Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
20. máj 2010

mojalili ty na tejto fotke vyzeras ako moja kamaratka Gituska, frut na nu musim mysliet, ked ta vidim 😉

mojalili
20. máj 2010

MAXI - pekne nieco treskni svojmu o hlavu, nech sa preberie. 😒 Prvy porod som nemala zazmluvneneho a vsimol si ma primar na piatykrat, bola som ta psoledna a tak som si vytrpela. A mozem povedat NIKDY.....ked na to mam tak nevaham a z ho mam zazmluvneneho.... 😉 Vies, tazko sa uz hovori po.......ked sa vyserie a ty uz mozes volat o pomoc kolko chces....nech sa zobudi...takychto chlapov a milujem, co davaju take mudre reci.... 😝

robika
20. máj 2010

ahojte,
mirka: gratulujem ze sa malicka otocila 🙂 sikovne dievcatko je z nej 🙂
moj malicky este nie, ale verim tomu ze sa otoci, ale asi mi chce ukazat ze sa este nemusim strachovat, ze nemam nic velmi nachystane, urcite preto je dole nozickami a ked bude vsetko pripravene, otoci sa a pojdeme rodit 🙂

strasne vela viete toho napisat, nemam vela casu, stihnem obcas precitat 2 strany a uz musim ist daco robit....

mirka285
20. máj 2010

kafko veru tak..mi to povedala ta kamosk co rodila teraz ze im to hovorila laktacna sestra v porodnici..tak ze nedava vobec odgrgavat a vsetko je v poho...mxi a to nevies ze chlapi si myslia ze pojedli vsetku mudrost sveta..skoda ze rodit nemozu,by som im to dopriala...

maxara
20. máj 2010

mojalili ja som mu povedala, ze nech ten trtko nezazmluvni, ja sa predsa nemusim po nom opicit.. vysvetlila som mu ze ano, kazdy lekar mi bude asistovat pri porode, ale len pocas jeho sluzby.. nikto mi nezdvihne telefon inokedy a pod.. IDE O NADSTANDARDNU sluzbu, ktora je dostupna a je spolu s epiduralkou jedina, ktoru hodlam vyuzit.. zato nemusim byt na nadstandarde ubytovana a NAVYSE, trpim tu prave kvoli tym peniazom navyse toho smradocha.. potom povedal, ze ved dobre, kludne si zazmluvni, ked si myslis, ja len nechapem... a zase dokola.. ja ho drbem.. zato ho donutim ist k porodu.. nech vidi, preco som chcela mat zazmluvneneho...

mirka285
20. máj 2010

robika to normalne budes citit ked sa otoci..mne sa tam dva dni cudne metala a dnes rano som mala normalne tusak ze sa pretocila a aj tak bolo..sranda inak

kafoditka
20. máj 2010

miri a kde si kupila tie kosiky? ja som videla v tescu, ale to musis kupit len celu sadu a je ich tam 6-co mi je nanic a v ikei mali len velmi velke.. ja by som chcela tak dva-tri take akuratne. jeden na plienky, druhy na kozmetiku..

mirka285
20. máj 2010

kafko na kosickej,idem ti ich odfotiti aby si mala predstavu ako vyzeraju 😉

robika
20. máj 2010

o tom grgani, ja som sa minule cudovala, ked mi sesternica (ma 8 mesacneho chlapceka) ze ona ked kojila v noci a maly spinkal s nimi, tak ze si ho iba prilozila - poleziacky, maly sa napapal a ze ona obcas stihla tak ako papal aj zaspat, takze odgrgavanie nebolo... neviem ci to je zdrave, ale maly je taky zlatucky a velmi spokojne babatko

maxara
20. máj 2010

mirka ani nehovor.. skratka on si mysli, ze ja som rozmaznana a zbytocne vymyslam.. baby ja si myslim, ze som oproti niektorym inym tehulam dost aktivna, doma normalne riesim, upratujem, jasne ze po menej, ale predsa.. nemoze sa na nic stazovat a furt ma poznamky, ked poviem, ze ma nieco boli alebo nieco.. potom ma zas lutuje a ide sa rozdat.. ja neviem.. mu asi hrabe, nakaze mi nech lezim, nech nic nerobim, nech polihavam a potom sa zase ksichti, ze hento nie je toto nie je.. oproti niektorym som usetrila strasne vela penazi, nakupujem s rozumom, rozvazne, nic zbytocne (podla mna), nic extra navyse.. tak hadam si mozem dopriat aspon toho dr.. ved ja nechcem od neho, aby si zobral druhu robotu alebo co.. ja som schopna usetrit na inom..

kafoditka
20. máj 2010

do kelu sak som tam predvcerom bola...

maxara
20. máj 2010

KAFKOOO vsimla si to o tych dupackach co som ti napisala?

carrie84
20. máj 2010

Maxi - a musis ist vobec rodit do porodnice? Nie si prilis narocna? Ved by stacilo, keby si porodila doma, nie? Pocitis, ze to na teba ide, das varit vodu (naco sa vlastne ta voda varila?!), nachystas uteraky a zavolas toho debka spolu s tvojim manzelom, nech ta odrodia, ked su taki mudri a rozhladeni! 😠
Chlapov by som bila ..... moj tiez minule prisiel s nejakou mudrostou z prace - lebo jeho kolega hovoril .... diskutovali sme kratko a strucne - asi ako vy dnes 😀 😀

kafoditka
20. máj 2010

maxi, ked sa budete udobrovat, vysvetli mu to vsetko tak, ako si to tu teraz napisala, ze sa snazis, aby bolo vsetko ciste, upratane, navarene, ze setris, kde sa da a nerozhadzujes, len mu to povedz v klude a bez kriku, urcite si uvedomi, ze hovoril blbosti a nechal sa ovplyvnit nejakym jebkom...

kafoditka
20. máj 2010

a ked nie, tak nahod taktiku a la carrie84 😉

ano vsimla som si moja 😉

mirka285
20. máj 2010

kafko aj s policou som to odfotila 🙂

robika
20. máj 2010

maxi to mi je luto, urcite sa nedaj, chlapi to jednoducho nevedia pochopit, na jednej strane nas lutuju ake to je pre nas tazke, na druhej strane sa cuduju, ked nieco nie je urobene tak rychlo ako predtym, podla mna ani moj uplne nechape ked mu poviem, ze ja jednoducho nemam uz tolko energie... ja to uz neriesim...

mirka285
20. máj 2010

maxi myslim ze chlapi su robeni cez kopirak...

adelaine
20. máj 2010

kocky, presne, oni sice nad nami pokyvkaju hlavami, ked nas to boli...a bla bla,
ale podla mna sa vobec nevedia vzit do nasich pocitov, aj z mojho to tak niekedy citim....
ale aby ma presviedcal, ze nezazmluvnuj nema gule, padla by kosa na kamen.....

inak, mirka tie kosiky su super vec..asi sa inspirujem 😉
ja som prapovodne chcela taky akoby trojkosik na kolieskach,
kde budem mat kozmetiku a plienky pre drobca...ze si to pritiahnem, tam kde potrebujem,
ale neviem to zohnat.....

mirka285
20. máj 2010

mne sa vsetky potreby na kupanie zmestili do toho vacsieho a v tom mensom mam dudle,hrkalky a take prkotiny...ale najvacsi vyber vselijakych kosikov je asi v Kike....

kafoditka
20. máj 2010

Maxi - ja ta uplne chapem aka si vytocena. Ako spomina Mirka, chlapi su cez kopirak... Vies, co som sa ja napocuvala uz takychto dristov?
-Naco emitex zavinovacka, nestaci obycajna deka??
-Naco elektricka odsavacka za 130euri, nestaci rucna za 40?
-Naco monitor dychu, sak ani Kubo ho nemal..(nase krsna)
-Naco teraz kolotoc na postielku, sak to ma cas aj neskor.... 😠 😠 😠
AKOZE moj manzel nie je ziadny skrblik, len on ako kazdy chlap berie vsetko z tej total praktickej stranky a nezamysla sa nad urcitymi vecami aj z inej stranky, tak som mu to najskor vsetko vysvetlovala a obhajovala si to, pritom nervacila a teraz mu len poviem bez debaty, ze to potrebujem a bodka... 😉

petrap001
20. máj 2010

no ja tiez patrim k tym aktivnejsim 😀 este pred par tyzdnami som malovala obyvacku,ked moj prisiel z prace skoro ma zabil,ze ci som normalna.ale ja som sa nenamahala 😀 😀 😀 tak som sa z toho tesila a on stresuje haha.a v praci,hoci uz len robim polovicne dni,tak sa nezastavim ale potom ma bolia strasne nohy z toho behania..ja akosi neviem sediet,ale mala by som uz ja viem..
inac som asi docasne vyriesila svoju nocnu moru spania.normalne spim na dvoch obrovskych vankusoch a dalsi mam pod bruchom,ale aj tak mozem spat iba na lavej strane.ale spim skoro celu noc,len raz idem na wc a nic ma neboli.taka som z toho stastna,len neviem dokedy sa budem radovat 😖 😖

a dnes tu mame take krasne letne pocasie,ze az nechapem.to sa tu nestava casto.ze 24 stupnov???? a na priamom slnku normalne 44??? ja nechapem.este stale krasne svieti slnko a ja si sedim pekne za zahrade a chytam vitaminD 😀

maxi,ty sa nerozculuj nad svojim manzelom,moj je este mudrejsi,hlavne v tomco mam jest a ako sa v praci nesetrim a pritom on sam mi ani s prstom nic nepomoze ked ho nepopytam.ale uz som si zvykla..ked nieco chces,sprav si sama alebo si to musis vyhadat..no co uz

kafoditka
20. máj 2010

petrap - slniecko ti zavidim 😢 tu je hnusne uz dlhsiu dobu. A co ma stve je, ze uz nic nezapnem, ziadnu bundu a potom mi je zima 😠
Ozaj, spominala si vysnivany kocik, aky si objednala??

mirka285
20. máj 2010

no ja som teda nevysvetlovala nic,lebo som velmi rychlo zistila ze to nema vobec vyznam..ja som Gabkovi vzdy len povedala kolko penazi mi ma nechat..ja som to tak rafinovane postupne nakupovala cez net alebo v obchodoch,ze ani neviem ako a mam nakupene vsetko co som chcela 🙂 obcas sice pozeral na mna ze a to aj toto potrebujeme?ja vzdy ze samozrejme,vsetky deticky to maju...

petrap001
20. máj 2010

noo slniecko je super,ale v robote som dnes skoro zomrela z toho tepla,ziadna klima len okienka otvorene a bezvetie.uz o 10tej som nevladala.ale inac sa tesiiim
a moj kociarik vysnivany je quinny buzz 3 a v pondelok by mal byt tu.sa neviem dockat 🙂 ako male decko sa tesim.ale nakupit mi toho treba este az az.asi som mala zacat skor 😖 ale zaklad uz je,tak uz len malickosti.akurat som na nete pozerala na podprsenky,tak maju celkom pekne a za ok ceny.lebo ja niesom az taka obdarena 😀 😀 😀

maxara
20. máj 2010

baby mate pravdu.. su rovnaki.. vcera utrel stanku po psoch a potom som pocuvala, ako NIEKTO chcel maznacikov a teraz aby sa o nich staral niekto iny.. a pod.. normlane som mu vynadala, ze ved som to isla urobit ja, tak keru p..u mi bral tu handru z ruk, ci na to, aby mohol potom vrzukat do noci.. az zarazeny ostal..
a teraz som za nim isla normalne, ze Nusko, ja si toho dr zazmluvnim.. a on ze, Dobre nusko, ved uz sme to uzavreli nie? .. tak som mu este povedala, ze mu to hovorim preto, ze ma sere, ze si mysli, ze som len zhyckanec a ze to je moj rozmar.. tak sa pousmial, akoze to som zvedavy ako my to chces vyhovorit. Som mu povedala to, co som sem napisala a ze jednoducho zato tu moze ten smradoch ostat o mesiac dlhsie.. tak na to iba tak akoze pohodka.. ved on nic... asi je nutne nieco obratit proti nim.. 😖

maxara
20. máj 2010

to niezeby bol on nejaky skrblik, alebo ze by som na to nemala peniaze.. ja mam uz teraz na to na ucte, tak ak sa nevyskytne nic mimoriadne, tak tam tie prachy budu az dokedy to nevyplatim.. Len sme zvyknuti si taketo velke vydavky riesit spolocne a tak preto som mu o tom hovorila a on sa len asi chcel vyjadrit alebo co.. ja si myslim, ze mu hrabe z tej druhej a DUFAM, ze na dlhsiu dobu poslednej skusky

maxara
20. máj 2010

mirka, kafko ta svehlova.. ja som zvedava ako to kraus napisal.. lebo vyzera to tak, ze to zacala valat cele na Michala.. inak trapne..

mirka285
20. máj 2010

ta mrcha z toho este vykluckuje 😠

maxara
20. máj 2010

potom uz tusim napisem tomu dementovi.. ozik idem kuknut, ci mi nahodou neodpisali z tej BVS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre