Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
22. máj 2010

ja som nejaka prebrata ked kukam slnko seno 🙂 sa tu na tom riadne chichoceme.
maxi, dobru nocku a sladke snicky 🙂

alllexa
22. máj 2010

Ja som radsej vypla telku, lebo pri P.S. Milujem ta len placem🙂

katty17
22. máj 2010

alexa pri tomto filme som plakala pokazde. aj v kine ...

petrap001
22. máj 2010

to je krasny film🙂)

alllexa
22. máj 2010

Aj ja som na tom bola v kine, takze teraz som to radsej nechcela pozerat...

petrap001
22. máj 2010

podla mna modre z neba je ovela horsie..to uz vobec nemozem pozerat,lebo potom mi vsetko mozne beha po rozume ☹ b

adelaine
22. máj 2010

...kocky, u nas v byte vybuch po B-day party, kamarati az teraz odisli, boli od 18.00 hod.,
akoze mi stacilo, uz o 22.00 som sa zavrela do inej miestnosti, musela som party
odignorovat...
nenormalne ma bolela
hlava, zle sa mi dychalo, busilo mi srdce, normalne som nechapala ako mi doslo zle 😖

konecne si uz oddychnem, na riad a pohare se.....m, nech sa s tym zajtra
nadrapuje mm..ignorujem uz vsetko.

..inak, prajem vsetkym dobru noc 🙂

denisse
23. máj 2010

dobre ranko ...
tak co sa mi podarilo zachytit, ked som par stran vasej diskusie prebehla, ze maxi sa nechala vyfotit .... tak som kuk fotky a naozaj velmi pekneeee .... 😉 taky sympaticky par ste 😉

moja segra tiez foti, tak aj ja mam niekolko fotiek ... kuk do albumu, ak chcete ...

zrzulka
23. máj 2010

Deni krasne foto, krasna rodinka.... nelka je rozkosne dievcatko. Tiez ma kudrlinky jak nasa hviezdicka....Som zvedava ci aj nas maly bude brckos...
My ideme na fotenie len do atelieru, milujem fotky fotene v exterieri. tiez sa chystame na taketo fotenie ked bude mat maly cca 3 mesiace...

o com je ten film???, ja v poslednej dobe pre istotu nepozeram nic.... 😒 Iba barneyho a Jim Jam s malou 😀 😀 😀 😀 ale tiez som mala nutkanie si ho vcera zapnut....

denisse
23. máj 2010

zrzi, u nas bol exterier jasny, kedze segra atelier nema 😀 foti len vonku alebo priamo u ludi doma ...
dakujem za pochvalu ... dobry fotograf robi vela, inak az taki pekni nie sme 😀 😀

katty17
23. máj 2010

denisse, co to tu trepes ze nie ste pekni. ved ste neskutocne krasna rodinka. manzel dost velky sympos a o malej ani netreba pisat. uzasna jeeeeeeeeee !!! fakt vydarene fotky. mne sa pacia fotky viac v exteriery ako dnu. tiez by som chcela nejake fotos ked budeme mat aj malinku 🙂

mirka285
23. máj 2010

ahojte 🙂 Denisse som uplne prekvapena z teba..ja neviem preco som si myslela ze si starsia,a kuk mlada baba na fotkach 😉 tvoje fotky su velmi pekne,mne sa tie atelierove umele fotky nepacia,su take umele a mam pocit ze vsetky tehulky na nich vyzeraju rovnako,a su uplne odlisne od reality,ale tieto tvoje,no parada.su skutocne,prirodzene a naozaj pekne 🙂 aj tvoje aj Maxinkine fotky sa mi fakt pacia,su take realne 😉 dufam ze som neurazila kocky ktore sa dali fotit v atelieri,urcite budu pekne,ale neni to moj styl 😎 tak dufam ze ma nezozerete 😀 utekam k nasim ,svieti slnko,ideme grilovat...

alllexa
23. máj 2010

Denisse - velmi pekne spravene fotky - ta Tvoja mala je strasne chutnucka!

Zrzi - aj ta Tvoja je taky zlaty drobcek🙂 Som zvedava na dalsie fotky, ktore si nechas urobit!
Film bol o jednom pare, kde ten manzel zomrel a nechal este po smrti zene take listy, ktore jej potom po jeho smrti este priebezne chdili... Ona potom na neho spominala a to bolo take dojimave...

noemarta
23. máj 2010

dobre ranko,
ze pred chvilou sme sa zobudili, dnes sme nejak potiahli, ale tak zas isli sme neskoro spat, boli sme vcera vecer na babskej jazde, v divadle na boyband, super vystupenie, fakt sme sa pobavili, takze nasa Nelinka mala aj kulturny zazitok, hi hi 🙂
Katty, uz aby sem aj my mali foto, nech sa aj my mozeme pochvalit.
Vidim, ze vacsina z nas nakupovala vo wenice. Katty mam rovnaku deku ako vy, tu kremovo oranzovu....
Deni, mate peknucke foto, mala je strasne zlataaaa.

katty17
23. máj 2010

my sa dnes chystame na ryby. uz sa tesim. je tam paradne ticho, pohodicka a este nam aj ujo domaci resp. teta domaca pripravi pstruha. mnami. 🙂 povodne som chcela dnes robit karfiol a nove zemiaciky ale som rada ze dnes nemusim 😉 .
Miri, mne sa tiez pacia exterierove fotos viac. maju cosi viac do seba preto sa tesim ked bude sandricka medzi nami, pojdeme do toho 🙂 . ale chcela som velmi vyskusat aj take "umeleckejsie" fotos resp. take ktore trosku aj brusko poodhaluju 😉
alexa, v pondelok nepojdem cvicit do Snopu, lebo som sa prihlasila na kurzy, prednasky a cvicenie do probiosu ohladne dychania, tlacenia, kojenia.... zacina mi to 1.6 🙂 . chodi tam aj adelaine 🙂 nechcete sa niekto ku mne pridat? 😉
neomarta, ano ta decka je z wenice. je tak milucka a hebucka, vsak? tesila som sa z nej. ale zabudla som tam kupit taku tenucku letnu decku. maxi ju ma v albume . co si si tam este pokupila?

cigaretka5
23. máj 2010

@katty17 kde je probios? Ako často bývajú tie prednášky? A čo cena?

katty17
23. máj 2010

cigaretka, mas IP. 🙂 tie cvicenia sa robia na sklenarovej ulici.

kafoditka
23. máj 2010

Ahojte kocky!!
Tak som vcera stravila cely den na zahrade ale zdaleka som sa nepretrhla 😀 😝 Som sklamana, lebo som sa tesila na jahody a nasla som asi 4 cervene, a to mame nazhradu pri madaroch ☹ Celkom dobre som spala, aj ked som sa kazde dve hodky budila na wecko, ale zakazdym som tvrdo zaspala.. Teraz sme s mm po ranajkach, nevieme co varit na obed ALE sa vytesujem, lebo mm mi dnes zlozi postielku!! 🙂 🙂 Ked bude vsetko hotove, dam sem foto 😉

Inak baby mna tak strasne boli podvozok ☹ ☹ presne tak, akoby som mala za sebou sexualny maraton 😕
Maleho citim strasne nizko, boli ma to aj pri chodzi, pri sedeni aj lezani...tak sa len tak šuchocem po byte 😒 Neviem, ci je to normalne v tomto tt tehu, alebo mam volat dokimu, nech ma vezme skor a pozrie, kedze mam poradnu az vo stvrtok.??
Baby urcite to mate aj vy, co vam na to doki povedal??

luminkasp
23. máj 2010

denis, mas nadherne fotky 😉

kafoditka
23. máj 2010

@denisse prekvapila si, super fotos, a mala nela je neskutocna, krasne dievcatko 😉

luminkasp
23. máj 2010

maxi, aj ty mas super fotos

babenky bruskate, idem, dnes mame opat 30 stupnov, tak ideme na prechadzku este kym sa da 😉

petrap001
23. máj 2010

dobre ranko kocky,tak my tu dnes mame uplne krasne rano,neviem co sa to deje s tym pocasim 😀 😀 to by chcelo vypadnut niekam,ale moj mily je po nocnej tak akurat isiel spat ☹ ☹ a ja co mam robit?? asi pojdem na nejake nakupy,ved este toho treba vela 😀 😀
a kafka,no ja si myslim ze je to asi normalne ze ta vsetko dole boli,vej je to individualne u kazdeho,ved tak mas poriadneho chlapa 😀 mna zatial nic netlaci,cez den uplne super,ani ako keby som nebola v tehu,ale brusisko mam velkeee 😀 len ten moj sa este asi vznasa v bruchu 😀
aj ja som spala tak divne v noci,ale boli aj horsie noci 😉

zrzulka
23. máj 2010

Katy na prednasky ides k Hrabcakovej???

zrzulka
23. máj 2010

Ja by som sa rada pridala, tie prednasky su fajn.... ale teraz mam vela behaciek so sebou a tym srdcom. Zajtra mi davaju ten monitorovaci holder, v utorok ho vraciam, potom ma caka este echo... do toho sa musim hlasit u porodnika. nejako sa mi to nakopilo ze absolutne nic nestiham 😒 Uz nech je to za mnou ....

pepppe
23. máj 2010

jeeeeeej petrap mi mame rovnaky termin 😀 a este aj mena 🙂heh parada

denisse
23. máj 2010

dakujem vsetkym za pochvalu, ktora patri hlavne mojej segre 😀

zrzulka
23. máj 2010

Deni ona je fotografka?

denisse
23. máj 2010

@mirka285 ved ja aj som "stara" ... v juli budem mat 35 😀 😀 😀

denisse
23. máj 2010

zrzi, zacinajuca fotografka .. na materskej si urobila kurz, nakupila techniku a pomalicky rozbieha mensie ksefty .... a myslim, ze sa jej daria pekne fotecky ...
ak chces, tak kuk na faceboooku fotosmile.sk

petrap001
23. máj 2010

noo vazne pepppe 🙂 tak uvidime ci to aj tak bude 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre