Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
23. máj 2010

babulky inak vas vasi gynekologovia neposielai na EKG pocas tehu? Vela znamych je prekvapenych ked im poviem ze mna moj poslal. ja si spominam ze aj pri malej som bola....

zrzulka
23. máj 2010

deni drzim palceky je velmi sikovna. my chodime fotit k jednej do Nitry. Tiez robi nadherne fotos.... sa neviem vynadivat....Aj teraz by sme sli ale nejako sa na to necitim.
Tak skusime ten atelier. Tiez robia pekne fotky. ja velmi atelier nemusim ale chcem mat pamiatku na toto moje posledne brusko....

mojalili
23. máj 2010

Ahojte dievčatá, ☹
vobec som nemohla spat v noci, chodila som, bolelo ma brucho, horko mi bolo.....az o 4.30 hod som zaspala nachvilku....NO a rano ma chytili take silne tlaky do zadku, krize boleli, silne pichanie tam dole akoby nozom....ani krok som nevedela spravit.....fuuuuuuu,myslela som, ze asi uz pojdem........ale po 1/2 hod to preslo......ale menzesove bolesti mam stale.....
stahy maternice nemam, takze kontrakcie ziadne.....maly je dost aktivny v brusku, strasne sa pučí az to dole boli......myslim, ze som uz zase sa viac otvorila, nez som. 😒

K lekarovi idem utorok, tak budem rada, kym vydrzim do utorka. Apropo, uz mam od rana napuchnute nohy ako melony a aj ruky a bolia ma, nedokazem jemnu motoriku ovladnut ☹ ☹ ☹

@zrzulka na EKG som bola aj ja uz....

noemarta
23. máj 2010

@katty17 od 1.6. zacina kurz a o kolkej, ja by som sa pridala, len akurat 1.6. o 13,00 hod. idem kadernicke. a a cena a kde to je presne??
Katty17 ja som si tam pokupovala, este osusky, bodynka, dve startovacie supravy pre malu a a a ja neviem, ale nechala som tam dost penazi.ved skusim to pofotit a dam si to fotobloku.

denisse
23. máj 2010

zrzi, dik, snad jej to vyjde ... 😉
ak by ste nahodou niekto zhanali fotografa na exterierove fotky (v BA), tak vam mozem dat kontakt do IP ...

kafoditka
23. máj 2010

@denisse ja by som si ten kontaktik poprosila 😉

petrap001
23. máj 2010

mojalili,tak ja si myslim ze tvoje dnicky su uz pomaly spocitane 😀 teraz sa ti to musi urcite strasne tahat,ani sa nevyspis ☹ ☹
ja som rada,ze este uplne normalne fungujem a lietam jak pes 😀 😀
a chcela som sa opytat,chodite normalne na aute,alebo uz nie???lebo ja este hej a aj dnes sa chystam.

zrzulka
23. máj 2010

denis aj mne posli a aj cenovo ako to vychadza ak vies... diiiiiiiiik

zrzulka
23. máj 2010

Mojalili aj nas sa stale puci ale mna to neboli, len je to take srandovne....vzdy ho s muzom pozorujeme co stvara v brusku. vacsinou je akcny ked si lahnem na bok....

pepsyna
23. máj 2010

ahojte, prepacte, ze sa vamm sem pletiem, ale chcela by som sa nieco spytat 🙂 tiez mam termin v juli a dnes som sa zobudila s flakmi na tricku..ked si stlacim prsniky, tak mi z nich vyteka taka zlta tekutina-je to zacinajuce mlieko?mate to aj vy?nie je na to este skoro?

zrzulka
23. máj 2010

je to kolostrum... ja to zatial nemam ani pri malej som nemala ale je to uplne normalne. Je to najvyzivnejsie co moze existovat pre dieta, zacina sa tvorit pred tym ako nabehne mliecko....

petrap001
23. máj 2010

pepsyna,tak ja mavam tiez uz zopar tyzdnov,ale to je len trosicku a je to skor take do biela..no ja neviem 😕 ale asi to je ok si myslim,pokial z teba netecie zo spodu plodova voda,tak este asi mas cas 😀

petrap001
23. máj 2010

ale pokial viem,vytlacat by si to nemala..

pepsyna
23. máj 2010

dakujem vam pekne 🙂 no ja to mam zlte 😒 skusim sa spytat doktora, zajtra tam idem...inak si to nevytlacam, len som si to chcela overit, ze ci su tie flaky na tricku naozaj od toho alebo od niecoho ineho 😀 a plodova voda chvalabohu netecie-a dufam, ze ani tak skoro nebude 😅

zrzulka
23. máj 2010

kolostrum je zlte,a redsie ako mlieko, neboj je to urcite v poriadku.... 😉

denisse
23. máj 2010

pepsyna, neboj sa, je to urcite ono 😉
mne zatial netecie, teda aspon nie takto viditelne ...

ale velmi ma bolia panvove kosti, obcas tak, ze ani nemozem poriadne chodit ... 😝

denisse
23. máj 2010

zajtra idem na uzv, tak som zvedava ... hlavne, ci je vsetko ok a potom ci mi potvrdia dievcatko, ako je otocene, ake je velke ...

alllexa
23. máj 2010

@noemarta - ak chces ist na ten kurz do Ruzinova, tak ten zacina prvy pondelok v mesiaci, t.j. 7.6.

maxara
23. máj 2010

Ahojte krasulky, krasne ranko.. 😀 vstala som asi okolo 10:30, sprska, hned som sa nastajlovala, lebo dnes ideme na taky rodinny obed, nasi nas pozvali na divinu do najlespsej divinovej restiky aka existuje.. a je to spojene s narodeninami mojej sestry frajera, takze snad sa aspon trosku zabavim.. pocasie je krasne, no skratka to dnes vyzera na super den
@mojalili 😲 ty ma kazdy den soknes niecim.. no mozno to uz na teba vazne ide.. nie ze nam porodis doma 😅 skus naozaj teraz relaxovat, lezkat s nozkami vylozenymi.. no ale na druhej strane uz si za magickym 36tt takze ked aj to pride, tak nevadi, budes ho mat uz krasneho doma 😵

@denisse fotecky super, ste carovni a drzim palciaky na UTZ, nech vam potvrdia dievcatko

pepppe
23. máj 2010

petrap neviem neviem,mne hovoria,ze je o tyzden vacsi,tak som zvedava ci pojde skor,abo neskor 😉

luminkasp
23. máj 2010

maxi, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

noemarta
23. máj 2010

@alllexa asi chcem ist na ten kurz, nie asi ale urcite. aj ty pojdes???

luminkasp
23. máj 2010

majalili, neboj, potiahnes pekne do 38 a potom pojdes 😉

maxara
23. máj 2010

@luminkasp cooo? 😀 dala by si si divinku? ja idem na stejk na brusniciach alebo na dubakoch.. teraz neviem, ale kedze mi teraz moc huby nejdu a ovocie ide, tak asi to budu tie brusnicky... 😵

maxara
23. máj 2010

baby kuk album 😔 su tam este s macickou..

luminkasp
23. máj 2010

maxi a este ako 😎

ja idem dnes robit gazpacho, ladova polievka a zajaca na cesnaku 😉

luminkasp
23. máj 2010

maxi, ty si taka nadherna tehulka, aj tie s macickou su krasne

denisse
23. máj 2010

maxi, velmi pekne fotky ... vyzeras spokojne a velmi stastne, to je super 😀

luminkasp
23. máj 2010

ked uz mame dnes taky fotkovy den, tak som nahodila aktualnu foto tu 😉

alllexa
23. máj 2010

Maxi - jeej, ake mile🙂

Noemarta - este neviem na 100%, lebo ja som uz raz na tom bola, ale ked sa budem citit ok, tak asi hej. A aj Katty sa tusim chysta ist, tak nebudes sama... Ale teraz pozeram, ze Katty myslela iny kurz/cvicenia v ProBiose, to je asi platene, tak ona Ti povie viac...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre