fakt vydarený kočík, veľmi elegantný! a tá terasa, no jedna báááááááseň, mne sa veľmi páčia také tehlové veci!
ja som do piatej spala, teraz som urobila jablkový závin a šošovicovú polievku a idem spať ďalej. u nás vkuse leje a aj tak som spotená jak fras...

mima89
16. máj 2010

caute babule dnes prsii jak z krhly..... 😒 uvarila som si puding a idem ho k vam spapat 😉

a tie co ste objednavali z PAMPYSHOPU tak po kolkych dnoch vam potvrdili tu objednavku? ja som uz zaplatila a stale nic....

adelaine
16. máj 2010

babenky,
dakujem za povzbudenia 😉 ak budem vladat, a ak nebude termin skusok v case mojho porodu,
tak sa tento rok dohrabem este do skoly 😀
neviem, co ma zenie, asi ma to bavi byt taka premudrela 😀 😀 😀

inak, baby tu v BA je des vyliezt von, som sla k autu a clup po clenky vo vode,
vsade polamane konare, fuj a aka zima je tam....nech je rychlo pekne,
lebo si nemam co obliect, ziaden jarny kabatik nezapnem,
vyzeram vo vsetkom, akoby som to mala oblecene po mladsej a chudsej sestre 😎
musim chodit rozopnuta akoby mi bolo straasne teplo 🙂

kafoditka
16. máj 2010

mima, na tvojom mieste by som tam zavolala a informovala sa... Ja som jeden den objednala, na druhy mi potvrdili objednavku a do dvoch tyzdnov som mala tovar doma...

Oacik - skvely napad.. zajtra veru spravim jablkovu strudlu z listkoveho cesta, mnam 😉

adelaine
16. máj 2010

inak, naozaj, katka, ten dom je baaaasen, a ta terasa, boooze 😉 tam by sa pilo presso 😎

cigaretka5
16. máj 2010

Dugy to pocko sa rata podla starych vypoctov ze sa zapisuje pocko od lucie do vianoc a podla toho co den to mesiac , moja babka to tiez pocita.
Inak baby zacinam mat pomaly shopping zachvaty, ktore mate vy uz davno za sebou . Sme objednali kocik postielku madrac. Mojalili dakujem za ochotu uz nemusis postielku kukat, som dnes a zajtra v senici a pojdem do bestu kuknut ale podla mojich info ju tam nemaju a tak sme objednali z netu.

cigaretka5
16. máj 2010

Addelaine Ja som tiez vacsi student najskor vyska potom phd medzi tym licencia na dane , teraz este 13 juna mam skusky na inu licenciu a zvazujem ze zacnem aj pravo

maxara
16. máj 2010

cigaretka 13 juna mam narodeniny 😉 a tu tvoju postielku so zirafkou 100%ne mali v kocikove v Ivanke pri Dunaji. Ked som tam bola niekedy v januari, ci februari, tak sme na nu pozerali

dugyna
16. máj 2010

cigaretka opytam sa ho ci to podla toho robi..lebo tato to robi co si pamatam este detska sme boli a aj mu to vacsinou vychadzalo..

pochvalim sa mm cez tyzden postavil postielku 😅

adelaine
16. máj 2010

..no teda, ste mi urobili chute...ze zavin,
ale ja take neviem upiect ..fnuuuk 😢 😢

idem urobit aspon bublaninku podla receptu mojalili,
tu viem urobit a nesmierne ma to tesi 😀

cigaretka5
16. máj 2010

Pohoda Ja mam strasne rada net shopping vsetky tieto veci chcem riesit s drahym a my sme schopni sa stretnut neskoro vecer a to nie je nikde otvorene. Baby skoro vsetky ste objednavali v pampyshope su fakt taki dobri? Alebo maju take uzasne veci? Mne sa tie obliecky zdaju vsade tie iste ...

cigaretka5
16. máj 2010

A maxi podla mna aj v kocikove by nam
ju objednavali, takze pohodka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre