Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
19. máj 2010

SUnny - tak ako u mna, v robote som to dovrzala dokonca, isla som 6 tyzdnov pred porodom a sup.....druhy den materskej a lekar mi nakazal lezat, co som na rozpadnutie.....no to sa mi teda vyplatilo 😒 Ako naschval 😠

sunnygirl
19. máj 2010

mojalili, ja sa vážne dnes obávam o seba aj o malé, ledva dýcham a brucho mi ide rozthnúť a srdiečko vyskočiť. Možno je to od toho že som nespala, tak nemám energiu ☹

sunnygirl
19. máj 2010

to bolo úplne jedno, či som si ľahla na ľavý alebo pravý bok stále sa rozkopalo, akoby som ho tlačila a na chrbte mi bolo zle, mdlo

mojalili
19. máj 2010

To chce spanok, mala som take stav: Nemozes si zobrat aspon 1/2 dna dovolenku, ze sa citis zle? Pomohlo by ti to, proste teraz je taky cas a aj ja citim, ked mi je zle, ze musim zalahnut a oddychovat...najst polohu, zavret oci, klud a oddychovat

nina88
19. máj 2010

Ahojte... Chcem sa spýtať fungujete ešte všetky sexuálne?? Ja som zrazu dostala nejaký ,,skrat,, vobec to nechcem, ani pomyslieť, moj muž to nevie pochopiť, je urazený, vraj nemám na to zdravotný dôvod,tak čo si vymýšlam... 😢

sunnygirl
19. máj 2010

mojalili, uvažujem nad tou dovolenkou a veľmi, aby som si horšie neurobila ☹

nina88, kakaný manžel 😒

sunnygirl
19. máj 2010

najhoršie jae na tom, že aj záchod máme vo vedľajšej budove a nejako tam ani nevládzem odkráčať, no hotovo 😅

katty17
19. máj 2010

ahojte bambulky 🙂
ja som mala opat otras nocku. opat o tretej hore, ako vzdy. tato ranna hodina mi je nejakym sposobom sudena. nechapem to. potom uz vobec nezaspim a o siestej sup sup do sprchy a do prace. jooooj. dnesnu noc som mala skaredy sen. sa mi snivalo ze som zacala velmi krvacat a nik mi nijako nepomohol. vsetci okolo len lamentovali a nic z toho :(
Ste tu pisali cosi o stavoch akoby vam nabiehala menstruacia. ja som to mala presne vcera... tak zrejme su to normalne stavy.
Neomarta, ja by som sla na ten kurz do ruzinova. napis prosim o tom cosi viac, alebo nemas nahodou link?
Alexa, ako ti dopadlo vcerajsie fotenie? pacilo sa ti?

sunnygirl
19. máj 2010

katty17, keď sa sníva o krvi vraj to nie je nič zlé 🙂

noemarta
19. máj 2010

ahoj Katty, ja to obvolam a dam ti vediet, ze co a jak jooo !! super, aspon tam nebudem sama medzi cudzimi.....
ja sa idem zajtra fotit, tak som zvedava ako budem vyzerat... hi hi

alllexa
19. máj 2010

Noemarta - ale ten dalsi kurz podla mna zacina az 7.6., to je prvy pondelok v mesiaci.
Uvazujem, ci tam nepojdem, lebo ten minuly bol dost rychlovka - zacali sme az o pol druhej a mala do doktorka, ktora len zaskakovala.

Sunnygirl - skus si vybavit matersku 8 tyzdnov pred terminom, mne to doktorka v pohode tak napisala, lebo som mala strasne stresy v praci a uz som nemala chut cestovat do prace tak daleko hore-dole (na uplny koniec Devinskej), tam sa nervacit, tak som ju o to poprosila. A teraz mam uz pokoj.

noemarta
19. máj 2010

alexa, dik za info, aj som si myslela ze to zacne asi az 7.6. a to uz budem doma na materskej, takze pohoda. nooo, to by bolo super keby si isla aj ty, uz by sme boli tri.
Alexa a kto ta fotil ak to nie je tajne, ja idem zajtra.

sunnygirl
19. máj 2010

allexa, to môžem Dr. povedať, že nech ma tedy dá 8 týždňou? poprosiť ho?

mojalili
19. máj 2010

SUNNY - asi je nieco vo vzduchu ☹ ☹ ☹
- prave som prisla z obchodu, pani sa ma spytala ci mi nie je zle, ze som az zelena.....dostala som takeho motaka....zle, no hrozne, nevedela som co robit....uz som doma..no idem lezat tak hodinku a potom navarim.... ☹

noemarta
19. máj 2010

Alexa, hm... tak teraz som volala s mojou svagrinou, tak uz viem kto ta fotil, hi hi, zevraj budes kraaaasna na fotkach !!! ta chvalila.

katty17
19. máj 2010

neomarta, mas na mysli tie prednasky o epiduralke, kojeni.. co byva kazdy pondelok? ak ano, tak to uz mam viacmenej za sebou. som myslela ci tam nerobia nahodou nejaky predporodny kurz ohladne dychania atd. atd. Neviete nahodou o takomto kurze v ruzinove?

kafoditka
19. máj 2010

Ahojte kocky, ja som spala velmi dobre, len raz som bola na wecku, ale zobudenie som mala teda originalne! Taky krc do laveho lytka som dostala, az som vykrikla au na cely byt a moj manzel chytil zachvat, okamzite bol na nohach, ze co sa deje, ci uz ideme rodit???? 😅 chudacik, tak som ho ukludnila, ze mam "len" krc v nohe, ale za to poriadny..
Konecne trocha slniecka 😎 😎 😎 idem si dat nejake ranajky a musim ist zasa do eurovei, kpila som otcovi k narodeninam koselu a je mu uzka, tak to idem vymenit...
Pekny den vsetkym!! 🙂

noemarta
19. máj 2010

katty, tie pondelky som myslela, ale ja som si myslela, ze tam ucia aj dychat, tak vidim ze asi ani nie, lebo ja uz mam jeden kurz tiez za sebou, to bolo s dulou a to bolo super.

katty17
19. máj 2010

jeeeej, neomarta ty si svagrina zuzky??? 🙂 tiez som bola pred dvoma tyzdnami u nej. neskutocna zena plna energie 🙂 velka symposka... vrelo ju odporucam uplne vsade 🙂

noemarta
19. máj 2010

katty, ty si sa tiez dala u nej nafotit???
noo , to je moja svagrina. vidite aky je svet maly, hi hi

katty17
19. máj 2010

ano, bola som aj ja u zuzky. licila ma aj Majka 🙂 vyuzila som vasu rodinku. chichichi. takze ides aj ty na to. sa tesim na vase fotecky. aspon budeme mat co kukat. aj maxi sa dala fotit, aj alexa, ja a ty. joooooj. som zvedavucka na nas 🙂

silvia.vesela
19. máj 2010

dobre ranko kocky,

pridavam sa k Vam do klubu nevyspatych! Tato noc to bola hruuuuza!
😒
Pobolievalo ma brucho, pocit som mala taky, ako keby som mala dostat menzes.....mala som pocit ze mi tvrdne brusko...no DES!!!!
Asi je ozaj nieco vo vzduchu, ked mame viacere taketo pocity....

katty, ja mavam bezne take sny, tiez sa mi parkrat snivalo, ze som zacala krvacat.....a tuto noc sa mi snivalo, ze som sa rano zobudila a pol plachty bola mokra, z plodovej vody...... 😒

katty17
19. máj 2010

zrejme nasa psychika funguje aj v podvedomi a v snickoch.... mozno to suvisi s nejakym mini strachom a obavami z nasich porodov...

luminkasp
19. máj 2010

mojalili aka krasna fotka 😉

alllexa
19. máj 2010

Katty - no, bolo to dost vycerpavajuce🙂 Je tazke tvarit sa v pohode alebo sexy aj po hodine statia a pozovania. Ked si mi hovorila, ze to trva 4 hodiny, tak som nechapala, ze ako je to mozne, ze tak dlho - teraz viem🙂 Ale fakt je, ze dost si dala na tom zalezat. A aj ta vizazistka bola fajn.
Takze aj Ty by sla na tu prednasku o porode opat?

Noemarta - uzi si to fotenie!

alllexa
19. máj 2010

Noemarta - no ja odpadnem, ze Ty si jej svagrina! A aj mi vcera spominala, ze sa bude u nej svagrina fotit🙂

noemarta
19. máj 2010

Aj mna ide Maja upravovat, to je inac moja byvala spoluziacka. a ty uz aj mas fotky hotove???? aj max, to som nevedela, nooo, je ten svet maly....

silvia.vesela
19. máj 2010

katty, tak to mas pravdu.....moj manzel sa vzdy na mna "hneva", ze mam mysliet pozitivne.
Ale ja tak aj myslim, ale mam aj obavy. 🙂

ozaj kocky, co budete dnes varit??

noemarta
19. máj 2010

vidis alexy, svet je maly..... nooo ja neviem ci vydrzim 4 hodiny, uvidime.
a kedy budes mat fotky? ja ich budem vidiet asi prva, hi hi.... alexy a ty uz si na materskej a kde budes rodit?

mojalili
19. máj 2010

LUMINKA - to je spomienka, aka som bola este v pohode "kočka", teraz si pripadam strasne znicena a unavena. Dnes mi nie je dobre, od rana mi tvrdne dost brusko, maly je aktivny, od zaludka mi je zle, mam motaky a kruhy pred ocami....a este ma moja mama otravuje s fotkami dochodcov 😠 😠 😠

SNNY -jasne, ze mozes ist na matersku skor, 8 tyzdnov pred porodom, staci povedat lekarovi a ak mas feroveho lekara, tak preco popravde, ak nie, tak ze ti byva zle, toci sa ti hlava, tvrdne brucho.....a mas to 😉 😉 😉 MOJA RADA - chod, kym nie je neskoro ako u mna... 😉 😉 😉

katty17
19. máj 2010

neomarta, maxi sa dala fotit niekde inde, ale pisala ze sa bola nafotit. 🙂 neomarta, my mozno budeme aj spolu rodit v ruzinove. mame podobny termin. chichcichi. 😉
silvi, urcite treba mysliet pozitivne, ale niekedy sa takym myslienkam neubranim. napada ma cokolvek. hlavne ked vsade naokolo pocuvam kto co prezil... v poslednej dobe ma stale napadaju myslienky ohladne zdravia malickej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre