Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dior
21. máj 2010

cigaretka-mne sa uz tyzden sniva 🙄 , ze predcasne rodim,dnes zase som uz kojila,ale len z jedneho mi islo a nechutilo im to,ale ze to je uz normalne-taketo sny.... 😕

cigaretka5
21. máj 2010

No mna to obcas riadne chyti, kedze ten cas straaaasne leti a Ja neviem co ma caka ....

cigaretka5
21. máj 2010

Mne sa nastastie nesniva, Ja si tu paniku vytvaram sama

nina88
21. máj 2010

cigaretka jediné čo možeš urobiť, je proste prijať fakt,že to je niečo, čo ťa neminie a akceptovať to... 🙂 Skúsiť sa presvedčiť,že to je vlastne to najkrajšie čo ťa v živote stretne a tešiť sa na to. Ja napríklad idem bez epiduralky, lebo pri malej mi zabrala až 3 minuty pred koncom a moj muž ma vyslovene poprosil, nech to vydržím, lebo že sa o mňa bojí (keď videl ako sa to dáva) a vzhladom na nežiaduce účinky, mi to veru za to nestojí, veď to je len o sebakontrole,no nie?? (uvidíme aký budem hrdina na sále) no a chystám si homeopatiká, termofor, a pozitívne myslenie... 😉 🙂

nika23t
21. máj 2010

Cigaretka, ja tiez neviem, co ma caka, lebo cakam prve... A tiez mam take stavy, ze na chvilu ma chyti strach, ale potom si vzdy predstavim babatko, ako mi ho daju a ja mu dam pusu 😉 A tam sa moje obavy o seba koncia 🙂

nika23t
21. máj 2010

Nina, su nejake homeopatika, co pomozu pri porode? Alebo ho ulahcia?

nina88
21. máj 2010

No jasné NIka, je ich vela... Skús navštíviť normálneho homeopata, najlepšie sú homeopatiká ,,na mieru,, podla tvojich obáv... 😉

silvia.vesela
21. máj 2010

tak, homeopatika to by som brala. Ja som velmi zamerana na prirodne veci a kozmetiku, aj doplnky vyzivy.

to si viem predstavit, ze to moze pomoct aspon trosku a hlavne, ze je to prirodne. Inac aj ja chcem rodit bez epiduralky....tak som zvedava, aka budem hrdinka! 😀

zuzik1983
21. máj 2010

baby aj ja tak planujem bez epiduralky,mozno to olutujem ale zas potom druhy krat uz budem vediet 🙂

patresko11
21. máj 2010

mozem sa pridat k teme ja sa tiez zaciinam obavat s porodu...

luminkasp
21. máj 2010

babulky, volate sa niektora hanka a poslali ste mi ziadost cez fb? lebo som vas nespoznala, ak ano 😉

patresko vitaj

janulienocka
21. máj 2010

ahojte bambule, patresko vitaj, konecne aj niekto od nas zo ziliny 😉

janulienocka
21. máj 2010

cigaretka ja osobne sa zatial porodu nebojim, strasne sa tesim na to malinke, je to uzasny pocit ked sa narodi 😵 😵 😵

mavion
21. máj 2010

ahojte baby 🙂 rada by som sa k Vam pridala,cakame babo 3 jula 🙂 a chcem sa Vas spytat padlo u niekomu brusko dolu?

mavion
21. máj 2010

cigaretka- presne vlavo to mam aj ja,vcera prvy krat 😒 tiez netusim co to moze byt...

nina88
21. máj 2010

Ahoj mavion, ja mám bruško dole stále... Každý sa čuduje,ale nevadí, nepáli ma záha a v pohode dýcham aspoň... 😉

elenka.k
21. máj 2010

Ahoj! Mne už kleslo a to mám termín: 15 a 30. júla , baby s tým pôrodom je to tak: tie čo už rodili vedia ako to je, takže majú trošku strach, ale drží ich predstava, že tamten prežili.... aj ja som sa nebála pri Elenke - čo teraz keď si na to spomeniem, tak mi stvrdne bruško....srdce rozbúši.....tlak zvýši...... proste strach! Ale baby nedajte sa zastrašiť!!!! Každá sme iná a každá mame aj iný organizmus, a celkom to vnímame a preživame ináč. A koniec koncov sme ženy - silnejšie ako chlapi 😉

zuzik1983
21. máj 2010

vitajte nove tehulky,
ja mam tiez brusko nejako dole stale,ale zato zaha ma pali poriadne,a uz mi nic nezabera ani to,co zo zaciatku aj zaberalo...

elenka.k
21. máj 2010

Zuzik1983 a skúšala si šťavu z citrónu? s troškou cukru a samo voda

elenka.k
21. máj 2010

A Ty máš aký typ na to?

zuzik1983
21. máj 2010

no to som este neskusala,zeby?

luminkasp
21. máj 2010

mojalili 😉

elenka.k
21. máj 2010

mne to pomáha

zuzik1983
21. máj 2010

za pokus to stoji..

patresko11
21. máj 2010

@luminkasp dakujem za privitanie....som tu nova a moc by ma zaujimalo ci ste niektora zo ziliny?

patresko11
21. máj 2010

@janulienocka dost sa obavam porodu mozes mi pomoct ako to prekonat?a odkial zo za si?

zuzik1983
21. máj 2010

ja nad tym zatial ani nepremyslam,takze ten strach ani nestiham vnimat 🙂 asi je najlepsie na to nemysliet,ved nejako sa to babo von dostat musi...

nina88
21. máj 2010

Zuzi skús lyžičku horčice... 😉

zuzik1983
21. máj 2010

no vyskusam navecer,ked ma to chyti zas 🙂

janulienocka
21. máj 2010

Patresko, byvame v Divinke, a Ty? Co sa tyka porodu, mam uz jeden za sebou tak viem co bude, viem ze vsetko coho som sa bala dopadlo super, klistir bol uplne v pohode (z toho som mala hrozu), kontrakcie tiez boli v pohode - mala som epiduralku, bol pri mne manzel, takze sme cely cas kecali a tak, napriklad ma aj cievkovali - aj z toho som mala hrozu a tiez v pohode, ci sa maly prisaje a bude dost mlieka - tiez bezproblemov ... ale zas, su aj baby ktore to nemali jednoduche a na porod spominaju ako na horor, ale tak snazim sa mysliet pozitivne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre