Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
2. nov 2009

Ahojte, kočky! Zajacik gratulujem! 😀 😀 😀 Pani sestrička sa určite tešila! Ja som dnes ráno zvracala! Bolo mi hrozne zle. Teraz sa bojím jesť, lebo cítim, že zas mi je čudne... Ja idem na druhý UZV v pondelok, dúfam, že bude všetko ok. Nepošlete mi niekto kuriérom niečo dobré pod zub? Nechce sa mi variť... 🙂 🙂 🙂

lucia.
autor
2. nov 2009

oacka co myslis pod pojmom nieco dobre??.. . chlebik s masielkom a struhanou mrkvou?😀.. mne sa tiez dnes nechcelo varit.. teda nemusela som tak som nevarila

zajacik...
2. nov 2009

Ericica, Oacka, dakujem 🙂
Ericica drzim palce na pondelok!
A Oacka tebe tiez na pondelok 🙂 Hej sestricka bola zlata, uz mi gratulovala hned rano, ked som jej hovorila o pozitivnych testikoch 😵 Fuuha tak tebe uz zacinaju nevolnosti? No to nieje nic prijemne, ale pre babatko vydrzime vsetko 😵 Oacka ty si bola na krvicku tiez 14.den po ET? Ake si mala hcg? Ja som teraz taka zvedava 😅

ericica
2. nov 2009

oacka ja ti mozem poslat 🙂 mam pecene kuriatko na zeleninke a na masle....chcees 😀
a dnes som bola na cine v meste som dostala strasnu chut.....mozem mat uz tak skoro chute???? 😕

zajacik...
2. nov 2009

Jaaj boze mne teraz zaplo ze ty si nebola po ET, sorry 😅 😅 😅

zajacik...
2. nov 2009

Baby a ja mam nenormalnu chut na skvarkove pagace, musim ich tento tyzdemn upiect. Nic ine mi nejde na chut len tie pagaaaace 😀 😀 😀 Inak ja vobec nepocitujem ziadny hlad, ani mi nic nejde na chut. Ako neni mi zle zo ziadneho jedla, ale nic sa mi neziada... 😖

oacka
2. nov 2009

Mne práveže môj doktor nebral krv, lebo robil poobede a ja som prišla až o piatej, tak som hneď išla na ultrazvuk, čo ma aj prekvapilo. A teda vôbec neviem,aké mám HCG. Aj by ma to zaujímalo. Jáááj, o číne rozmýšľam aj ja, lenže to by som musela dvihnúť zadok a vytrepať sa do obchodného centra.... Ja tiež nevarím, lebo nemusím, manžel ostane asi 2 týždne v nemocnici.... ☹

oacka
2. nov 2009

Veď si počkaj zajacik, ono to príde... 🙂 🙂 Ale bodaj by to ostalo, aspoň viem, že mimi je tam!

oacka
2. nov 2009

Tak som sa rozhodla pre brokolicovú polievku a žemľovku, lebo kuriér nechodí.... 🙂 😉 😉

ericica
2. nov 2009

mnaaaaaam brokolicova polievka aj zemlovka to moze byt 😝 😝 😝 😵
ja som mala pri malej take zvlastne chute 😒

oacka
2. nov 2009

U mňa to nie sú ani chute, ale skôr čo špajza dala. 🙂 Ja nemám chuť na nič... ☹

eviq
2. nov 2009

ahojte, vidím, že tu prebieha debata o chúťkach 🙂 ja mám ten problém, že napríklad mc donald normálne nemusím a od kedy som tehu, tak by som to jedla každý deň, viem, že je to nezdravé, tak zvádžam ťažké vnútorné boje...

susane01
2. nov 2009

No vy tu pekne papate? Ja tiez nemam zatial ziadne chute a zatial mi ani zle nieje . 😉 Ja som dnes varila paradajkovu polievku, pecene masko a zemiakovu kasu. 😀

oacka
2. nov 2009

Ja mám veľmi rada zemiakovú kašu. Ani mäso mi netreba. Ale keď ona chutí najlepšie čerstvá. Mcdonald milujem, môj manžel sa preto na mňa hnevá, ale teraz nemám naň veľmi chuť. A najlepšie je, že nejem čokoládu, čo inokedy bez nej nevydržím ani jedinký deň!

zajacik...
2. nov 2009

Oacka ani ja teraz cokoladu a ani sladke velmi nemusim, hoci predtym som si to rada dopriala. A zemiakovu kasu som aj ja mala vcera, tiez ju mam rada, a chuti mi aj zohriata v mikrovlnke, nemusi byt ani cerstva 😅

mirip
2. nov 2009

zajko aj tu ti gratulujeeeeeeeeeem 😵

oacka
2. nov 2009

Zajacik, ak sa smiem opýtať, aký bol u vás problém s otehotnením? Endometrióza? A povedal ti Hredzák dnes niečo? Že ako sa máš správať, čoho vyvarovať alebo tak?

zajacik...
2. nov 2009

Mirip dakujeeeem 😵

oacka
2. nov 2009

Ja som si kašu urobila v nedeľu, a hoci som ju mala v chladničke, včera mi už tak divne smrdela... tak som ju vyhodila. Celá chladnička zrazu divne smrdí...

oacka
2. nov 2009

v sobotu!

zajacik...
2. nov 2009

Oacka neviem, zrejme bola problemom endometrioza, ked sa nam nedarilo prirodzene... a dnes som s Hredzakom vobec nebola, len mi sestricka zobrala krv a potom som jej poobede volala o vysledky a povedala ze kedy mam prist na UZV. Ale myslim ze ani na UZV mi toho dr. nepovie viac, ved vies aky je zhovorcivy... 😅

oacka
2. nov 2009

Mne to teda strašne vadilo. My sme to aj s kamoškou, čo už čaká "od neho" druhé dieťa rozoberali, že on musí mať dajaký problém s komunikáciou. Veď to nie je normálne, aby sa doktor za toľké prachy, čo doňho pcháme nevedel na ženu pomaly ani pozrieť a trochu ju povzbudiť! A tebe nenavrhoval najprv IUI? Ja mám 31, ty si mladšia či staršia?

pancake
2. nov 2009

baby po kolkych dnoch si mozem spravit tehu test? ja som si spravila po piatich a nic. mam zase cakat tyzden? alebo mozem aj skor??? 😕 😕

oacka
2. nov 2009

Po piatich dňoch od čoho? Ja by som si robila, až keď ti bude meškať MS.

zajacik...
2. nov 2009

Oacka veru povzbudenie od neho by neuskodilo, zato sestricka ho v tomto smere nahradi na 200% 😵 Nam odporucil rovno IVF, vraj kvoli endometrioze je IUI zbytocne, lebo vraj endometrioza produkuje latky, ktore zabranuju oplodneniu vajicka v tele matky, tak preto hned navrhol IVF. A vraj aj ta polrocna hormonalna liecba endometriozy (umely prechod), ktoru som absolvovala, vraj to bolo zbytocne a mala som ist hned do CAR. No ale poznam vela bab aj ty si toho prikladom, ze to ide prirodzene aj pri endometrioze... A inak ja mam 32 😉

zajacik...
2. nov 2009

Pancake zbytocne sa nestresuj, testuj az ked ti bude meskat MS... pripadne ak by si to nevydrzala, tak urcite minimalne takych 10-12 dni po styku, ale to neviem ci by ti este nieco ukazalo... 5 dni po styku ako je to uvedene na testoch este nieje mozne aby test zachytil hcg, pretoze isty cas potrva kym oplodnene vajicko prejde do maternice, potom isty cas trva kym sa uhniezdi a az vtedy sa zacne produkovat hcg... takze tych 5 dni je reklamny tah 😉

oacka
2. nov 2009

Ja to nechápem, ja mám tú istú diagnózu, čo ty a išla som na IUI, ale ja som mala 30, a mne až vtedy na laparke diagnostikovali endometriózu, možno som mala malé ložiská, tak chcel skúsiť aj IUI. Veď on vie, čo robí. A o tých piatich dňoch na teste si myslím to isté, je to blbosť, aj ja aj moje kamošky sme na druhý deň, ke´d nám meškala MS mali tú druhú čiarku úplne jemnunkú, takže pred MS by ju podľa mňa ani nebolo vidieť.

zajacik...
2. nov 2009

Ja som mala vtedy 31, ked som bola na pohovore u Hredziho ohladom IUI alebo IVF... mne zistili endometriozu uz v dec.2006, mala som endocystu, ale na laparke som bola az v sept.2007. A o rok na to som prvykrat navstivila SPLN.

oacka
2. nov 2009

Myslíš, že môže endo nejako ovplyvniť tehotenstvo? Tehuľky s endo hovorili, že ani nie.

zajacik...
2. nov 2009

Myslim si ze nie, prave naopak, tehotenstvo moze ovplyvnit endometriozu, resp. ju vyliecit 😵 Ajked pocula som uz aj nazor, ze endometrioza je nevyliecitelna... ja sa endometriozou vobec nezapodievam, beriem ju ze ju nemam. Na laparke mi odstranili cystu a drobucke loziska co som mala na pobrusnici sa mi hadm vyliecili pocas toho umeleho prechodu, v ktorom som bola 10 mesiacov, takze ja verim ze ju uz nemam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre